Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

outfit

- Czego nie rozumiesz w słowie „wypierdalaj”? Nie słyszałeś, że Azjaci jedzą koty? Zgadnij kto tu jest Azjatą, a kto będzie dzisiaj jego obiadem - powiedział, łypiąc spode łba na tego cholernego cockblockera, który nie pozwalał mu otworzyć drzwi. Nie ma co, Jaemin dobrze go sobie wyszkolił. Ciekawe czym go tak przekupił. Na szczęście z pomocą przyszło mu psisko, która przybiegła radośnie szczekając na dźwięk dzwonka. Dopiero wtedy cockblocker ustąpił, sycząc gniewnie, a Lex mógł otworzyć drzwi Aaronowi. Nie pamiętał kiedy ostatnio widzieliby się na dłużej niż przypadkowe spacery z psami, które nie trwały jednak zbyt długo, bo każdy z nich musiał wracać do swoich obowiązków.
- Czy ciebie pojebało, McKay? - zapytał patrząc z przerażeniem na te reklamówki jedzenia. Rozpoczęła się jakaś apokalipsa zombie, o której nikt mu nie powiedział? - Tyle z mojej diety - westchnął, wpuszczając go do środka w akompaniamencie coraz donośniejszego szczeku. - No już, już, co się tak emocjonujesz? - zapytał psa, biorąc ją na ręce. W przeciwieństwie do cockblockera, lubiła gości. Ale co się dziwić, skoro ten przeklęty kocur nie tolerował nikogo, nie licząc Jaemina. - Sorry za bałagan, ale zacząłem wcześniej sprzątać i trochę się nie wyrobiłem lol - na swoją obronę miał to, że Sehun robił live, ale wolał o tym nie wspominać głośno, bo ściany miały uszy. A potem jeszcze nagrywał tiktoka z psem i tak jakoś wyszło, że w salonie oprócz kartonów Jaemina z jakimiś kartami, albumami i innym merchem leżało też mnóstwo innych rzeczy. - Ty jebany kocie, zostaw to! No żebyś się zesrał, oddaj go! - ugh, dlaczego ten Jaemin zostawił to wszystko na podłodze przed wyjściem, a teraz on musiał negocjować o jakąś kartę, którą niewinnie trzymał sobie w pysku ten durny kot. Jak on go nie znosił. - Pojebie mnie z nim… Aaron nie chcesz kota? Dopłacę - jęknął, delikatnie wyciągając kartę z pyska syczącego potwora. - Na co masz ochotę? A zresztą, częstuj się, wiesz gdzie wszystko jest. Tylko się o nic nie potknij.

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

ubranie

Praca Aarona w ostatnim czasie nabrała prawdziwego tempa. Służbowy wyjazd, który okazał się jedynie ciągiem kolejnych zdarzeń, jak również następnych wyjazdów, z których nie mógł zrezygnować. Miał dziwne wrażenie, że to właśnie jemu najbardziej zależy na rozpracowaniu nowego kartelu narkotykowego, który starał się usilnie wprowadzić na rynek nowe substancje. Naprawdę miał już dość patrzenia na śmierć młodych osób, które przesadziły. Miał też dość użerania się z dilerami, którzy nie dostrzegali chyba, jak niebezpieczne było to, co sprzedawali coraz to młodszym ludziom.
Nic dziwnego, że praca pochłonęła go znacznie bardziej, niż zazwyczaj. Zakładając oczywiście, że było to możliwe.
W chwili, w której napisał do niego Alex, Aaron siedział nad stertą papierów, doszukując się powiązać z jedną osobą. Kto wie, może ostatecznie uda mu się dotrzeć do “góry”.
Widząc zapytanie o spotkanie niespecjalnie się wahał. Jasne, musiał pracować, ale z drugiej strony z Cullenem nie widział się wieki, odkąd zaczął spotykać się ze swoim chłopakiem. Zastanawiające, że niemal zawsze ludzie olewali wtedy swoich przyjaciół.
Po drodze do mężczyzny wstąpił jeszcze do sklepu, aby kupić trochę przekąsek, w tym żelków dla Jaemina, który najwidoczniej miał na ich punkcie obsesję. Po tym McKay wywnioskował, że w którymś momencie chłopak do nich dołączy, co będzie stanowiło ich pierwsze spotkanie w zamkniętym pomieszczeniu.
Interesujące.
Zahaczając o budkę z kebabem wziął im po jednym, dokładając do tego jeszcze wielką porcję frytek i dodatkową sałatkę. Wszak Alex powiedział, że chce zdrowo jeść, to będzie się mógł napchać warzywami.
-Już nie przeżywaj, jak mrówka okres, Cullen. To tylko jedzenie, które jedliśmy swego czasu ciągle. Jak raz zjesz, nic ci się nie stanie. Dupsko ci bardziej urosnąć nie może, kochasiu - skomentował, przeciskając się do domu.
-Cześć urocza psinko - uśmiechnął się szeroko, głaszcząc psiaka, który podleciał. I jak tu nie kochać zwierząt, jak były tak pocieszne. - Widziałem gorszy, więc luz. Poza tym kurwa, Alex, widziałem wiele razy jak rzygasz, jakoś bałagan mi nie straszny - wzruszył ramionami, rozglądając się po salonie. Jasne, wyglądało jak po wybuchu granatu, ale ej, serio nie robiło to na Aaronie większego znaczenia.
-Mam psa i dwa koty. Nie mam mowy, że przyjmę pod swój dach jeszcze jednego. Zresztą Zizi tego twojego zjadłaby na śniadanie - rzucił. Poszedł do kuchni, otwierając dwa piwa, które znalazł. Jedno z nich podał zaraz przyjacielowi. - To co, dorobiłeś się już dzieci, o których nie wiem?

Alexander Cullen
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

- A weź się pierdol - burknął obrażony na ten przytyk. Wcale nie był gruby… chyba. Chociaż Jaemin karmił go tak dobrze, że nie mógł mieć pewności. Przezornie zerknął na siebie w lustrze, ale nie było tak źle? Kopnął McKaya, bo przez niego teraz miał takie głupie myśli, a przecież nigdy szczególnie nie przejmował się swoją wagą. - Żebyś się zesrał, no. Nie wiesz jak to jest? Raz ulegniesz, a potem będzie cię kusiło - a gdy w grę wchodziło śmieciowe żarcie, silna wola Cullena niemal nie istniała. Łudził się, że nie ulegnie i jutro wcale nie pobiegnie po paczkę chipsów. - To ostatni raz, kiedy sam robisz zakupy - niby się złościł, ale było widać, że taki cheat day to spełnienie jego marzeń.
Jedynym pociesznym zwierzęciem w tym domu było te psisko, które nawet nie doczekało się swojego imienia. Jakoś… zapomnieli? A Lex z przyzwyczajenia po prostu mówił do niej „psisko” tak samo jak przez całe życie nazywał Cockblockera „kot”. Może i ona pewnego dnia doczeka się imienia. - Dzięki, że mi o tym przypominasz stary. Najlepsze wspomnienia, mmm - mruknął, wywracając oczami. Żeby on sobie zaraz nie przypomniał ile to razy lata temu nie wlókł nieprzytomnego Aarona z imprezy do swojego domu. No ale, nawet jego wredota miała jakieś granice. Poza tym, każdy kto go znał wiedział, że nie potrafi utrzymać porządku dłużej niż pięć sekund. A jedyną osobą, która potrafiła zapanować nad chaosem w tym domu był Jaemin. - No nie wiem, widziałeś jego paskudną gębę? Cockblocker to mocny zawodnik. Nawet teraz coś knuje - spojrzał poirytowany na kocura, który miał całą nastroszoną sierść i patrzył na nich tak, jakby miał za sekundę rozszarpać im gardła tylko dlatego, że mają czelność oddychać tym samym powietrzem. Gdyby nie to, że Oliver Jung żył pomyślałby, że reinkarnował w tym pierdolonym kocie. Roześmiał się, biorąc od Aarona butelkę. - Dzięki. I nie, nie licząc tej małej, tego skurwiela i dwóch dwudziestoczterolatków, nie mam żadnego dziecka. A przynajmniej o żadnym nie wiem, lol - mruknął, marszcząc czoło i upił spory łyk piwa. Przyjemnie chłodne. - Wybacz, że dawno się nie odzywałem. Mam ostatnio sporo na głowie - może i faktycznie spędzał większość wolnego czasu z Jaeminem, ale to dlatego, że miał go tak niewiele i gdy miał już tę chwilę spokoju, chciał tylko przytulić się do jego boku i nie myśleć o niczym. Wskazał McKayowi kanapę, a sam usiadł w fotelu. Psinka od razu wyczuła okazję, bo wymusiła na nim by wziął ją na kolana. - Opowiadaj co u ciebie. I jak tam twoja walentynkowa randka z Dylanem, hmm? - tego był najbardziej ciekaw. Szczególnie, że młody Seo od tygodnia był niemal nieuchwytny.

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Tak mnie witasz po takim czasie? - mruknął, kiedy ten go kopnął. Jeśli tak miał zamiar witać go za każdym razem, to będzie musiał kupić sobie ochraniacze, bo miało dość siniaków na ciele i więcej nie potrzebował. - Wszystko zależy od siły woli, kochasiu. Jeśli faktycznie umiesz się powstrzymać, to to zrobisz - rzucił, lekko głową kręcąc, zerkając na przyjaciela. Poniekąd rozumiał jego isilnąć chęć zmienienia nawyków żywieniowych, bo sam McKay jadł znacznie zdrowiej, niż wcześniej, ale też bez przesady, nie miał najmniejszego zamiaru rezygnować ze wszystkich pyszności, które oferował mu świat. Zresztą z kim, jak nie z przyjacielem miałby się tak opychać, skoro w jego towarzystwie smakowało tak dobrze?
-Podzieliłbym się z tobą moimi własnymi, ale wiesz, niekoniecznie wszystkie pamiętam - skomentował, cicho się śmiejąc. W okresie, kiedy to narkotyki były tym najważniejszym, miewał częste dziury w pamięci, których nic nigdy nie było w stanie zasklepić. Dragi skutecznie zasiały spustoszenie w jego organizmie i chociaż teraz potrafił z tego przy niektórych osobach żartować, uważając to za swoją przeszłość, tak nadal wspominanie takiej przeszłości było przerażające. Miał wrażenie, że w niektórych kręgach będzie się to widmo ciągnęło za nim do końca życia.
-To brzmi jak wyzwanie. To co, może podrzucę moją i zobaczymy, kto kogo zdominuje? Nadal obstawiam Zizi, ale kto wie, może taka szkoła wyjdzie jej na dobre - zachichotał. Mógł sobie tylko wyobrazić, jak jego kocica prycha na kota Alexandra, wymagając od niego bezwzględnego posłuszeństwa. Nie miałoby pewnie nawet większego znaczenia, że to właśnie zwierzak Cullena byłby na swoim terenie. Zizi potrafiła być prawdziwą wredną mendą w każdym miejscu.
-I lepiej, żebyś nagle się nie dowiedział. To mogłoby nie być przyjemne - rzucił i nawet sam się lekko wzdrygnął. Nie miał niczego do dzieciaków; sam zajmował się tymi należącymi do jego starszego rodzeństwa. Niemniej nie wyobrażał sobie, że któregoś dnia się budzi i ktoś oznajmia mu, że hej, jest tatusiem już od jakiegoś czasu i teraz może poznać swojego dzieciaka. - Aż taki natłok spraw w życiu? A jak z tamtą? Dała ci ostatecznie spokój? Tobie i twojemu portfelowi? - zerknął na niego, mając oczywiście na myśli byłą Cullena, która była dość specyficzną osobą.
Usiadł na kanapie, z miejsca rozwalając się na niej wygodnie.
-Randka - rzucił, cicho prychając rozbawiony. - Wiesz, że poniekąd zrobił mi aferę, bo powiedziałam początkowo, że to kumpelskie wyjście. Ale skąd miałem wiedzieć, że on uzna to za randkę? - westchnął, spoglądając na mężczyznę. Dawno tak nigdzie nie wychodził, więc niestety, trochę braków się pojawiło.
-Ogólnie było miło, mam nadzieję, że Dylan ostatecznie był zadowolony. Początkowo zdawał się być, nie wiem, mało ucieszony i jakby zły, że gdzieś jedziemy, ale jak już znaleźliśmy się w balonie, trochę mi odpuścił - skomentował, upijając spory łyk piwa. Przy okazji sięgnął po kawałek jedzenia, wgryzając się w niego.

Alexander Cullen
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

- Lol nie zachowuj się, jakbyśmy nie widzieli się dziesięć lat. Wiesz, że jak się mieszka po sąsiedzku to się widuje raz do roku - częściej spotykał się z nim, gdy mieszkał w Nowym Jorku, ale tak to już było. Oboje byli dorośli, pracowali, mieli życie i trudno było znaleźć czas. A Lex dodatkowo nie widzial obecnie świata poza swoim narzeczonym, więc każdą wolną chwilę chciał spędzać z nim. - Czyli nie mam o co się martwić - tego jednego nie można było mu odmówić, bo był cholernie uparty. Czasem podpuszczał sam siebie, by ze sobą wygrać. Może poiwnien potraktować to w ten sposób, jak wyzwanie? Póki co jednak miał cheat day, więc oboje z Aaronem mogliby napychać się do woli.
- Na twoje nieszczęście pamiętam je za ciebie - odparł z lekkim uśmiechem. Nie chciał myśleć o tym co by było, gdyby pewnego dnia nie zakręcił się obok McKaya i po krótkim okresie wspólnej zabawy nie stwierdził, że czas najwyższy wyciągnąć go z tego gówna (i siebie, nim sam zdążyłby się od czegoś uzależnić). Gydby nie to, pewnie odwiedzałby go teraz na cmentarzu, czego nie chciałby żaden z nich.
- Oddałbym wszystko, żeby zobaczyć jak ktoś wyjaśnia tego skurwiela jak trzeba, ale podejrzewam, że to po prostu byłby festiwal prychania - zaśmiał się, wyobrażając sobie jak wkurwiony byłby Cockblocker, gdyby ktoś pojawił się na jego terenie. I tak ledwie tolerował psa. No i jego, bo w Jaeminie to był zakochany.
- Nieprzyjemne? Mało powiedziane. Nie to, że nie chciałbym być ojcem, bo lol wszyscy wiecie, że chcę, ale Jaemin chyba wyjebałby mnie z domu... I za pięć minut przyprowadził z powrotem - zaśmiał się, bo podejrzewał, że tak to by się skończyło. Nie pamiętał wszystkich kobiet, z którymi sypiał, bo i nie było takiej potrzeby, ale większość z nich to skończone suki. Jak jego ostatnia pierdolnięta była. Gdyby przyprowadziła mu tutaj dzieciaka, to dziesięć razy wykonałby testy DNA, a gdyby nie był jego, to pewnie i tak by go zabrał tylko po to by nie musiało mieć takiego parszywego życia. - Trochę się działo - mruknął, mimowolnie przypominając sobie ostatnie grzechy jakich się dopuścił. Na szczęście oprócz tego przytrafiły się i dobre rzeczy. Skrzywił się na wspomnienie tej suki. - Pomarudziła, nie chciała się wyprowadzić, ale udało mi się znaleźć na nią sposób. Zapomniałem już, że istniała, dzięki za przypomnienie mi o niej - zaśmiał się. Postraszenie ją ludźmi jego dziadka gangstera wystarczyło by zrezygnowała z kolejnych prób wrócenia do łask.
Nie mógł się powstrzymać przed spojrzeniem się na niego jak na kompletnego kretyna. Nawet on nie był tak oderwany od życia społecznego jak McKay.
- Koleś, chcesz mi powiedzieć, że zaśpiewałeś dla kogoś piosenkę w radio i zaprosiłeś go na wspólne wyjście w WALENTYNKI, powtórzę W-A-L-E-N-T-Y-N-K-I, i pomyślałeś, że to jest KUMPELSKIE, pozwól, że przeliteruję ponownie, K-U-M-P-E-L-S-K-I-E, WYJŚCIE? - powiedział na jednym wydechu, wpatrując się w niego z niedowierzaniem. - Wiem, że wychowała nas ulica, prochy i beznadziejne programy na TLC i jesteśmy tego samego zdania, że te jebane święta to jedno wielkie komercyjne gówno, ale POWAŻNIE UZNAŁEŚ, ŻE ON POMYŚLI, ŻE TO KUMPELSKIE WYJŚCIE W PIERDOLONE WALENTYNKI?! - och, chyba gdzieś popełnił błąd wychowawczy przy Aaronie. Zdarza się, był jego pierwszym dzieckiem. Nawet jeśli starszym od niego samego lol. Pokiwał głową, bo doskonale znał powód niezadowolenia małego Seo. - Proste, zaprosiłeś go gdzieś w dzień, który co roku spędza ze swoim bestie. No ale na dobre to chyba wszystkim wyszło koniec końcow - mruknął, biorąc spory łyk alkoholu. Schłodzone najlepsze. - I co, myślisz, że da się jeszcze gdzieś wyciągnąć? - zapytał, biorąc się za jedzenie. Gdyby ktoś zapytał go o ostatnią rzecz, jaką chce zjeść przed śmiercią to byłby to kebab.

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-A to czekaj, nie minęło tyle? - powiedział, udając wielkie zdziwienie. Zaśmiał się zaraz, lekko kręcąc głową. Nie miał mu tego wszystkiego za złe. Jasne, momentami brakowało mu tych wspólnych wyjść, ale tak wyglądało życie i McKay to akceptował. Każdy z nich miał swoje sprawy, również innych ludzi na około siebie, którym trzeba było poświęcić uwagę. Fakt, że nie rozmawiali codziennie nie znaczył, że nagle Aaron zmieniłby zdanie i nie oddał życia za Cullena, gdyby trzeba było.
-Liczę, że jeśli znowu powinie mi się noga, o wszystkim mi przypomnisz - uśmiechnął się do niego. Doskonale wiedział, o czym mężczyzna mówił. Przeszłość, którą lepiej pamiętali ludzie na około, niż sam McKay. Już samo to powinno mu dać do myślenia gdyby nagle uznał, że może spróbować, tylko bardziej wszystko kontrolując albo gdyby dopadła go chwila zwątpienia, którą chciałby jakoś urozmaicić. Ludzie mówili, że uzależnieni prędzej czy później wracają do nałogu. Czy właśnie tego tak bardzo obawiałą się jego matka, która kazała rodzeństwu co jakiś czas go kontrolować? - Kiedyś ich skonfrontujemy. Byle z zapasem popcornu, bo to będzie wspaniałe widowisko - rzucił. Gorzej, jakby dwójka kotów przypadła sobie do gustu, wydając na świat szatańskie kocięta. Okolica nie zniosłaby takiego futrzastego armagedonu z ostrymi pazurami i nienawiścią do świata ludzkiego przekraczającą jakiekolwiek skale.
-Jak już mieć dziecko, to z odpowiednią osobą. Jak rozumiem niedługo zostanę wujkiem, co? - skomentował, uśmiechając się szeroko. Wiedział, że Alex był zakochany po uszy, a co za tym szło, z całą pewnością w którymś momencie dorobi się dzieciaka. Aaron mu kibicował. Po tak wielu parszywych związkach Cullen zasłużył na szczęśliwą stabilizację z kimś, kto był go wart i kto sprawi, że każdy dzień będzie idealny. - Czasami warto pamiętać koszmary, bo uświadomić sobie, jak zajebiście jest teraz - odpowiedział, szturchając go. Nie chciał mu o niczym przypominać, ale przecież skoro pozbył się tej kobitki i nie musiał się martwić, że nagle znowu go nawiedzi, mogli z tego żartować. Chyba.
Skrzywił się dostrzegając wzrok przyjaciela. No co miał poradzić na to, że wyszedł kompletnie z wprawy? Już nawet nie pamiętał, kiedy ostatni raz poszedł na randkę, chociażby przez aplikację, którą ktoś mu zainstalował z nadzieją, że zacznie umawiać się z kimś innym, niż z pracą.
-No skąd miałem wiedzieć, że on będzie chciał, żeby nazwać to randką? Nie wiesz nawet jak ciężko w ogóle było go gdziekolwiek wyciągnąć po tym, jak wyrobił sobie negatywne zdanie na mój temat po naszym pierwszym spotkaniu - westchnął. No dobrze, fakt, że faktycznie wtedy nazwał to wszystko kumpelskim, było żenujące; teraz bardziej to do niego docierało. - Ostatecznie to dzień, jak każdy inny, prawda? Jakbym od razu powiedział, “ej Seo, idziemy na randkę” to by na mnie napluł. Poza tym no… nie pomyślałem, dobra? Nie to, żebym nie chciał, żeby to była randka, bo jak tak o tym powiedział to faktycznie zależało mi, by bawił się najlepiej, ale kurczę… wiesz, jak wyszedłem z wprawy? - mruknął. Dobra, był idiotą. Nie trzeba już było mu tego tak dosadnie uświadamiać. A może trzeba było? Pewnie w końcu do niego dotrze, jak bezmyślnie się wtedy powiedział.
-Nie wiem, mam nadzieję, że tak. Interesujący z niego chłopak. Tylko gdzie miałbym go zabrać? Do parku na spacer? Bo kawa raczej odpada, skoro pracuje w kawiarni - stwierdził, upijając potężny łyk piwa.

Alexander Cullen
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

Wywrócił oczami, postanawiając nie odpowiadać na zaczepkę. Najbardziej cenił sobie takie znajomości, w których mogli nie widzieć się miesiącami, a gdy już doszło do spotkania wszystko było tak, jakby od poprzedniego minął zaledwie dzień. Niestety, nie było takich zbyt wiele, ale szczęśliwie do jednej z nich zaliczał tę z Aaronem. Może i czasem go wkurzał byciem boomerem, ale bez zastanowienia skoczyłby na każdego, kto by się policjantowi odgrażał (nie oszukujmy się, Cullen szybciej wyskakiwał z pięściami niż McKay z odznaką).
- Koniecznie. Materiału na tiktoka nigdy mało - ludzie z jakiegoś powodu lubili oglądać tego brzydkiego kota, a jeśli jeszcze doszłoby do walki, to viral gwarantowany. Pozostawało tylko mieć nadzieję, że nie postanowiliby się rozmnożyć; tego raczej Hope Valley by nie zniosło.
- Już jesteś lol - odparł, wskazując na kręcące się koło nich psisko. Wiedział jednak o czym mówił Aaron i właściwie to… Dlaczego nie? Jednak tym razem wolał by wszystko odbyło się spokojniej. Wystarczyło już, że miał dosyć burzliwy start z Jaeminem, a takie ważne decyzje powinny być przemyślane. Mimo to, wracanie do domu, w którym przywitałoby go dziecko było czymś, czego właściwie od zawsze chciał. - Lepiej mi powiedz, kiedy doczekam się małego McGaya, co? - odbił piłeczkę, uśmiechając się zaczepnie. Mimo że McKay raczej dobrze radził sobie z dziećmi, jakoś trudno było mu wyobrazić go sobie jako ojca.
- Powtórzysz? Może Hunter mi to wytatuuje - zaśmiał się, kręcąc głową z rozbawieniem. Nie miał nic przeciwko żartowaniu z tego, szczególnie, że w końcu był to zamknięty rozdział. Jednak wolał nie przypominać sobie o niej zbyt często.
- Well, z tego co słyszałem, to nieźle załatwiłeś dzieciaka. Nic dziwnego, że później nie chciał mieć z tobą nic wspólnego… Ale czy samo to, że mimo tego zdecydował się wyjść gdzieś z tobą w WALENTYNKI nie dało ci do myślenia? - spojrzał na niego uważnie, szukając jakichkolwiek oznak życia ostatnich ocalałych szarych komórek. Czasem zastanawiał się jakim cudem pracował na stanowisku na jakim pracował i co więcej, jakim cudem w ogóle miał kiedyś żonę, skoro był tak beznadziejny w te sprawy. Kusiło go, żeby bardziej mu dogryźć, ale jeszcze by się obraził i tupał nóżką. - Nie naplułby na ciebie jełopie, to miły dzieciak. Jaemin by na ciebie napluł, ale nie Dylan - zaśmiał się, przypominając sobie jak wrogo patrzył na niego narzeczony po tym jak zalał mu kiedyś tę przeklętą kartę. W miarę jak Aaron zaczynał się coraz bardziej miotać, Lex zaczynał odczuwać radość. No co? Był trochę złą osobą i się cieszył jak ktoś był przyparty do muru. - Interesujący z niego chłopak… McKay, po pierwsze, to ty wyjmij ten kij z dupy, bo jak będziesz taki sztywny, to na pewno cię nie będzie chciał. A po drugie… Za bardzo się tym wszystkim przejmujesz. Miejsce nie zawsze jest takie ważne, wiesz? Po prostu go sobą zainteresuj. I okaż zainteresowanie jemu. Spróbuj się do niego jakoś zbliżyć, bardziej go poznać. Czasem zwykły spacer po parku albo plaży jest lepszy od sztampowej randki - mruknął, dokańczając jedzenie. Dawno nie jadł takiego śmieciowego jedzenia i musiał przyznać, że za nim tęsknił. - Tylko nie wypal znowu z kumpelskim wyjściem, bo przestanę się przyznawać do tego, że cię znam.

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Jestem od wielu stron, ale nie od twojej Alex. Liczę, że mnie poinformujesz z wyprzedzeniem. Wiesz, będę musiał na nowo przygotować zestawienie miesięcznych wydatków - zaśmiał się, zerkając na przyjaciela. Nie wiedział, jakie dokładnie Cullen ma podejście do dzieci, niemniej Aaron widział go w roli ojca. Był pewien, że mężczyzna się sprawdzi. Prawdę powiedziawszy znacznie bardziej, niż sam McKay, który co prawda często opiekował się dzieciakami rodzeństwa, ale daleki był do myślenia o własnych. Miał dziwne wrażenie, że takiej odpowiedzialności mógłby nie podołać. Zresztą jego praca była na tyle wymagająca, że tym bardziej nie miałby czasu.
-Zaczynasz mnie wypytywać jak moja mama. Nie wiem czy kiedykolwiek się doczekacie, ale jeśli mnie najdzie, z pewnością szybko się dowiecie - rzucił, lekko głową kręcąc. No chyba mu teraz Cullen nie będzie zawracał głowy wypytywaniem o dzieciaki, co? Zresztą do dzieci trzeba mieć drugą osobę, a tej aktualnie policjant nie posiadał. Z byłą żoną nie wyszło, nie zdążyli się rozmnożyć, a teraz to Aaron skupiał się tak na robocie, że pewnie zanim się ocknie, że czas ułożyć sobie życie, starość go dopadnie.
-Ta, jeszcze na tyłku sobie to wytatuuj - odpowiedział, szturchając go. Na Boga, jak miło było w końcu tak posiedzieć, pożartować i się niczym nie przejmować. Co prawda Alexander był osobnikiem specyficznym, ale McKay go lubił. Inaczej by się z nim nie zadawał, prawda?
-Czemu nikt nawet przez chwilę nie pomyśli, że to była moja praca. Miał przy sobie narkotyki, musiałem go zatrzymać - westchnął. No tak, to najwidoczniej umykało wszystkim, ale Aaron był już zmęczony tłumaczeniem swojego punktu widzenia, skoro po pierwszych kilku razach nie przyniosło to żadnego rezultatu. Pogodził się wewnętrznie, że pod tym względem był na straconej pozycji, przynajmniej wśród osób, które znały Dylana, a które w stu procentach stanęły po jego stronie. Umiał przyznać się do błędu, niemniej nadal twardo trzymał się opinii, że postąpił tak, jak postąpiłby niemal każdy policjant pracujący w jego departamencie. - Co mam ci powiedzieć? Że w pierwszej chwili stwierdziłem, że poszedł tylko dlatego, żeby nie wyjść na kogoś, kto się bał? Zresztą później i tak mi wypomniał, że miał mieć inne plany, więc myślę, że na moim miejscu mało kto wziąłby to jako faktyczne Walentynki - odpowiedział, lekko ramionami wzruszając. Z perspektywy czasu może faktycznie kilka rzeczy mu umknęło, ale nie jego wina, że Seo to już w ogóle wysyłał sprzeczne sygnały. Tu się niby godził na wyjście, tu go opierdalał, że mu plany niszczy. No i jak tu nie być zdezorientowanym?
-Ta, miejsce nie jest ważne, podobnie, jak nie ważny jest wygląd a wnętrze. Mimo wszystko ludzie lubią patrzeć na coś, co im się podoba i tak samo zapewne jest z miejscem. Zabiorę go gdzieś, gdzie zupełnie nie lubi przebywać i tyle z tego wszystkiego - mruknął, pakując do ust kolejną porcję jedzenia. - Czy to naprawdę źle, że staram się podejść do tego ostrożnie, żeby niczego nie spierdolić? - Domyślał się, że Dylan raczej by nie wybrzydzał. Wydawał się naprawdę dobrą osobą, która co prawda cisnęła mu niemiłosiernie momentami, ale z drugiej strony jeszcze ani razu nie nakrzyczał na niego, że idą w dziwne miejsce. Tym bardziej McKay chciał, żeby kolejny wypad wypalił znacznie bardziej i by Seo już na starcie powitał go szerokim uśmiechem, który policjant tak lubił.

Alexander Cullen
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

Pokręcił głową z dezaprobatą.
- Nie martw się, stary. Dziecka nie ma w planach na ten rok podatkowy. Poza tym, zero rozpieszczania - już on widział, na co wyrastają rozpieszczeni gówniarze. Okazywanie miłości i drobne podarunki od serca od czasu do czasu, owszem, ale nie drogie prezenty. Jego znajomi z pracy w większości byli starsi od niego i zdążyli założyć już rodziny, a Lex naoglądał się już tego jak wymagające potrafią być dzieci, którym na zbyt dużo się pozwoli. Mógł wyglądać na pobłażliwego i takiego, co pozwoliłby dzieciakom wejść sobie na głowę, ale nie nic z tych rzeczy. - No już, już, co się tak pieklisz? Złość piękności szkodzi, a ty się ciągle wkurwiasz, to na twoim miejscu bym uważał… A twojej mamie to już nie wystarczy wnuków? - zapytał, marszcząc czoło. Nie był nawet pewien ile rodzeństwa miał dokładnie Aaron, bo najbardziej znał chyba Huntera, ale z tego co kiedyś mówił mu McKay to miał ich całkiem sporo. Nie zamierzał naciskać na Aarona, nic z tych rzeczy, jedynie sobie żartował. Każdy miał w życiu inne priorytety, a nawet jeśli mogły być podobne, to każdy spełniał je w innym czasie. Sam chyba by zwariował, gdyby ktoś z czymkolwiek na niego naciskał. Wystarczyło mu już tego, że jego babka miała homofobiczne zapędy. Na szczęście dziadek zapytał jedynie o to czy jego chłopak jest miły i czy dużo zarabia. To był gość.
- NA DUPIE SOBIE ZRÓB! - wcale nie naśladował teraz głosu swojej matki, którym go raczyła ilekroć wspominał jej, że chciałby sobie zrobić tatuaż, kiedy był młodszy. Stare, dobre czasy.
- A byłeś na służbie? Rozumiem, że nie musisz na niej być, żeby kogoś zaaresztować, ale mimo wszystko to nie lepiej było na spokojnie go przesłuchać na miejscu zwłaszcza, że nie protestował? - pokręcił lekko głową. Naprawdę rozumiał jego obawy, zwłaszcza, że McKay był przewrażliwiony na tym punkcie przez wzgląd na własną przeszłość. Jednak znając młodego Seo trudno było go podejrzewać o jakąkolwiek nielegalną działalność, kiedy ten trząsł się ze strachu na myśl o mamie, która przyłapie go na jedzeniu batonika.
- No właśnie, koleś. Miał inne plany, ale zmienił je dla ciebie. Czy to nie jest wystarczający sygnał, że uznał to za zaproszenie na randkę? Ty to jesteś czasem tak bezmyślny McKay, nie tak cię wychowałem - westchnął ciężko. Co z tego, że to on był ten młodszy? Jeśli Dylan był choć w połowie taki jak Jaemin, domyślał się, że Aaron mógł być mocno zdezorientowany. No ale po tym jak rozpoczęła się ich znajomość trudno mieć pretensje do chłopaka, że trzyma go na lekki dystans.
Nie mógł powstrzymać uśmiechu na widok wyraźnie zestresowanego McKaya. Rzucił w niego frytką, po którą od razu podbiegło psisko, gdy tylko spadła na kolano mężczyzny. Nie zajęło jej długo wdrapanie się na kanapę i skonsumowanie. - O nie, moja panno. Zapomniałaś, że nie wolno wskakiwać na kanapę, dopóki się nie zgodzę? - odpowiedział mu zwieszony łeb i ciche skomlenie. - Sio, nie ze mną te sztuczki. A co do ciebie - tym razem już go nie rzucił, ale wycelował w Aarona widelcem, z szerokim uśmiechem. - Naprawdę go lubisz. AARON SIĘ ZABUJAAAAŁ - roześmiał się, zadowolony. - Wybacz, to dla mnie nowość. Jeszcze cię takiego nie widziałem… Na pewno coś wymyślisz. Ale nie zabieraj go tym razem na komisariat, jedna taka wycieczka już wystarczy - szczerze mu kibicował, zwłaszcza, że zdążył trochę poznać tego dzieciaka i uważał, że mimo sporych różnic mogliby stworzyć udany związek. To jednak nie przeszkadzało Cullenowi w dogryzaniu przyjacielowi przez resztę wieczoru.

[zakończone]

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
Zablokowany