a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

01Odbierz odznaki
Znalazłeś odznakę, która Ci przysługuje? A może specjalnie dla niej rozegrałeś dodatkowy wątek? Przekroczyłeś limit postów albo zrobiłeś już tysięczne multikonto? Wykorzystaj poniższy kod i odbierz swoją odznakę!

Każdy gracz, który chce odebrać odznakę zobowiązany jest do zrobienia tego samodzielnie. Nie ma możliwości odebrania odznaki za kogoś.
Dodatkowo każdy gracz jest zobowiązany do upewnienia się czy wpisane imię i nazwisko postaci jest poprawne. Wszelkie nieprawidłowości będą skutkowały nie przydzieleniem odznaki i koniecznością zgłoszenia się po nią jeszcze raz.

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie][b]Imię i nazwisko:[/b] imię i nazwisko postaci, która odbiera odznakę
[b]Typ:[/b] odznaka dla postaci / odznaka dla gracza / odznaka za grę / odznaka za temat miesiąca 
[b]Nazwa odznaki:[/b] tutaj
[b]Wyjaśnienie:[/b] tutaj napisz, dlaczego przysługuje Ci odznaka. Możesz na przykład podesłać link do rozgrywki albo wycinek swojego posta.[/zamowienie]
02Propozycje
Zauważyłeś, że jakiejś odznaki nie ma na liście? Wymyśliłeś taką, która mogłaby uświetnić wiele profili? Koniecznie daj nam znać w tym temacie!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Imię i nazwisko: Grace Warren Joseph Warren
Typ: odznaka za event / temat miesiąca - październik
Nazwa odznaki: Pumpkins scream in the dead of night, Everybody's waiting for the next surprise, Ride with the moon in the dead of night i przy okazji stopień III!
Wyjaśnienie: farma dyń i nieszczęsny labirynt w polu kukurydzy...
:pudelko: :love: — Joseph
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Były bandzior o dobrym serduszku. Najstarszy Villeda. Tata 20-letniej córki. Trochę gbur, trochę słodziak.
38
174

Post

Imię i nazwisko: Chavez Villeda
Typ: odznaka dla gracza / odznaka za grę
Nazwa odznaki: that's a start /smerf pracuś
Wyjaśnienie: tutaj wątek rozegrany w pracy, podczas którego napisałam 4 posty w przeciągu 24h
Przypięte — Joseph
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best I love my children Adam i Ewa Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą MAM CÓRKĘ CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE WŁASNY BIZNES ZŁOTA RĄCZKA PRACOHOLIK Mam słabe serce I NEED A DOCTOR FAMILY TIME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT Super Bowl Heart attack
mów mi/kontakt
Mania#2128
a
Awatar użytkownika
Zawodowo robi meble i inne drewniane bajery, a w domu czeka na niego Teagan, choć ich relacja istnieje tylko na papierku.
29
184

Post

Imię i nazwisko: Gary Lowell, Lene Harrington
Typ: odznaka za temat miesiąca
Nazwa odznaki: stopień 1
Wyjaśnienie: smski
Przypięte — Joseph
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! celebrity's best friend: Apollo & Gemini Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I am the "who" when you call, "Who's there?" TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I'm a fashion star I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE PALACZ STRZELEC FAN FILMÓW WOJENNYCH ZŁOTA RĄCZKA PEWNY SIEBIE PRACOWITY ŻARŁOK MIĘSOŻERCA Zainwestowałem/am w motor Mam ciężką nogę Czytam poranną prasę Counting stars DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM You're old Old trees Big gesture toss a coin to your witcher sticks and stones Takin' this one to the grave Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE CALL 911 FRIENDZONE SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM FOODIE HOME SWEET HOME NOTHING LASTS FOREVER LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Ralph Demolka
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Imię i nazwisko: Miriam Diaz & francisco delgado
Typ: odznaka za grę
Nazwa odznaki: tbaby boom!, wpadka
Wyjaśnienie: wizyta potwierdzająca cionsze z wpadki
Przypięte — Joseph
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Rozpierdol.
28
186

Post

Imię i nazwisko: Gabriel D'Angelo & Emilio Villeda
Typ: odznaka za grę
Nazwa odznaki: I need a doctor
Wyjaśnienie: Po bójce w szpitalu
Imię i nazwisko: Gabriel D'Angelo
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: gram na nerwach
Wyjaśnienie: Za 10 postów
Przypięte — Joseph
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku In the rich man's world - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? I love my children For all mankind MŁODY SCENARZYSTA Adam i Ewa PRZYJEZDNY LGBT+ ZARĘCZONY/A PRÓŻNY SEKSOHOLIK ryzykant PO ODSIADCE Gram na nerwach Człowiek orkiestra Chodzę w szpilkach Mam problem z dochowaniem wierności I LOVE YOU, BABY! HE WAS FIRST! I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG I'M SO HIGH! My bu-zzy best friend W zakazanym lesie I hate you but ok
mów mi/kontakt
Kaczek Dziwaczek
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

Imię i nazwisko:Francesca Arreola-Reeves i francisco delgado
Typ: odznaka za grę
Nazwa odznaki: counting stars, food fight
Wyjaśnienie: Jestem romantykiem, mogę być twój. Widzisz te gwiazdy? Przy tobie to ch*j
Imię i nazwisko:Francesca Arreola-Reeves i francisco delgado
Typ: challenge me! / odznaka za grę
Nazwa odznaki: Zakochany Nowy York/ Like a virgin
Wyjaśnienie: xoxo, you know you love me.
Imię i nazwisko:Francesca Arreola-Reeves
Typ: odznaka dla postaci / odznaka dla gracza
Nazwa odznaki: fan komedii romantycznych /rolling in the deep/ adam i ewa
Wyjaśnienie:+10/ rzucałam w NY / Chavez Villeda
Przypięte — Joseph
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
a
Awatar użytkownika
Zakochał się w Lisbeth, wbrew wszelkim zasadom i chociaż nie jest to łatwa relacja, to właśnie dzięki niej jego życie ponownie ma sens. Ruszył więc z miejsca i pracuje nad nową produkcją, snując przy tym plany na przyszłość...
34
196

Post

Imię i nazwisko: Remi Soriente
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: mam wiecznie pokaleczone ręce
Wyjaśnienie: 330!
Imię i nazwisko: Remi Soriente
Typ: odznaka za temat miesiąca
Nazwa odznaki: ride with the moon in the dead of night
Wyjaśnienie:Tutaj ...przerwał w pół zdania, gdy Lisbeth chciała włączyć światło, ale zamiast tego rozległ się tylko głuchy trzask. - Nie ma prądu na całej ulicy - oznajmił, gdy podszedł do okna
Imię i nazwisko: Remi Soriente Lisbeth Fletcher <3
Typ: odznaka za challange me
Nazwa odznaki: Kłamstwo ma krótkie nogi
Wyjaśnienie: Tutaj a przy tym wszystkim już chyba sama zaczęłaś wierzyć we własne kłamstwa - patrzył w jej oczy, a na jego twarzy był raczej widoczny tylko smutek. Czuł jak jego serce pęka, ale musiał to zrobić. Powiedzieć jej prawdę, dać jej i sobie powód, aby się odsunąć, aby nie chcieć teraz wejść do jej świata i go także zniszczyć. Będzie jej łatwiej go znienawidzić. - Przeczytałem twój dziennik - wyznał w końcu
Lisbeth Fletcher pisze:
21 paź 2020, 03:51
KtoKto
@Remi Soriente
OpisOpis
Przez ostatnie tygodnie ta znajomość ewoluowała i można by powiedzieć, że najgorsze już się wydarzyło, szkoda tylko, że fundamenty tego wszystkiego opierają się na kłamstwach i podstępach. Może warto w końcu się przyznać przynajmniej do części oszustw, których dopuściły się obie strony? Pora zdobyć się na odwagę i skonfrontować z prawdą, niezależnie od tego jak niewygodna ona jest.
wyzwanie wyzwanie
zakończone
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Kłamstwo ma krótkie nogi — Ruth
Przyznano
A za challenge, wpadnie jutro! — Ruth
I już! — Ruth
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! mam motorek w tyłku, klepię posty cały dzień Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Francesca & Rhys celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I ship it 2020 Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Filling your dreams to the brim with fright I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night All I want for Christmas is you Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! Największy szczęściarz 2020 "Cześć, co tam?" 2020 Wszyscy mnie znają 2020 I won't even wish for snow Something's waiting no to pounce temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV I OWN THIS TOWN MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU Novel PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR Mam wiecznie pokaleczone ręce Gram na nerwach Stołuję się na mieście Przypalę nawet wodę Lubię aktywne zwiedzanie Rozrzutny Koszula to moja druga skóra Wspinam się na szczyty Uprawiam sporty wodne Boje się zobowiązań Obcokrajowiec Zaczynam dzień zimnym prysznicem Preferuję kilkudniowy zarost biegam Lubię zapach damskich perfum Stale mam jakieś kontuzje Lubię młodszych Mistrz poker face'a Noszę na ręku zegarek Najpierw płatki, potem mleko Noszę rodowy sygnet Palę cygara Lubię pończochy Wracam do How I Met Your Mother Koneser wykwintnych alkoholi Mam ciężką nogę Chodzę na siłkę TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA OSOBA PUBLICZNA W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK DAWCA ORGANÓW WYSPORTOWANY NIEPALĄCY LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM JESTEM PUCHONEM HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ MAM INNE ZWIERZĄTKO KOMEDIANT IMPREZOWICZ PEWNY SIEBIE BAJECZNIE BOGATY ryzykant wieczny Piotruś Pan W CZEPKU URODZONY ŻARŁOK WIELBICIEL SUSHI PIJAM WHISKY #TEAM_MARVEL Śpię nago I LOVE YOU, BABY! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM How did this happen? Are you gonna be my girl? Fake it till you make it Pizzaiolo house flipper superhero You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher sweet disaster i only lie when i love you Pełna chata Food Fight DANSE MACABRE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ I'M SO HIGH! THANK YOU, NEXT! I NEED A DOCTOR NA KAŻDĄ RĄCZKĘ A TY CAŁUJ MNIE! NOTHING BREAKS LIKE A HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THIEF LIAR, LIAR, LIAR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FOODIE SING A SONG DANCING QUEEN CALL 911 Blues brothers
mów mi/kontakt
Borsuk
a
Awatar użytkownika
szuka swojego życiowego powołania, a w międzyczasie stoi za barem albo jara i kontempluje swój związek z Jordie
24
184

Post

Imię i nazwisko: lenny heffernan
Typ: odznaka dla gracza
Nazwa odznaki: dopiero się rozkręcam
Wyjaśnienie: 25 stuknęło
Imię i nazwisko: lenny heffernan, Chandler Moriarty
Typ: odznaka za grę
Nazwa odznaki: sing a song
Wyjaśnienie: tu radośnie razem śpiewają
Przyznano — Ruth
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I love my children MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM PUCHONEM FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH WIELBICIEL SŁODYCZY Stawiam na naturalny wygląd PIKNIK SING A SONG Are you lost, baby girl?
mów mi/kontakt
pandaa#5430
Ines Villeda
a

Post

Imię i nazwisko: Ines Villeda
Typ: speszyl łan
Nazwa odznaki: jakiś diabelski pomiot poproszę :devil:
Wyjaśnienie: 666 :devil:
:devil: — Ruth
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.
36
191

Post

Imię i nazwisko: Christian Donovan
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: boję się zobowiązań, gram na gitarze, medycyna
Wyjaśnienie: 10, 20 i 30 postków!
Imię i nazwisko: Casper Cervantes
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: palacz, lubi ziółko
Wyjaśnienie: 10 i 20 postków!
Przypięte — Joseph
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy Birthday, Stuart! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Morning coffee tastes better with you BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Imię i nazwisko: Grace Warren
Typ: dla postaci
Nazwa odznaki: esteta
Wyjaśnienie: 470 :devil:
:lofki: — Joseph
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

Imię i nazwisko: Hugo Villeda
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: lubię ziółko, pijam winko
Wyjaśnienie: 20 i 30.
Odznaki przyznane — Billy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
ODPOWIEDZ