Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Ambitna Pani architekt, która w całości oddana jest pracy. Dopiero co wróciła w rodzinne strony, aby zakończyć swoje małżeństwo.
31
160

Post

| po ostatnich grach + ubranie

Co tu dużo mówić, Leila miała za sobą kilka naprawdę szalonych tygodni. Kiedy wracała do Hope Valley po rocznej nieobecności, miała zupełnie inny plan. Liczyła na to, że szybko załatwi wszystkie formalności związane z rozwodem i wróci do życia, które stworzyła sobie w Nowym Jorku. Niestety cała operacja „rozwód” okazała się nieco bardziej skomplikowana. Początkowo James był skłonny do tego, aby pójść jej na rękę, ale szybko zmienił zdanie i postanowił, że zawalczy o ich małżeństwo. Leila nie była zachwycona takim obrotem spraw, ale finalnie musiała przyznać, że Fitzgerald wciąż nie był jej do końca obojętni. Kiedy rozmawiali, wciąż wyczuwalna była między nimi silna chemia. Głównie dlatego Leila uległa i wylądowała w łóżku ze swoim jeszcze mężem. Była na siebie sła, ponieważ dała ponieść się chwili. Alkohol sprawił, że puściły jej hamulce. Potem właściwie było już tylko gorzej. Charytatywny bankiet w domu Państwa Fitzgerald zakończył się dla niej prawdziwą katastrofą. Miała spędzić miły wieczór z Danielle, a zamiast tego została sama i znów przypadkiem przesadziła z procentami. Ostatecznie znalazła się jednak w swoim dawnym domu, gdzie urządziła tragikomiczną scenę. Po tych wydarzeniach miała ochotę zapaść się pod ziemię. Ostatecznie kilka dni spędziła poza miastem. Poleciała do Nowego Jorku, aby załatwić parę spraw biznesowych. Kiedy wróciła zorientowała się, że coś było z nią nie tak. Spóźniał się jej okres, a w dodatku męczyły ją okropne nudności. Finalnie zdecydowała się na zakup testu ciążowego. Siedząc w salonie, niecierpliwie czekała na powrót Danielle. Gdy ta przestąpiła próg swojego mieszkania, Leila odetchnęła z ulgą. — Uff, jak dobrze, że wróciłaś! Mamy kryzys — rzuciła na przywitanie i spojrzała na nią swoimi dużymi, brązowymi oczami. Wyglądała trochę jak małe, zagubione szczenię.

Danielle Lawson
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
29 letnia adwokat w Litt Law Office, niedługo rozwódka
29
165

Post

Danielle czuła się nieco dziwnie ze świadomością, że przespała się z Gabrielem. Nie, żeby żałowała tej nocy – chociaż miała lekkiego kaca moralnego. Najzwyczajniej w świecie uważała, że po pierwsze było to totalnie nieprofesjonalne, co odpierdoliła, a po drugie… Cóż, czuła, że ta noc wcale nie zmieni między nimi ani chemii, ani niczego innego. Niby mogła rozładować nieco napięcie, ale to również nie do końca zadziałało, bo nie mogła go wyrzucić z głowy. Ciągle próbowała przetworzyć, co właściwie się stało. W pracy wzięła kilka dni na zdalnej, wymawiając się zgrabnie natłokiem spraw domowych i potrzebą zajęcia się wlasnym rozwodem. Na szczęście nikt nie robił z tym najmniejszego nawet problemu. Tak czy siak, dni spędzała pogrzebana w aktach, ale dzisiaj należało jej się coś od życia, a cóż mogło być lepszego niż day drinking poprzedzone zakupami? Rozwaliła całkiem sporo pieniędzy na kobiece sukienki, buty, torebki i kosmetyki, wycieczkę kończąc w sklepie z alkoholami i kupując kilka butelek ulubionego wina, bo pewnie odkąd mieszkały z Leilą dość szybko leciały kolejne butelki.
Tak więc otworzyła sobie drzwi, rzucając torby gdzieś na podłogę i uśmiechając się na widok przyjaciółki. Wiadomo, nie było jej kilka dni i Dani chyba potrzebowała się w końcu wygadać. Odetchnęła głęboko, ale przechyliła nieznacznie głowę.
– To już wiesz? – zmarszczyła brwi, bo może jakimś cudem ktoś ją i Gabe’a przyłapał w tej nieszczęsnej bibliotece, ale nie miała zielonego pojęcia, że Leila również przeżywała teraz ciężkie chwile.
– Co się stało? – poprawiła się natychmiast i pewnie wskazała dłonią na wino, oczywiście nie zakładając, że Leila nie będzie mogła pić. Tak czy siak nalała sobie kieliszek i zerknęła pytająco na przyjaciółkę, chociaż zakładała, że Fitzgerald będzie reflektowała.

Leila Fitzgerald
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Ambitna Pani architekt, która w całości oddana jest pracy. Dopiero co wróciła w rodzinne strony, aby zakończyć swoje małżeństwo.
31
160

Post

Leila musiała przyznać, że czuła głębokie zażenowanie swoim zachowaniem. Nie chciała wyjść na żałosną desperatkę, ale stało się, mleko się rozlało. Kiedy pijana pojawiła się w swoim dawnym domu, sięgnęła dna. Wyznała miłość swojemu potencjalnie byłemu mężowi, a gdy obudziła się nad ranem wymknęła się przez okno. Miała ochotę zapaść się pod ziemie. Cieszyła się, że miała do załatwienia parę spraw w Nowym Jorku. Musiała domknąć dwa projekty i obgadać z klientami ostatnie szczegóły. Najchętniej w ogóle nie wracałaby na Florydę, ale miała na głowie jeszcze swój rozwód, którym także musiała się zająć.
— Wiem, ale o czym wiem? Nie bardzo rozumiem — rzuciła i delikatnie zmarszczyła brwi, ponieważ nie miała pojęcia, że nie tylko ona zaliczyła tamtej nocy upadek człowieka. Kto by pomyślał, że niewinna gala charytatywna zakończy się w tak niespodziewany sposób. Gdy Dani dopuściła ją do głosu, Leila nie zamierzała czekać ze swoim wywodem. Była rozemocjowana i czuła ogromną potrzebę, żeby w końcu się komuś wygadać. Wzięła głęboki wdech i usiadła na kanapie, a gdzieś na bok odłożyła swoją torebkę.
— Jakiś czas temu przespałam się z Jamesem. Tutaj, na tej kanapie. Chyba powinnaś rozejrzeć się za nowym modelem — wypaliła i zaśmiała się nerwowo, bo nie doszła jeszcze do najlepszej części całej opowieści. — Kiedy zniknęłaś mi na gali, wypiłam trochę za dużo alkoholu i pijana pojechałam do James’a. Wyznałam mu miłość, a rano uciekłam i pojechałam do Nowego Jorku — dodała po chwili i ciężko westchnęła. Jej dłoń powędrowała na czoło, naprawdę czuła się zażenowana swoim zachowaniem. — A to jeszcze nie koniec, bo kurwa… Chyba jestem w ciąży — wypaliła w końcu i odetchnęła z ulgą. Cieszyła się, że nareszcie zrzuciła z siebie ten ciężar. Teraz przynajmniej nie była z tym sama.

Danielle Lawson
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
29 letnia adwokat w Litt Law Office, niedługo rozwódka
29
165

Post

Zupełnie szczerze, Danielle nie wiedziała sama co myśleć o swoim zachowaniu – bo w sumie to nie tak, że czuła się winna. Seks… Seks był w porządku, dobrze się bawiła. Po prostu obawiała się tego, co zastanie w pracy, więc wszystko na przyszły tydzień poustawiała tak, by być albo poza kancelarią albo mieć jakieś kilkuminutowe przerwy. Było to oczywiście szczeniackie zachowanie, z czego w dwustu procentach zdawała sobie sprawę. Mimo to, potrzebowała chyba trochę więcej czasu na przetworzenie nocy spędzonej z Gabrysiem.
– O tym, że przespałam się z Gabrielem na przyjęciu charytatywnym jego matki – odetchnęła ciężko, chociaż słowa te wyrzuciła z siebie z prędkością światła tak, że zapewne zlały się w jedno. Słysząc, że Leila przespała się z Jamesem na kanapie, wzruszyła lekko ramionami.
– Nie jesteś pierwszą osobą, która uprawiała seks na tej kanapie. Albo z tą kanapą – tutaj nieco oskarżycielskie spojrzenie padło na psa Steve’a, któremu pewnie się niestety zdarzało ruchać poduszki, ale co miała z tym zrobić? Nic w gruncie rzeczy nie mogła, a bankowo był już wysterylizowany. Tak czy siak, słysząc dalszą część historii, westchnęła mimowolnie, bo faktycznie sytuacja była mocno zagmatwana, więc Danielle zdobyła się jedynie na średnio inteligentne.
– O kurwa – westchnęła cicho, aż siadając na kanapie i nalała wina tylko sobie w takim razie, niemal od razu kieliszek opróżniając, żeby sobie dodać otuchy. – W takim razie musimy zrobić test. Idziemy do apteki czy jakiś kupiłaś? – spytała wprost, bo najpierw musiały mieć pewność, zanim zaczną panikować, right?

Leila Fitzgerald
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Ambitna Pani architekt, która w całości oddana jest pracy. Dopiero co wróciła w rodzinne strony, aby zakończyć swoje małżeństwo.
31
160

Post

Myślę, że Leila doskonale rozumiała Danielle, bo w gruncie rzeczy zachowała się bardzo podobnie. Przez kilka dni robiła wszystko, aby tylko uniknąć towarzystwa swojego męża. Wyjazd do Nowego Jorku stanowił idealną przykrywkę. Wiedziała jednak, że po powrocie do Hope Valley będzie musiała stanąć z Jamesem twarzą w twarz. Zwłaszcza biorąc pod uwagę obecne okoliczności.
— No nieźle… najwyraźniej obie mamy słabość do Fitzgeraldów — stwierdziła z ciężkim westchnieniem. Choć Leila uparcie twierdziła, że nic nie łączyło jej i Jamesa, to prawda prezentowała się nieco inaczej. Tak naprawdę brunetka wciąż miała słabość do swojego potencjalnie byłego męża. James był bardzo atrakcyjnym mężczyzną, a w dodatku wciąż była między nimi wyczuwalna gołym okiem chemia.
— Ugh, dzięki! Chyba nie chciałam tego wiedzieć — odparła i skrzywiła się nieznacznie, a po chwili parsknęła głośnym śmiechem. Leila uwielbiała poczucie humoru Dani. Pod tym względem bardzo dobrze się uzupełniały. Stanowiły zgrany duet. Oczywistym było to, że Danielle była pierwszą osobą, której musiała powiedzieć o swojej potencjalnej ciąży. Leila delikatnie zmarszczyła brwi i sięgnęła po swoją torebkę, z której wyciągnęła kilka opakowań testów ciążowych. Wybrała kilka, ponieważ wiedziała, że wyniki nie zawsze były pewne. — Przygotowałam się i wzięłam kilka. Na wszelki wypadek na jutro umówiłam się do ginekologa, żeby mieć pewność — oznajmiła i przetarła swoją zmęczoną twarz. W tej chwili miała ochotę zawinąć się pod kocem. Czuła silną potrzebę, aby na dobre ukryć się przed światem. — Jezu, nie mogę mieć dziecka ,ledwo potrafię utrzymać przy życiu kwiatka czy psa — stwierdziła i westchnęła nieco teatralnie.

Danielle Lawson
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
29 letnia adwokat w Litt Law Office, niedługo rozwódka
29
165

Post

Danielle doskonale wiedziała, że jej działania były dalekie od jakiegokolwiek racjonalizmu i zupełnie szczerze – okropnie się na siebie za to irytowała. To nie była ona. Zwykle słuchała głosu rozsądku i to przez niego zostawiła Gabriela, by jej historia zatoczyła pełne koło i znów znalazła się u jego boku. Było to koszmarnie kuriozalne i zdawała sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie prędzej czy później tego pożałuje z jednego, bardzo prostego powodu: Gabe się nie zmienił. Nigdy się nie ustatkował, nie miał takich planów, a sama Danielle nadal pragnęła założyć rodzinę, wychować dziecko, kupić jakąś fajną willę z ogródkiem… Miała tę potrzebę i nie była w stanie nic na nią poradzić, nie wyobrażała sobie jednak jednocześnie kogokolwiek do tego zmuszać. Musiała się chyba pogodzić, że ona i jej największa miłość nie byli sobie pisani i tyle.
– I co nam z tego. Ja będę miała komplikacje w pracy, a ty być może dziecko. W sumie to wygrałaś – stwierdziła spokojnie, z odrobiną rozbawienia widniejącą w orzechowych oczach. Uśmiechnęła się nieznacznie i przygryzła dolną wargę niewinnie.
– Nie wiń mnie, wiń innych za jakieś akcje na tej kanapie – uniosła dłonie w poddańczym geście, chociaż właściwie sama oczywiście trochę winna była. Zaśmiała się jednak i nalała sobie wino do opróżnionego wcześniej kieliszka. – W takim razie zaraz będziesz sikać na patyk. Potrzebujesz wody? – uniosła brwi, bo wiadomo, że przyjaciółka musiała mieć pełny pęcherz, by zrobić testy. Dani odetchnęła i ukucnęła przy Leili, słysząc jej słowa.
– Hej, cokolwiek zdecydujesz, pojadę z tobą. Czy to do ginekologa, czy do kliniki aborcyjnej. Nie zostaniesz z tym sama, tak? A jeśli zdecydujesz się na dziecko, będę najlepszą ciotką na świecie – uśmiechnęła się nieznacznie i ucałowała przyjaciółkę w czoło, podnosząc się z pozycji kucającej i chwytając ponownie swój kieliszek.

Leila Fitzgerald
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Ambitna Pani architekt, która w całości oddana jest pracy. Dopiero co wróciła w rodzinne strony, aby zakończyć swoje małżeństwo.
31
160

Post

Leila na własnej skórze zdążyła przekonać się o tym, że związki potrafiły być naprawdę skomplikowane. Kiedy wychodziła za mąż, doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że małżeństwo nie będzie czymś łatwym, lecz zdecydowanie nie przypuszczała, że chwilami będzie aż tak ciężko. Głównie dlatego, po wielu przemyśleniach stwierdziła, że lepiej jej będzie samej. Miała konkretny plan. Chciała zacząć zupełnie nowe życie, najlepiej z dala od Hope Valley. Niestety los miał dla niej inny plan. Szczerze przerażała ją myśl, że miała utknąć tu na zawsze i to jeszcze z dzieckiem pod pachą. Nie wiedziała też, jak na wiadomość o jej potencjalnej ciąży zareaguje James.
— Ugh, nie pisałam się na takie komplikacje, Dani. Przyjechałam do Hope tylko dlatego, że chciałam się rozwieść. Miałam cały plan na życie, a teraz nie wiem, czego tak naprawdę chcę — przyznała i schowała twarz w dłoniach. Była załamana. Chyba nigdy nie czuła się tak bardzo zagubiona, jak w tej chwili. Kompletnie nie wiedziała, w jaką stronę powinna pójść. James nie był jej obojętny, wciąż go kochała, ale przed jej wyjazdem ich małżeństwo było jedną wielką katastrofą.
— Przyda mi się woda. Wiem, że dobrze byłoby, gdybym poczekała do rana, ale nie wytrzymam — Lelia chciała wiedzieć. Najlepiej teraz i już. Nie znosiłaby kolejnych godzin niepewności. Potrzebowała odpowiedzi.
— Jak dobrze, że Cię mam. To wszystko jest takie niespodziewane. Ludzie latami starają się o dziecko, a ja zaliczyłam jeden pijany numerek na twojej kanapie i bum — odparła rozżalona. Cóż, Leila naprawdę mocno to przeżywała, ale Fitzgerald zawsze była bardzo ekspresyjną osobą.

Danielle Lawson
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
-
Zablokowany