a
Awatar użytkownika
Młoda nauczycielka historii. Kocha surfing i kontakt z wodą. Ma wielkie serce do zwierząt, uwielbia samochody, ale jest kiepskim kierowcą. Miłośniczka herbaty i dobrego jedzenia. I nie ma szczęścia w miłości.
24
160

Post

Luna 🦄Luna 🦄

WIADOMOŚĆ

BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF TEXT ME! JESTEM GRYFONEM PSIARZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W OŚWIACIE WOLĘ OSTRO WIELBICIEL HERBATY JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO DIGITAL LOVE PANIE WŁADZO... CALL 911
mów mi/kontakt
Pomyluna / Liv#4000
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

CharlotteCharlotte

Luuuna, masz może teraz wolny czas? :roll:

Luna Holmes
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

CharlotteCharlotte

Czasem, cieszę się że jednak szkołę mam już z głowy. Średniowiecze... :eddie:

Słyszałam, że jesteś dobrą fryzjerką, chcesz się może tego przekonać?

Zapłacę tobie w ciastkach, które nie mogę jeść. Oraz w czym jeszcze innym! :roll:

Luna Holmes
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

CharlotteCharlotte

No to dobrze wiedzieć, tak czy siak już do ciebie idę

Wyszło, ze mam cukrzycę. Więc nie ruszam słodyczy :nolove:

Luna Holmes
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

MattMatt

Cześć, Looney.

Wiesz, że ja zawsze chętny na surfing, nie? ;>

Mam wolną sobotę, pasuje Ci 18?

Luna Holmes
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

MattMatt

Obrazek

Spoko, nie mogę się doczekać 💪





Luna Holmes
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

MattMatt

W chłodni w pracy. Lód, owoce morza, te sprawy.

Zazdro. Niech fale będą z Tobą <(°.°)> ✌️

Spadam za bar. Ciao, bambinooo




Luna Holmes
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

MattMatt

Obrazek

Brakuje tylko Ciebie i wina obok, jak ostatnio 🍾




Luna Holmes
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

MattMatt

Jesteś pewna, że za mną tęsknisz?

Widzę dwa kieliszki, kociaku.

Towarzystwo może kiepskie, ale wiesz... świeczki są 🕯️


Luna Holmes
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

MattMatt

Ty mi powiedz, kociaku 😎

Przyznaj, że po prostu za mną tęsknisz.



Luna Holmes
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

MattMatt

Szkoda.

Miałaś szansę wymyślić coś lepszego, a poddałaś się na starcie, mała 😚




Luna Holmes
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

MattMatt

Domyśliłem się, akurat zdążyłem wrócić do domu.

Wieczór się udał? c:

Aż za taką ofermę mnie uważasz, że nazywasz mnie Lamą? 🦙




Luna Holmes
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
ODPOWIEDZ