Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

##

Veronica przechodziła ostatnio przez dziwny kryzys egzystencjonalny, najprawdopodobniej związany z tym, że całe jej dotychczasowe życie wywróciło się do góry nogami. Po pierwsze i najważniejsze, wróciła do szpitala - znowu spędzała w nim każdą wolną chwilę i realizowała się jako aspirująca młoda (no dobrze, nie tak znowu młoda) rezydentka, a co najważniejsze, nie miała w związku z tym żadnych wyrzutów sumienia. Nie była już mężatką, bo po naprawdę licznych zdradach swojego męża zdecydowała się w końcu kopnąć Charlesa w dupę, kiedy ten zamiast przynosić pieniądze w domu, wyprowadzał je na alkohol. Jej cudowne życie bogatej żony z Hope Valley skończyło się bezpowrotnie, a gdyby nie pomoc rodziny, pewnie już dawno straciliby dom i musiałaby całkowicie zmienić swój styl życia. Całe szczęście, Harringtonowie nie pozwolili jej zginąć i jakoś wyszła na prostą. Jednak największą zmianą okazał się fakt, że naprawdę szybko znalazła pocieszenie w ramionach swojego... przełożonego, jakby na to nie patrzeć. Romans z Ryderem kwitł, nawet jeśli tylko w tajemnicy, gdyż Ronnie nie chciała, aby wszyscy w szpitalu o nich plotkowali. Zaraz usłyszałaby, że robi karierę przez łóżko, wiadomo jak to jest w takich sytuacjach, a i bez tego miała wystarczająco problemów na głowie. Spotykali się więc albo u niej, albo u niego, a tego dnia padło akurat na tę drugą lokację. Willoughby miał przygotować dla nich pyszną kolację, więc o omówionej porze, Ronnie pojawiła się w jego drzwiach z butelką winą. - Będzie pasowało? - zapytała na dzień dobry i uśmiechnęła się do niego ciepło.

Ryder Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Willoughby wspierał blondynkę w tym co robi, ponieważ naprawdę jest w tym dobra i nigdy nie powinna brać pod uwagę innych ludzi i tego co oni myślą o niej. Zawsze na pierwszym miejscu człowiek powinien stawiać siebie i w żadnym razie nie jest to egoizm, chociaż jak wiadomo ludzie różnie gadają, ale Ryder jest zdania, że nie należy we wszystkim słuchać innych ludzi, bo gdy znajdziemy się w kłopotach to i tak zostaniemy z nimi sami, ponieważ reszta umyje ręce. Dlatego Ryder od zawsze polega tylko i wyłącznie na sobie w ważnych kwestach. W końcu nikt nie może za nas decydować, bo potem będziemy mieć pretensje do tej osoby, a przede wszystkim do siebie, że mogliśmy postąpić inaczej. On jest tego zdania, że nie należy żałować tego co się robi w życiu, a nie wracać do przeszłości, ponieważ tego nie da się cofnąć i trzeba żyć z konsekwencjami, nie ważne jakie by to było, bo o to chodzi – jest adrenalina jest zabawa, człowiek czuje, że żyje a nie egzystuje.
Dlatego też nie interesuje go zbytnio to co mówią o nim inni, ale nie chciał by Ronnie miała kłopoty lub nieprzyjemności przez to, że się spotykają ze sobą. Nie chciał tego ukrywać, ale podejrzewam, że odbyli rozmowę, w której dziewczyna wyłożyła mu swój punkt widzenia i on się zgodził.
Ry uwielbia gotować i gdy ma czas czy okazję to to zrobi. Dlatego też zaproponował, że w dniu randki to on ugotuje dla nich kolacje. Przygotował lekką kolacje, po której oboje będą się czuć dobrze. Pieczony indyk w warzywach z sałatką z sałaty lodowej. Sos do niej zrobił sam!
- Będzie idealnie pasowało. – uśmiechnął się szeroko i oczywiście wpuścił do swojego domu blondynkę. - Od razu je otworzymy. - zaprowadził ją do kuchni i wyjął kryształowe kieliszki po czym wlał do nich wino, oczywiście uprzednio je otwierając. - Mam nadzieje, że będzie ci smakować. - dodał, gdy opowiedział co takiego przygotował dla nich na kolacje.

Veronica Harrington
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

Liczyć tylko na siebie - to dobra zasada. Na dobrą sprawę, Ronnie też kierowała się nią w życiu, choć w jej przypadku okazało się to nieco zwodliwe. Bo przecież marzyła o tym, żeby zostać matką, prawda? Choć chciała się rozwijać jako chirug, rodzinę stawiała na równi z pracą, a zdawała sobie sprawę, że nie da rady pogodzić jednego z drugim. Być może nie powinna tak szybko podejmować decyzji o odejściu ze szpitala, najpierw postarać się o dziecko, zajść w ciążę, a dopiero potem rezygnować z pracy, ale wtedy... wtedy to wszystko miało sens. Bo jak mieli starać się o potomstwo, gdy wiecznie się mijali? Jak liczyć dni płodne, gdy akurat wtedy stała przy stole operacyjnym? W pewnym momencie zdała sobie sprawę, że musi wybrać, a decyzję podjęła nie mając jeszcze wszystkich kawałków układanki. Gdyby wiedziała, że jest bezpłodna, jej życie pewnie potoczyłoby się inaczej.
- Podoba mi się twój tok myślenia, Ry - mrugnęła do niego porozumiewawczo, po czym podążyła za nim do kuchni, by w końcu oprzeć się o blat, odebrać od niego kieliszek wina i z uwagą przyjrzeć się temu, co przygotowywał właśnie dla nich na kolację. - Nie mam co do tego wątpliwości - zapewniła go, choć może powinna się wstrzymać z takimi słowami do czasu, kiedy rzeczywiście spróbuje jego potraw. Szybko zdała sobie z tego sprawę, więc roześmiała się tylko radośnie, odrzucając głowę do tyłu. - Nawet nie masz pojęcia, kiedy ostatni raz jadłam coś, czego nie przyrządziła nasza gosposia albo co nie pochodziłoby ze szpitalnej stołówki - z tym drugim Willoughby pewnie mógłby się spokojnie utożsamić, w końcu podobnie jak Veronica, w szpitalu spędzał większość czasu, a po powrocie do domu zapewne nie miał ani siły, ani czasu by pomyśleć o przygotowaniu jakichś pudełek do pracy. Z resztą, zawsze przyjemniej na dyżurze było zjeść coś ciepłego i świeżego, aniżeli odgrzewanego.

Ryder Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i tak to już się dzieje w tym świecie. Willoughby doskonale o tym wiedział. W pewnym momencie swojego życia stwierdził, że nie nadaje się do związków, ponieważ po prostu nie ma na to czasu, gdyż praca jest na pierwszym miejscu. Wiele osób na oddziale nawet się go pytało dlaczego tak jest. Szczerze? Sam tego nie wiedział, ale dla niego to było najlepsze wyjście z tego wszystkiego. Wiele poświęcił by być w tym miejscu, w którym się teraz znajduje. Czasami myślał, że po prostu nie spotkał tej jedynej czy coś w tym rodzaju, dlatego skupił się na swojej karierze, która jest w dobrym momencie, dlatego też pomógł Ronnie, gdy ta chciała na nowo zacząć swoją karierę. Nie jest to łatwym krokiem, ale w sytuacji, w której się znalazła pozostała jej tylko praca, prawda?
- Cieszę się, że to słyszę. - puścił do niej oczko rozbawiony Willoughby, - Zobaczymy jak spróbujesz. - dodał lekko zabierając się od przygotowywania,a właściwie do ostatnich szlifów dania, ponieważ w pierwszej kolejności człowiek je oczami i jak danie nie wygląda korzystnie dla oka. Kolory, dodatki i ozdoby! - To dla mnie sama przyjemność gotować dla nas dzisiaj. Dawno tego nie robiłem. - powiedział zgodzie z prawdą, ponieważ on sam bardzo często jadał w szpitalnej stołówce i musiał przyznać, że to jedzenie nie jest złe, jak na takiego rodzaju miejsce, bo wiadomo jak to jest, gdy gotują w takich miejscach. Rozgotowane, za słone albo jałowe. - Jak ci minął dzisiejszy dzień? - zagadnął po czym sam upił łyk alkohol z kieliszka.

Veronica Harrington
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

Cóż, gdyby chciała powiedzieć, że pozostała jej tylko praca, musiałaby skłamać - bo poza nią, miała jeszcze Rydera. I prawdę powiedziawszy, odkąd sprawy między nimi zupełnym przypadkiem przybrały inny obrót, również i Ronnie zaczynała dostrzegać światełko w tunelu i pierwszy raz od naprawdę dawna czuła się szczęśliwa. Willoughby również ją rozumiał, doskonale znał naturę jej pracy i żadne z nich nie czyniło sobie wyrzutów, gdy to drugie brało kolejną zmianę albo po prostu potrzebowało odespać.
- Aż tak mocno wątpisz w swoje umiejętności? A może znalazłeś sobie nową rezydentkę i musisz się pozbyć tej najstarszej? - zażartowała z niego, mając na myśli oczywiście samą siebie, bo dystans to całkiem przyjemna zaleta. - Powinnam udawać zaskoczoną, a może to pora na niedowierzanie? - zapytała przekonie Veronica. Doskonale zdawała sobie sprawę, jaka była natura wykonywanej przez niego pracy i jak mało wolnego czasu zostawało mu dla siebie po odespaniu kolejnych dyżurów. Gdyby nie to, że jej mąż opłacał gosposię, która gotowała, zapewne ksama również posiłkowałaby się daniami na wynos, nie mając już sił stać przy garach i pichcić. Niemniej, raz na jakiś czas człowiek potrzebował odskoczni i oderwania, a takie gotowanie doskonale zajmowało myśli; dlatego też wcale nie dziwiła się Ryderowi. - W porządku, chociaż bardzo brakowało mi mojego ulubionego ordynatora - to mówiąc, posłała mu przewrotny uśmiech, odstawiła kieliszek na stół i zbliżyła się do mężczyzny, by następnie zapleść nadgarstki na jego karku. - Zwłaszcza wtedy, kiedy siedziałam całkiem sama w pokoju socjalnym i rozmyślałam, jakby to było, gdybyś miał zmianę razem ze mną - wyszeptała mu do ucha.

Ryder Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Ryder jest typem człowieka, który żyje chwila w pewnych kwestiach w swoim życiu. Nigdy na siłe nie szukał kogoś z kim mógłby dzielić życie czy swój wolny czas, którego nie miał za dużo, ale to zawsze coś, prawda? Z Ronnie nie spodziewał się takiego obrotu spraw, ale dobrze wyszło. Ich relacja potrzebowała czasu by dojrzeć i to jest naprawdę fajne. Oboje musieli się do siebie przekonać, choć znali się tyle lat to tylko na stopie przyjacielskiej, a teraz jest to relacja romantyczna i Ry bardzo kibicuje dziewczynie by się jej udało spełnić marzenia, które pojawiły się w jej głowie, bo w końcu nigdy nie wiadomo jak nam się życie potoczy, prawda?
- Ja? Nigdy! - zaśmiał się popijając wino z kieliszka. - Po prostu każdy ma inny gust i mam nadzieje trafiłem w twój. - odpowiedział bo właśnie o to mu chodziło. Nie każdy lubi to samo. Pewnym ludziom przeszkadza przyprawa czy jakiś składnik i to jest okey, ponieważ nie wszyscy musza lubić to samo, prawda? Tak to już jest ten świat skonstruowany. - Masz mnie za takiego chama? - zapytał udając oburzenia łapiąc się teatralnie za serce, ale te po prawej stronie oczywiście. - Zaskoczenie połączone z niedowierzaniem będzie doskonałe do tego potrawy. - zaśmiał się po raz kolejny.
Taka specyfika tej pracy, że człowiek nie zawsze ma czas na przyjemności, ponieważ obowiązki wzywają i on jest tego doskonałym przykładem. Poza leceniem ludzi, bo nadal to robi, nie zrezygnował, gdy dostał awans, choć kilkoro jego kolegów właśnie tak zrobiło, ponieważ woleli zasiąść za biurkiem z papierkami. Nie, to nie jest dla niego. On kocha to co robi i nie po to uczył się tyle lat. - Biedna. Tęskniłaś? - powiedział a właściwie wymruczał kładąc delikatnie swoje dłonie na jej biodrach przyciągając ja do siebie. - Ah ten pokój socjalny co on ma w sobie. - rzucił muskając jej ucho swoimi pełnymi ustami.

Veronica Harrington
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

Czasami zastanawiała się, jak wyglądałoby teraz jej życie, gdyby wtedy wybrała inaczej. Gdyby zamiast Dextera, związała się z Ryderem i nigdy nie przekonała się, jak łatwo można wywrócić do góry nogami swoje życie. Naprawdę niewiele brakowało, by już na zawsze pozostała jedną z Żon z Hope Valley i nigdy nie postanowiła podążać za swoimi marzeniami. Ry był jej światełkiem w tunelu, które nadawało jej życiu nowego sensu, a jej samej dostarczało ogromną dawkę pewności siebie. Nie była już kobietą zmęczoną życiem, a zakochaną.
- Świetnie, w takim razie postaram się wykrzesać z siebie resztki mojego mizernego talentu aktorskiego - zapewniła go, uśmiechając się szeroko. Niemniej, nie sądziła, by musiała dzisiaj cokolwiek udawać, bo przy Ryderze mogła w końcu być sobą, zamiast pilnować każdego swojego kroku. Bycie idealnym wykańczało, a czasami trzeba sobie pozwolić na odrobinę luzu.
- Bardzo, bardzo... bardzo - wyszeptała, zbliżając swoje usta do jego i muskając je delikatnie, a jednak nie składając na nich pocałunku. - Bardzo wiele tajemnic - odparła i przymknęła na moment oczy. Korzystając z okazji, usiadła na kuchennym blacie i przyciągnęła do siebie Rydera, oplatając go nogami w pasie. Kolacja musiała poczekać, skoro Harrington znalazła sobie inne, o wiele bardziej absorbujące zajęcie. - Powinieneś wziąć to pod uwagę układając grafiki - zasugerowała, wplatając palce w jego włosy. Choć gdy był blisko, trudniej jej się było skupić, to jednak wspólne dyżury sprawiały, że czerpała z pracy nowy wymiar przyjemności.

Ryder Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Nie da się ukryć, że Ryder jest dobrym materiałem na męża, ba można nawet powiedzieć, że idealnym! Przystojny, miły, utalentowany no i posiada dość spory majątek. Oczyw8ście to wszystko z przymrużeniem oka, bo ciemnowłosy to po prostu dobry człowiek. Nie ma co myśleć co by było, gdyby coś tak, jest to strata czasu według niego. Nie należy się skupiać na tym co było, bo nie jesteśmy w stanie zmienić podjętych decyzji i ich konsekwencji. Teraz należy się skupić na tym co mają teraz, a mają siebie przede wszystkim i kariera ich obu idzie w dobrym kierunku, czego chcieć więcej? Dla niego jest to wystarczające, czuje się człowiekiem spełnionym, a tego od siebie oczekuje. Nie chce niczego żałować, bo po co? Człowiek powinien uczyć się na swoich własnych błędach.
- Trzymam cię za słowo. - mrugnął do blondynki porozumiewawczo. Ronnie nie musi się martwić o swoje zachowanie przy Ryderze. Udawanie kogoś kim się nie jest męczące i on nigdy tego nie robił, więc nie wymaga tego od kogoś, ponieważ jest to bezcelowe, a jak Harrington czuje się przy nim swobodnie i może być sobą to mężczyzna nie potrzebuje większego komplementu. - Jak to się stało. - to było bardziej stwierdzenie niż pytanie. Nie da się ukryć, że w tym momencie trochę zachowywali się ja nastolatkowie, ale w końcu oboje przezywają drugą młodość, a poza tym żadne z nich nie jest stare, bardziej chodzi o ponowne zakochanie się. - Wiele tajemnic, a przede wszystkim wspomnień. - podszedł do niej na tyle blisko przez oplatające jego biodra drobne dziewczyny. Położył swoje ręce pod jej kolanami i powoli sunął delikatnie swoimi dłońmi po czułych okolicach jej ciała. - Chciałbym, ale w końcu ktoś by się zorientował, że układam grafiki w taki sposób by być cały czas z tobą. - zaśmiał się. Uszanował jej prośbę by się nie afiszować ze związkiem, bo ludzie mogą różnie to odebrać.

Veronica Harrington
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany