Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
At the end of the day hubby’s the person I want to come home to. He’s the person I want to tell how my day went. He’s the person I want to share my happiness, sadness, frustration and success with.

missing hubby hours: always open
24
162

Post

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


four

Co nagle się stało, że tak odważnie zaczął flirtować ze swoim współlokatorem, którego jeszcze kilka dni temu miał ochotę wysadzić w powietrze? Wszyscy którzy znali Jaemina wiedzieli jak uwielbia dostawać różne gifty, więc może to skłoniło go do prawie że sextingu z Alexem?
Czy powinien czuć się zażenowany? Jasne, w końcu nie znał zamiarów chłopaka i mógł jedynie wykorzystywać jego naiwność do zaspokojenia swoich potrzeb by potem użyć to przeciwko niemu? Czy jednak przejmował się tym na tyle żeby wycofać się z tego? Absolutnie nie bo kiedyś zapewne znudziłoby się chłopakowi dręczenie go, ale skoro teraz mógł liczyć na brak nudy i odrobinę rozrywki to gdzie miałby rezygnować. Prychnął pod nosem na swoje własne myśli, automatycznie sięgając po koszulkę, która pomięta leżała obok kiedy odczytał ostatniego smsa chłopaka. Kto wie co tak naprawdę chodziło mu po tej głowie i czy rzeczywiście posłuchałby Seo, który oznajmił że to on przyjdzie do niego.
Minuty mijały, a chłopak nie pojawiał się, więc Jaemin z jękiem sturlał się z łóżka, lądując plackiem na podłodze.
Po co on w ogóle się na to zgadzał skoro tak naprawdę nie chciało mu się w ogóle ruszać spod ciepłej kołdry?
Teraz tak zimno go owiało, że na skórze pojawiła się gęsia skórka, a sutki stwardniały na co przyszedł mu pomysł by przypadkiem wysłać zdjęcia chłopakowi za ścianą.
Porzucił jednak ten pomysł i podnosząc się z jeszcze głośniejszym jękiem z podłogi, zrzucił w trakcie porozrywane szorty.
Czym by go owinąć w okół paluszka?
Przeglądając różne sety piżamek spoczywających na dnie jego szuflady, wyciągnął tę która najbardziej przypadła mu do gustu, uśmiechając się jednym kącikiem ust.
— Bingo. — Zachichotał, narzucając ubranie na siebie i ostatni raz przeglądając się W lustrze, przejechał dłońmi po materiale prostując wszelkie zagniecenia.
Chwytając po drodze swojego różowego, dużego królika wyszedł z pokoju, kierując się pod drzwi Cullena i nie wahając się ani chwili dłużej zapukał, ciasno ściskając miśka w ramionach.
— Zaraz mi nogi z zimna odpadną jak nie otworzysz. — Przewrócił oczami, czekając aż tamten podniesie się z miejsca albo chociaż krzyknie dając mu pozwolenie na wejście. Inaczej tego nie zrobi, nie to co poniektórzy.
Alexander Cullen
Obrazek
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Now or never Drama queen 2021 BOGATE CV PHONE ADDICTED INFLUENCER SPICE IT UP PALACZ Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Śpię z przytulanką W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Amator parszywych trunków Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Poglądam życie celebrytów na instragramie MARUDA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy wolę czuć wiatr w grzywce Mam swoje demony #teamCocaCola SEKSOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Kawa najlepiej smakuje w łóżku NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY GROUP CHAT Like a virgin
mów mi/kontakt
bitter peach
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

outfit

Alexander prowadził niebezpieczną grę i był ciekaw, dokąd go ona zaprowadzi. Już kiedy oprowadzał Jaemina po raz pierwszy po swoim domu, przeczuwał, że może wprowadzić do jego życia rozrywkę, której od dawna potrzebował. Czy to egoistyczne? Być może. Ale trudno było też nazwać go antagonistą w tej historii, bo przecież na swój, pokręcony skądinąd, sposób dbał o Jaemina. W domu zawsze było pełno jedzenia, za które nigdy nie kazał mu płacić, a raz nawet coś ugotował, co praktycznie się nie zdarzało. Kilka dni temu załatwił mu też u tej Koreanki jakąś podobno rzadką kartę i nadal ucinał temat oddawania mu za to jakichkolwiek pieniędzy. Nie wymazywało to jednak wszystkich złośliwości, jakich się dopuszczał, jak podmianka plakatów w pokoju Seo na jego zdjęcia (i cyk, kolejne 3 miliony wyświetleń na TikToku) czy docinek jakie rzucał w jego stronę. Coś w tym chłopaku sprawiało jednak, że chciał go poznać. Chciał wiedzieć o nim wszystko, znać jego sekrety, mocne i słabe strony. I, niestety, coraz częściej przyłapywał się na tym, że efektem ubocznym tej rosnącej obsesji na punkcie jego współlokatora było współtowarzyszące jej pożądanie. Coś, czego nie powinien był czuć i coś czego, och, w żadnym razie nie zamierzał hamować.
I gdyby nie jeden telefon, pewnie już by sprawdzał czy Seo faktycznie nie miał na sobie ubrań.
- Nie wiem czy dam radę, Lily. Mam trochę pracy - mruknął, siedząc na parapecie przy szeroko otwartym oknie. Zaciągnął się mocno papierosem, słuchając kolejnych jej zarzutów. - Ja ciebie? To ty mnie ignorujesz, kochanie. Robisz to od jebanych dwóch miesięcy. W ogóle pamiętasz, że jeszcze istnieję? - kłótnia z nią była ostatnim na co miałby teraz ochotę. - Dobra, posłuchaj, przylecę do NYC w następny weekend. Masz półtora tygodnia na przemyślenie czy jeszcze kochasz mnie, czy już może tylko moje konto bankowe - powiedział i rozłączył się, rzucając telefon na łóżko. Może i nie powinien być dla niej taki ostry, ale ona też zachowywała się w stosunku do niego jak suka. Dlaczego zawsze pakował się wyłącznie w toksyczne relacje?
Alexa, play Toxic by Britney Spears.
Z myśli wybudził go czyjś głos za drzwiami. Jaemin? Przez tę kłótnię kompletnie zapomniał o ich wiadomościach sprzed chwili. Wypuścił z ust dym, zgasił papierosa w leżącej na parapecie popielniczce i zawołał chłopaka do środka.
Nie spodziewał się ujrzeć takiego widoku. Szybko przestał myśleć o Lily. Po prawdzie, nie myślał o niej zbyt wiele od dnia, w którym Jaemin Seo stanął u progu jego domu wyglądając jak zagubiony dwunastolatek w Targecie.
- Pomóc ci się rozgrzać? - zapytał, podchodząc do niego. Zaczepny uśmiech sam pojawił się na jego twarzy, kiedy delikatnie przejechał dłonią po jego szczęce, zatrzymując na moment kciuk na ustach chłopaka. - Gdybym cię nie znał, pomyślałbym, że mnie prowokujesz - co z pewnością teraz robił. Nie zamierzał jednak zbyt szybko ulegać. - Wziąłeś ze sobą kolegę? Słodko - dodał, patrząc na pluszaka, którego Seo mocno do siebie przyciskał.

Jaemin Seo
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
At the end of the day hubby’s the person I want to come home to. He’s the person I want to tell how my day went. He’s the person I want to share my happiness, sadness, frustration and success with.

missing hubby hours: always open
24
162

Post

Może powinien jednak lepiej był przemyśleć swoje decyzje, a nie pakować się w jakieś dziwne relacje, które bóg wie co przyniosą? A co jeśli nagle zacznie być niezręcznie i będą się unikać jak ognia? Nie żeby Seo łaknął obecności Cullena, ale nie wiedział jak poradziłby sobie z kompletną ciszą jaka panowałaby w domu gdyby nagle coś stuknęło im do głowy i zaczęliby się ignorować. Mógłby nawet stwierdzić, że tęsknił by za tymi jego głupimi odzywkami i ciągłymi zaczepkami, ale to miał pozostawić tylko i wyłącznie dla siebie bo gdyby chłopak dowiedział się o tym to z pewnością nie dałby Seo żyć i mądrował się na prawo i lewo, że tak szybko mu uległ i zaczął się nim interesować.
Porzucając jednak te myśli, odetchnął głęboko kiedy usłyszał głos współlokatora. Miał dzisiaj zamiar dać ponieść się emocjom, a żałować dopiero jutro jeżeli do czegokolwiek by doszło.
Uchylił drzwi, wychylając głowę dopiero po kilku sekundach otwierając je szerzej, wchodząc do środka. Omiatając spojrzeniem pomieszczenie, lekko wzdrygnął usłyszawszy głos współlokatora, który nagle znalazł się przed nim.
— W jaki sposób? Wino na pewno mnie rozgrzeje. — I tego, tego naprawdę nie spodziewał się i przez chwilę patrzył z szeroko otwartymi oczami na chłopaka, przełykając ciężko ślinę kiedy jego kciuk wylądował na jego ustach. Szybko jednak powrócił do żywych i patrząc cały czas na chłopaka, rozchylił wargi, zatapiając czubek palca pomiędzy nimi. Chciał gierek? Seo je uwielbiał. — Mmm, może słabo mnie jednak znasz? — Puścił mu oko i uśmiechając się łobuzersko, ominął chłopaka kierując się w stronę jego łóżka. Zdecydowanie nie przemyślał tego stroju. A chłodne pomieszczenie przy otwartym okno przyprawiała jego skórę o gęsią skórkę. — Wiesz, nie wiem co masz w planach oglądać, więc muszę mieć w razie czego czym zasłonić oczy. — Wzruszył ramionami, wsuwając się pod kołdrę, której ciepło od razu rozniosło się po jego ciele i którą podsunął pod sam czubek nosa. Tak jakoś nagle zrobił się nieśmiały.
Alexander Cullen
Obrazek
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Now or never Drama queen 2021 BOGATE CV PHONE ADDICTED INFLUENCER SPICE IT UP PALACZ Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Śpię z przytulanką W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Amator parszywych trunków Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Poglądam życie celebrytów na instragramie MARUDA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy wolę czuć wiatr w grzywce Mam swoje demony #teamCocaCola SEKSOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Kawa najlepiej smakuje w łóżku NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY GROUP CHAT Like a virgin
mów mi/kontakt
bitter peach
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

Nie myślał o konsekwencjach; było tak od zawsze. Czy powinien pogrywać sobie w ten sposób ze swoim współlokatorem? Pewnie nie, ale czy się tym przejmował? Nieszczególnie. Seo zdawał się bawić równie dobrze co on, sprawdzając jak daleko mogą się posunąć w grze, którą prowadzili.
Naprawdę trudno było mu rozgryźć Jaemina. Może właśnie dlatego był dla niego tak interesujący? Prowokował go tylko po to, by za chwilę uciekać. Którego z nich udawał? Pewnego siebie czy nieśmiałego? A może taki już był, pełen sprzeczności? To wszystko w nim sprawiało, że działał na Cullena jak magnes, czego nie chciał jeszcze głośno przyznawać. Gdy tak go kusił, chciał zerwać z niego ubrania i pokazać mu, że to nie on tu decyduje, ale kiedy tylko zobaczył jak słodko wygląda taki schowany pod jego pościelą, ogarnęło go zupełnie inne, skrajne uczucie; chęć schowania go w ramionach i zapewnienia mu ochrony.
Zdecydowanie tracił przez niego rozum.
- Słyszałem, że boisz się ciemności i horrorów. Tak się składa, że oglądam tylko horrory, najczęściej w ciemności - mruknął, podchodząc do okna, by je zamknąć. Oglądał też Zmierzch, ale głównie w soboty. Dziś był czwartek. Sięgnął po jedno z win, które przyszły do niego od klienta na początku tygodnia. Jeszcze nie wiedział w jaki sposób je zareklamuje, ale coś mu mówiło, że inspiracja niebawem przyjdzie sama. Odkorkował je i nalał trochę do kieliszków stojących na szafce nocnej. Na szczęście po nie poszedł jeszcze przed kłótnią z tą idiotką. Zbyt rażące światło zamienił na lampkę, która dawała przynajmniej odrobinę światła, a po włączeniu filmu, wsunął się pod kołdrę tuż obok Jaemina. - Mmm, zdecydowanie potrzebujesz ciepła - stwierdził, gdy przypadkiem przejechał dłonią po lodowatym udzie chłopaka. Nie żartował, gdy pisał, że nie lubi się dzielić, więc niestety Seo musiał pożegnać się ze swoim misiem na rzecz jego ramion, kiedy przyciągnął go do siebie. Alexander nie zamierzał bawić się dziś w podchody; brał to, co chciał, a w tym wypadku owieczka sama przyszła do jaskini lwa, gotowa oddać mu się na pożarcie. - Jeśli będziesz się bał, po prostu zamknij oczy - szepnął mu na ucho, składając drobny pocałunek na jego szyi. I tak rozpoczęła się druga runda ich rozgrywki.

Jaemin Seo
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
At the end of the day hubby’s the person I want to come home to. He’s the person I want to tell how my day went. He’s the person I want to share my happiness, sadness, frustration and success with.

missing hubby hours: always open
24
162

Post

Chyba nikt nie byłby w stanie rozgryźć jakie relacje łączyły te dwójkę. Raz chcieli się pozabijać, a w sumie to raczej Jaemin chciał zabić Alexa bo ten drugi to raczej miał ubaw po pachy z naśmiewania się i podpuszczania Seo. Z drugiej zaś strony ostatnio ich znajomość zaczęła brnąć w bardzo niebezpieczne rejony i zdecydowanie za szybko, ale czy którykolwiek z nich robił coś by zapobiec możliwe że nadchodzącej katastrofie?
A może jednak wszystko ułoży się w coś naprawdę ładnego i wojna pomiędzy nimi pozostanie rzucona w niepamięć, a wkroczy w ich życie coś innego, znacznie przyjemniejszego?
Gdyby życie Seo było takie proste to byłby w stanie to uwierzyć, ale nic, naprawdę nic jeszcze nie przytrafiło mu się w życiu dobrego, więc naprawdę nie zdziwiłby się gdyby jutro to wszystko szlag jasny trafił i te ich drobne flirty skończyłyby się tak szybko jak się zaczęły.
Ahh, horrory. Czy chłopak naprawdę chciał włączać przy nim horror? Nie wiedział co go czeka. Czy był przygotowany na paranoiczne zachowanie Seo i kilka kolejnych nieprzespanych nocy z obawy że coś będzie czyhało na niego w ciemności, a których konsekwencje braku snu oznaczały nadąsanego i opryskliwego Jaemina?
— Dlaczego mi to robisz? Doskonale wiesz, że jak wspomniałeś się tego boję. I jeżeli chociaż raz podskoczę albo pisnę to dostaniesz. I niekoniecznie lekko. — Naburmuszony podsunął kołdrę jeszcze bardziej pod nos tak, że teraz praktycznie wystawały mu jedynie te wielkie oczy, przeszywające Cullena na wskroś. — Podły jesteś, wiesz? — Serce zaczęło mu bić szybciej kiedy światła w pokoju było naprawdę mało i automatycznie zacisnął dłoń na materiale spodenek od piżamy. Rozluźnił się jednak czując dłoń chłopaka na swoim udzie, a nawyk z pracy sprawił, że te lekko rozchyliły się co zauważył od razu, ale jednak na nic sprzyjała mu ta próba kontroli. Miał jedynie nadzieję, że Alex nie zauważył. — Dlatego jest ze mną kró—hej! — Oburzył się kiedy Cullen wyciągnął królika z jego rąk, odkładając go bóg wie gdzie. Seo wysunął dolną wargę, bawiąc się materiałem spodenek nie wiedząc co ma robić z rękami. Nic nie wiedział i dlaczego było mu tak trudno zachowywać się jak w pracy? Jak odważny i seksowny Jaemin, a nie słodki i nieśmiały.
That’s it! — Zamykanie oczu na nic się nie sprawdza i jakoś zrobiło się tutaj gorąco prawda? — Odparł podniesionym tonem głosu, sięgając po kieliszek wina. I może, ale tylko może zrobił błąd wypijając na raz całą zawartość. Ale o tym miał przekonać się za moment, kiedy w głowie zacznie mu się kręcić a język zacznie plątać. Z niewinnym uśmiechem odwrócił się w kierunku Alexa, chichocząc. — Oops?
Oh już nie mógł się doczekać. Jeszcze tylko kilka minut. A ten drobny pocałunek który wywołał w Seo taką reakcję będzie prześladował go dniami i nocami. Mimo, że nie obce mu były takie sytuacje tak teraz naprawdę nie wiedział co się z nim dzieje.
Alexander Cullen
Obrazek
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Now or never Drama queen 2021 BOGATE CV PHONE ADDICTED INFLUENCER SPICE IT UP PALACZ Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Śpię z przytulanką W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Amator parszywych trunków Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Poglądam życie celebrytów na instragramie MARUDA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy wolę czuć wiatr w grzywce Mam swoje demony #teamCocaCola SEKSOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Kawa najlepiej smakuje w łóżku NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY GROUP CHAT Like a virgin
mów mi/kontakt
bitter peach
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

Powinien był postawić w końcu jakieś granice, nim będzie za późno, ale czy tego chciał? Czy którykolwiek z nich tego chciał? Bardziej wyglądało to tak, jakby rzucali sobie wzajemnie wyzwania w oczekiwaniu aż ten drugi wreszcie przyzna się do porażki. Alexander nie miał w zwyczaju odpuszczać zbyt łatwo. Przeciwnie, gdy robiło się gorąco, dopiero się rozkręcał.
Trudno było mu wskazać przełomowy moment, kiedy ich relacja zaczęła zmierzać w nieco innym kierunku. Może gdyby miał choć odrobinę przyzwoitości, to nie pozwoliłby temu ewoluować; przecież był w związku. Ale czy naprawę nim był? Czy nie było to już wyłącznie przyzwyczajenie? Kiedy ostatnio czuł coś innego niż złość lub rozczarowanie na myśl o Lily? Flirt z Jaeminem przyszedł mu wyjątkowo łatwo, niemal naturalnie. Nie było to coś, czego się spodziewali; raczej coś, co po prostu się stało. I żaden z nich jak dotąd nie wcisnął jeszcze hamulca.
Nie wiedział jak silny jest strach Seo, ale był gotowy się o tym przekonać. Zresztą, jego babka wylała w tym domu już tyle litrów wody święconej, że nic demonicznego nie postawi tu swojej nibynóżki przez kolejne tysiąclecia.
- Będziesz piszczał? Na twoim miejscu oszczędzałbym głos na później - odparł, uśmiechając się nieco złośliwie. Owszem, był podły. I robił to celowo. Jeśli Jaemin będzie się bał, istniała spora szansa, że sam się do niego przytuli, a wtedy on zdobędzie kolejną sytuację do wypominania mu do kolekcji.
Lex był zbyt zajęty wyrzucaniem z łóżka królika by zwrócić uwagę na jego osobliwe zachowanie. Dobrze dla młodego striptizera. Zaśmiał się cicho, kiedy znowu go zawstydził. Alexander 2, Jaemin 0. No, może jeden za te kuszące wdzianko, które na moment zbiło go z tropu, ale to Cullen nadal był na prowadzeniu. I nie zamierzał tak łatwo go oddawać. - Nie wszystko od ra- - no i nie zdążył, bo Jaemin pochłonął wino szybciej niż jego babka biegła na niedzielne nabożeństwo do kościoła, a o to nie było łatwo. Pokręcił głową z cichym westchnieniem nim sam sięgnął po kieliszek by upić z niego spory łyk. A potem będzie, że go upija i jest świnia. Może faktycznie powinni zacząć nagrywać, by miał później jakieś dowody na to, że było inaczej?
- Aż tak cię onieśmielam, że musisz dodać sobie odwagi? - mruknął, sięgając jego dłoni, by zabrać z niej pusty z kieliszek. - Gdzie się podział ten odważny i zaczepny Jaemin, który nie boi się wyzwań, hmm? - prowokował go dalej.

Jaemin Seo
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
At the end of the day hubby’s the person I want to come home to. He’s the person I want to tell how my day went. He’s the person I want to share my happiness, sadness, frustration and success with.

missing hubby hours: always open
24
162

Post

Mimo iż ten cały układ między nimi sprawiał mu przyjemność, tak odliczał kiedy to wszystko pójdzie się chrzanić. Obydwoje jednak mieli charakterki i póki co końca nie było widać, ale po dzisiejszym? Zobaczymy.
Jak w pracy nie przepadał za wszelkimi flirtami, czy uwodzeniem ze strony jego klientów, a sam nie silił się na jakiekolwiek odwzajemnienie czułych słówek, tak tutaj nie mógł najzwyczajniej na świecie się powstrzymać. Gra była zbyt niebezpieczna i Seo miał wrażenie, że dał się w to wciągnąć trochę zbyt mocno, dał się uzależnić i teraz ciężko będzie mu się tego oduczyć.
Może przemyśli to czy złapać go za rękę i mocno ściskać kiedy na ekranie pojawią się straszne rzeczy.
— Ah, ktoś tutaj jest zbyt pewny siebie. — Spojrzał na niego uśmiechając się. Skąd miał pewność, że Seo pozwoli mu zabrnąć w tym kierunku. To że kilka razy dał mu dotknąć jego skóry, czy omieść spojrzeniem jego ciało nic nie znaczyło. W każdej chwili mógł wstać i stąd wyjść, zostawiając chłopaka samego.
Istniało wiele możliwości co Seo mógłby zrobić w trakcie filmu, a przytulanie się było praktycznie na samej górze listy. I może trochę nieświadomie podsunął się bliżej niego, może już teraz zaczął się cykać kiedy na ekranie pojawiły się pierwsze minuty filmu. Jak zsikam mu się w łóżko to nawet nie będzie mu przykro.
— Czym ten królik sobie zasłużył na taki brak szacunku? Był wyjątkowo słodki i mnie chronił przed potworami, a teraz już na pewno nigdy tego nie zrobi. Wielkie dzięki Cullen. — Bąknął pod nosem, krzyżując ręce.
Zachichotał kiedy ten uciął w połowie zdania, widząc jak Jaemin już dawno zdążył wlać w siebie cały kieliszek.
Oblizując wargi, przesunął wzrokiem po długich palcach chłopaka, kurczowo trzymających kieliszka. Ciekawe jak przyjemnie byłoby je czuć zaciśnięte na szyi Seo. Może wtedy coś w nim drgnęło. A może to w jaki sposób przejechał językiem po dolnej wardze, który chciał poczuć na całym swoim ciele.
Pokręcił głową, przygryzając wargę i przenosząc się na kolana zbliżył się do chłopaka na niebezpieczną odległość, zatrzymując się kiedy poczuł że ich nosy się stykają. — Cały czas tutaj jest, kochasiu. Nie myśl sobie, że ze mną wygrasz. — Musnął jego wargi, chwytając w zęby dolną na kilka sekund by po chwili wypuścić ją i powrócić do pozycji siedzącej z zadziornym uśmieszkiem jak gdyby nic się nie stało. — Głupio byłoby przegapić najlepsze momenty, prawda? — Śmiejąc się pod nosem, przeniósł spojrzenie na telewizor, marszcząc nos kiedy na ekranie pojawił się jakiś durny jumpscare. Widząc jednak, że chłopak nie zmienia pozycji, przeniósł spojrzenie ponownie na niego, oblizując wargę. — No na co czekasz?
Alexander Cullen
Obrazek
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Now or never Drama queen 2021 BOGATE CV PHONE ADDICTED INFLUENCER SPICE IT UP PALACZ Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Śpię z przytulanką W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Amator parszywych trunków Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Poglądam życie celebrytów na instragramie MARUDA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy wolę czuć wiatr w grzywce Mam swoje demony #teamCocaCola SEKSOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Kawa najlepiej smakuje w łóżku NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY GROUP CHAT Like a virgin
mów mi/kontakt
bitter peach
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

W przeciwieństwie do Jaemina, Alexander był pozbawiony negatywnej energii, nie zakładał czarnych scenariuszy. Może dlatego, że zawsze starał się żyć chwilą i nie wybiegał myślami w przyszłość? Nie był pewien czy i do czego między nimi dojdzie, ale był gotowy na wszystko. Chciał poznać nie tylko duszę Seo, ale też i jego ciało, a biorąc pod uwagę to, że chłopak nigdy przedtem nie kusił go aż tak wprost, mogło to oznaczać przyzwolenie na dalszy etap. Wspinając się na coraz wyższe szczeble znajomości zapominali tylko, że upadek z wysokości bywa bolesny.
- A mam powody by czuć się inaczej? - zapytał, choć nie oczekiwał odpowiedzi. Jaemin sam do niego przyszedł, w dodatku wyglądając tak seksownie. Zamierzał sprawić, by również sam zapragnął więcej. Chciał usłyszeć z jego ust jak prosi by go dotykał, by dał mu rozkosz. To był ten rodzaj zwycięstwa nad Seo, którego wyczekiwał najbardziej. I nie zakładał porażki.
- Mówiłem ci, że nie lubię się dzielić. Nie ma tu miejsca dla nas obu - powiedział. Bez względu na to czy była to druga osoba czy pluszak. Jeśli będzie się bał, powinien schować się w jego ramionach, a nie przytulać do królika. Mógł wybrać jakikolwiek film, ale włączył horror nie bez powodu. I nie była nim jedynie chęć nastraszenia Jaemina do tego stopnia, że posikałby się w majtki.
Był ciekaw co chodziło po głowie Seo. Jego zachowanie było bardzo zwodnicze, ale to tylko wzmagało zainteresowanie Cullena. Nawet nie drgnął, kiedy ten powoli zbliżył się do niego na tyle, że przy nieco lepszym świetle mógłby zobaczyć każdą, najdrobniejszą plamkę w tych jego dużych oczach. Prowokacja pozostawiła w nim wyłącznie niedosyt, ale nie mógł tego po sobie pokazać. Rzucenie się na Jaemina jak wygłodniałe zwierzę nie wchodziło w grę w żadnym ze scenariuszy.
- Nie przegapiam najlepszego momentu - odparł, nie patrząc jednak na ekran, a na Seo. Mógłby pociągnąć to dalej. Dostać już teraz to, czego chciał: jego. Ale wtedy cała zabawa skończyłaby się zbyt szybko. Nie tak planował to rozegrać. Należało to zrobić inaczej.
Mimo, że nie oglądał tego filmu po raz pierwszy, trudno było mu podążać za fabułą. Pewnie miało to coś wspólnego z tym, że skupiał się głównie na Jaeminie, na którego udzie trzymał dłoń, co jakiś czas zaczepnie wsuwając ją pod materiał jego kusych spodenek czy błądząc nią gdzieś w okolicy wewnętrznej strony jego uda. Być może to, w połączniu z delikatnymi pocałunkami jakie składał na szyi i szczęce chłopaka, sprawiło, że tak bardzo się nie bał? Póki co jeszcze nie piszczał ze strachu. - Dawałeś mi dwadzieścia minut, a właśnie mija trzydzieści. Twój brak wiary naprawdę mnie boli - mruknął mu na ucho, przygryzając jego płatek. To, że zdecydowanie chciał się z nim przespać nie oznaczało, że nagle wytworzyło się w nim jakieś emocjonalne przywiązanie do Jaemina, choć bezsprzecznie lubił mieć go obok. Przez jego głowę przemknęła jednak myśl, że od dawna nie był z kimś w taki sposób, całkowicie niewymuszenie.

Jaemin Seo
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
At the end of the day hubby’s the person I want to come home to. He’s the person I want to tell how my day went. He’s the person I want to share my happiness, sadness, frustration and success with.

missing hubby hours: always open
24
162

Post

Jedno było pewnie Jaemin nie miał zamiaru przegrać w tym pojedynku, jeśli to tak można było nazwać. Na pewno nie złapie go żadne uczucie w kierunku Alexandra i na pewno nie będzie czuł tych durnych motylków w brzuchu na widok jego osoby czy nawet głupiego smsa z jego durną nazwą wyskakującą na ekranie telefonu. Musiał twardo trzymać się swoich słów i jedynie zezwolić mu na poznanie go z zewnątrz, nigdy z wewnątrz mimo iż nie było co do poznawania. Był z reguły nudny, ale jeżeli to co do tej pory osiągnął, a raczej czego nie osiągnął i kim się stał to miał zamiar trzymać z dala od ciekawskiej osoby Cullena. Wiedział o tym jedynie Kai, a raczej wiedział tylko o jego pracy w klubie. Cherry Bomb nie poznał nikt. I tak miało pozostać.
— Czy ja wiem? Pewność siebie może cię kiedyś zgubić. — Wzruszył ramionami, czując się obserwowanym mimo że był przykryty kołdrą po same oczy. Może rzeczywiście ten strój powinien przemyśleć dziesięć razy. — Chyba nie zamierzasz mi powiedzieć, że jesteś zazdrosny o królika? — Prychnął, kręcąc z niedowierzaniem głową. — Ponadto nie przypominam sobie bym należał do ciebie, więc o jakim dzieleniu się jest tutaj mowa? A teraz oddaj mi królika bo jest fajny i mięciutki i lubię go przytulać. — Zmarszczył nos, patrząc na podłogę na jego pluszaka rzuconego na odwal się. Przez chwilę naszła go myśl by wychylić się i wziąć sobie go samemu, ale wtedy już byłoby po nim dlatego porzucił te myśl jedynie wzdychając i przenosząc spojrzenie na ekran telewizora co jakiś czas zamykając oczy gdy na ekranie pojawiła się straszniejsza scena.
Gdyby nie to, że ta cała ich chwila polegała na wzajemnym droczeniu się i chęci udowodnienia temu drugiemu, że nie ulegają tak łatwo to Seo już dawno całowałby Cullena z pożądaniem którego ciężko mu było opanowywać.
I może, ale to tylko może nie bał się dzięki niemu? Chociaż otwarcie nie przyznałby się do tego, że oglądając ten film już dawno krzyczałby jakby obdzierali go ze skóry, a kołdra, która teraz znajdowała się ledwo ponad pasem Seo na pewno byłaby na jego oczach. A może to sprawka alkoholu przez który zaczynało mu się robić coraz goręcej? Nie wspominając już o dłoni Cullena która pozostawiała za sobą palące ślady na jego udzie, sprawiając że Seo chciał więcej i może dlatego delikatnie położył swoją dłoń na jego, bawiąc się jej palcami. Czując jego wargi na swojej szyi nie wahał się by odchylić głowę w bok, dając mu tym samym lepszy dostęp do atakowania jej drobnymi pocałunkami. Zdecydowanie to miejsce było najbardziej wrażliwym miejscem Seo co świadczyło o tym cicho pomrukiwanie. — Mm, czy j—KURWA — Wiedział, wiedział, że w pewnym momencie się wystraszy do tego stopnia, że z całej siły kopnie chłopaka w łydkę, lądując skulony na jego kolanach i chowając się w zagłębieniu szyi Alexandra. Już po nim, nawet nie musiał podnosić głowy by widzieć triumfalny uśmieszek na jego ustach. Skoro już i tak był pogrążony to zdecydowanie nie mógł upaść już niżej gdy jego wargi zaatakowały tym razem szyję Cullena, a dłonie znalazły miejsce na jego twardej piersi, chcąc jedynie zerwać z niego tę niepotrzebną koszulkę. Zawsze mógł potem zwalić winę na alkohol prawda?
Alexander Cullen
Obrazek
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Now or never Drama queen 2021 BOGATE CV PHONE ADDICTED INFLUENCER SPICE IT UP PALACZ Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Śpię z przytulanką W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Amator parszywych trunków Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Poglądam życie celebrytów na instragramie MARUDA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy wolę czuć wiatr w grzywce Mam swoje demony #teamCocaCola SEKSOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Kawa najlepiej smakuje w łóżku NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY GROUP CHAT Like a virgin
mów mi/kontakt
bitter peach
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

Wbrew temu co Seo myślał o sobie samym, ta jego tajemniczość i małomówność, gdy w grę wchodziło wszystko poza jego boysbandem i ich sprzeczkami, tylko sprawiały, że Lex chciał tylko bardziej dowiedzieć się kim tak naprawdę jest. Chciał wiedzieć o nim wszystko, znać każdy najdrobniejszy szczegół z jego życia, choćby najbardziej wstydliwy. Nie rozumiał skąd brała się w nim ta zachcianka, ale - podobnie jak wszystkim innym - jej też ulegał. Nigdy nie był kimś, kto respektowałby granice.
- Być może, ale jestem gotów zaryzykować - odparł. Cullen miał w zwyczaju patrzeć na innych dosyć intensywnie, ale sposób w jaki patrzył na Jaemina był daleki od tego. Było to raczej spojrzenie drapieżnika obserwującego swoją ofiarę, wyczekującego momentu do ataku.
Dziś był to królik, a jutro? Nie nazwałby tego zazdrością, tak jak i nie określiłby Seo mianem swojej własności, ale w tym wszystkim krył się jakiś zaborczy cień; nie chciał by ktokolwiek inny kręcił się przy Jaeminie. Hipokryzja, prawda? - Zapomnij. Jeśli chcesz się przytulić, jestem tuż obok - po jego twarzy błąkał się uśmieszek, który jasno wskazywał na to, że nie zamierzał w tej kwestii ustąpić. Skoro dał się już wciągnąć w tę grę, musiał grać według jego zasad.
Do tej pory próbowali jedynie dołożyć temu drugiemu, teraz za sprawą tego napięcia, jakie się między nimi wytworzyło, chcieli udowodnić, że potrafią wygrać z pożądaniem, a co będzie następne? Walka o to, który podda się uczuciom jako pierwszy? Im bardziej kręta robiła się ścieżka, tym ciekawsza była droga.
Cullen nie był subtelnym typem, co można było zrozumieć już po kilku minutach od wejścia z nim w jakąkolwiek relację. Ale tym razem, postanowił działać inaczej i z niczym się nie spieszyć. Im dłużej budował napięcie, tym przyjemniejsza będzie jego kulminacja, prawda? Dlatego serwował Jaeminowi wszystkie te czułe gesty i pieszczoty, na które ten nie pozostawał obojętny. Jego nagły krzyk i gwałtowne przylgnięcie do Cullena, spowodowane czymś na ekranie, mogły zwiastować tylko jedno - zwycięstwo, nawet jeśli okupione kilkusekundowym bólem łydki. Kiedy poczuł ciepłe wargi chłopaka na swojej szyi, nie myślał zbyt wiele o żadnych konsekwencjach. Teraz, w tej chwili, pożądał go jak nikogo innego. Podniósł się, by ściągnąć z Jaemina koszulkę, którą rzucił gdzieś obok łóżka i pchnął go na bok. W żadnym wypadku nie pozwoli mu się zdominować. To on chciał doprowadzić do szaleństwa jego. Zaatakował jego usta, które smakowały winem i słodyczą, a jedną z dłoni oparł o jego biodro, przyciskając go mocno do siebie. Och, mógłby się od niego uzależnić.

Jaemin Seo
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
At the end of the day hubby’s the person I want to come home to. He’s the person I want to tell how my day went. He’s the person I want to share my happiness, sadness, frustration and success with.

missing hubby hours: always open
24
162

Post

Będzie musiał się trochę natrudzić by Jaemin wyśpiewał mu każdy, nawet najdrobniejszy szczegół z życia. Nie był otwartym typem i jeżeli Cullen jest skłonny do poświęcenia długiej ilości godzin na urabianiu go to nic tylko życzyć mu powodzenia. Przyda mu się. Tak samo jak Seo, który sam chciałby poznać kilka sekretów Cullena, które mógłby użyć później jako broni. Zdecydowanie nie chciał wiedzieć tego z innych powodów. Absolutnie.
— Oh jesteś? W takim razie życzę ci powodzenia, Alexander. — Zaśmiał się cicho pod nosem, wiedząc że chłopak nie lubił jak mówiło się do niego pełnym imieniem. Może podpytał Kaia o to i owo, najdrobniejsze szczegóły nic poważniejszego. Nie byłby w stanie wyciągnąć od niego żadnych sekretów. Ten typ trzymał je lepiej zapuszkowane niż jego pamiętnik spoczywający na dnie szafy.
Czy przeszkadzało mu jego spojrzenie? Może troszeczkę bo był przyzwyczajony do tego typu spojrzeń, pełnych pożądania, które jedynie łechtały jego ego. Jednak w spojrzeniu Cullena było coś co sprawiało, że nie wytrzymałby zbyt długo i uległ mu tak jak tego chciał. Dlatego tak uparcie go unikał.
— No nie wiem, chyba wolę jednak tego królika. — Przewrócił oczami, zapominając całkowicie o maskotce wiedząc, że na nic jego próby i tak go nie odzyska, a przynajmniej nie dopóki jest w łóżku Cullena.
Czy czuł się przegrany tym, że wylądował na kolanach chłopaka szybciej niż to sobie zaplanował? Może trochę bo na pewno będzie to wykorzystane w przyszłości kiedy będzie mu wypominał i oh Jaemin nie może się już tego doczekać. Z drugiej jednak strony nie było nic nieprzyjemnego w seksie w szczególności z kimś tak dobrze wyglądającym jak Alex. Tak więc w tym momencie czuł się bardziej wygrany, zobaczymy na jak długo. Zniżając się pocałunkami w kierunku jego obojczyka, pisnął z zaskoczenia kiedy nie zdążył nawet ich musnąć bo w przeciągu kilku sekund został pozbawiony koszulki i pchnięty na łóżko gdzie dominację przejął Cullen. — HE— — Nie dano mu było dokończyć bo jego wargi zostały zaatakowane co od razu bez chwili zwątpienia odwzajemnił, dłonie wsuwając w jego włosy, przyciskając mocniej jak gdyby bał się, że w tym momencie chłopak odpuści pozostawiając za sobą jedynie posmak słodkiego wina. — Zdejmij. — Ciągnąc za materiał koszulki która niestety dalej zawadzała ukrywając ciało Cullena, szepnął kiedy zrezygnowali na chwilę z pocałunku by zaczerpnąć tchu. Nie trwało to jednak długo gdyż po kilku sekundach Seo ponownie zaatakował jego wargi, czując narastający niewygodny ucisk w jego mimo iż luźnych spodenkach.
Alexander Cullen
Obrazek
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Now or never Drama queen 2021 BOGATE CV PHONE ADDICTED INFLUENCER SPICE IT UP PALACZ Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Śpię z przytulanką W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Amator parszywych trunków Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Poglądam życie celebrytów na instragramie MARUDA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy wolę czuć wiatr w grzywce Mam swoje demony #teamCocaCola SEKSOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Kawa najlepiej smakuje w łóżku NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY GROUP CHAT Like a virgin
mów mi/kontakt
bitter peach
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Jaemin Seo
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
Zablokowany