Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Joseph Warren, Hailee Burkhart, Thanatos D. Maverick

- Mamy chyba wszystko - stwierdziła, omotawszy zastawiony stół w ogrodzie wzrokiem. Na półmiskach, czekały aż grill osiągnie odpowiednią temperaturę mięsa oraz skrojone warzywa. Kilka z nich - jak na przykład ziemniaki - owinęła dodatkowo sreberkiem, ukrywając w środku przyprawę oraz niespodziankę. Pogoda dopisywała, a i tak poprosiła Josepha o rozłożenie parasola. Jeśli nie przed deszczem, to na pewno rzuci większy cień. Nikt nie lubił spiekoty, nawet Grace ostatnimi czasy - z wiadomych względów - unikała długiego przesiadywania na słońcu.
Na stole stanęły także zimne i lekkie przekąski - głównie sałaty z kwaśnym dresingiem, faszerowane, pokrojone w kąski naleśniki, pity i arbuzy. Deser chłodził się w lodówce, podobnie jak musujące wino oraz piwo. Do owocowej lemoniady z naprawdę sporą garścią kostek lodu dołączono kranik, aby bez trudu wypełnić fikuśne szklanki przypominające przekrój owoców. Grace zastrzegła, aby dwójka gości, z którą chcieli zjeść kolację przed wylotem do Las Vegas po prostu przyszła i niczego ze sobą nie przynosiła. Zadbała o każdy detal, obawia się więc, że wspólne grillowanie pod wpływem nadmiaru jedzenia przerodzi się w pełnoprawną, kilkudniową sieste.
Świętować mogli podwójnie - remont domu dobiegał końca. Główne, najcięższe pracę mieli już za sobą. Uporali się także z większością tego, o co Joseph chciał zadbać osobiście. Grace nie wierzyła, że uda im się dotrzymać terminu, jaki założyli, a jednak - wszystko na ten moment wskazywało, że po powrocie z Las Vegas, wrócą do odmienionego wnętrza. Tego wymarzonego.
- Pomóc Ci? - dotknęła ramienia Josepha, który majstrował przy grillu i uśmiechnęła się do niego. Grace miała na sobie białą, koronkową sukienkę i słomkowy kapelusz. Wyglądała tak, jak wtedy, gdy poprosił ją o rękę. Wciąż nie było na pierwszy rzut oka widać po niej ciąży. Należało się naprawdę dobrze przyjrzeć, aby dostrzec pewną asymetrię gdy tak, jak teraz, ściągnęła w pasie plecionym paseczkiem materiał.
- Przyniosłem z domu głośnik, ale nie wiem, czy Bach bądź Mozart będą pasować do okoliczności... Może Wiosna Vivaldiego? - zastanawiała się na głos, wtuliwszy się w plecy mężczyzny. Skubnęła kilkukrotnie materiał jego koszuli, wyplątując z niej puszki.
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

Grace Blackbird, Hailee Burkhart, Thanatos D. Maverick

Nie mógł uwierzyć — namówiła na grilla Josepha tak, jak proponowała mu urwanie się z pracy, w dniu, w którym po ośmiogodzinnej zmianie nie mógłby wyjść..., bo dokumenty do wypełnienia zalegając za długo były nie do ogarnięcia; nie wiedział czy się cieszy, mimo że mieli przyjmować przyjaciół Grace..., znała się z Maverickiem, z którym w tym samym wydziale pracował Joseph. Lubili się... mimo, że on był tym, za którego zaplanował wydać Grace, Blackbird. Co to właściwie zmieniało i znaczyło w chwili, w której wybrała jego? Przyjaźnili się tak, jak przyjaźnili się z McKayem czy Sherwoodem. Nie miał w sobie wiecznie płonącego ognia zemsty, której nie dochodziłby, bo nie miał powodów, żeby mścić się o co? O coś, co było przeszłością? A tym bardziej teraz... Został przełożonym Mavericka, a ten nie narzekał chyba; przynajmniej Joseph miał taką nadzieję.
Co do Hailee..., nie wiedział o niej więcej jak, że jest pielęgniarką i..., pracoholikiem takim, jakim była Grace. Nie widział, żeby była nachmurzona, nawet wtedy, kiedy padała wykończona. Lubił ją i nie spodziewał się, żeby to mogło się zmienić..., o ile nie zacznie przekonywać Grace, żeby przekonała go do odwiedzenia lekarza... — a na badania..., nie wybierał się tak długo, jak długo obecne nie utracą ważności.
Nie wiedział, co z tego wyjdzie; pocieszał się, że Grace zaszalała z jedzeniem i jeśli wysadzi w powietrze grilla, będą mieli jedzenia pod dostatkiem. Uśmiechnął się do niej i nachylając, całował łagodnie policzek kobiety, żeby wyszeptać w ucho:
Wiosna? Na grillu? Wiesz, że cię kocham i mogę słuchać klasyki z tobą zawsze, ale nie..., i najlepiej, jeśli wybiorą coś, co lubią. Przeżyjemy. Przeżyjemy? – Odwrócił się i sięgnął po szczypce, którymi poprawił wolno nagrzewający się ruszt. – Thanatos przyjdzie sam? Czy z synem? – Spojrzał na nią, ale nie zdążyła odpowiedzieć; rozległ się dzwonek i kobieta zniknęła w drzwiach do domu. Uśmiechnął się, zastanawiając się kto okaże się, że jest przed czasem; miał co do tego przypuszczenia, ale chciał się przekonać — słyszał zbliżającą się Grace i jej przyjaciółkę..., nie pomylił się więc...
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Grace Blackbird Joseph Warren Thanatos D. Maverick

Bardzo długo zastanawiała się co podarować im z okazji ślubu. Ciągle była sceptycznie do tego nastawiona, ale co ona mogła zrobić. Nic. Potrzebowała jeszcze trochę czasu na zaakceptowanie tego. Nie znała Josepha zbyt dobrze, wiedziała o nim tylko tyle, ile przyjaciółka sama chciała jej powiedzieć. Nigdy nie oceniała kogoś, kogo nie znała. Może właśnie dzisiejsza kolacja będzie idealną okazją na to, żeby go lepiej poznać. Potrzebowała czegoś, co ją uspokoi i upewni, że jest on tym, który naprawdę zadba i uszczęśliwi Grace.
Od kilku dni przeszukiwała Internet w poszukiwaniu najlepszego prezentu ślubnego . Wiedziała, że jadą do Vegas sami, ale mimo wszystko chciała dać im coś od siebie. Dopiero wczoraj przechodząc obok sklepu z dekoracją wnętrz, w oczy rzuciła jej ramka na zdjęcia. Ale nie taka zwykła, tylko cyfrowa. Pomyślała, że to nie był głupi pomysł, a jak w końcu wyremontują dom, będą mogli postawić ją na jakieś komodzie lub stoliku. Jeszcze wczoraj w nocy wgrała dwa zdjęcia. Niestety nie miała żadnego zdjęcia z Josephem i skoro niedługo poślubi jej najlepszą przyjaciółkę, w pakiecie dostanie i ją, więc będzie musiał stanąć z nią przed obiektem aparatu, bo Hailee lubiła robić zdjęcia z przyjaciółmi. Bo kiedyś się nimi staną, prawda?
Pierwsze zdjęcie jakie wgrała, było to, które przyjaciółka wysalała jej z wakacji, zaraz po tym, jak Joseph postanowił jej się oświadczyć. A drugie, to było pierwsze zdjęcie jej i Grace, kiedy pojechały razem zejść coś na mieście. To było dawno temu, ale bardzo lubiła to zdjęcie.
Nie lubiła się spóźniać, dlatego nie zdziwiła się, że przybyła jako pierwsza. Wyściskała Grace w drzwiach, chwaląc również jej strój. Trzymając prezent w dłoni, podążyła za nią na tył domu. Uśmiechnęła się, widząc ile jedzenia przygotowała przyjaciółka. Nikt dzisiaj nie wyjdzie stąd głodny.
- Cześć, Joseph. - Zbliżyła się do niego, witając się z nim delikatnym uściskiem i buziakiem w policzek. - Widzę, że jak zawsze miejsce mężczyzny, jest przy grillu. - Zaśmiała się , odsuwając do niego. Wyciągnęła prezent w ich stronę. - Chciałbym dać wam teraz prezent ślubny. To nic wielkiego, ale mam nadzieję, że Wam się spodoba. - Ktoś z nich odebrał od niej prezent, a ona modliła się, żeby im się spodobał.
Kilka minut później cała trójka słyszała dzwonek do drzwi. Hailee pamiętała, że na kolacji miał być jeszcze jeden przyjaciel Grace, którego ona jeszcze nie znała. Trzech policjantów i jedna pielęgniarka. To będzie ciekawa kolacja.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.
33
183

Post

Thanatos na początku nie chciał iść na tego grilla, ponieważ nie miał z kim zostawić swojego syna, ale kiedy podzielił się swoimi obawami z Blackbird - ta zapewniła, że Louis również jest mile widziany w jej, a właściwie ich domu. Okazało się, że Warren i Blackbird są sąsiadami Mavericka. Wyszło to w zasadzie podczas ich pierwszej rozmowy na komisariacie, gdy Than zaczynał swoją pracę. Ucieszył się na widok dobrze znanej sobie twarzy. Zdawał sobie sprawę z tego, że w pewnym sensie może to wszystko wyglądać dziwnie, bo on i profilerka kiedyś byli razem, ale dla obojga to już dawno zamknięty rozdział. Chcę z całego serca by Grace była szczęśliwa. Zależy mu na niej, ale jak na siostrze, nic więcej, dlatego też ucieszył się, gdy kobieta mu się pochwaliła tą cudowną wiadomością. On niestety nie miał szczęścia w swoim życiu, jeżeli chodzi i związki, ale czy jest mu z tym źle? Nie. Odbudował swoje życie po tym wszystkim co działo się u niego. W pewnych sprawach zawalił i kontakty się trochę ochłodzily, ale musiał się skupić na tym by dojść do pełnej sprawności. Na szczęście nie stracił swojego ducha, nie zmienił się ani o trochę. No po prostu ma swój urok. Jest szczerym i otwartym człowiekiem, dlatego Joseph nie musi się go obawiać jeżeli chodzi o Grace, ale podejrzewa, że jego zapewnienia nie uspokoją jego serca, musi się o tym przekonać sam. Nie chce mieć wrogów w swoim miasteczku, a przede wszystkim w pracy. Jest ciepłym człowiekiem, który troszczy się o bliskich. Na początku może się wydawać dość hmm.. Straszny? Tak, coś w tym rodzaju, ale to tylko pozory. To dzieciak w ciele rosłego i dobrze zbudowanego faceta.
Nie chciał iść na grilla z pustymi rękami, bo tak trochę głupio. Znak Grace i wiedział, że kobieta zadba o to by nie zabrakło im jedzenia. Na samym początku nie wiedział co im kupić, bo w zasadzie musiał by dać prezent na dwie okazję. Ślub i ukończenie remontu domu, ale co dać? Z okazji remontu kupił im dwa ozdobne kubki, dość spore z wygrawerowanymi imionami. Nawiązaniem do kolejnej okazji był zabawny kosz z upominkami. Małemu kupił kwiatka, który chłopiec ochoczo trzymał w swoich małych pulchnych rączkach. Maverickowi udało się jakoś zabrać, małego miał na rękach u poszedł pod dom swoich nowych sąsiadów. Zadzwonił. Kiedy, któryś z gospodarzy wpuścił tych dwóch uroczych panów i zaprowadził na miejsce spotkania Thanatos uściskał Grace, przywitał się z Josephem i oczywiście wręczył prezenty. Louis po swojemu dał Grace kwiatka.
- Część. Jestem Thanatos, dla przyjaciół Tytan. - odparł przedstawiając się dziewczynie. Rzadko kto używał jego imienia. - Moi kochani, tak oficjalnie to jest Louis. - przedstawił swojego syna wszystkim.

Grace Blackbird Joseph Warren Hailee Burkhart
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer MAM SYNA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Kocham Laysy TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Joseph Warren Hailee Burkhart Thanatos D. Maverick

Cmoknęła, niezrażona komentarzem Josepha, wybrała na wyświetlaczu Cztery pory roku - Wiosna i po chwili, z głośnika słychać było cały zastęp skrzypiec i innych smyczków.
- Daj spokój. Są utwory ponadczasowe, jeśli nasi goście zażyczą sobie Beyonce, a szczerze w to wątpię, zmienimy - odwróciła się do mężczyzny, którego pochłonął grill. Jak jej się udało przekonać Josepha do podjęcia dwójki przyjaciół kolacją? Niech to pozostanie słodkim sekretem Grace.
Dzwonek do drzwi, zwrócił ich uwagę. Nie odpowiedziała na pytanie, zamiast tego wcisnęła w ręce Warrena koc oraz nienadmuchane, plażowe piłki. - Otworzę, a Ciebie proszę, abyś przygotował kącik dla Louisa... Thanatos będzie z synem - dodała, idąc sprężystym krokiem do domu. Przeszła przez kuchnie, korytarz i nie patrząc w judasza, otworzyła drzwi. Uśmiechnęła się na widok przyjaciółki, którą wyściskała już w progu.
- Co do minuty - śmiejąc się, poprowadziła Hailee przez dom, na moment zatrzymując się w kuchni, która zmieniła się nie do poznania za sprawą wyburzenia ściany i połączenia z oddzielaną wcześniej jadalnią, prosto do ogrodu. Widziała, że przyjaciółka niosła coś w ręku, ale nie dopytywała, skupiona na rozmowie o kolorze ścian i parkietu.
- Sam się zgłosił na ochotnika - wtrąciła się w niezobowiązującą wymianę zdań Hailee i Josepha. Nie mogła się oprzeć wrażeniu, że przyjaciółka omotała mężczyznę uważnym, badawczym spojrzeniem, aczkolwiek Grace uznała, że nawet, jeśli miała rację, lepiej się nie wtrącać.
Prezent, który im wręczyła, wzruszył ją. Pociągnęła nosem, przytulając Hailee po czym przeprosiła i otarła mokry kącik oka. Odwróciła się do obojga, tłumacząc, że zaraz rozmaże makijaż i nie kłamała.
- Nic wielkiego? To... To bardzo cenne, Hailee i dziękuję Ci. Zwłaszcza za zdjęcie, jakie wybrałaś - uśmiechnęła się, wpatrując w wgraną fotografię swoją i Burkhart. Gdyby zbliżyć, można byłoby dostrzec pianę, jaka została na ich nosie po upiciu łyka kawy ze spienionym mlekiem. Przesunęła palcem na kolejne, puste miejsce, łypiąc w tym momencie na Josepha. - Wiesz, czyje zdjęcie powinno znaleźć się tutaj, prawda?
Uciekł od odpowiedzi, gdy zadzwonił ponownie dzwonek do drzwi. Thanatosowi otworzył Joseph; w momencie, w którym zostały z Hailee same, Grace poruszyła charakterystycznie brwiami. - Wiem, o czym myślisz, Hailee.
Śmiała się jeszcze, gdy dołączył do nich Maverick z synem. Kucnęła, aby odebrać z rąk chłopczyka kwiatka i dać się mu przytulić, po czym połaskotała małego mężczyznę, aż nie roześmiał się radośnie. - Dziękuję, Lu.
Wyprostowawszy się, wyciągnęła ręce do Thanatosa i pozwoliła mu się wyściskać. Musiała manewrować kwiatkiem, aby ten nie został zgnieciony w niedźwiedzim ucisku.
- Tobie również. A skoro już jesteśmy w komplecie, Joseph może wam zaproponować piwa. Ja z kolei lemoniady... - przekazała kosz Warrenowi, palcami muskając jego dłoń, która zacisnęła się na rączce.
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

Grace Blackbird, Hailee Burkhart, Thanatos D. Maverick

Stresował się; nie lubił jeść w obecności innych — krępował się, tym bardziej, że długo..., bardzo długo..., przełykał i po chwili wybiegał w najmniej spodziewanym momencie, do łazienki i..., kończyło się zawsze tak samo... Dodatkowo Burkhart pracowała w szpitalu w Cape Coral; była pielęgniarką i spodziewał się, że jego..., chudość może wzbudzić podejrzenia, że się głodzi..., a nie głodził się już. Żył i miał dla kogo żyć... Chciał dla niej żyć i tylko jej odejście rozdmuchałoby i rozbuchało na nowo tamten wygasły płomień, który trawił łapczywie myśli Josepha, a tak długo, jak długo płonął mężczyzna chciał pozamykać niezamknięte za sobą drzwi i, kiedy nie miałby na nic sił, położyć się i czekać..., po prostu... Umierać... Przeszedł ten najgorszy z wszystkich stanów woli śmierci do woli życia dzięki niej i..., dla niej...
Odwzajemnił łagodnie, dotykając do pleców Hailey jej uścisk i uśmiechnął się; zadrżały kąciki i opadająca powieka, ale nie myślał o tym..., myślał czy przez koszulkę przeliczyła wystające wciąż żebra? Łudził się, że nie...
Hailee... – Uśmiechnął się kolejny raz i zapatrzył się w Grace; trzymała w dłoniach płaską, owiniętą starannie ozdobnym papierem i wstążką paczuszkę. Zamknął grill i podszedł do nich, obejmując Grace w pasie, oparł się o jej ramię i czekał aż zerwała papier zniecierpliwiona. Uśmiechnął się, przygryzając dolną wargę i spoglądając to na jedną, to na drugą przyjaciółkę, zaśmiał się tak, jak on z tym szczekliwym, chrapliwym pogłosem.
Wiem już, że nie wymigam się od zdjęć..., Grace chce zrobić dla malutkiej album między innymi z naszymi zdjęciami... – Przerwał i dorywając wzrok od Burkhart, do której mówił przed chwilą, odsunął się od przyszłej żony i poszedł otworzyć jak zakładał Maverickowi. Przywitali się jak kumple; pracowali w tym samym wydziale i w zeszłym miesiącu ustalali grafiki — Joseph zdecydował się brać pracujące soboty i niedziele, żeby Than mógł zajmować się synem.
Przeszli do ogrodu, w którym wręczył im kosz z upominkami; Joseph zaniósł go do kuchni i nie wracał dłuższą chwilę, a kiedy pojawił się z powrotem, mały Louis wręczał Grace kwiatka, a potem odwrócił się w poszukiwaniu „dada”, ale wpadł w chude ramiona Josepha, które uniosły go w górę; naciągniętą na dłoń pacynką w kształcie kotka, zaczął zabawiać chłopca, a kiedy mały znudził się i zaczął rozglądać w poszukiwaniu nowej, innej rozrywki, posadził go na kocu między nadmuchanymi w pośpiechu dwoma piłkami i kilkoma pluszakami, które powiedział, żeby Grace wzięła z kartonu z rzeczami po Lori. Pogładził go po głowie i wrócił do grilla, a kiedy Grace wspomniała o piwie, uśmiechnął się..., wiedziała o co może chodzić, bo poprzedni wieczór spędził w towarzystwie Sherwooda i kilku wypitych butelek..., ale nie..., nie upił się zgodnie z tym, co jej obiecał.
To pytanie musi..., musi paść... Co chcecie w pierwszej kolejności? Steki, kartofle czy warzywa? Ale od razu uprzedzam..., mistrzem, to może i jestem, ale chyba tylko od naleśników – zażartował, wpatrując się w gości, czekał co odpowiedzą.
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Grace Blackbird Joseph Warren Thanatos D. Maverick

To było nawet zabawne, kiedy ludzie myśleli, że zaraz zaciągnie ich do lekarza. Joseph mógł czuć się bezpiecznie, dopóki Grace nie powie coś na temat stanu jego zdrowia. I to było miłe, kiedy nawet praktycznie się nie znali, a witali jak starzy przyjaciele. Dla nich Grace była najważniejsza, więc prędzej czy później muszą dojść do jakiegoś porozumienia. Wiedziała, że miał dobrą pracę, kochał ją, ale dla niej to było trochę za mało.
Widziała wzruszenie na twarzy Grace i już wiedziała, że ramka była świetnym pomysłem.
- Grace nie płacz… - Wyciągnęła rękę, chcąc ją pocieszyć, ale zamiast tego została otoczona jej drobnymi ramionami w mocnym uścisku. Nie chciała doprowadzić ją do płaczu. Spojrzała na Josepha, kiedy Blackbird doprowadzała się do porządku.
- Oh to jest świetny pomysł. Koniecznie musicie to zrobić.- Posłała im szczery uśmiech. Takie pamiątki były najlepsze. W ogóle najlepsze prezenty to takie, które ktoś sam zrobi. Czuć w nich było miłość, chęci i starania.
- Nie wiem, o czym mówisz. - Zagryzła wargę, powstrzymując się od śmiechu. Jeszcze przez chwile słychać było śmiech Grace. W ogrodzie pojawili się kolejni goście. Tak, jak pisała w smsie, miał przyjść jej przyjaciel z synem. Mężczyzna przywitał się z Grace, a następnie podszedł do niej.
- Hailee, miło Cię poznać Tytanie. - Była w lekkim szoku. Mężczyzna był tak wielki, że gdyby ją przytulił, to ona zniknęłaby w jego ramionach. Dosłownie. Nikt by jej nie znalazł. Przywitała się również z mały Louisem.
Wszyscy oprócz Josepha usiedli przy stole. Hailee jak to ona szybko nalała Grace lemoniady. Nawet zapytała się Tytana czy też ma ochotę.
- Może i nie wyglądam na taką, co jada steki, ale bardzo chętnie go zjem. Jak nie spalisz warzyw, to też poproszę. - Odezwała się do Josepha, żartując. Spojrzała po wszystkich - Wszyscy pracujecie w tym samym wydziale? - Miała dziwne wrażenie, że za chwile wszyscy powiedzą Tak.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.
33
183

Post

Thanatos od bardzo dawno miał styczność z lekarzami praktycznie non stop od czasu postrzału, więc teraz wystrzegał się ich jak ognia. Ileż to razy miał konsultacje z jednym, drugim czy dziesiatym lekarzem, poniewaz jego przypadek był ciekawy. Serio? Miło, że kogoś cieszyło domniemane kalectwo, ale co tam. Nie oceniał, bo to w końcu ich praca, ale czasem mogliby się zastanowić nad tym co mówią przy pacjencie, ponieważ nie każdy ma tak grubą skórę i gadane jak Thanatos, który powiedział prosto z mostu, że mają go leczyć, a nie się zachwycać. Zadziałało. Miał w tyłku to co sobie o nim pomyśleli w tamtym momencie, ponieważ oni nie myśleli, gdy rzucali mu ciekawym przypadkiem prosto w twarz. Halo trzeba myśleć!
- Piękne imię. - odparł uśmiechając się do dziewczyny czarująco jak to miał w zwyczaju. Jedną z cech charakteru Thanatosa jest to, że mówi to co myśli. Czasami są to niemiłe rzeczy, ale też mówi komplementy jeżeli ktoś na to zasłuży. Spodobało mu się imię blondynki, więc jej o tym powiedział. Nie jest to jakiś suchy tekst na podryw by zrobić na niej dobre wrażenie, co nie zmienia faktu, że nie zauważył, że zszokował go jej wygląd i postura. No cóż. Mama karmiła go dobrze i pił dużo mleka i wyrósł jak to drzewo.
Kiedy jego małe serduszko przeszło przez ręce swoich nowych wujków i cioć wziął syna do siebie i Lou się do niego przytulił, Thanatos pocałował go w głowę przez co otrzymał najpiękniejszy dźwięk na świecie - jego śmiech, na co serce tego wielkiego skurczybyka urosło. - Ja poproszę stek. - odpowiedział uśmiechając się lekko do Josepha. Słysząc pytanie Hailee czuł się w obowiązku aby odpowiedzieć. - Dokładnie tak. - jego uśmiech się poszerzył, gdy spojrzał na blondynkę.

Joseph Warren Grace Blackbird Hailee Burkhart
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer MAM SYNA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Kocham Laysy TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Joseph Warren Hailee Burkhart Thanatos D. Maverick

Dyskretnie - a przynajmniej tak się jej wydawało - pociągnęła nosem, po czym niespodziewanie, została objęła przez Hailee oraz Josepha. Śmiejąc się, że teraz jej sukienka jest już na pewno wygnieciona jak wyjęta psu z gardła odwróciła się do dwójki najbliższych jej osób i pokazując zdjęcia mężczyźnie, przeklikała te trzy, wgrane fotografie. Zanim Warren wyrwał otworzyć drzwi Thanatosowi, musnęła wargami jego policzek. Odłożyła cyfrową ramkę na stół i gestem wskazała Hailee krzesła. Do wyboru, do koloru.
- Czyżby? - droczyła się z dziewczyną jeszcze chwilę, tak że kiedy obaj z Louisem na czele weszli do ogrodu, usłyszeli dźwięczny, perlisty śmiech przyjaciółek.
Z nieukrywanym rozczuleniem, przyglądała się Josephowi, który zabawiał syna Mavericka. Ich wesoła paplaninę, zagłuszała klasyczna muzyką, którą Grace przez moment nuciła. Za plecami swojego przyszłego męża, mało dyskretnie szepnęła zarówno do Thanatosa, jak i Hailee. - Chyba się nada? - czując na sobie spojrzenie trzech par oczu, Warren pomachał do nich tą samą pacynką, którą bawił się z chłopcem. Pokręciła głową, opierając dłonie na jednym z krzeseł.
Po chwili odsunęła je i usiadła. Podziękowała, gdy Hailee napełniła także jej szklankę owocową lemoniadą. Pojedyncze borówki wpadły do środka, załamując światło w przeźroczystym szkle.
- Nie będę się wyłamywać, również poproszę steka. A o naleśnikach pomyślimy, przy okazji następnego spotkania - puściła Josephowi perskie oczko, gdy ich spojrzenia się ze sobą spotkały.
Obejmując szklankę, kołysała ją ostrożnie w ręku.
- Poniekąd. Oficjalnie, jako profiler współpracuje z każdym wydziałem, ale ponieważ policja nie może mieć w swoich szeregach wolnego strzelca, bo nie przeżyłaby tego braku usystematyzowania, technicznie podpięta jestem przede wszystkim pod wydział zabójstw... Co ciekawe, ostatnio wpada mi całkiem sporo spraw z wydziału narkotykowego - naturalnie, Grace nie zamierzała się wdawać w szczegóły, mimo iż przy jednym stole siedzieli przedstawiciele zawodów praktycznie samych mundurowych.
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

Grace Warren, Hailee Burkhart, Thanatos D. Maverick

Wydawało się Josephowi, że w ostatnich chwilach Grace o wiele częściej, odwracała się od spojrzeń tak jego, jak i ich znajomych i współpracowników, pociągając nosem i wpatrując się w sufit; ostatnio nawet na filmach przyrodniczych, które nauczyła się oglądać dzięki niemu, ukrywała się pod dzierganym, miękkim kocem zamówionym z tego samego, co meble do pokoju małej sklepu. Uśmiechał się dobrotliwie do niej i przytulając, kołysał w chudych ramionach, ale nie komentował; nie chciał, żeby pilnując się, dusiła i nosiła w sobie emocje.
Przyglądał się Louisowi z..., rozrzewnieniem; mały chwilę zajął się piłkami i w końcu wyciągnął rączki do kotka, którym mieli wrażenie, że nie będzie się interesować. Wtulił w zabawkę policzek i po chwili popatrzył, rozglądając się i szukając „dada”. Przeszedł z rąk do rąk, żeby dotrzeć do miejsca, w którym widzieli, że czuł się najlepiej; na kolana taty. Joseph zamyślił się i wiedział, że może Grace domyślała się, w którą stronę kierowały się niespokojne i niepewne myśli Warrena — mimo że to, co widział w tym momencie, kiedy Louis zaśmiał się głośniej było obrazkiem przywodzącym na myśl lśniącą wizję przyszłości i marzenie..., nie było marzeniem Josepha; nie chciał syna, który mógłby być jego odbiciem i odbiciem jego ojca, a jednocześnie mordercy, którego obrzydliwy grzech kładł się najdłuższym i najciemniejszym cieniem na życiu dzieci i ich dzieci. Nie...
Odpędził od siebie to wszystko, bo to nie był czas, a tym bardziej okoliczności i uśmiechając się i kiwając głową, odpowiedział:
Ja się wymigam i w takim wypadku upiekę ziemniaka, a dla was steki. – Zajął się mięsem; Grace widziała, jak nie dawał sobie rady bez zlewu — uśmiechała się do Josepha, a kiedy nie wytrzymał i zapowiadając, że idzie do kuchni i wróci z mięsem gotowym do opieczenia, zaśmiała się głośniej i serdecznie, nie powstrzymując się już. Żachnął się i mijając ją, pochylił się i pocałowawszy w policzek kobietę, szepnął tak cicho, jak cicho mu się udawało ochrypłym od darcia się w czasie wymiany podłóg głosem:
Już się ze mnie nabijasz? – Wiedziała, że żartował. W kuchni nie spędził więcej, jak dwadzieścia minut; wyjęte z mieszanki przypraw w śmietanie, kawałki odsączając, odkładał na talerz — wymył miski i nóż, po tym jak poodkrawał tłuszcz z przerośniętymi miejscami i podsmażywszy steki na patelni, wrócił do gości. – O czym mówicie? – Spytał, spoglądając na Burkhart i Thana, aby dosiąść się do nich chwilę przed wstawieniem mięsa; węgiel, mimo że rozpalał wcześniej, nie spopielił się na tyle, na ile zakładał — zaczepiali się z Louisem, który starał się sprawdzić czy patykowaty, pachnący przyprawami i miętą palec chudego wujaszka mógłby być zjadalny.
Than, a co dla Lou? W ostateczności mam kaszki mogę się podzielić... – spytał i spojrzał na Grace, aby po chwili powrócić do małej kopii Mavericka.
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Grace Warren Joseph Warren Thanatos D. Maverick

Zarumieniła się słysząc komplement. Nie była do nich przyzwyczajona. Zazwyczaj takie komentarze słyszała od swoich pacjentów, którzy byli już starsi, a oni lubili mówić takie rzeczy wszystkim pielęgniarkom.
- Dziękuję. - Trochę zawstydzona skupiła się na czymś innym. Nie odebrała tego, jako podryw, po prostu nie była do tego przyzwyczajona.
Usłyszała komentarz Grace i zagryzła wargi.
- Noo... zobaczymy, jak usmaży steki - Odezwała się po chwili śmiejąc się pod nosem. I tak Joseph miał dużego plusa za to, że sam z siebie postanowił zająć się grillem. Trzymała za niego kciuki i miała nadzieję, że prócz sałatki uda jej się zjeść coś więcej.
Zaczynała coraz bardziej się rozluźniać. Siedziała obok Tytana i szczerze mówiąc, ciągle czuła się przy nim taka mała, drobna. Rozsiadła się wygodniej i sięgnęła po szklankę wody. Skubnęła jeszcze winogrono i patrząc na każdego po kolei jadła owoc.
- A kiedy przejdziesz na urlop macierzyński? - Miała nadzieję, że jak najszybciej. Nie chciała, żeby Grace się przepracowała. Tutaj najważniejsze było teraz jej zdrowie. Jej spojrzenie przeniosło się na jej narzeczonego. Miała nadzieje,że on dość szybko namówi Blackbird na urlop. Hailee już była w trakcie szukania dla nich najlepszej nauczycielki w szkole rodzenia. Robiła to na prośbę przyjaciółki.
Uśmiechnęła sie do Tytana, który trzymał małego na rękach. Chłopiec był uroczy.
- Pytałam się Grace i Thanatosa, czy wszyscy pracujecie w tym samym miejscu. - Odpowiedziała na pytanie Jospeha, który nagle pojawił się koło nich.
- Dużo macie pracy? Wydaje mi się, że w naszym mieście jest spokojnie. - Chyba że w mieście działo się wiele złych rzeczy, ale burmistrz skutecznie to tuszuje. Nie zdziwiłaby się, gdyby tak było.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.
33
183

Post

Jak już nie raz pewnie zostało zaznaczone, Thanatos to niezwykle otwarty i ciepły człowiek. Dal swojej rodziny jest w stanie zrobić wiele, a można się nawet pokusić o stwierdzenie, źe wszystko co w jego mocy, poniewaz familia jest najważniejsza. To wyniósł ze swojej wielokulturowej rodziny, którą nawiasem mówiąc uwielbia. Zawsze mówi prawdą, ponieważ brzydzi się kłamstwem. Nie ważna jaka ona jest. Najlepsze gorzka prawda niż słodkie kłamstwo, prawda? W każdym razie tak uważa Thanatos, więc dlatego powiedział tak do dziewczyny, która uroczo się zarumieniła. Słodkie.
- Alex prosze, zawsze do usług. - puścił do niej oczko typowo dla siebie. Jego zachowanie czasem jest odbierane jako zbyt pewne siebie, ale to nie jest. Maverick po prostu jest bardzo ekspresyjnym człowiekiem i gdy ogarniają go jakieś silne emocje to po prostu to widać po nim. Na szczęście w pracy nie ma takiego problemu, ale co innego, gdy przebywa w gronie swoich najbliższych przyjaciół. Wtedy wie, że może być sobą i o to właśnie chodzi. Przyjaciele powinni wspierać i dołączyć do naszego dziecinnego zachowania, a nie tylko krytykować i gasić. Takim dziękujemy serdecznie. Wiedział, że jest specyficznym w odbiorze człowiekiem, ale co tam. On siebie lubi takiego jakim jest i nie ma zamiaru się dla nikogo zmieniać, bo to nie o to chodzi. - Czym się zajmujesz Hailee? -zapytał ciekawy czym się zajmuje urocza blondynka, którą z miejsca polubił. - Lou jak przed wyjście, więc jakiś owoc, może banan byłyby okey. - odpowiedział Josephowi.
Niestety, ale Thanatos nie zabawił zbyt długo na przyjęciu, ponieważ mały zaczął okropnie płakać i ojciec nie mógł go uspokoić. - Cóż kochani, jak widać na mnie pora. Synek już ma dosyć. Jeszcze raz wszystkiego dobrego i powodzenia. - dodał, pożegnał się z wszystkimi i poszedł do domu by położyć synka spać.

/ Thanatos wychodzi.

Grace Warren Joseph Warren Hailee Burkhart
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer MAM SYNA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Kocham Laysy TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
naethaia#4170
Zablokowany