Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
fotografka ślubna, która nie ma szczęścia w miłości, mocno unika zobowiązań i trochę za często pije
25
168

Post

-01-



Prue bardzo ucieszyła się na wieść po powrocie Cali do miasteczka. Przez ostatnie lata ich kontakt ograniczał się do komentowania strories na instagramie oraz sporadycznych wiadomościach co blondynce tak średnio pasowało, ale takie było życie. Każda z nich miała swoje sprawy, swoją codzienność, na której się skupiała i musiało im to wystarczyć. Przynajmniej do tej pory, bo odkąd blondynka wróciła mogły bez oporów nadrabiać zaległości. Pru nawet nie za bardzo pamiętała, jak się poznały i zostały przyjaciółkami. Po prostu tak było do zawsze. Trochę szkoda biorąc pod uwagę, jak Calanthe wypiękniała przez ostatnie latam, bo gdyby się nie znały Moriarty na pewno próbowałaby ją poderwać przy pierwszej okazji. A tak zamierzała tylko podziwiać jej piękno i zasypywać komplementami.
Dziś obudziła się z lekkim kacem, więc bardzo się cieszyła, że wieczorem będzie mogła go wyleczyć tym samym czym się zatruła. Najlepszy sposób. Może nie długo dystansowo, ale jutro odeśpi, pojutrze popracuje. Całkiem spoko plan. Na miejsce przybyła oczywiście lekko spóźniona, więc z ubera podbiegła w kierunku drzwi, w które mocno zapukała kilka razy. Dziewczyny na pewno już się widziały od powrotu Cali, ale Pru cieszyła się z każdego spotkania z nią równie mocno. Kiedy drzwi się przed nią otworzyły od razu przytuliła dziewczynę na powitanie - Wiem, że się trochę spóźniłam, ale mam wino. I drugie na przeprosiny - powiedziała, a kiedy sie od niej odsunęła posłała jej uroczy uśmiech. Po chwili siedziały już w salonie z kieliszkami w ręku gadając o jakichś głupotach - Myślę, że to ten moment kiedy zdradzasz mi wszystkie sekrety w planu - stwierdziła Prue patrząc uważnie na Calę. Mocno ją ciekawiło, jak to wszystko wyglądało, więc na prawdę liczyła na jakieś pikantne, wyjątkowe szczegóły. Szczególnie, że dziewczyna nie grała w byle czym, a telenowelach. Samo to wskazuje na masę dram.

Calanthe Carter
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV WOMEN POWER Znam na pamięć piosenki Disneya Skaczę z kwiatka na kwiatek Amator parszywych trunków
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

[czternaście]



Nie sądziła nawet, że dwa spotkania wystarczą, by trochę w jej życiu namieszać. Wprawdzie Eudora nie zrobiła nic konkretnego, ale sam fakt, że wróciła sprawiał, że myśli Cali trochę za często uciekały do tego tematu. Wiedziała tym samym, że wygodniej byłoby, gdyby jednak nie wpadła na nią w najbliższym czasie ponownie, ale wbrew jakiejkolwiek logice łapała się na tym, że szukała wygodnych wymówek dla tego, czemu mogłaby się w okolicy Chill&Grill jednak znaleźć. Ostatecznie oczywiście ani razu tam nie wylądowała, ale sama myśl, że odczuwała taką potrzebę była lekko kłopotliwa.
Omal nie wypadło jej z głowy, że miała spotkać się z Prudence. Oczywiście pamiętała o tym cały wcześniejszy dzień, który spędziła w barze polewając drinki i nawet przez cały poranek miała to w głowie zakodowane wiedząc, że powinna przygotować coś więcej, niż miskę chipsów, wino i jakieś zbożowe ciastka, które ostatecznie nie były ani zdrowe, ani tym bardziej dobre. Kiedy jednak Lacey wyszła do pracy, a mała Britney została całkowicie na jej głowie to jakoś jej to z głowy wypadło. Dopiero w połowie leniwego spaceru, który nadal nie szedł im zbyt dobrze, bo wyprowadzanie na smyczy i szelkach kaczki wcale łatwe nie było, przypomniała sobie, że nawaliła. Tym sposobem właśnie lekkie spóźnialstwo Prue uratowało Calę nawet. Zdążyła zrobić jakąś sałatkę i podać to, co faktycznie w szafkach jej zalegało. Udało jej się nawet schłodzić odpowiednio wino, chociaż przekonana nie była szczególnie, czy okaże się jakkolwiek dobre w smaku. Wyglądało ładnie, ale już wystarczająco dużo na tym świecie żyła by wiedzieć, że nie było to żadnym wyznacznikiem tak naprawdę. Nawet ubrała kaczkę w sukienkę, którą ostatnio kupiła Lacey, bo coraz mocniej traktowały ją jak córkę i wcale nie pomyślały, że odrobinę ze swoją nową miłością przesadzały.
— Nie wiem, czy znam jakieś pikantne sekrety — przyznała. Cala nie rejestrowała tego, co działo się wokół niej i nie wchodziła w szczegóły, gdy ludzie obok zaczynali się kłócić. Dlatego średnio sprawdzała się w roli szpiega. Sięgnęła jednak po kieliszek i pociągnęła łyk wina, a następnie uniosła brwi, bo olśniło ją. Odsunęła go od siebie tak nagle, że trochę alkoholu wylało się na jej spodnie. Nie zamierzała się jednak tak przyziemnymi rzeczami przejmować. — Conrad tak naprawdę jest gejem i sypał z Andym od oświetlenia. No, a Tina musiała odejść z serialu nie dlatego, że miała problemy tylko nie dogadywała się z reżyserem. No i często przychodziła pijana chyba — dodała brwi marszcząc, bo były to takie dwie, największe afery na planie, jakie jej w pamięć zapadły. Ona sama raczej w dramatach nie uczestniczyła, bo nawet romansów ekranowych nie przeniosła na swoje życie prywatne. Prawdopodobnie dlatego, że zawsze grała heteroseksualne postacie, a Cala raczej gustowała w paniach prędzej. W przeciwieństwie jednak do kolegi z planu ona tego nie ukrywała nawet.

Prudence Moriarty
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
fotografka ślubna, która nie ma szczęścia w miłości, mocno unika zobowiązań i trochę za często pije
25
168

Post

Byli mieli to do siebie, że potrafili oporowo namieszać w życiu. Czasem nawet nieświadomie. Czasem wystarczyła tylko ich obecność, żeby wszystko stanęło do góry nogami. Dla większości ludzi takim byłym-niedoszłym była właśnie Prue, która skakała sobie z kwiatka na kwiatek łamiąc serca. Sama jednak miała na koncie takiego byłego, takiego gdzie wystarczyłoby żeby na niego spojrzała i wszystko już by cię pogmatwało. Oczywiście na głos się do tego nie przyzna. Za nic. Wyparcie to najlepsza droga do zapomnienia, przynajmniej jej zdaniem.
Blondynka wcale nie zauważyła, że jej towarzyszka zapomniała. Wręcz przeciwnie. Wydawała się być bardzo przygotowana, szczególnie z tą sałatką, która zbiła ją z tropu. Ale Pru by się nawet nie obraziła. Znała Calę. Wiedziała jaka jest zabiegana i szalona, co w zasadzie było jedną z rzeczy które w niej lubiła. Dużo kryło się pod tą piękną głową i nie do końca było wiadomo co. Słysząc jej pierwszą odpowiedź wygięła usta w w grymas niezadowolenia, bo na prawdę na coś liczyła. Zaczęła oglądać to tylko dla niej, ale na prawdę mocno się wkręciła. Nie zdawała sobie sprawy jak uzależniające są takie tasiemce dopóki jej nie połknęły. Teraz na prawdę interesowały ją ploteczki z planu, chociaż bardziej niż o innych chciała słuchać o samej Cali i jej przeżyciach tam . Jak ktoś nadepnął jej na odcisk to od razu go znielubi. Bez zbędnych pytań - Wiedziałam! - powiedziała jakby Carter potwierdziła teraz jej wieloletnią pracę na temat tego czy ufo jest prawdziwe a nie podejrzenia o jakiejś alkoholiczce - Widać było w niektórych ujęciach, że jest narąbana jak szpadel. Za często sama jestem w takim stanie, żeby nie rozpoznać - stwierdziła. Może niezbyt na swoją korzyść, ale nie zamierzała tutaj kłamać - A ty? Żadnych zakazanych romansów z oświetleniowcami? - zapytała popijając winko. Pewnie dalej by drążyła temat, gdyby nagle nie usłyszała odgłosu zwierzęcia, którego w pierwszej chwili nie rozpoznała. Uniosła się na kanapie, żeby lepiej się rozejrzeć, a kiedy jej oczom ukazała się pięknie ubrana, nowa córka Cali zrobiła wielkie oczy. Blondynka na bank jej o tym wspominała, ale Prue na prawdę uważała, że ta się zbija - Masz kaczkę - bardziej stwierdziła, niż zapytała nadal w lekkim szoku patrząc to na nią to na zwierzę - Myślałam, że żartujesz - dodała jeszcze w ramach wyjaśnienia swojego zdziwienia - Jesteś niesamowita - rzuciła po chwili już z uśmiechem na ustach. Tylko ona potrafiła wymyślić coś takiego.

Calanthe Carter
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV WOMEN POWER Znam na pamięć piosenki Disneya Skaczę z kwiatka na kwiatek Amator parszywych trunków
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Wprawdzie Calanthe nie mogła mianować mianem swojej byłej (niestety!), ale i jej przecież nieświadomie zdążyła serce złamać. Za złe jej tego na pewno nie miała jednak. Wystarczyło tylko żeby była sobą, w pełni uroczą i piękną, by Cala przy niej zrozumiała, że kobiety też potrafią wprawić jej serce w szybsze bicie. Dlatego wcale nie była zdziwiona wiedząc, że Pru wielokrotnie musiała facetom serca łamać. Ona już po prostu taka była, łatwo traciło się dla niej głowę.
Zaśmiała się słysząc słowa blondynki. Była zdecydowanie bardziej spostrzegawcza skoro tak, bo Cala wcale takich drobiazgów nie wyłapywała. Jej jednak bardzo wiele rzeczy umykało i wszystko trzeba było przekazywać pełnymi, ładnymi zdaniami, jeśli już miała coś zarejestrować. Miło było jednak widzieć ekscytację Pru po tym, jak zdradziła jej te ploteczki.
— Niee, fuj. Oni są starzy, Prue. Starzy jak mój ojciec, ale nie mów mu tego, bo by się obraził na śmierć — dodała nos marszcząc. Oczywiście wcale nie uważała, by jej staruszek stał już nad grobem. Nie można było jednak zaprzeczyć, że w momencie, w którym zestawiało się tak dojrzałe osoby obok niej to wypadała jeszcze dziecinniej. Już przy Eudorze czuła się mała i gówniarska — tym bardziej, że sama jej to wyrzuciła na pożegnanie. Dlatego nie szukałaby sobie kogoś dwukrotnie starszego na pewno. Nagle zmarszczyła brwi, bo coś ją uderzyło, ściągnęła brwi, bo nie wiedziała nawet, czy Pru wiedziała. — Poza tym wolę dziewczyny, wiesz? — zapytała luźno. Cala nie sądziła, że ktokolwiek mógłby mieć z tym problem, dlatego nie obawiała się też, że Pru zmarszczy noc obrzydzona na przykład. Nie ukrywała tego też zupełnie, ale życie jakie w Nowym Jorku wiodła raczej było oddzielone od tego, co miała tutaj. Dopóki Dora nie wróciła do miasteczka i nie przypomniała jej boleśnie wszystkich powodów, dla których od zawsze ją uwielbiała. Zaraz potem pojawiła się Britney i Cala uśmiechnęła się do kaczuszki, gdy kiwała powoli głową na słowa blondynki.
— Ja i Lacey mamy. Jest piękna, nie? — zapytała wpatrując się w kaczątko w sukience. Pieluchę też nosiła na pewno, bo przecież nie chciałoby jej się na każdym kroku po niej sprzątać. Traktowały ją czasami jak bobasa i istotę rozumną, ale co w tym złego? Cala była dumna z siebie też niesamowicie, bo miała wrażenie, że ją mała Brit trochę odpowiedzialności też nauczyła, bo jednak zwykle mogła przejmować się w takim stopniu jedynie sobą. Nikt jej swojego życia nie zawierzał — ciekawe czemu? No, a tutaj musiała pilnować, by zawsze była małą, najedzoną damą. Dlatego była bardziej rozpieszczana prezentami, niż niektóre dzieci.

Prudence Moriarty
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
fotografka ślubna, która nie ma szczęścia w miłości, mocno unika zobowiązań i trochę za często pije
25
168

Post

Zaśmiała się widząc obrzydzenie na jej twarzy. Prue nie dyskryminowała mężczyzn przez ich wiek. O wszystkich miała tak samo złe zdanie, niezależnie od tego ile mięli na liczniku. Mogło to się wydawać dziwne patrząc na to ile przewinęło się przez jej życie i łóżko, ale sprawiało to tylko to że była typową biseksualną kobietą. Taką która mocno hejtuje płeć przeciwną, jednak wcale nie stroi od ich towarzystwa, mimo świadomości że kobiety są o wiele lepsze. Mało w tym logiki, ale no tak właśnie było - Nie martw się, jesteś bezpieczna. Nic nie powiem - powiedziała rozbawiona. Szansa, że w ogóle miałaby okazję porozmawiać z ojcem Cali była nikła, a jeśli już to na pewno nie wytknęłaby mu starości. Nawet cytując jego córkę - Ja też, dziewczyny są fajniejsze - nawet pokiwała głową. Dla ich pokolenia tego typu informacje nie były niczym szokującym ani nawet czymś co powinno się przedyskutować jakoś głębiej - Tylko dziewczyny? - zapytała ciekawa opróżniając po tym pytaniu zawartość kieliszka, który trzymała. W jej głowie nawet przez chwilę nie pojawiła się wizja uwiedzenie Cali. Nadal były przyjaciółkami, przede wszystkim. A przynajmniej na to liczyła Pru, bo nie była pewna czy ich relacja już można tak określić. Kiedyś nie miałaby co do tego wątpliwości, jednak po tym jak blondyna się wyprowadziła i ich kontakt trochę się ograniczył musiały go trochę odbudować zanim będą mogły szczerze się tak nazwać. I oczywiście nie nie pomyślała tak, bo z Carter było coś nie tak. Wręcz przeciwnie, byłą piękna, zabawna i niesamowicie urocza, ale Buzz miała tendencję do psucia jakichkolwiek romantycznych relacji dość szybko. A z nią nie chciała nic psuć.
- Wspaniała - powiedziała szczerze wpatrzona w kaczkę. Chwilę po prostu tak siedziała śledząc wzrokiem kaczkę, po czym przeniosła wzrok na Calę - Skąd ten pomysł w ogóle? - zapytała - Słyszałam, że ludzie mają króliki albo jeże, ale jesteś pierwsza z kaczką - spojrzała na nią zaciekawiona. Zanim jeszcze usłyszała odpowiedź polała im wina, które stało na stoliki od razu upijając łyka. Jej towarzyszka wydawała się być jeszcze ciekawszą osobą, niż tą którą pamiętała z liceum przez co Pru ciężko było oderwać od niej wzrok. Pomijając już to, jak bardzo wypiękniała od tego czasu.

Calanthe Carter
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV WOMEN POWER Znam na pamięć piosenki Disneya Skaczę z kwiatka na kwiatek Amator parszywych trunków
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Gdyby przymknąć oko na fakt, że sama Cala raczej nie umiałaby na poważnie zaangażować się w związek z mężczyzną, to warto jednak zaznaczyć, ze z pewnością nie dałaby rady zrobić tego z kimś, kto był od niej tak znacząco starszy. Nie uważała oczywiście, że jeśli ktoś pięćdziesiątkę minął to nie zasługiwał na zabawę i stał już jedną nogą nad grobem. Wręcz przeciwnie. Nawet własnemu ojcu dość często starała się to wytłumaczyć przecież. Niemniej ona na pewno byłaby bardzo niepasującym dodatkiem tam.
— To dobrze. Mój ojciec i tak przeżywa kryzys i bardzo boli go to, że zapraszają go do ról dziadka — zdradziła nos marszcząc. Rzeczywistym dziadkiem jeszcze nie był i patrząc na wybory jego dzieci raczej prędko nie zostanie (chyba, że Ferby pójdzie za przykładem swojej przyjaciółki). Otworzyła szeroko oczy zaskoczona, bo trochę ją jednak zdziwiła. — Ty też? — powtórzyła. Nie spodziewała się tego przecież. W przeciwnym razie może nie ukrywałaby aż tak desperacko swoich uczuć względem blondynki lata temu. Pokiwała powoli głową. — W sensie związkowo tak. Faceci są fajni, ale nie po to, żeby cokolwiek z nimi budować — uściśliła. Nikt jej nie złamał tak serca jak jej ostatnia partnerka. Nikt też nie sprawił, że Cala dla kogoś tak głowę straciła, a przecież z mężczyznami też próbowała. Było to jednak całkowicie bezowocne. Dopiła zaraz potem swojego drinka nadal starając się przetrawić to, co niedawno Moriarty jej wyznała. Wprawdzie Cala nigdy do najbardziej domyślnych kobiet nie należała, ale mimo wszystko odrobinę ją ta rewelacja zdziwiła. Przesunęła wzrokiem na Britney, zaraz za Pru, a na jej pytanie wzruszyła lekko ramionami.
— Wracałam kiedyś z zakupów i byłą taka sama, pośrodku chodnika zagubiona. Nie widziałam innych kaczek w okolicy i bałam się, że wejdzie pod samochód — zdradziła jej i nos lekko zmarszczyła. Na początku też uważała, że było to odrobinę szalone. W końcu małe mieszkanie nie jest szczególnie odpowiednie dla kaczki. Szybko jednak okazało się, że jest to dość realne i wykonalne. Musiała jedynie zakupić tonę rzeczy, które jej pozwoliły na zachowywanie się jak na grzeczne, kacze dziecko przystało. Tak, żeby nie paskudziła im na przykład wszędzie, bo jednak dość szybko by pożałowała tego, że się na nią zdecydowała. Uśmiechnęła się zaraz potem do blondynki zadowolona i sięgnęła po napełnioną, chwilę wcześniej, lampkę wina.

Prudence Moriarty
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ