a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

01Odbierz odznaki
Znalazłeś odznakę, która Ci przysługuje? A może specjalnie dla niej rozegrałeś dodatkowy wątek? Przekroczyłeś limit postów albo zrobiłeś już tysięczne multikonto? Wykorzystaj poniższy kod i odbierz swoją odznakę!

Każdy gracz, który chce odebrać odznakę zobowiązany jest do zrobienia tego samodzielnie. Nie ma możliwości odebrania odznaki za kogoś.
Dodatkowo każdy gracz jest zobowiązany do upewnienia się czy wpisane imię i nazwisko postaci jest poprawne. Wszelkie nieprawidłowości będą skutkowały nie przydzieleniem odznaki i koniecznością zgłoszenia się po nią jeszcze raz.

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie][b]Imię i nazwisko:[/b] imię i nazwisko postaci, która odbiera odznakę
[b]Typ:[/b] odznaka dla postaci / odznaka dla gracza / odznaka za grę / odznaka za temat miesiąca 
[b]Nazwa odznaki:[/b] tutaj
[b]Wyjaśnienie:[/b] tutaj napisz, dlaczego przysługuje Ci odznaka. Możesz na przykład podesłać link do rozgrywki albo wycinek swojego posta.[/zamowienie]
02Propozycje
Zauważyłeś, że jakiejś odznaki nie ma na liście? Wymyśliłeś taką, która mogłaby uświetnić wiele profili? Koniecznie daj nam znać w tym temacie!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
sometimes I look at you and I wonder how I got to be so damn lucky
28
178

Post

Imię i nazwisko: Jacob Liu
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki:
- w związku małżeńskim,
- mam syna,
- emergency services (policja),
- twardo stąpam po ziemi
Wyjaśnienie: 3 na start, +10 postów
Odznaki przyznane — Billy
W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MAM SYNA EMERGENCY SERVICES Twardo stąpam po ziemi
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
out of sight out of mind
27
191

Post

Imię i nazwisko: Noah Burton
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki:
- palacz,
- nie mam szczęścia w miłości,
- nerd,
- biegam
Wyjaśnienie: 3 na start, +10 postów
Odznaki przyznane — Billy
PALACZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI biegam Nerd
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
25 III 1994, Palermo, Włochy. Od dwudziestu pięciu lat na Florydzie. Nieślubne dziecko, wychowany przez matkę Włoszkę – konserwatorkę dzieł sztuki – i ojczyma Amerykanina. Mąż i właściciel trójki kotów.
28
188

Post

Imię i nazwisko: Asher Handrahan
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: LGBT+, emergency services (policja), co ranek wskakuję do oceanu – bayside.
Wyjaśnienie: trzy odznaki na start, wyjaśnione jest wszystko w kapejce.
Done <3 — Mia
BOGATE CV LGBT+ CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
nowalijka#0384
a
Awatar użytkownika
26
185

Post

Imię i nazwisko: Lilian Handrahan
Typ: odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: LGBT+, ubieram się u znanych projektantów, mam słabą głowę
Wyjaśnienie: Przysługujące 3 odznaki na start.
Done <3 — Mia
BOGATE CV LGBT+ ubieram się u znanych projektantów Mam słabą głowę
mów mi/kontakt
alina/ailean#9415
a
Awatar użytkownika
Mechanik samochodowy, bokser i członek gangu motocyklowego.
24
180

Post

Imię i nazwisko: Sean Snow
Typ: Odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: Palacz, seksoholik, zainwestowałem w motor
Wyjaśnienie: Trzy na start.
Imię i nazwisko: Sean Snow.
Typ: Odznaka dla gracza
Nazwa odznaki: Bogate cv
Wyjaśnienie: Karta ma więcej niż 2500 znaków.
Odznaki przyznane — Billy
BOGATE CV PALACZ SEKSOHOLIK Zainwestowałem/am w motor
mów mi/kontakt
lil_meow_meow.
a
Awatar użytkownika
Początkowo łapał się każdej możliwej pracy, żeby nie myśleć o tragedii, jaka mu się przytrafiła. Nie potrafił się utrzymać w jednej nawet miesiąc, poza tym czuł, że musi ciągle robić coś innego, bo inaczej by zwariował. Jednak teraz życie mu się nareszcie unormowało, ma swego ukochanego, z którym planuje związać się na zawsze i nie wyobraża sobie już życia bez niego! To dzięki niemu odżył, wszystko się ustabilizowało, a koszmary senne przestały go tak dręczyć. Zamierza wrócić do swej kariery bokserskiej, a przy okazji być może odnajdzie się w muzyce, którą od zawsze kochał, acz wydawało mu się, iż się do tego nie nadaje.
24
174

Post

Imię i nazwisko: Phoenix Moon
Typ: Odznaka dla postaci
Nazwa odznaki: Chodzę na siłkę, sportowiec, gotuję lepiej od Magdy Gessler
Wyjaśnienie: Trzy na starcik.
Imię i nazwisko: Phoenix Moon
Typ: Odznaka dla gracza
Nazwa odznaki: Bogate cv
Wyjaśnienie: Zdecydowanie KP przekroczyło wszelkie możliwe znaki. :lol:.
Odznaki przyznane — Billy
BOGATE CV SPORTOWIEC Chodzę na siłkę Gotuję lepiej od Magdy Gessler
mów mi/kontakt
lil_meow_meow.
ODPOWIEDZ