ODPOWIEDZ
Odbierz odznakę
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

Odbierz odznakę

Post Hope Valley »

01Odbierz odznaki
Znalazłeś odznakę, która Ci przysługuje? A może specjalnie dla niej rozegrałeś dodatkowy wątek? Przekroczyłeś limit postów albo zrobiłeś już tysięczne multikonto? Wykorzystaj poniższy kod i odbierz swoją odznakę!

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie][b]Imię i nazwisko:[/b] imię i nazwisko postaci, która odbiera odznakę
[b]Typ:[/b] odznaka dla postaci / odznaka dla gracza / odznaka za grę / odznaka za temat miesiąca 
[b]Nazwa odznaki:[/b] tutaj
[b]Wyjaśnienie:[/b] tutaj napisz, dlaczego przysługuje Ci odznaka. Możesz na przykład podesłać link do rozgrywki albo wycinek swojego posta.[/zamowienie]
02Propozycje
Zauważyłeś, że jakiejś odznaki nie ma na liście? Wymyśliłeś taką, która mogłaby uświetnić wiele profili? Koniecznie daj nam znać w tym temacie!
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!

Franklin ArreolaMidtown Avenue

Awatar użytkownika
23 y/o
178 cm
long story short
In another life, I would make you stay
So I don't have to say you were the one that got away

Odbierz odznakę

Post Franklin Arreola »

Imię i nazwisko: paige o. dewitt
Typ: odznaka dla gracza
Nazwa odznaki: rolling on the floor laughing
Wyjaśnienie: Za 11/10 żarty o głuchym Franklinie [url=viewtopic.php?p=41610#p41610]kocham[/i]
Przyznano — Grace
Kasik#0245
SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! I love my children WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU KOCIARZ Gram na gitarze Noszę okulary Jestem uzależniony od Netfliksa I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?

Yannis BlackwoodLa Casa de Flores

Awatar użytkownika
30 y/o
189 cm
long story short
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje wszystkie ładne panie w okolicy

Odbierz odznakę

Post Yannis Blackwood »

Imię i nazwisko: yannis blackwood
Typ: odznaka za szczęśliwy numerek
Nazwa odznaki: celebrity's best friend
Wyjaśnienie: z Remim ustalone, a u Paige nie ma odpowiedzi, ale skoro wpadłam z konkretna propozycją to nie wiem, może się liczy? :hm: :lol: :lol:
Przyznano — Grace
paula
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! celebrity's best friend: Remi & Paige Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - wrzesień DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY ROLLING IN THE DEEP devine YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Gram w kosza GOOGLE ME ROBINSON CRUSOE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE

Cara LangmoreForest Huts

Awatar użytkownika
27 y/o
163 cm
long story short
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach próbuje nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawia, że powoli o tym zapomina.

Odbierz odznakę

Post Cara Langmore »

Imię i nazwisko: Cara Langmore
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: zasypiam pod łapaczem snów
Wyjaśnienie: 140
Przyznano — Grace
m.
jestem leniuszkiem, ale się staram! LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę się na karuzeli TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY WOMEN POWER I AM NOT CRAZY MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK devine I killed Laura Palmer I'm a fashion star CHUDERLAK Mam ciężką nogę Boje się klaunów Uprawiam własne ziółka miłośnik antyków Piekę własny chleb Sypię mandale Mistrz sudoku Prakykuję jogę ABSTYNENT WEGANIN DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA Zasypiam pod łapaczem snów NOTHING BREAKS LIKE A HEART KING OF THE JUNGLE Like a virgin house flipper i'm still alive i only lie when i love you You're a wizard, Harry Food Fight Pomocna dłoń DON'T THINK, JUST DO IT FRIENDZONE FEAR FACTOR SMERF PRACUŚ DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM SPORT FREAK HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
31 y/o
185 cm
long story short
Ignorant, wieczny chłopiec i poszukiwacz jednonocnych miłości. Diler, amator używek wszelakich, fan social mediów. Zwiastun kłopotów i utraty sporej liczby pieniędzy.

Odbierz odznakę

Post Emilio Villeda »

Imię i nazwisko: Emilio Villeda
Typ: odznaka za grę
Nazwa odznaki: i'm not as think as you drunk i am
Wyjaśnienie: Wszystkie spotkania z siostrą kończą się tak samo :idk:
Nazwa odznaki: lubi ziółko
Wyjaśnienie: Wynika z karty i historii postaci
Nazwa odznaki: don juan
Wyjaśnienie: Wynika z karty i jego częstych partnerów <3
Nazwa odznaki: gram na nerwach
Wyjaśnienie: Wynika z karty. Hugo potwierdzi.
Proszę o podlinkowanie wątku do odznaki za grę <3 Pozostałe przyznane! — Grace
Panacea#4568
Pumpkins scream in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Filling your dreams to the brim with fright TEXT ME! LUBIĘ ZIÓŁKO Gram na nerwach Don Juan HE WAS FIRST! I NEED A DOCTOR

Remi SorienteEverglades Campsite

Awatar użytkownika
34 y/o
196 cm
long story short
Całym sobą pragnie Lisbeth, ale nie chce zniszczyć ponownie jej kruchego świata, więc niszczy samego siebie popełniając błąd za błędem.

Odbierz odznakę

Post Remi Soriente »

Imię i nazwisko:Remi Soriente
Typ: za szczęśliwy numerek
Nazwa odznaki: twoja twarz brzmi znajomo
Wyjaśnienie:Relacje
Imię i nazwisko: Remi Soriente
Nazwa odznaki:wieczny piotruś pan, #team_marvel
Wyjaśnienie: 280 <3 290<3
Przyznano — Grace
Borsuk
SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! mam motorek w tyłku, klepię posty cały dzień szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Something's waiting no to pounce temat miesiąca - październik BOGATE CV I’M A LEGEND MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU Novel PHONE ADDICTED ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Oczko TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR Przypalę nawet wodę #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ Chodzę na siłkę Mam ciężką nogę Gram na nerwach Stołuję się na mieście Lubię aktywne zwiedzanie WIELBICIEL SUSHI Koszula to moja druga skóra Wspinam się na szczyty Uprawiam sporty wodne Boje się zobowiązań Obcokrajowiec Zaczynam dzień zimnym prysznicem PIJAM WHISKY wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK WYSPORTOWANY NIEPALĄCY LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 3 JĘZYKI PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ryzykant JESTEM PUCHONEM MAM INNE ZWIERZĄTKO KOMEDIANT IMPREZOWICZ PEWNY SIEBIE BAJECZNIE BOGATY Mam wiecznie pokaleczone ręce NA KAŻDĄ RĄCZKĘ DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Are you gonna be my girl? Fake it till you make it toss a coin to your witcher sweet disaster Pełna chata Food Fight DANSE MACABRE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ I'M SO HIGH! NO CHEATING THIEF DANCING QUEEN SING A SONG FOODIE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! How did this happend?

Johnny VázquezOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
30 y/o
182 cm
long story short
Otwarty na nowe zajomości koleżka z bardzo zdrowym podejście do życia. Nigdy nigdzie mu się nie śpieszy, stara się korzystać z życia jak tylko może. Kręci też drineczki w 'Grill & Chill' na plaży. Piña Colada, Mojito, Tequilla Sunrise a może Krwawa Mary? Nazwij tylko drinka a Johnny sprawi, że stanie się on Twoim nowym ulubionym.

Odbierz odznakę

Post Johnny Vázquez »

Imię i nazwisko: Johnny Vázquez
Typ: odznaka dla postac
Nazwa odznaki: znam 2 języki
Wyjaśnienie: 160 postów
Przyznano — Grace
Kasik#0245
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! O gołębim sercu - za pomoc z grafiką! Pomocne skrzydło - za pomoc z grafiką! F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE Novel I love my children PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU TEXT ME! SCENARZYSTA NA DOROBKU BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I AM MACHINE, I NEVER SLEEP I killed Laura Palmer SINGIEL IMPREZOWICZ PIJAM WÓDKĘ PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW CZARNA OWCA ryzykant SEKSOHOLIK PEWNY SIEBIE DZIWAK WYSPORTOWANY FAN FILMÓW EROTYCZNYCH JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI WIERZĘ W JEDI ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Chodzę na siłkę A TY CAŁUJ MNIE! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN You Shouldn't Kiss Me Like This Odlotowe Agentki Kajdany miłości I'M SO HIGH! PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN SING A SONG BEACH BITCH CAKE BOSS DIGITAL LOVE SURPRISE! ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! FRIENDZONE SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT superhero

Miriam DíazForest Huts

Awatar użytkownika
29 y/o
165 cm
long story short
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.

Odbierz odznakę

Post Miriam Díaz »

Imię i nazwisko: Miriam Diaz
Nazwa odznaki: jestem numerologiczną siódemką, poszukiwacz przygód, znak zodiaku - koziorożec, praca w przemyśle filmowym, gram na nerwach, znajdziesz mnie w barze na plaży
Wyjaśnienie: Odznaki za postów 90, 100, 110, 120, 130, 140 (mam 11 odznak postaci - 3 = 80, ostatnią odznakę dostałam za 80 postów), czyli odbieram 6.
Imię i nazwisko: Miriam Diaz + Johnny Vázquez (friendzone)
Typ: odznaka za grę
Nazwa odznaki: friendzone, i'm sorry!
Wyjaśnienie:
friendzone, i'm sorry! - 1, 2, 3
Przyznano — Grace
Kaczka Dziwaczka#9552
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY FAN FILMÓW EROTYCZNYCH ALKOHOLIK IMPREZOWICZ Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach CZARNA OWCA SEKSOHOLIK NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI Jestem numerologiczną siódemką A TY CAŁUJ MNIE! BABY BOOM! BEACH BITCH Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER #CZYSTEHOPEVALLEY I'M SORRY PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM ROBINSON CRUSOE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE toss a coin to your witcher

Olive SheridanEverglades Campsite

Awatar użytkownika
29 y/o
168 cm
long story short
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem

Odbierz odznakę

Post Olive Sheridan »

Imię i nazwisko: olive sheridan & Fallon Sheridan
Typ: odznaka za temat miesiąca
Nazwa odznaki: kotek październik
Wyjaśnienie: 10 smsków, czyli stopień 1
Przyznano — Grace
paula
niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Wskakuję do basenu z kulkami Podziwiam wulkan z bliska HAVING FUN - za udział w evencie CoH! temat miesiąca - październik MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine Lubię tańczyć w deszczu Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY SUNRISE SUNSET FRIENDZONE HAPPY BIRTHDAY! I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CAKE BOSS SZCZĘKI BAD HAIR DAY Don't disturb hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher You Shouldn't Kiss Me Like This Łyso mi

Awatar użytkownika
32 y/o
184 cm
long story short
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który ma jednocześnie żonę i narzeczoną.

Odbierz odznakę

Post benjamin willoughby »

Imię i nazwisko: benjamin willoughby
Nazwa odznaki: wielbiciel słodyczy
Wyjaśnienie: kolejne 10 postów wleciało
Przyznano — Grace
k.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME Bo do tanga trzeba dwojga

Ines VilledaCasas de Ensueño

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
long story short
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna. I po uszy zakochana Césarze.

Odbierz odznakę

Post Ines Villeda »

Imię i nazwisko: Cesar B. Arreola, odbieram dla niej i za nią z miłości <3
Nazwa odznaki: mam wieczne pokaleczone ręce
Wyjaśnienie: 260!
Przyznano — Grace
bubek#2094
MAMACITA - za napisanie 300 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Golden Throne - za napisanie 500 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige 666 Ways to Love DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night Kręcę bioderkami na kursie samby SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Surfuję nie tylko po internecie Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam figury w podwodnym muzeum Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie I am the one hiding under your bed Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF BOGATE CV INFLUENCER Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP GOD THE CREATOR HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED Novel NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! I OWN THIS TOWN Z Archiwum X DZIWAK WIERZĘ W MAGIĘ STRZELEC WIERZĘ W HOROSKOPY PRACA W PRZEMYŚLE MUZYCZNYM ubieram się w second handach Zbieram mandaty Jestem numerologiczną piątką Ususzę nawet kaktusa TUBYLEC Mam mocną głowę lubię wycinać lampiony z dyni Lubię tańczyć w deszczu Znajdziesz mnie w barze na plaży Człowiek orkiestra Jak anioła głos Gram na nerwach Gram na gitarze Gram na harmonijce lubię stroić choinkę mistrz jengi Lubię wakacyjny chill Rozrzutny Prakykuję jogę Odsłaniam kolana w sukienkach Don Juan moim żywiołem jest ogień Marzyciel Zasypiam pod łapaczem snów Gubię guziki valar morghulis mam długie włosy Kocham lato! Na smutki piekę ciasteczka Boje się czarnych kotów Poglądam życie celebrytów na instragramie Jeżdżę na rowerze PIWOSZ HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE W ZWIĄZKU ZARĘCZONY/A JESTEM ZAKOCHANY/A KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY JESIENIĄ YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND CHUDERLAK PALACZ LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W BOGA JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE FAN FILMÓW EROTYCZNYCH FURIAT KOMEDIANT IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE WULGARNY PEWNY SIEBIE WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM wieczny Piotruś Pan CZARNA OWCA ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ Wiejska dziewoja HE WAS FIRST! DANSE MACABRE A TY CAŁUJ MNIE! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Pełna chata Odlotowe Agentki You're a wizard, Harry Food Fight Boats! Boats! Boats! Good or Bad News Pomocna dłoń Loża hejterów I LOVE YOU, BABY! TLC Takin' this one to the grave KING OF THE JUNGLE PUCZJO HENZAP INDI ER RACZEK NIEBORACZEK DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM I'M SO HIGH! THIEF CALL 911 PANIE WŁADZO... WRONG NUMBER Gość w dom, bóg w dom i'm still alive sticks and stones Big gesture Are you gonna be my girl? Google doc Ciocia dobra rada Bo do tanga trzeba dwojga Zaopiekuj się mną Eminem My bu-zzy best friend My fluffy best friend Ted Mosby Damnitttttt! Evil spawn! i only lie when i love you Like a virgin shit, where am I? Pizzaiolo Love of cooking #*&!@%^ house flipper You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT PRIDE MONTH 2020 THE GREATEST SHOWMAN NOŁBADY SED ITS GONA BI LETKO HAPPY BIRTHDAY! CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE KRZYSZTOF KOLUMB BLAST FROM THE PAST NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU GAME OVER NOC W WIĘZIENIU SURPRISE! CRY BABY Love letter Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE IZOLACJA SPOŁECZNA I DO PARTY ANIMAL TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE I'M SORRY STEVIE WONDER KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE DID IT HURT? UGLY NAKED GUY OH NO, PERIOD DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE CAKE BOSS TWÓJ NOWY DOM PIEROGIS FOODIE ANDRZEJ RYBAK SZCZĘKI MICHAEL PHELPS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER Dzielny pacjent!

chandler moriartyEverglades Campsite

Awatar użytkownika
22 y/o
163 cm
long story short
Wychowała się w Hope Valley, ale wyjechała chwilę po wypadku. Wróciła kilka tygodni temu i zwaliła się bratu na głowę.

Odbierz odznakę

Post Chandler Moriarty »

Imię i nazwisko: Chandler Moriarty
Nazwa odznaki: za 20
Wyjaśnienie: boję się ciemności
Przyznano — Grace
becia6797
BOGATE CV Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG For all mankind I killed Laura Palmer JESTEM PUCHONEM FAN MUSICALI Odprężam się przy kolorowankach boję się ciemności Mój dom przypomina dżunglę DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG

Awatar użytkownika
23 y/o
164 cm
long story short
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.

Odbierz odznakę

Post Francesca Arreola-Reeves »

Imię i nazwisko: Francesca Arreola-Reeves
Nazwa odznaki: na smutki piekę ciasteczka,układam puzzle
Wyjaśnienie: 110, 120
Przyznano — Grace
Mania#2128
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W SOCIAL MEDIACH WIERZĘ W JEDI FAN DRAMATÓW FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII FAN MUSICALI JESTEM ECO PIJAM WINKO Jeżdżę na rowerze Czytam książki Mój dom przypomina dżunglę układam puzle Na smutki piekę ciasteczka NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE sticks and stones Food Fight KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK CALL 911 WRONG NUMBER GOOGLE ME SING A SONG PIKNIK DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars Like a virgin