Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

#24

Życie bez Franka było dziwne. Co prawda dzwonili do siebie, pisali, ale to gniotące uczucie nieobecności partnera nie ustępowało. Francesca nie mogła doczekać się, kiedy Delgado wróci z Barcelony. W tym czasie zamiast kwitnąc samej w domu, jak tylko miała okazję, odwiedzała absolutnie WSZYSTKICH znajomych. Postanowiła sobie, że na czas, gdy była słomianą wdową, odnowi relacje, które dziwnym trafem ostatnio stały trochę odłogiem. Dlatego właśnie, te noc spędzała nie w swoim ciepłym łóżeczku, tylko w wyjątkowo dużym i wygodnym łóżku przyjaciółki. Mieszkały w tej samej dzielnicy, ale pech chciał, że w ostatnim czasie jakoś nie miały okazji się spotkać. Wieczór był świetny. Obejrzały milionowy raz Casablancę, rycząc jak bobry i wcinając sorbet mango. Tym razem obeszło się bez alkoholu - następnego dnia Francesca musiała być w nienagannym stanie, z samego rana ruszała w drogę, żeby nagrać ultraciekawy i ta samo wymagający materiał do podcastu. O żadnym pijaństwie nie mogło więc być mowy. Film, gadanie i spać. I wszystko poszłoby dobrze, gdyby w środku nocy nie obudził ich szalony skowyt i seria huków za ścianą. Kumpela przykryła tylko głowę poduszką, po czym wróciła do produkcji marzeń sennych. Franka skrzywiła się tylko z niesmakiem. No świetna gospodyni, nie ma co. Zostawiła ją rozespaną w towarzystwie narastających hałasów zza ściany. Franka przyłożyła na powrót głowę do poduszki, naciągnęła na nią kołdrę i udała, że nic nie słyszy. Nic to nie dało.
- No żeż kurwa mać. - zaklęła przez zaciśnięte zęby, podnosząc się na łóżku. Nabrała powietrza, jakby szykowała się do wykrzyczenia nagromadzonej złości. W tym momencie usłyszała kolejne brzęknięcie, a potem wycie. Wypuściła powoli, z rozmysłem powietrze i z niepokojącą zaciętością i precyzją ruchów odrzuciła kołdrę, przewiesiła nogi za krawędź łóżka i nie zakładając nic na siebie, w samej pidżamce w słoniki pomaszerowała na korytarz. Po drodze wyrżnęła małym palcem o kant szafki, poziom jej irytacji wzrósł beznadziejnie wysokiego, do wykurwiście wysokiego.
- Jebany sierściuch. - wycedziła przez zęby, gdy tuż stojąc przed drzwiami sąsiedniego mieszkania, usłyszała tym razem ujadanie. Westchnęła głęboko i zapukała.
- Przepraszam bardzo, CZY POTRZEBUJECIE KURWA EGZORCYSTY?! - zaczęła bardzo miło i grzecznie, w końcu zobaczyła w drzwiach sympatycznie wyglądającą blondynkę, jednak ból w palcu dał o sobie znać, a w tle za dziewczyną zobaczyła szalejącego winowajcę całego zamieszania. No i krzyknęło jej się troszkę. - Ja pierdolę. - dodała po chwili dużo ciszej, bardziej do siebe

Noelle Covington
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

#11

Francesca Arreola-Reeves

Noelle nadal czekała na maila z wiadomością z uczelni, jednak z każdym dniem jej nastrój się pogarszał, otóż blondynka powoli traciła nadzieję. Jej przyjaciółka również odwiedziła ją ostatnim razem by się pożegnać i wyjechać, toteż Covington została ze wszystkim sama i nie miała komu się wyżalić. W dodatku w pracy czuła się coraz gorzej, czuła się wręcz niechciana, co tylko jeszcze bardziej psuło jej nastrój, więc jak wracała do domu to nie miała już żadnych chęci do życia. Nawet nie zwracała uwagi na swoją niegrzeczną sunię, zwyczajnie dając jej jedynie jeść i wychodząc z nią z bloku, by ta załatwiła swoje potrzeby. A potem jadła kolację, brała tabletki nasenne, zakładała na oczy maskę i wchodziła do łóżka, nie bacząc na nic co by się działo dookoła i czekając na kolejny dzień, który nadejdzie wraz z dzwonieniem budzika. Przez ten czas york, który potrzebował uwagi i zabawy, a jej nie dostawał, zaczynał gryźć pani szpilki, a także wszystko inne co nadawało się do gryzienia, a gdy słyszała coś na zewnątrz to szczekała wściekle na drzwi i je drapała swoimi małymi łapkami. Przy okazji rozwalała swoje jedzenie po całym mieszkaniu, tak że nie raz gdy Noelle wstawała to wdepnęła w kulkę. Dobrze że była to karma, a nie coś innego. Budzik zadzwonił regularnie, kobieta wstała z łóżka, zaczęła sprzątać to, w co wdepnęła po drodze do kuchni i już miała zrobić sobie jakieś płatki na mleku gdy usłyszała dzwonek. Oczywście Fifi również go usłyszała i już pędem pobiegła do drzwi, wcale nie wpadając w poślizg, co niestety spotkało jej panią. Dlatego Francesca mogła usłyszeć za drzwiami najpierw jakiś raban, jakby coś spadło, potem "Kurwa", które wcale nie było tak ciche, jak myślała właścicielka psa, a dopiero po chwili otworzyła drzwi, w czerwonej koszulce nocnej, na boso, z nieładem na głowie.
- W czym mogę pomóc? - zapytała grzecznie nieznanej jej kobiety, tak jakby nie dotarły do niej wcześniejsze słowa, które wypowiedziała do niej szatynka. "Przesuń się pieprzony szczurze", zwróciła się jeszcze do szczekającego yorka, który jak na zawołanie schował się za jej prawą nogą i zaglądał na nieznajomą, która podniosła na je dwie głos, a czego sobie Covington nie życzyła.
- Wydaje mi się, że pomyliła pani adresy. Kościół jest na północ od bloku, a o żadnych opętanych w okolicy nic mi nie wiadomo. - blondynka postanowiła na początek delikatnie, poważnie, podając rzeczowe argumenty. Wskazała dłonią przed siebie, uważając że tam gdzieś jest północ, następnie wzruszyła ramionami, a york na chwilę zniknął, by przynieść następnie najlepszą zabawkę jaką znalazł, czyli bieliznę swojej pani. I tak dumnie z siebie usiadł pomiędzy nogami swojej pani, rzucił te ładne majtki z koronką i zawarczał na gościa.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

Zmierzając pod drzwi sąsiadującego mieszkania, naprawdę nie miała zamiaru wszczynać awantury. Po prawdzie to nie miała pojęcia, co chciała zrobić. Niesiona słusznym gniewem, próbowała zrobić COŚ z tym nieznośnym hałasem. Gdyby obserwowała się z boku, widziałaby jak na dłoni „hiszpański wkurw”, który tyle razy obserwowała u członków swojej rodziny. Dystansowała się od takich reakcji, puszczając w zapomnienie sytuacje, w których zachowywała się identycznie. Hipokryzja? Skądże znowu.
Niewinne oczy blondynki, jej elegancka pidżama i spokojny ton głosu trochę zbiły Frankę z pantałyku. Była gotowa na jakąś agresywną odpowiedź, zalecenie, aby się pierdoliła, ewentualnie kulturalne zatrzaśnięcie drzwi przed nosem. Tymczasem nieznajoma blondynka z troską w oczach radzi jej jak dostać się do kościoła. Irytacja wróciła ze zdwojoną siłą. Czy ta laska postradała zmysły?! Nie słyszała tych dźwięków apokalipsy? Widok jej niewinnych oczu, który w pierwszej chwili rozproszył Frankę, teraz działał jak płachta na byka.
- No ja pierdolę, chyba sobie żartujesz! - powiedziała podniesionym głosem, wyrzucając ręce w powietrze i podnosząc niewiarygodnie wysoko brwi. - Jaki znowu jebany kościół, kobieto?! Masz szatana w domu, nie psa. Mogłabyś, ze swojej pierdolonej łaski COŚ Z NIM KURWA ZROBIĆ? - Znowu w miarę spokojnie zaczęła zdanie, żeby skończyć uwalniając nagromadzoną złość. Kotłowało się niej porządnie, nawet nie wiedziała, że jest w stanie się tak kłócić. Niech Franek boi się czegokolwiek przeskrobać, bo nie miałby szans.

Noelle Covington
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Francesca Arreola-Reeves

Stoicki spokój Noelle mógł wynikać z jej wychowania i charakteru, urodziła się u ludzi z wysokich sfer i nie po to była wychowywana przez nianię, żeby wybuchała w dorosłości na sąsiadów. Choć bardziej prawdopodobne było, że blondynka wyszła z tym stoickim spokojem z tego względu, że jednak te środki nasenne, które zażywała przed snem jeszcze działały i otumaniały nieco jej mózg, a raczej tą jego emocjonalną stronę. Przynajmniej chwilowo osiągnęła swój cel, sprawiła, że kobieta za drzwiami poczuła się nieswojo, może nawet zrezygnuje z opcji kłótni, odwróci się na pięcie i sobie najzwyczajniej w świecie pójdzie? Jednak tak się nie stało, widać było, że kobieta była bardziej wybuchowym typem od Covington i zareagowała jak wściekły byk na corridzie. Słysząc kolejne słowa i podniesiony ton kobiety, który sprawiał że jej pies bardziej się najeżył i zawarczał, sprawiał, że do Noelle również zaczęły docierać poszczególne impulsy złości. Nikt nie będzie jej mówił, co ma robić i jak ma wychowywać swojego psa!
- Masz coś do mojego psa do kurwy nędzy? Fifi jest sto razy bardziej mądrzejsza od ciebie. - sama Covington stanęła zatem w obronie swojego sierściucha, mimo tego że wiedziała iż jej sunia do świętych nie należała. Ale jak już wcześniej wspomniałam, kobieta weszła jej na ambicję, że nie potrafi zająć się i wychować swojego psa.
- Nie wiem skąd się tu u licha wzięłaś i co masz do mojego psa, ale może pokażesz jaka jesteś mądra i powiedz ile masz zwierząt i dzieci? I co, nigdy nie zdarzyło się mieć ci gorszego dnia, a pociechy rozrabiały? Jeśli nie wiesz nic o wychowywaniu dzieci i zwierząt to się odpierdol od mojego stylu wychowawczego. - odpowiedziała jeszcze, czując jak zaczyna narastać w niej złość. Taka adrenalinka z samego rana działała niezwykle pobudzająco nawet po najsilniejszych lekach na bezsenność. Następnie zmierzyła ją wzrokiem i prawie padła ze śmiechu.
- Kurwa, słoniki, serio? Kobieto ile ty masz lat? - wyśmiała wręcz jej strój, sama przecież była elegancką sekretarką, ale mogła podawać się za kogo chce, w końcu ta kobieta jej nie znała, ani ona jej. Nie ma co, miłe rozpoczęcie znajomości.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

Nigdy nie przypuszczałaby, że stać ją na zrobienie takiej sceny zupełnie nieznanej osobie. Przecież obiecywała sobie, że nie będzie odjebywać scen jak jej mama, gdy ktoś w mięsnym pomyli wołowinę z jagnięciną. Francesca przecież taka nie była, prawda? Jeśli przemilczeć sposób, w jaki się rozstała z eks, sposób, w jaki się zeszła z Frankiem, w jaki zareagowała na ciążę Miriam… dobra, może przykładów na jej wybuchowy temperament trochę by się uzbierało, ale to nie mienia tego, że Francesca wcale tak o sobie nie myśli.
Patrzyła na idealnie wyregulowane brwi, na stanowczy podbródek i ładne kości żuchwy. Gdyby nie darzyła kobiety w tej chwili szczerym obrzydzeniem, pewnie doceniłaby jej urodę. W tej chwili jednak do szału doprowadzało ją, że tym dźwięcznym głosem wygadywała takie bzdury. Jej brwi powędrowały do góry.
- No właśnie kurwa widać. - skomentowała z uderzającym w nią właśnie rozbawianiem. Dopiero dostrzegła twórcę całego zamieszania, stojącego pod nogami właścicielki. Franka prychnęła tylko z niesmakiem. Całej przemowy wysłuchała z nieukrywanym niedowierzaniem. Zamrugała kilka razy, nie bardzo zdając sobie sprawę, czy to czasem nie jest plan jakiegoś kiepskiego serialu. Ewentualnie bardzo niemiły sen. Franka westchnęła teatralnie, przekrzywiła głowę i wzięła się pod boki.
- Nie wiem, po co to pierdolenie, to po pierwsze. Secundo, po co wpierdalasz w to dzieci? Pies ci robi armagedon z chaty, a tymi zarzucasz, że nie wiem nic o dzieciach. Kobieto, posłuchaj, co wychodzi z twoich nadzwyczajnie kształtnych ust. - powiedziała nadzwyczaj spokojnie, z drwiącym uśmieszkiem czającym się w kącikach ust. - Więc bądź, do chuja tak łaskawa i nie wiem, zrób coś z nim. Nie wnikam, co ty tam oboje robicie, bylebym, do jasnej cholery mogła spać. - Wycedziła to ostatnie, z powracająca irytacją. Powoli miała dosyć tej konfrontacji. Jak widać, do laski nic nie docierało. Denerwowało ją bardzo, jak ludzie biorą odpowiedzialność za drugie stworzenie, a potem rozkładają ręce przy pierwszej lepszej trudności. Albo ignorują problem. No tak się nie robi. Na uwagę o jej pidżamie wybuchnęła głośnym, szyderczym śmiechem.
- Serio? - łapała się za brzuch, nie mogąc opanować napadu wesołości. - Serio przypierdalasz się do mojej pidżamy? Jakie to jest niskie, na Teutadesa. - westchnęła, przywracając się do porządku. - Może nie zauważyłaś, ale przyszłam tutaj z realnym zażaleniem. Twój pies nie daje ludziom spać. Więc może, do jasnej cholery, przyjmiesz to jak człowiek, zamiast się rzucać? - powiedziała wyraźnie złośliwym i przesłodzonym tonem. Jeszcze trochę i wytarga ją za te kudły, przysięgam. Może wtedy będzie mogła uwarzyć eliksir wielosokowy i dodając zdobyty włos, przemienić się w wysoką blondynkę. Nie odchodziłaby chyba wtedy od lustra.

Noelle Covington
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Francesca Arreola-Reeves

Noelle wiedziała że szatynki są wybuchowe, zawsze każda szatynka, którą w życiu spotkała była uśpionym wulkanem, który tylko czekał aż lawa uzbiera się do granic możliwości i wywala nagle swoje żale. Utwierdziła się w tym fakcie podczas tego spotkania. Przychodzi jakaś obca baba i dopierdala się do jej psa, wylewa przy okazji swoje żale i to dlaczego? Pewnie z facetem jej się nie układa, albo została wyrzucona z pracy i teraz wyżywa się na sąsiadach, bo nie ma nic lepszego do roboty. Tak zapewne było. Dlatego Noelle głównie przyjaźniła się z innymi blondynkami, przynajmniej lepiej się rozumiały, a po drugie jak już dopuszczała do siebie inne szatynki to sprawdzała najpierw, czy są wybuchowe i obdarzała przyjaźnią jedynie te spokojne typki.
- Nie wiem czy zauważyłaś, ale właśnie przyznałaś mi rację że mój pies jest od ciebie mądrzejszy. - odparła z wyraźnym tryumfem w głosie, dumna z siebie że zakręciła na tyle wybuchową szatynką, że ta przyznała jej rację. Powinni jej za to dać Oscara.
- Widać że nie masz ani zwierząt, ani dzieci bo byś wiedziała że te pierdolone skrzaty wrzeszczą i rozwalają dom tak samo jak zwierzęta, więc bądź tak uprzejma i odpierdol się od mojego pupila, który i tak jest nad wyraz grzeczny, bo już dawno wygryzłby ci to grube dupsko. - dopiero teraz spojrzała na dół kobiety, no może jej tyłek nie był aż tak gruby by jej to wypominać, ale niech ma za to, że obraziła Fifi. Czy kobieta nie zdawała sobie sprawy, że tylko Noelle mogła obrażać swojego psa? A gdy ta jeszcze kazała blondynce coś zrobić z psem, ta schyliła się, wzięła psa na ręce i wręczyła go szatynce.
- Proszę bardzo, pani mądralińska, pokaż mi jak to się robi i zrób coś z nim. - jeszcze oparła dłonie na biodrach, a pies wyczuwając negatywne emocje pani najeżył się i zaczął warczeć w rękach Francesci, zamierzając się na jej nos. Nie ma co, gdyby ktoś obok nagrywał tę żenującą komedię to byłby ubaw po pachy.
- Owszem, przypierdalam się do twojej piżamy tak jak ty się przypierdalasz do mojego psa. Nie wiem na jakim ty świecie żyjesz, skoro przeszkadzają ci małe słodkie istoty jakimi są yorki, a także nie masz kompletnie stylu do ubierania. W dodatku rozumiem że jesteśmy sąsiadkami? - fajnie w sumie utrzymywać pozytywne relacje z sąsiadami, nie ma co.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

Gdyby dała sobie przynajmniej chwilę i trochę miejsca na rozsądek, doszłaby do wniosku, że to jest czas na to, żeby odwrócić się na pięcie i stąd wypierdalać. Teraz nie usnęłaby już za żadne skarby świata, więc albo egoistycznie obudziłaby kumpelę, żeby opowiedzieć jej o tym absurdzie sprzed chwil, albo spakowałaby wszystko i wyszła stąd jak najdalej, zostawiając przyjaciółce karteczkę z przeprosinami. Tak czy inaczej, trzeba było się ewakuować, ale mózg Franki zajęty oburzaniem się na idiotkowatość nieznajomej, nie było więc opcji, żeby do głowy przyszła jej ewakuacja.
- Ty za szopą mózg wysrałaś, czy co? - Słowa blondynki wprawiły ją w prawdziwe zdumienie. Ktoś inny dałby się zbić z tropu, ale nie Arreola. - Wiem, co mówię i nie wciskaj mi kitu, do niczego się nie przyznałam. To, co teraz wyczyniasz, jest żałosne, serio. Ja bym się paliła ze wstydu, gdyby mój podopieczny nie pozwalał spać innym, niewinnym ludziom. Ale cóż, każdy ma poprzeczkę empatii zawieszoną gdzie indziej. Niektórzy się po prostu nie nadają do współżycia społecznego. - rzuciła to ostatnie z wyraźną pogardą. Puściła mimo uszu uwagę o objętości jej pośladków. To było poniżej jej godności reagować na coś takiego.
- Jak mi cię kurwa żal. - powiedziała, podnosząc z coraz większą pogardą. - Oczekujesz, że kiwniesz palcem i zrobię co chcesz? Pilnowanie tego psa to nie mój pierdolony obowiązek, tylko twój, paniusiu. Chryste, czemu ładni ludzi muszą być głupi, no ja pierdolę. - ostatnie zdanie powiedziała szeptem, jednak każde słowo niewątpliwie było doskonale przez Noelle zrozumiane.
- Czy ty uważasz, że jestem jak jakaś jebana kłoda ze słojami zamiast zwojów mózgowych? Ludzie, zwrócenie uwagi na zjebanego psa, który zakłóca ciszę nocną a obrażanie czyichś wyborów pidżamy to zupełnie inne rzeczy. Miałaś w liceum wnioskowanie logiczne, czy cokolwiek? No ja pierdolę. I dzięki bogu, nie. Masz ten zaszczyt mieszkania obok mojej przyjaciółki, która ma tyle masochizmu w sobie, że dzielnie znosi te wściekłe ujadanie każdej kurwa nocy. Potem chodzi biedna, niewyspana, z worami pod oczami. Ale ciebie to oczywiście nie obchodzi. Naćpiesz się pewnie lekami na sen i masz w dupie, że twój jebnięty pies demoluje ci mieszkanie i uprzykrza życie innym. - Ze zdystansowanej pogardy znowu nic nie wyszło, Franka i tym razem się uniosła.

Noelle Covington
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Francesca Arreola-Reeves

Przede wszystkim obie powinny się zastanowić i porozmawiać ze sobą na chłodno, gdy żadna z nich nie będzie już czuła tyle negatywnych emocji. Problem w tym, że środki nasenne, tak jak i większość leków w dużej ilości, wpływają też na psychikę człowieka, więc i Noelle ze zwykle przyjaźnie nastawionej do świata i ludzi oraz poważnej kobiety, stawała się czepiającą się o wszystko, wściekłą, wyzywającą furiatką. Jej naprawdę przydałby się lekarz, specjalista, który stwierdziłby w czym jest problem.
- Ja przynajmniej w przeciwieństwie do ciebie posiadam coś takiego jak mózg. Współczuję, że na jego miejscu masz jakąś pieprzoną gąbkę, która chłonie wszystko, co naleci. To ciebie jest mi żal. - w tym momencie obie były siebie warte i żadna nie chciała odpuścić tej farsy, która była co najmniej śmieszna.
- I wiesz co? To ty powinnaś się wstydzić, nachodząc mnie i dręcząc swoimi pojebanymi żalami, jakbyś nie rozumiała życia i mieszkała na jakimś odludziu, gdzie nie słychać żadnych zwierząt. Skoro zaś nie jesteś moją sąsiadką to nie powinnaś wpierdalać się w życie moje, mojego psa i przede wszystkim moich sąsiadów, którym to najwidoczniej nie przeszkadza, tylko jakiejś pierdolonej księżniczce z odludzia. Lepiej wracaj na swoją bezludną wyspę i daj ludziom spokój. Jak to mówią małolaty? Daj se siana i spadaj na drzewo. - ta babka serio działała jej już na nerwy. W dodatku miała taki głos, który wręcz dudnił w uszach blondynki i sprawiał, że irytowała się coraz to bardziej. Czy ta baba się nie zamknie w końcu i da jej święty spokój? Jeszcze chwila a blondynka zaraz wyrwie jej te brązowe kudły z głowy. W dodatku Covington próbowała naśladować tutejszą młodzież, czy jej się to udało? Tylko Francesca mogłaby to ocenić.
- Wow, jeszcze uważasz że jestem ładna? Przyznaj się, obserwujesz mnie od jakiegoś czasu i chcesz bym zwróciła na ciebie swoją uwagę, bo ci się podobam? - i znów złapała szatynkę za słówko, po czym jeszcze raz zmierzyła ją wzrokiem. Reeves brzydka nie była, to trzeba było przyznać, ale wystarczająco wkurzyła blondynkę, by ta chciała się z nią zaprzyjaźnić, tudzież umówić. A najbardziej dotknęło ją to, że kobieta znała jej sekret. Czy ona miała kamery wbudowane w mieszkaniu Covington? Noelle aż otworzyła usta ze zdumienia.
- Co ty wiesz o moim życiu?! - wydarła się więc na nią, aż pies zwiał do sypialni, zapewne schował się pod łóżkiem i zaczął gryźć ze stresu któryś z jej markowych butów lub torebek. Jak ta dziunia śmiała ją oceniać, nawet nie wiedząc, przez co blondynka przechodzi co dnia? Durna suka.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

No uniosła się znowu, chociaż z tyłu głowy miała koguta, który ioioio, próbował zaalarmować ją i zachęcić do eleganckiej spierdolki. Coś mówiło jej, że jeśli zaraz się nie opanują, ta cała sytuacja nie skończy się dobrze. Wbrew pozorom ranka nie przyszła się tutaj napierdalać w kisielu. Nie miała ochoty na bójkę, po prostu chciała kulturalnie, ekhm, wyjaśnić sprawę nieprzyzwoitego hałasu. Fanka miała dużą potrzebę rozwiązywania problemów na bieżąco, a wraz z poczuciem wspólnoty i odpowiedzialności społecznej wchodzą takie kwiatki. Nie raz zdarzało się, że upomniała jakiegoś szczyla wyrzucającego za siebie papierek na plaży, albo panicza niesprzątającego po swoim psie. Nie było w niej zgody na łamanie ładu społecznego. Dlatego Noelle ze swoim butnym egoizmem wkurwiała ją niemiłosiernie.
- Co ty pierdolisz? - zapytała uprzejmie. Zgubiła się już w tej pokrętnej logice prezentowanej przez blondynkę i nie zamierzała tego ukrywać. Jej zdaniem to nie wina jej ograniczonego rozumowania czy nie, tylko tego, że Noelle po prostu mówiła od rzeczy. Każde jej słowo powodowało tylko to, że jej brwi unosiły się coraz wyżej. Zrobła krok w tył, ogarniając przez chwilę całą tą sytuację z dystansu.
- Ja jebię. - powiedziała, po czym prychnęła z pogardą. - Wypierdalam stąd, do widzenia, pojebana lasko. Mam nadzieję, że ten szczur którejś nocy nie zeżre ci twarzy. Buziaczki, papa. - posłała jej całusa niczym hollywoodzka gwiazda, odwróciła się na pięcie i odmaszerowała do mieszkania przyjaciółki. Koniec maskarady na dzisiaj.

/zt

Noelle Covington
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
Zablokowany