Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

#3

Czasami miałam naprawdę dziwne pomysły, które nie powinny wychodzi z mojej głowy. Tak własnie jest teraz, kupiłam zwyczajną rzeźbę. Jednak jak ją wniosłam do mieszkania, to czegoś mi w niej po prostu, brakowało? Tak to własnie mogę nazwać, ponieważ przyglądałam się jej z dobrą godzinę, jak nie dwie. Jednak brakowało mi na niej, kolorów? Na pewno, była po prostu za szara oraz nijaka, jak na mieszkanko. Zwracać jej nie chciałam, ponieważ nawet miała swój własny urok. Jednak czasem potrafię mieć jakieś dziwne pomysły, dlatego przed budynkiem gdzie mieszkam rozłożyłam stare prześcieradło. Na drzewach też jakoś udało mi się zawiesić tkaninę. Jednak to było o wiele trudniejsze niż mi się tak naprawdę wydawało. Zmachałam się już przy tym, a co będzie jak trzeba będzie to tutaj przytachać? Jak dobrze, że mam windę. Chociaż w połowie będzie o wiele łatwiej. Szkoda, że wcześniej o tym nie pomyślałam. Panowie którzy przywieźli mi ją by tutaj postawili od razu, a mi się zachciało ją od razu do swojego mieszkania. Westchnęłam i oparłam ręce na swoich łydkach aby wziąć głębokie oddechy. W mieszkaniu wolałam takich rzeczy z farbami nie robić, jeszcze by coś ucierpiało. A tak spędzę czas z Fioną na świeżym powietrzu i wylejemy parę litrów farby. A tutaj na serio zaszalałam, ponieważ kupiłam prawie wszystkie odcienie tęczy. No niech rzeźba konia, będzie kolorowa niczym tęcza. Nie miałam nic przeciwko temu, a będzie bardziej to pasować niż wcześniej. Kiedy odpoczęłam, przytargałam farby z samochodu. Musiałam go użyć, jednak chyba nikt w domu rodzinnym nie zauważy, że go ruszyłam. No jedynie Fionka, ale ona nie naskarży na swoją młodszą siostrę, nie? Będą w tym sklepie budowlanym, zaopatrzyłam nas w jakieś dziwne pistoleciki, wałki oraz pojemniki do których można wylewać farbę. Dodatkowo mam jeszcze dwa stroje, aby zabezpieczyły nasze ubrania oraz okularki. Może to tylko chlapanie, a raczej kreatywne czynności na dworze. Jednak to sztuka, która może mocno pobrudzić człowieka. Usiadałam na prześcieradle czekająca na siostrę, a w tym czasie nawet przekrzywiłam głowę, zastanawiając się w jaki sposób zacząć upust kreatywności na tej rzeźbie konika.

Fiona Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
wiecznie z głową w chmurach, odrobinę naiwna studentka biologii morskiej, która przy okazji dorabia sobie ucząc dzieci surfingu, rozpaczając jednocześnie z powodu wyjazdu Dylana
22
167

Post


2 + outfit


Nie spodziewała się wiadomości od swojej młodszej siostry, a właściwie prośby o pomoc w sprawach kreatywnychh, bo Fi raczej do takich osób nie należała. Nie potrafiła śpiewać, tańczyć, co ją przed tym nie powstrzymywało oczywiście, i z pewnością nie umiała malować. Była kompletnym beztalencie, jeśli chodziło o plastyczne sprawy, aczkolwiek wcale nie powstrzymało to jej przed nałożeniem na siebie ogrodniczek wspominanych w smsie (swoją drogą, może jednak nie powinna ich wyrzucać? Wyglądała całkiem cute, według siebie) oraz wybraniem się do rodzinnego domu, bo i tak nie miała żadnych, lepszych rzeczy do roboty. W pracy wolne, Dylan randkował, a picie w samotności nie było w połowie tak przyjemne jak ze swoją młodszą siostrą. Co prawda, nie powinna deprawować i alkoholizować Suzie, ale z drugiej strony lepsze wino, niż nie wiadomo co w klubie. Czasami potrafiła być opiekuńczą, straszą siostrą!
- Dobra, młoda, to gdzie masz tego swojego konia, co? - rzuciła zaraz na wejściu, po czym się roześmiała, gdy w końcu zobaczyła rzeźbę. No na pewno była pokaźnych rozmiarów! Jakim cudem blondynka w ogóle przetransportowała ją do domu? I przede wszystkim, po co?! Może jednak sztuka była zbyt głęboka do rozumienia dla Fiony? - Spodziewałam się czegoś odrobinę... mniejszego? - uniosła brwi, patrząc w kierunku swojej siostry. Nadal była odrobinę rozbawiona tym niecodziennym pomysłem. - A i pzyniosłam nam coś co zdecydowanie poprawi naszą wenę i twórczość! - wyszczerzyła zęby w szerokim uśmiechu i wyciągnęła ze swojej materiałowej torby, butelkę wina.
Suzie Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Life's no fun without a good scare TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik WOMEN POWER BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer LGBT+ GRUBASEK JESTEM PUCHONEM NIEWINIĄTKO TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ADOPTOWANY JESTEM ECO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRZESYPIAM ŻYCIE Jeżdżę na rowerze lubię wycinać lampiony z dyni Pijam gorącą czekolade Like a virgin I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA FALI PIEROGIS NO REGRETS! superhero
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Jeśli kiedyś potrzebowałaby pomocy w ogarnięciu jakieś układu lub czegoś zupełnie innego to zawsze może na mnie liczyć. Może i w naszej rodzinie nie ma zbyt dużo talentów do tańca, śpiewania oraz innych bardziej kreatywnych rzeczy. Tak jednak, zawsze jest szansa że nawet najprostszy układ Fiona, da radę zapałać. Uśmiechnęłam się jednie, nie mówiłam gdzie co i jak. I tak pewnie zaraz zauważy, zresztą wnoszenie i znoszenie teraz nie było problemem. Największym problemem jednak był fakt, że musiałam mieć zgodę sąsiadów na takie zabawy. Jednak moje oczka nie mogą kłamać? I jakoś na te słodkie oczka udało się zdobyć poparcie co do mojego dziwnego pomysłu.
- Wiesz na zdjęciach było to o wiele mniejsze, na żywo jak zobaczyłam go. Powiedziałam sobie, muszę go mieć. Najwyżej potem stanie się jednorożcem - Wzruszyłam ramionami, jakoś chyba da się dorobić róg. Nawet jeśli to będzie kawałek drewna lub coś zupełnie innego. Bo jednorożec bez rogu to koń, a trzeba to jakoś zmienić. Zaklaskałam rękami, kiedy zauważyłam że siostra kupiła dla nas wino. - Polecę po kieliszki i zaczniemy tą magie kolorów
Wróciłam do blondynki, nosząc po kieliszku. Odstawiłam je w odpowiednią odległość, jeszcze nie byłam gotowa na pożegnanie się z nimi. Były nowe i do tego miały jakieś wzorki, więc szkoda. Wzięłam do ręki kombinezon, aby jeszcze i to mogła ubrać, większe zabezpieczenie przed farbą i plamami.
- Więc niech świat się stanie kolorowy, a nasz koń będzie mienił się niczym tęcza - Mruknęłam do starszej siostry i z całej siły, polałam rzeźbę niebieską farbą. Fajne było to uczucie, takie niezależne oraz przyjemne. W końcu obie tworzymy sztukę i to na świeżym powietrzu. - Masz plan jak będziesz chlapać farbą? Czy jak ja? Nie ważne gdzie, ale oby była? - Spytałam, kiedy zaczęłam otwierać kolejne puszki farb dla naszej dwójki.

Fiona Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
wiecznie z głową w chmurach, odrobinę naiwna studentka biologii morskiej, która przy okazji dorabia sobie ucząc dzieci surfingu, rozpaczając jednocześnie z powodu wyjazdu Dylana
22
167

Post

Może i Fiona była dziewczyną do tańca, niekoniecznie do różańca, ale zdecydowanie w odpowiednich warunkach, a raczej z odpowiednim stężeniem alkoholu we krwi. Nie brała się za takie szaleństwa na trzeźwo, chyba że przy sprzątaniu albo gdy wygłupiała się z Dylanem. Nie było w ogóle mowy o wymyślaniu czy ćwiczeniu choreografii, albo jakichś konkursach. I nie tylko dlatego, że miała dwie lewe nogi, ale nie posiadała w sobie tyle odwagi, aby zrobić to przed większą publicznością z pełną świadomością. Może już lepiej czuła się w swoim ciele, jednak nadal nie na tyle, aby pozwolić sobie na coś takiego. Już samo wychodzenie w dwuczęściowym stroju kąpielowym było dla Fionki sporym wyzwaniem. - No na zdjęciach zazwyczaj wszystko jest mniejsze - zaśmiała się, no bo mogła jednak dokładnie sprawdzić rozmiary. Co jeśli byłoby to wielkości standardowego, żywego konia? - Ej, to nie głupi pomysł. Masz może rolki z papieru? - bo tylko to jej przychodziło do głowy, jeśli chodzi o stworzenie rogu. Manualnie również nie była zdolna, więc nie było szans wyrzeźbienia tego, zrobienia z gipsu, albo czegokolwiek innego. Może z gliny albo plasteliny? Fi nawet do końca nie była pewna, czego można by użyć. - No mogłyśmy kulturalnie z gwinta, weeeź - no Fiona się na pewno za żadną damę nie uważała, żeby pić z kieliszków, ale skoro siostra taka chętna była na dodatkowe mycie to nie ma sprawy!
Co prawda, jakoś specjalnie nie zależało jej na tych ogrodniczkach, plus farba mogła dodać im artystycznego uroku, ale i tak założyła kombinezon i wysłała zdjęcie Dylanowi, bo uznała, że wygląda komicznie w nim oraz chciała się podzielić, tym jak się świetnie bawi. Zaraz po tym oczywiście odłożyła telefon, aby skupić się na ich dzisiejszej misji. Zaśmiała się głośno, gdy siostra oblała konia farbą i nawet klasnęła w dłonie. - Ej, a mamy brokat?! - bo zdecydowanie byłoby to idealne wykończenie ich jeszcze nienarodzonego dzieła. - Musimy my zrobić różową głowę, koniecznie - i wzięła różową farbę, wylewając ją na pysk konia, a później wsadziła dłoń do puszki i zamoczyła ją w resztce, która pozostała na dnie. - No i musimy go oznaczyć - po czym przyłożyła wysmarowaną dłoń do tyłu konia, zostawiając po sobie piękny ślad.
Suzie Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Life's no fun without a good scare TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik WOMEN POWER BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer LGBT+ GRUBASEK JESTEM PUCHONEM NIEWINIĄTKO TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ADOPTOWANY JESTEM ECO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRZESYPIAM ŻYCIE Jeżdżę na rowerze lubię wycinać lampiony z dyni Pijam gorącą czekolade Like a virgin I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA FALI PIEROGIS NO REGRETS! superhero
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Na zdjęciach nie dość, że wygląda wszystko inaczej. To dodatkowo jeszcze często dostaje się coś zupełnie innego. Dlatego chyba od czasu do czasu zacznę ruszać swoje cztery literki. Inaczej ponownie dostanę taką niespodziankę, niespodziankę jak ten duży koń. A na serio był o wiele mniejszy, chyba dlatego zostało to wszystko pomniejszone. Aby ktoś dał się na to nabrał, tak jak ja. Głupią czasem byłam bułą, nawet już nie leniwą.
- Mam, kupiłam dodatkową szczotkę do łazienki. Może i ona się nam nada? - Zaproponowałam, chociaż ona by mogła być naszym stelażem, dla tych rolek. Najwyżej końcówkę rogu będzie, miał dość dziwny oraz inny niż zwykłe jednorożce. Jednak tak naprawdę to nasz konik, może być jaki tylko zachcemy. Bo konik bez rogu to nie jednorożec. A dzięki nam stanie się on wręcz, niepowtarzalny. Uśmiechnęłam się jedynie, nie zawsze piłam z gwinta. Czasem po prostu było mi głupio, zwłaszcza przy siostrze. Zmrużyłam oczy, ale kiwnęłam głową. A chciałam pochwalić się nowymi kieliszkami, no cóż kiedy indziej.
- Nie byłabym sobą gdybym nie miała brokatu lub błyszczących gwiazdek. Lampki chyba też są - Wzruszyłam ramionami kiedy to powiedziałam. Sama nie wiedziałam w sumie gdzie je jeszcze dać, ale może Fiona będzie wiedziała. Obserwowałam jak różowa farba, teraz kapała na prześcieradło. Ale warstwa, została na rzeźbie. Kiedy było na tyle bezpiecznie, abym mogła chlapnąć farbą w tulów. Wybrałam jakąś neonową zieloną farbę, mam nadzieję że potem w nocy nie wystraszę się tego jednorożca. Również oznaczyłam swoją rękę, ale po drugiej stronie tyłu. Zmarszczyłam czoło przez chwilę. - Nigdy tego nie mówiłam, ale cieszę się że jesteś moją siostrą. Nigdy nie sądziłam, że będę mieć tak dużą rodzinę - Uśmiechnęłam się na koniec, wylałam farbę do pojemnika aby wałkiem porobić jakieś wzory na przyszłym jednorożcu. - Róg będzie chyba najbardziej kreatywnym czynem, ponieważ trochę się z nim chyba namęczymy - Kolejny kolor, ale pomarańczowy trafił na konika. W sumie farby trochę się już nam mieszały, tworząc tęczę.

Fiona Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
wiecznie z głową w chmurach, odrobinę naiwna studentka biologii morskiej, która przy okazji dorabia sobie ucząc dzieci surfingu, rozpaczając jednocześnie z powodu wyjazdu Dylana
22
167

Post

Każdy miał w swoim życiu sytuację, w której kupił coś, co niestety nie sprostało wymaganiom lub wyglądało zupełnie inaczej, niż można było sobie to wyobrazić. Fi raz była przekonana, że kupiła uroczą sukienkę, która później okazała się być dziecięcą. Wiedziała, że niektórzy mieszczą się i faktycznie muszą kupować takie ubrania, ale ona zdecydowanie do takich osób nie należała. Szczególnie, że ostatnio coraz częściej odnosiła wrażenie, że przytyła.
- Nie no, szczoteczka może być trochę za... - i zanim skończyła, uderzyła się delikatnie w czoło, bo dopiero po chwili zorientowała się, że siostra nie mówiła wcale o szczoteczce do zębów, tak jak na początku myślała. - W sensie taka duża szczotka do kibla? - dopytała, aby tym razem być pewną. W sumie można by z tego zrobić jakiś stelaż, zamontować, może Suzie miała pistolet do ciepłego kleju, skoro z niej zrobiła się nagle taka artystyczna dusza? - Ooo, możemy go tak opleść, jakby miał jakąś uprzęż! - uśmiechnęła się szeroko, będąc totalnie dumną ze swojego genialnego pomysłu. Może jednak też miała w sobie coś z artystki? Zaraz po tym jak już oznaczyła konia swoją dłonią, odsunęła się na bok i obserwowała jak Suzie bierze kolejną puszkę, a na rzeźbie pojawia się nowa warstwa farby. I zanim Fi sięgnęła po następną puszkę, spojrzała na blondynkę odrobinę zdziwiona jej nagłym wyznaniem. Oczywiście, jak tylko dotarły do niej te słowa, tak na jej krągłej buzi pojawił się uśmiech. - Ja też się cieszę. W ogóle cieszę się z was wszystkich i nawet jeśli moi biologiczni rodzice pojawiliby się w progu drzwi, to zostałabym z wami - będąc młodszą zawsze czuła ten irracjonalny strach, że nie zostanie zabrana z domu dziecka, a gdy już została to przez naprawdę długi okres obawiała się, że w każdej chwili mogą ją oddać. Na szczęście wyrosła z tego, a swojej rodziny nie oddałaby za nic w świecie. - Może na youtubie będą jakieś tutoriale jak zrobić takie rogi szybko i łatwo? - na youtubie można było znaleźć dosłownie każdy tutorial, więc taki też sie znajdzie. A w tym samym czasie chwyciła jedna z ostatnich puszek z zółtą farbą i oblała nogi konia, bo takie gołe się jej wydawały.
Suzie Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Life's no fun without a good scare TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik WOMEN POWER BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer LGBT+ GRUBASEK JESTEM PUCHONEM NIEWINIĄTKO TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ADOPTOWANY JESTEM ECO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRZESYPIAM ŻYCIE Jeżdżę na rowerze lubię wycinać lampiony z dyni Pijam gorącą czekolade Like a virgin I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA FALI PIEROGIS NO REGRETS! superhero
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Jeśli chodzi o przybranie wagi, to jednak jak to zauważałam to zostawiałam dla siebie. Po za tym dużo byłam na sali, więc nawet jeśli przytyłam to znikało, jak za machnięciem magicznej różdżki. A czy u Fiony, zauważyłam że przytyła? Nie dla mnie zawsze wyglądała na zdrową, oprócz niektórych aspektów za czasów, kiedy byłam bardziej głupszą bułą świata.
Zachichotałam, że pomyślała o takiej możliwości. Może jakby to był mały konik, taki na wysokość półeczki czy coś, to by to przeszło. Jednak na to co obie widzimy, przed oczami to nie za bardzo pasuje. Przez co musiałabym chyba kupić parę opakowań, a potem główkować jak je złączyć razem. A jednak nie chciało mi się o tym zbytnio myśleć, więc poszłam na wielką łatwiznę, kupując taką jedną wielką do wc. - Tak! Jest złota, więc jedynie co dekoracje musimy, dodać - Zamachałam tą szczotką, jakby to był jakiś magiczny miecz lub coś takiego. A co do kleju, to raczej go nie miałam. Może i jestem ostatnio bardziej, zawzięta na sztukę. Jednak klej w pistolecie to wyższa liga i pewnie skończyłabym z palcami w kleju. - Na przemian? Może poproszę potem sąsiada, to połączy te światełka w jedno? No wiesz kabelki, aby nie było problemu z podłączeniem do prądu - Chociaż nie wiem czy to nie jest głupi pomysł, ponieważ jak podłączę do prądu to mogą wyskoczyć mi korki i tyle z tego wszystkiego mi zostanie. I ponownie będę biegła do biednego, rudego sąsiada co niby tak na wszystkim się zna, a został w sumie mechanikiem. Jednak mogę na niego liczyć, nawet w takich dziwnych sytuacjach.
- Naprawdę? Nie zostawiłabyś mnie, nawet jeśli okazałoby się, że masz biologiczną siostrę? - Upewniłam się, na początku jak dołączyłam do tej rodziny, było mi na serio ciężko. Zwłaszcza że obawiałam się, że reszta osób mnie nie polubi lub ja sama zrobię jakąś głupotę. Teraz ich wszystkich tak mocno kocham, że niczego w sumie się już nie obawiam. I uwielbiam nasze rodzinne spotkania, zawsze jest zabawnie i nie ma stypy. Przytuliłam się do niej, naprawdę tak niespodziewanie. Nie zwracałam przez to nawet uwagi na farbę, co miałam na policzku. Poszukałam przez chwilę, aż znalazłam jakieś filmik.
- Musimy pozbyć się tej gąbki? No wiesz tego białego, będzie to podstawa. Potem możemy papierem to owijać lub z masy urzeźbić róg, nawet spoko - Skrzywiłam się, ale pokazałam jej filmik żeby i ona mogła ogarnąć w jaki sposób trzeba to zrobić.

Fiona Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
wiecznie z głową w chmurach, odrobinę naiwna studentka biologii morskiej, która przy okazji dorabia sobie ucząc dzieci surfingu, rozpaczając jednocześnie z powodu wyjazdu Dylana
22
167

Post

Jeśli chodzi o wagę i swoje ciało, to Fiona przeszła naprawdę długą drogę do chwili, w której teraz się znajdowała, czyli potrafiła w większym stopniu zaakceptować swoje niedoskonałości oraz fakt, że prawdopodobnie nigdy nie będzie nosiła rozmiaru trzydzieści sześć. Starała się nie myśleć o ilości zjedzonych kalorii, ani kontorlowac tego w żaden sposób, bo doskonale wiedziała, że była to prosta droga do swoich starych nawyk, których mimo wszystkiego nie do końca się pozbyło. Było lepiej, to fakt, jednak bywały momenty, w których stała przed lustrem i łapała swoje boczki, albo płakała w przebieralni, bo nie mogła zmieścić się w wybrany przez siebie rozmiar.
- Kupiłaś złotą szczotkę do kibla? - parsknęła śmiechem, bo to już naprawdę był wyższy poziom bycia extra! Fi to pewnie miała zwykłą, białą albo czarną, nic specjalnego. Może też powinna zainwestować w złotą? Albo w innym, bardziej fikuśnym kolorze? - Co ty masz za sąsiadów, że ci takie rzeczy mogą zrobić? Jakiś przystojny? - puściła jej oczko, uśmiechając się szeroko. Wiadomo, przystojny i ogarnięty sąsiad to skarb! Ona znała jedynie Dylana, który i tak pewnie za dużo w domu jej nie naprawiała, tylko wyjadał jedzenie z lodówki. No ale taki już był urok ich dwudziestoletniej relacji. - Ty jesteś moją siostrą, więc oczywiście, że nie zostawiłabym cię dla kogoś obcego - i odwzajemniła jej uścisk. W tej kwestii nigdy nie miała żadnych wątpliwości, niezależenie od tego, kto stanąłby na jej drodze- jej biologiczna matka, ojciec, siostra czy ktokolwiek inny, to i tak nie należeli do jej rodziny. Może byli spokrewnieni, ale znaczyło to dla Fiony tyle co nic. Miała swoją rodzinę i byli nią Cervantesowie, no i Dylan jeszcze po drodze się doczepił. - Masz w ogóle taką masę? - uniosła brwi do góry, patrząc na siostrę uważnie. Z pewnością nie wiedziała, jak wykonać taką, więc liczyła na Suzie w tym wypadku. - Bo taki prosty kij raczej się nie nada na róg, bo no... nie wygląda jak róg, nie? - no ktoś by wyśmiał takiego jednorożca!

Suzie Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Life's no fun without a good scare TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik WOMEN POWER BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer LGBT+ GRUBASEK JESTEM PUCHONEM NIEWINIĄTKO TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ADOPTOWANY JESTEM ECO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRZESYPIAM ŻYCIE Jeżdżę na rowerze lubię wycinać lampiony z dyni Pijam gorącą czekolade Like a virgin I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA FALI PIEROGIS NO REGRETS! superhero
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Pokiwałam głową, złota wydawała się najbardziej odpowiednia. Dodatkowo była śliczna, a co mi wpadnie w oko to jednak zostanie kupione, mam z tym może taki mały problem. Jednak nie przyznaje się do niego zbyt głośno, inaczej pewnie będę mieć o tym gadaninę. A tego raczej no ja nie chcę, jeszcze trochę mam ochotę poszaleć i wydać swoją marną wypłatę. Za nim to wszystko pójdzie na dzieci, dom oraz spłacenie pożyczek. Muszę się teraz wyszaleć.
- W mieszkaniu mam zwykłą, jedynie do tego kupiłam taką...złotą - Mruknęłam, chociaż może kupię do mieszkania taką kolorową? Zawsze to jest o wiele fajniejsze niż taka biała, stojąca i czekająca. Bo metalowa to totalnie odpada, zawsze jest taka zimna w dotyku, nie ważne gdzie ona stoi i jest. - Bardziej sąsiad, często opiekuje się jego kotem. Jest ładny, ale chyba zajęty. Dodatkowo dodam, że jest rudy - Zwróciłam na to uwagę, a niby dla rudych nie można ufać i takie tam, a ja jednak uważam całkowicie inaczej. Po za tym ja jego lubię, zawsze mogę na niego liczyć. No i robi dla mnie takie dziwne rzeczy, w końcu jest złota rączką i takie coś dla niego jest kompletnie, normalne. Napiłam się wina, kiedy usłyszałam takie słodkie rzeczy od swojej siostry. Zdmuchnęłam kosmyk włos z czoła, kiedy wspomniała o tym. Coś tam miałam, ale nie wiem jak szybko to nam wyschnie. Jednak będzie można to dać na konika, przekrzywiłam głowę.
- Wiesz może nie jest to samo, ale niby ma trzymać i wyglądać. Dodajmy jeszcze do tego gluta brokat, a ja zacznę modelować to wszystko. Będziesz mną kierować, aż osiągniemy cel - To już był naprawdę ostatni nasz krok, aby mieć już za sobą całą tą zabawę. A naprawdę szkoda, ponieważ wyglądało to pięknie. Farba co prawda jeszcze z niego kapała, ale jednak było widać, to co chciałam osiągnąć. Stanęłam na krzesełko, aby sięgnąć lepiej do głowy i zacząć tworzyć ze sztoki oraz tej dziwnej masy, idealny kształt rogu.
- Jak skończę róg, podpiszemy się na nim. Nasz koń stał się jednorożcem, może ma dziwny róg ale to do mnie pasuje, nie uważasz? - Zwróciłam na to uwagę, kiedy w końcu zeszłam ze stołeczka i mogłam w całej okazałości zobaczyć teraz naszego, wspólnego oraz pięknego jednorożca. Nie ma nic piękniejszego niż to co teraz obie zrobiliśmy.

Fiona Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
wiecznie z głową w chmurach, odrobinę naiwna studentka biologii morskiej, która przy okazji dorabia sobie ucząc dzieci surfingu, rozpaczając jednocześnie z powodu wyjazdu Dylana
22
167

Post

Fi na szczęście nigdy nie miała problemu z wydawaniem pieniędzy. No może nie licząc na sprzęt do surfowania, ale ogólnie to nie potrzebowała zbyt wielu ubrań, makijaż również nie był jej pasją, więc pod względem oszczędności oraz robienia zakupów była całkiem rozsądna i nie można było jej zarzucić niczego.
- Sama muszę chyba sobie ogarnąć taką złotą. Albo po prostu przemalować moją - w końcu szkoda wyrzucić coś, co nadal funkcjonuje tylko dla swojego kaprysu? Była naprawdę przeciwna takim działaniom, szczególnie, że później te śmieci zanieczyszczały oceany, zwierzęta umierały, więc nie miała zamiaru, aż tak przykładać do tego ręki. - Oj, tam, rudy - machnęła ręką. - To jeszcze nic takiego, gorzej jeśli byłby seryjną mordercą. Albo nosił skarpetki z sandałami, o! - aż się wzdrygnęła na samą myśl o skarpetach i sandałach, bo nawet morderstwo nie było tak przerażające jak to połączenie rodem z horroru! Może nie była fashion guru, ani nie śledziła Kim Kardashian na instagramie, jednak miała w sobie na tyle przyzwoitości i dobrego smaku, aby wiedzieć, że to fatalne dobranie. - Taaak, musi być brokat! - co to za jednorożec be brokatu? Chwyciła więc opakowanie z proszkiem, dosypując i przy okazji obsypując wszystko w koło. Niestety, nawet jeśli brokat był piękny, to potem był dosłownie wszędzie! No i elegancko pokierowała swoją siostrę, mówiąc jej od czasu do czasu, żeby wydłużyła u góry, bo wyglądało to na początku bardziej jak tuba, niż róg, ale koniec końców dziewczyny osiągnęły swój cel. - Pasuje idealnie! - uśmiechnęła się szeroko, delikatnie stukając kieliszkiem w konia, żeby wznieść toast. I podpisały się w końcu na tym rogu, pogadały jeszcze chwilę, zrobiły oczywiście zdjęcia na instagrama, aż w końcu Fi musiała wracać do siebie.

zt <3 Suzie Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Life's no fun without a good scare TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik WOMEN POWER BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer LGBT+ GRUBASEK JESTEM PUCHONEM NIEWINIĄTKO TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ADOPTOWANY JESTEM ECO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRZESYPIAM ŻYCIE Jeżdżę na rowerze lubię wycinać lampiony z dyni Pijam gorącą czekolade Like a virgin I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA FALI PIEROGIS NO REGRETS! superhero
mów mi/kontakt
alutka
Zablokowany