Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Zupełnie nie rozumiała jak ktoś mógł z własnej woli takie stworzenie w mieszkaniu trzymać. Pieski były urocze, kotki były urocze, króliki również, a czasami nawet i myszom się zdarzało, choć i one były dla Lacey wątpliwym wyborem, jeśli o zwierzęta chodziło. Pająki jednak totalnie nie wchodziły w grę, skoro nawet z tak dużej odległości były w stanie przyprawić Bradford o palpitację. Nic więc dziwnego, że kiedy tylko Calanthe o łapaniu w pojemnik wspomniała, brunetka zerknęła na nią tak, jakby ta całkowicie postradała rozum. Sama nie była w stanie zbliżyć się do tego potwora, ale myśl o tym, że miałyby go schwytać w coś, w czym z reguły jedzenie się trzymało, szczerze przyprawiała ją o mdłości. Otworzyła szeroko oczy, kiedy dostrzegła, że Carter zdecydowała się jednak pająka chwycić. Z jednej strony szczerze ją podziwiała, a z drugiej… trochę miała ją jednak za szaloną.
- Gdzieś… Gdzieś w szufladzie są reklamówki - rzuciła, niepewnie jeden krok w tamtym kierunku robiąc. Trochę zawahała się czy w ogóle powinna bliżej podchodzić, ale prędko dotarło do niej, że Cala nie będzie w stanie zrobić wszystkiego samodzielnie. Już i tak wykazywała się niebywałą odwagą, ale rąk by jej zabrakło, gdyby przyszło jej to kontynuować samodzielnie. Dlatego w końcu przełamała się i niepewnie powędrowała w kierunku kuchennych szafek, z których nie wyciągnęła jednak żadnej torby, znajdując natomiast jakiś słoik. Ponownie się zawahała, ale odkręciła go i wyciągnęła dłoń w kierunku Calanthe, chcąc jej go przytrzymać. - Zrób to szybko - poprosiła, przy okazji zaciskając powieki. Chyba nie chciała patrzeć na to, jak w pobliżu jej dłoni znajdzie się to małe straszydło. Swoją drogą, koniecznie będą musiały wyciąć mu dziurki w nakrętce, ale tym mogły zająć się później. Na razie spojrzała podejrzliwie w kierunku Carter. Miała rację, noszenie tych kartonów po raz kolejny zdecydowanie nie byłoby przyjemne. - Nie będę tutaj spała. Co jeśli rano obudzę się z kolejnym obok głowy? - wzdrygnęła się, a później odstawiła ostrożnie słoik z pająkiem gdzieś na blat. Nie ociągała się też w wciśnięciem zakrętki w jej dłonie, bo choć spróbowała być pomocna, resztę roboty musiała jednak zrzucić na Calanthe. Gdyby zbliżyła się do tego pająka raz jeszcze, chyba rzeczywiście dostałaby zawału. Całe szczęście, że już chwilę później pozornie był zabezpieczony. - Bo ja wiem? Mogłybyśmy wywiesić jakieś ogłoszenia, ale najpierw musiałybyśmy je przygotować, a ja chyba jednak wolałabym pozbyć się go jak najprędzej. Nie możemy po prostu wypuścić go na dworze? - zapytała, jedną brew ku górze unosząc. Skoro ktoś go zgubił, najwyraźniej i tak nie pilnował go zbyt dobrze, więc mogły być na tyle miłe, aby zwrócić mu wolność. Z drugiej jednak strony, może z tej wdzięczności wróciłby do niej? I kiedy Lacey o tym pomyślała, dreszcz przebiegł przez jej plecy i musiała ponownie sięgnąć po szklankę z drinkiem, którą opróżniła do połowy, ale to i tak nie pomogło jej się odstresować.

Calanthe Carter
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Dla Cali wszystkie zwierzątka były urocze w większości. Jedynie za szczurami szczerze nie przepadała i wężami, ale nie znaczyło to wcale, że jakiekolwiek dziwactwa przyniesie do mieszkania. Jeśli już chciałaby na swoje barki brać odpowiedzialność za zwierzątko (a lepiej by tego nie robiła, nie nadawała się zupełnie) to najprędzej by się właśnie na coś małego i czworonożnego zdecydowała. Chociaż ta jej nieustraszona głupia natura teraz na rękę im była, w przeciwnym razie utknęłyby z tym pająkiem tutaj. A tak Calanthe mogła się już pierwszego dnia wykazać, jako bohaterka.
Uszanowała to, że Lacey nie czuła się do końca pewnie w otoczeniu tego pajączka, dlatego w wolną dłoń wzięła nakrętkę, by nie musiała tego robić samodzielnie i bardzo sprawnie wrzuciła go do słoika. Zakręciła go i spojrzała na Lacey, posyłając jej nawet lekki uśmiech, bo nie musiała już więcej się bać. Teraz wprawdzie nie był w żaden sposób przerażający, ale Cala rozumiała niechęć w trzymaniu go. Sama zaczęła mu się przez ten słoik przyglądać lekko zafascynowana. Chwilowo zapomniała o tych dziurkach jakoś, najwidoczniej uznając, że pająki wcale nie potrzebują tlenu do życia.
— Zerkniemy w każdy kąt twojego pokoju. No i jakbyś znalazła to zawsze możesz mnie wezwać, uratuję cię — zapewniła ją. Wiedziała, że jej to do końca nie uspokoi, bo znalezienie na poduszce czegoś, co budziło w niej realny lęk nadal przerażało tak samo. Szanowała to w pełni, ale nie mogła nic więcej zrobić w tej kwestii. No, może poza spaniem z nią, jeśli miałaby się wtedy czuć bezpieczniej na przykład. — Dobra, chodź, wypuścimy go — zadecydowała. Nie wiedziała wprawdzie gdzie, ale na pewno lepiej, jeśli pójdzie gdzieś w świat sam. Ktoś, kto dotychczas go hodował na pewno będzie za nim tęsknił, ale Cala nie zamierzała czekać cierpliwie, aż się po niego zgłosi, bo szanowała fakt, że Lacey nie bardzo temu pająkowi ufała. Sama też sięgnęła po swojego drinka i napiła się trochę, a potem chwyciła ten słoik z pająkiem.
— To jak? Idziemy? — zapytała, bo na pewno lepiej będzie jak się go czym prędzej pozbędą. Będą miały też okazję sprawdzić, czy na dole wciąż stały jakieś kartony. O których dotychczas Cala nie bardzo pamiętała. Dlatego miała nadzieję, że nie będzie ich nie dlatego, że ktoś je zdążył zwinąć, ale dlatego, że już wszystko zdążyły na górę wnieść jednak.

Lacey Bradford
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

W takim razie było ich dwie. Lacey także zupełnie się do niańczenia zwierząt nie nadawała, bowiem była tym typem osoby, który ledwie o samego siebie zadbać potrafił. Co prawda nie zapominała może o swoich podstawowych potrzebach, ale inaczej mogłoby być z jej pupilem. Nie chciała więc podobnego ryzyka podejmować, nawet gdyby w grę złota rybka wchodziła, bo pomimo własnego roztargnienia była przecież fanką zwierząt i nie chciała, żeby którekolwiek przez nią ucierpiało. No, może poza tym pająkiem, któremu wcześniej ścierką przydzwoniła, ale skoro nie stało mu się nic, to chyba można było tego na poczet jej win nie zaliczać, prawda?
- Niech będzie - odpowiedziała, a może nawet jęknęła wręcz, co sugerować mogło, że nie do końca była do tego rozwiązania przekonana. Nie zamierzała jednak marudzić w nieskończoność, bo przecież nie była to wina Carter, że jakaś zbłąkana, pajęcza dusza plątała się po ich mieszkaniu. Lacey musiała więc jakoś własny lęk przeboleć i zacisnąć zęby przynajmniej do czasu, kiedy paranoja sama jej minie. Tymczasem opróżniła swoją szklaneczkę z alkoholem i nieznacznie głową skinęła, tym samym deklarując gotowość do wyjścia. Zanim w kierunku drzwi ruszyła, spojrzała jeszcze z obrzydzeniem w stronę słoika, dochodząc do wniosku, że chyba będą musiały dzisiaj większą ilość alkoholu w siebie wlać, żeby choć na moment o tym wszystkim zapomniała.
Schodząc na dół, sama też ciekawa była tego, czy cokolwiek jeszcze tam na nie czekało. Miała jednocześnie cichą nadzieję, że nie, ponieważ po przygodzie sprzed chwili wyjątkowo nie chciało jej się z kolejnymi pudłami walczyć. I kiedy dostrzegła przez uchylone drzwi, że żaden karton na chodniku już nie stał, gwałtownie ręką ruszyła, żeby to brunetce pokazać. - Wychodzi na to, że jesteśmy wolne - rzuciła, dopiero po chwili rejestrując, że swoim gestem wybiła jej z dłoni słoik, który upadł wprost na ostatnie stopnie. Szkło rozbiło się w drobny mak, a pająk sprawiał wrażenie, jakby już nigdy miał się nie poruszyć, a skoro najwyraźniej upadku nie przeżył, Bradford namówiła Calanthe do poszukania czegoś, na czym mogłyby go na zewnątrz wynieść. Problem ten szybko udało im się rozwiązać, ale kiedy na miejsce zbrodni wróciły, okazało się, że ich kilkunożnego przyjaciela wcale już tam nie było, co w Lacey rozbudziło kolejne obawy. Ostatecznie dała się jednak namówić do powrotu do mieszkania, choć resztę wieczora spędziła przyklejona do butelki z alkoholem, ale był to jedyny sposób, dzięki któremu mogła później zasnąć jak dziecko.

zt.


Calanthe Carter
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
ODPOWIEDZ