nowy post
zatrzymaj avki
hope valleyhope valley

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

01Odbierz odznaki
Znalazłeś odznakę, która Ci przysługuje? A może specjalnie dla niej rozegrałeś dodatkowy wątek? Przekroczyłeś limit postów albo zrobiłeś już tysięczne multikonto? Wykorzystaj poniższy kod i odbierz swoją odznakę!

Każdy gracz, który chce odebrać odznakę zobowiązany jest do zrobienia tego samodzielnie. Nie ma możliwości odebrania odznaki za kogoś.
Dodatkowo każdy gracz jest zobowiązany do upewnienia się czy wpisane imię i nazwisko postaci jest poprawne. Wszelkie nieprawidłowości będą skutkowały nie przydzieleniem odznaki i koniecznością zgłoszenia się po nią jeszcze raz.

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie][b]Imię i nazwisko:[/b] imię i nazwisko postaci, która odbiera odznakę
[b]Typ:[/b] odznaka dla postaci / odznaka dla gracza / odznaka za grę / odznaka za temat miesiąca 
[b]Nazwa odznaki:[/b] tutaj
[b]Wyjaśnienie:[/b] tutaj napisz, dlaczego przysługuje Ci odznaka. Możesz na przykład podesłać link do rozgrywki albo wycinek swojego posta.[/zamowienie]
02Propozycje
Zauważyłeś, że jakiejś odznaki nie ma na liście? Wymyśliłeś taką, która mogłaby uświetnić wiele profili? Koniecznie daj nam znać w tym temacie!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
26 y/o
163 cm
hello, it's me
Urocza pani psycholog, która mieszka w domku po babci i stara się być profesjonalna, nawet gdy serce mówi inaczej

Post Jasmine Thompson »

Imię i nazwisko: Jasmine Thompson, Vivienne Hastings, Rosalie Hepburn, Noelle Covington
Typ: odznaka dla gracza
Nazwa odznaki: I killed Laura Palmer
Wyjaśnienie: pozbyłam się Sophie Golighty :x

Awatar użytkownika
30 y/o
170 cm
hello, it's me
Prawniczka z San Francisco, mama półrocznej Violet, zaczynająca swój nowy rozdział w słonecznym Hope Valley

Post Vivienne Hastings »

Imię i nazwisko:Vivienne Hastings
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: gram w tenisa
Wyjaśnienie: 80 postów za mną
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start WOMEN POWER I love my children For all mankind MAM CÓRKĘ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL ZNAM 3 JĘZYKI PRAWO KOCIARZ PRACOHOLIK PIJAM WINKO PIJAM WHISKY Odsłaniam kolana w sukienkach Chodzę w szpilkach IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR TWÓJ NOWY DOM ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ CALL 911 DANSE MACABRE

Awatar użytkownika
28 y/o
166 cm
hello, it's me
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.

Post Noelle Covington »

Imię i nazwisko: Noelle Covington
Nazwa odznaki: zajadam smutki
Wyjaśnienie: 120 postów za mną
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire

Awatar użytkownika
28 y/o
166 cm
hello, it's me
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.

Post Noelle Covington »

Imię i nazwisko: Noelle Covington
Typ: odznaka za temat miesiąca
Nazwa odznaki: ta za porywacza psów
Wyjaśnienie: viewtopic.php?f=178&t=5347&p=83184#p83184 <--- tutaj odgrywam temat miesiąca
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire

Awatar użytkownika
27 y/o
179 cm
hello, it's me
"Effort makes you. You will regret it someday if you don't do your best now... don't think it's too late but keep working on it... it may take time, but there's nothing that gets worse due to practising... so practise. You may get depressed, but its evidence that you are doing good."

Post Adeon Shin »

Imię i nazwisko: Adeon Shin
Nazwa odznaki: artysta, chodzę na siłkę, biegam
Wyjaśnienie: 3 na starcik.
Imię i nazwisko: Adeon Shin
Typ: odznaka dla gracza
Nazwa odznaki: bogate cv, więcej niż jedno zwierzę to...?
Wyjaśnienie: Karta ma więcej niż te 2500 znaków, za posiadanie 3 multikont (Adeon, Yasin i Ichigo) :lol: