nowy post
zatrzymaj avki
Lokatorzy: Florence Hill
Awatar użytkownika
25 y/o
165 cm
hello, it's me
Pracownica w sklepie z ekskluzywną odzieżą, próbująca swoich sił w wielu dziedzinach artystycznych. Udało jej się pogodzić z bratem, którego wcześniej terroryzowała przez większość życia czego on teraz nie pamięta przez wypadek. Najpierw mówi, a potem myśli. Uwielbia wyciągać przyjaciół w różne miejsca. Ostatnio ma mętlik w głowie bo przespała się ze swoim przyjacielem i nie wie jak ma mu powiedzieć, że lubi go bardziej niż mu się wydaje.

Post Florence Hill »

#29 + Outfit

Nie licząc ostatniego wypadku Stu miała całkiem spokojne życie. Żadnych szaleństw i rewolucji, nie licząc związku z Kieranem, ale to akurat było całkiem miłe. Od momentu kiedy zaczęła czuć do niego coś więcej czekała na dzień taki jak ten, chociaż powoli spisywała tę relację na straty po tym co jej powiedział w Halloween. Nie uważała się wcale za jakąś zajebistą laskę, której nie powinno się odrzucać. Po prostu to było jej pierwsze odrzucenie odkąd chciała zaangażować się z kimś uczuciowo po raz pierwszy i mimo wszystko zabolało, ale na szczęście skończyło się dobrze.
Usłyszała dzwonek do drzwi i była trochę zdziwiona. To nie mógł być Kieran, bo był jeszcze w pracy i na pewno dałby jej wcześniej znać, że do niej wpadnie. Prędzej to ona robiła mu niezapowiedziane wizyty niż on jej, ale nie wymagała z jego strony żadnych niespodzianek. Znała go dobrze i lubiła takim jaki jest.
Westchnęła i ruszyła do drzwi, poprawiając po drodze włosy. Jakim cudem tak się czochrały podczas zwykłego leżenia na kanapie? Włosy w końcu wyglądały jak należy i mogła otworzyć drzwi. Nawet nie zdążyła zauważyć osoby stojącej za nimi, bo coś wepchnęło ją do mieszkania. Spojrzała w dół i zobaczyła małego Ethana, obejmującego jej nogi.
— Boże, Ethan! — podniosła malucha do góry i przytuliła go do siebie mocno. Wtedy zauważyła Katie stojącą w progu. Zniknęli tak nagle i bez słowa. Nie odpisywała na jej wiadomości, nie odbierała telefonów. Cisza. Jakby przestała istnieć. Nawet Stu nie miał od niej żadnych informacji. Powinna być na nią zła, a nawet wkurwiona jak cholera, ale nie potrafiła. Nie, kiedy znowu mogła przytulić do siebie Ethana. Jak jej brakowało tego malucha!
— Chodź. Nie stój tak. — objęła dziewczynę ramieniem i wprowadziła ją do środka. Zamknęła za nimi drzwi i skierowali się do salonu, gdzie Florka usiadła na kanapie z Ethanem na kolanach. — Mam nadzieję, że zaczniesz od przeprosin i wyjaśnienia gdzie byliście przez tyle czasu. — powiedziała, tuląc do siebie chłopca.

Katie Harrington
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Raleigh & Kieran Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everyone is singing Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Plotkara 2020 Największy śmieszek 2020 I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas There upon the fireplace Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Always you temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV UNIVERSAL PERSON I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK HI I JUST MET YOU I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED SCENARZYSTA NA DOROBKU devine ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY zmarzluch Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum mam długie włosy Godzinami moczę się w wannie Jestem numerologiczną szóstką boję się pająków cierpię na klaustrofobię WEGANIN SINGIEL JESTEM ZAWSZE NA CZAS KOCIARZ WODNIK nigdy nie studiowałem/am JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WYNAJMUJĘ MIESZKANIE URODZONY ZIMĄ Śpię równe 8 godzin DIGITAL LOVE FRIENDZONE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE TWÓJ NOWY DOM THE GREATEST SHOWMAN FEAR FACTOR WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin

Awatar użytkownika
25 y/o
169 cm
hello, it's me
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.

Post Katie Harrington »

#

Wyjazd nie był łatwy, ani dość przyjemny. Jednak takie rzeczy są potrzebne w życiu, aby odpocząć i mieć plan jasne myśli. Wiadomo początkowo było okropnie, ponieważ to nowe miasto, mało kogo się zna. Nawet dziecko, które zazwyczaj było otwarte na ludzi, bardziej teraz było ciche. Można powiedzieć, że makabrycznie tęsknił za wszystkim wokół, zwłaszcza za ukochaną ciocią oraz babcia, która zawsze dawała mu co tylko chciał. Po paru tygodniach wszystko się pozmieniało, bardzo dobrze mi się pracowało w nowej pracy, daleko od rodziny oraz powiązań. Nawet Ethan po czasie przyzwyczaił się do nowych kolegów i koleżankę, nawet jeśli tęsknił za rodziną. Musiałam się tak odciąć, że jedynie do kogo się odzywałam to była moja matka. Nie dałaby mi spokoju, jeśli nie powiedziałabym co słychać u jej wnuka. Za każdym razem, kazałam jej nic nie mówić. O tym gdzie mieszkam, co robię ogółem nic, jakbym po prostu zaginęła. I o dziwo udało się to. Wracając do tego miasta, dostałam chyba ochrzan od połowy rodzinki, która mnie aktualnie gdzieś spotkała. Nie wróciłam do swojego domu, aktualnie wolałam pomieszkać w rodzinnym hotelu. Nawet Billy jeszcze o tym wszystkim nie wie, mama zajęła się tym i sama jakoś wolałam mu powiedzieć wszystko, niż jakby ktoś miał przekazać jakieś informacje za mnie.
Po za rodzinką, miałam jeszcze gorszy orzech do zgryzienia - Florkę. Rodzina to wybacza, takie zagrania jak wyjazd i nie odzywanie się do nich, przez naprawdę długi czas. Jednak nie wiedziałam, czy tak łatwo wybaczy mi moja najlepsza przyjaciółka, która była dla mnie jak rodzona siostra. Sam Ethan parę razy o niej wspominał, pytał się i domagał się jej obecności, zwłaszcza jak zrobił coś zupełnie nowego. Dlatego ta wizyta, sprawiała, że miałam jakieś dreszcze. Chwilę tak postałam przed tymi drzwiami, niepewna tego czy oby na pewno zrobić dany krok, ale maluch nie mógł się już doczekać. Więc nacisnęłam przycisk i tak cholernie czekałam. Uśmiechnęłam się niepewnie do przyjaciółki, patrząc na nią wręcz przepraszającym wzorkiem. Przecież to ja uciekłam, bez słowa i nie odzywałam się do niej przez większość czasu. - Ethan zaraz udusisz, ciocię - Wydusiłam z siebie, widząc jak maluch się cieszy że ją widzi. To wręcz bolało, widząc jaki jest szczęśliwy. Dawno taki nie był, dopiero jak wróciłam stał się znów radosnym chłopczykiem. Westchnęłam i weszłam do środka, sama rudowłosa dziewczyna się zmieniła. Chyba każdy się zmienił, przez ten czas kiedy mnie tutaj nie było. Jednak to dobrze. Usiadłam na kanapie i przytuliłam do siebie poduszkę, patrzą się na nich.
- Tobie tego nie mówiłam, ale dostałam ofertę pracy. Po za naszym miastem i w sumie po paru godzinach, spakowałam co potrzeba i wyjechałam z małym. Było tam pięknie, nauczyłam się tyle przepisów i metod w gotowaniu. Jednak jestem kluchą, która tęskniła za wami - Taka prawda była, po za tym nie muszę od razu mówić o wszystkim. Skubałam poduszkę, mając nadzieję że Ethan jeszcze nic nie powie. Bo jego ekscytacja bywała czasem trudna i ciężko było ją uspokoić. - Nawet poznałam tam kogoś, być może go poznasz.. jak ogarnie sprawy w mieście. Może go zaakceptujesz? - Dodałam szybko, patrząc na malucha, chociaż udało mi się go wyprzedzić. - Dobra trochę o mnie, teraz o tobie. Tak na zmianę, aby nie było ciągle o mnie plotek- Wywróciłam oczami, czekając na to co ona teraz powie.

Florence Hill
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin

Awatar użytkownika
25 y/o
165 cm
hello, it's me
Pracownica w sklepie z ekskluzywną odzieżą, próbująca swoich sił w wielu dziedzinach artystycznych. Udało jej się pogodzić z bratem, którego wcześniej terroryzowała przez większość życia czego on teraz nie pamięta przez wypadek. Najpierw mówi, a potem myśli. Uwielbia wyciągać przyjaciół w różne miejsca. Ostatnio ma mętlik w głowie bo przespała się ze swoim przyjacielem i nie wie jak ma mu powiedzieć, że lubi go bardziej niż mu się wydaje.

Post Florence Hill »

Nie przejmowała się słowami Katie. Ethan mógł ją ściskać mocno z całej sił i nic by mu nie powiedziała, bo był słodkim dzieckiem, które i tak nie miało zbyt dużo siły. Poza tym bardzo za nim tęskniła i teraz pewnie na krok go nie odpuści. Gdyby wiedziała wcześniej pewnie kupiłaby dla niego jakiś prezent, a tak będzie musiał zadowolić się domowymi ciasteczkami, które chyba już opanowała do perfekcji po swoich ciągłych próbach i odłożonej na trudny dzień czekolady. Niech ma, ciocia mu nie żałuje bo sobie może w każdej chwili kupić. Ale Ethan chyba trochę urósł od momentu kiedy się ostatni raz widzieli. Jeszcze trochę i wyrośnie z niego młody mężczyzna i dziewczyny będą się za nim oglądały. Chyba czas zacząć go uczyć co lubią dziewczyny, a czego powinien unikać.
Cały czas wpatrywała się w Katie, gładząc chłopca po plecach. Tak się do niej przylepił, że chyba nie odpuści przez najbliższą godzinę dopóki mu nie minie radość.
— Ale tak nagle? Spakowałaś swoje rzeczy i wyjechałaś? To było cholernie nieodpowiedzialne i nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo się o Ciebie martwiłam. Nie dawałaś znaku życia, a dzwoniłam do Ciebie jakieś… miliard razy. Mogłaś chociaż odpisać na smsa że żyjesz i odezwiesz się jak będziesz miała czas. — rzuciła z wyrzutem w głosie. Rozumiała, że propozycja dobrej pracy była ważna, ale wyjazd bez słowa był najgorszą rzeczą jaką mogła zrobić. Gdyby jeszcze miała powód jak uwolnienie się od jakiegoś zjeba, ale nic takiego raczej nie było, bo chyba by jej o tym powiedziała?
— Poznałaś kogoś? Ale to… ktoś dobry? Zajmuje się Tobą i Ethanem? — zapytała, zerkając na malucha, który na razie dalej się nie odzywał. Stu był jego ojcem, ale on i Katie raczej do siebie nie wrócą, więc fajnie by było jakoby w życiu tej dwójki pojawił się ktoś nowy. Maluch potrzebował męskiego wzorca, który nauczy go radzić sobie w życiu. — No co mam Ci powiedzieć? Dalej pracuję tam gdzie pracowałam. Jedynie… jestem teraz z Kieranem. Pamiętasz jak Ci o nim opowiadałam? To w sumie szalona historia i wolałabym zostawić ją na inny raz. — powiedziała, patrząc na nią znacząco. No nie opowie przecież przy dziecku, że zaczęła coś czuć do Kierana po tym jak zaliczyli seks pod prysznicem.

Katie Harrington
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Raleigh & Kieran Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everyone is singing Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Plotkara 2020 Największy śmieszek 2020 I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas There upon the fireplace Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Always you temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV UNIVERSAL PERSON I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK HI I JUST MET YOU I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED SCENARZYSTA NA DOROBKU devine ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY zmarzluch Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum mam długie włosy Godzinami moczę się w wannie Jestem numerologiczną szóstką boję się pająków cierpię na klaustrofobię WEGANIN SINGIEL JESTEM ZAWSZE NA CZAS KOCIARZ WODNIK nigdy nie studiowałem/am JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WYNAJMUJĘ MIESZKANIE URODZONY ZIMĄ Śpię równe 8 godzin DIGITAL LOVE FRIENDZONE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE TWÓJ NOWY DOM THE GREATEST SHOWMAN FEAR FACTOR WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin