nowy post
zatrzymaj avki
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

01Odbierz odznaki
Znalazłeś odznakę, która Ci przysługuje? A może specjalnie dla niej rozegrałeś dodatkowy wątek? Przekroczyłeś limit postów albo zrobiłeś już tysięczne multikonto? Wykorzystaj poniższy kod i odbierz swoją odznakę!

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie][b]Imię i nazwisko:[/b] imię i nazwisko postaci, która odbiera odznakę
[b]Typ:[/b] odznaka dla postaci / odznaka dla gracza / odznaka za grę / odznaka za temat miesiąca 
[b]Nazwa odznaki:[/b] tutaj
[b]Wyjaśnienie:[/b] tutaj napisz, dlaczego przysługuje Ci odznaka. Możesz na przykład podesłać link do rozgrywki albo wycinek swojego posta.[/zamowienie]
02Propozycje
Zauważyłeś, że jakiejś odznaki nie ma na liście? Wymyśliłeś taką, która mogłaby uświetnić wiele profili? Koniecznie daj nam znać w tym temacie!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
22 y/o
172 cm
hello, it's me
Pinokio w żywej postaci, który oprócz kłamstw lubi także ludzi. Co ważniejsze dosyć często zmienia pracę, więc całkiem możliwe, że tydzień temu widziałeś go jako kasjera w sex-shopie, a wczoraj robił już u Ciebie na imprezie za kelnera, żeby dzisiaj bawić się z aligatorami, z rana jeszcze śmigając po uniwersyteckim korytarzu.

Post Phineas Fenlator »

Imię i nazwisko: Phineas Fenlator
Typ: odznaka dla postaci (3 początkowe)
Nazwa odznaki: wierzę w przesądy, ustawiam piętnaście drzemek, student
Wyjaśnienie: w gwoli ścisłości, wszystko jest ładnie opisane w kp
Done <3 — Mia
MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! BOGATE CV STUDENT Ustawiam piętnaście drzemek Wierzę w przesądy

Awatar użytkownika
27 y/o
189 cm
hello, it's me
Chce zacząć od początku jednak.. potwory z przeszłości mu na to nie pozwalają. Jest kelnerem, wyrywa laski (i nie tylko) i imprezuje.

Post Gustav Mahony »

Imię i nazwisko: Gustav Mahony
Typ: odznaka dla postaci / odznaka dla gracza
Nazwa odznaki: pijam wódkę, mięsożerca, skacze z kwiatka na kwiatek / bogate CV
Wyjaśnienie: na start
Done <3 — Mia
BOGATE CV MIĘSOŻERCA PIJAM WÓDKĘ Skaczę z kwiatka na kwiatek

Awatar użytkownika
33 y/o
166 cm
hello, it's me
Głos i twarz z porannego serwisu informacyjnego. Wyjechała do Miami zaraz po szkole średniej, od kilku dni na nowo w Hope Valley. Uparcie twierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a te wakacje od pracy oraz męża były jej potrzebne od dawna. Serio!

Post Ruth Burkhart-Fraser »

Imię i nazwisko: Ruth Burkhart-Fraser
Nazwa odznaki: tubylec, osoba publiczna, wrażliwiec / bogate CV
Wyjaśnienie: na start + kp
Przyznano — Ruth
WŁADZA Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BOGATE CV TUBYLEC OSOBA PUBLICZNA WRAŻLIWIEC

Awatar użytkownika
32 y/o
185 cm
hello, it's me
Pół roku temu wrócił po latach do Hope Valley; na co dzień grzebie w komputerach i z nudów doprowadza do ruiny rodzinny bar. Poza tym okazjonalnie pakuje się w gówno i odpycha od siebie każdego, na kim zaczyna mu zależeć.

Post Chet Callaghan »

Imię i nazwisko: Chet Callaghan, Jordana Halsworth
Typ: odznaka za grę
Nazwa odznaki: nothing breaks like a heart
Wyjaśnienie: viewtopic.php?f=293&t=4740
Done <3 — Mia
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku All my dreams are you BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA Wszystko pod kontrolą My best friends MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WIERZĘ W JEDI PSIARZ FAN SCIENCE-FICTION Gotuję lepiej od Magdy Gessler mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy migrena rozsadza mi głowę Preferuję kilkudniowy zarost NOTHING BREAKS LIKE A HEART PIKNIK HE WAS FIRST! CAKE BOSS GAME MASTER SMERF PRACUŚ CALL 911 DANSE MACABRE Good or Bad News Guru technologii Takin' this one to the grave i'm still alive superhero Dzielny pacjent! Chandler Bing

Awatar użytkownika
33 y/o
170 cm
hello, it's me
Samotnie wychowuje 6 letnią córkę. Ponad pół roku temu straciła męża w wypadku
samochodowym. Walczy z depresją. Od pewnego czasu dużo przesiaduje na plaży, gdzie widuje się z mężczyzną, który uratował jej córkę.

Post Dalila Warren-Reevis »

Imię i nazwisko: Dalila Warren-Reevis
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: LUBIĘ ZAPACH MĘSKICH PERFUM
Wyjaśnienie: 30!
Done <3 — Mia
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Gdzie jest moje dziecko!? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY WDOWIEC/WDOWA MAM CÓRKĘ DRAMA QUEEN WIELBICIEL KAWY Odsłaniam kolana w sukienkach Lubię zapach męskich perfum BEACH BITCH

Awatar użytkownika
26 y/o
168 cm
hello, it's me
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.

Post Astrid Rosenthal »

Imię i nazwisko: astrid rosenthal
Nazwa odznaki: PIJAM WINKO
Wyjaśnienie: 110
Odznaka przyznana — Billy
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper

Awatar użytkownika
29 y/o
168 cm
hello, it's me
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem

Post Olive Sheridan »

Imię i nazwisko: olive sheridan
Nazwa odznaki: TWORZĘ RĘKODZIEŁA
Wyjaśnienie: 80
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... Love of cooking DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! Don't disturb hey hey, you you, I don't like your girlfriend SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?

Awatar użytkownika
30 y/o
189 cm
hello, it's me
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje wszystkie ładne panie w okolicy

Post Yannis Blackwood »

Imię i nazwisko: yannis blackwood
Nazwa odznaki: NOSZĘ DWIE RÓŻNE SKARPETKI / i am machine, i never sleep
Wyjaśnienie: 100!
Done <3 — Mia
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE

Awatar użytkownika
34 y/o
188 cm
hello, it's me
I usually hide behind sarcasm because telling you to go fuck yourself is considered rude in most social situations.

Post Scott Farnsworth »

Imię i nazwisko: Scott Farnsworth
Nazwa odznaki: rozwodnik, jestem zawsze na czas, gram na newach
Wyjaśnienie: początkowe trzy
Done <3 — Mia
ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAWSZE NA CZAS Gram na nerwach

Awatar użytkownika
32 y/o
185 cm
hello, it's me
Pół roku temu wrócił po latach do Hope Valley; na co dzień grzebie w komputerach i z nudów doprowadza do ruiny rodzinny bar. Poza tym okazjonalnie pakuje się w gówno i odpycha od siebie każdego, na kim zaczyna mu zależeć.

Post Chet Callaghan »

Imię i nazwisko: Chet Callaghan
Nazwa odznaki: game master + danse macabre
Wyjaśnienie: viewtopic.php?f=293&t=4603&p=64016#p64016
Nazwa odznaki: takin' this one to the grave
Wyjaśnienie: viewtopic.php?f=293&t=4740 jeszcze tutaj
Typ: odznaka dla gracza
Nazwa odznaki: młody scenarzysta
Wyjaśnienie: w kalendarzu
Odznaki przyznane — Billy
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku All my dreams are you BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA Wszystko pod kontrolą My best friends MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WIERZĘ W JEDI PSIARZ FAN SCIENCE-FICTION Gotuję lepiej od Magdy Gessler mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy migrena rozsadza mi głowę Preferuję kilkudniowy zarost NOTHING BREAKS LIKE A HEART PIKNIK HE WAS FIRST! CAKE BOSS GAME MASTER SMERF PRACUŚ CALL 911 DANSE MACABRE Good or Bad News Guru technologii Takin' this one to the grave i'm still alive superhero Dzielny pacjent! Chandler Bing

Awatar użytkownika
32 y/o
185 cm
hello, it's me

Post Chet Callaghan »

Chet Callaghan pisze:
24 lut 2021, 19:09
Nazwa odznaki: game master + danse macabre
Nazwa odznaki: good or bad news jeszcze tutaj, przepraszam :shy:

Awatar użytkownika
35 y/o
189 cm
hello, it's me
Wiele długich miesięcy poświęcania się głównie pracy w końcu przyniosło mu wyczekiwany awans, ale chyba nie potrafi się z tego w pełni cieszyć. Teraz głównie stara się naprawić relacje z Forestem po jego wyznaniu miłosnym i powoli gubi się już w tym, co sam czuje.

Post Jeremy Watmore »

Imię i nazwisko: Jeremy Watmore
Nazwa odznaki: ryzykant
Wyjaśnienie: 110 postów
Done <3 — Mia
Space cow - odznaka specjalna za wymyślone mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jak to policeman przeszukuje mnie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Underneath the mistletoe I don't want a lot for Christmas I won't even wish for snow TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY Oh shit Sej łaaat? SINGIEL SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRAWO WIELBICIEL KAWY Gram na nerwach Lubię młodszych Skaczę z kwiatka na kwiatek STARY KAWALER PALACZ PRACOHOLIK ryzykant biegam Noszę szkła kontaktowe Preferuję kilkudniowy zarost NOTHING LASTS FOREVER FOODIE DANSE MACABRE NOTHING BREAKS LIKE A HEART IT WAS AN ACCIDENT! NOC W WIĘZIENIU GAME OVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GAME MASTER SMERF PRACUŚ i'm still alive