Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

#19

Trinity Morrow

To już było pewne, Noelle złożyła już wypowiedzenie w kancelarii, zostały jej zatem ostatnie trzy miesiące pracy w tamtym miejscu, a blondynka widocznie częściej się uśmiechała, chodząc na jogę z Kaylą, wychodząc na spacery ze swoim psiakiem, który odpukać, uspokoił się na tyle że nie demolował jej mieszkania, a także tworząc biznes plan na swój ciasteczkowy biznes. Jednak zanim ten już wejdzie w życie to musiała upiec babeczki z miodem, który polecił jej Hunter, a także z truskawkami, które to lądowały na czubku każdej z nich w towarzystwie bitej śmietany. Zaprosiła szatynkę właśnie na dzień, kiedy to będzie eksperymentowała z miodowymi babeczkami, a sama po włożeniu ich do piekarnika wróciła do stoliku w kuchni i zaczęła pisać dalej swój biznes plan. Miała już odliczone pieniądze na ten biznes, w sensie jakie ma oszczędności, ponadto zdecydowana była choćby wziąć kredyt by szybciej móc rozkręcić interes. W tabelce też wypisała rzeczy, o których musi koniecznie pamiętać, co musi jeszcze zakupić, co udoskonalić, na dole kartki wypisała też lokale do wynajęcia, które rozważała pod miejsce swojej cukierni, o ile ten początkowy biznes w domu ze sprzedażą ciastek wypali. Wtem usłyszała dzwonek do drzwi i niczym inżynier z komiksów, zatknęła ołówek na ucho i poszła otworzyć.
- Hej, wejdź. Czego się napijesz? - zaproponowała, wpuszczając przyjaciółkę do środka i ciesząc się wyraźnie na jej widok. Widać było w niej tę zmianę, która zaszła, już nie była przygnębiona, wręcz emanowała radością i nowymi pomysłami, więc w jej kuchni można było zauważyć różne już wykonane ciasta, czy przepisy przyklejone magnesami na lodówkę. Deska do rozwałkowania ciasta też jeszcze nie została schowana, na wypadek gdyby nagle wpadł jej nowy pomysł do głowy i postanowiła go zrealizować. A na stole można było zauważyć oprócz kartki papieru kubek z gorącą herbatą, której to dymek unosił się do góry. Herbata była owocowa, zakupiona w sklepie gdzie spotkała brata Aarona i to była jedna z herbat z jego polecenia. I nie, nie odchudzała się, można było zauważyć że trochę zwiększyły jej się boczki, chyba zbyt często próbowała zrobionych przez siebie ciastek.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

018


Od swoich urodzin minęło już trochę czasu i bardzo wiele się wydarzyło. Potem wyjechała na chwilę, żeby spędzić czas tylko z Maxem. Ogólnie bardzo dużo spędzała z nim czasu i nie narzekała, wręcz przeciwnie, bardzo się do siebie zbliżyli. Tak bardzo, że okazało się, że po sytuacji na jej urodzinach była w ciąży. Bliźniaczej do tego. Jeszcze nikomu się o tym nie chwaliła, sama jeszcze nie strawiłą tej sytuacji. Do tego doszła sytuacja z chorobą Maxa. Informacja o białaczce ją dobiła tak bardzo, że gdy wróciła do domu, przepłakała prawie całą noc. Następnego dnia tak bardzo bolała ją głowa, że musiałam wziąć dzień wolnego, miała nadzieję, że jej podopieczni wybaczą jej nieobecność w szkole. Dzisiaj postanowiła wybrać się do Noelle, bo chyba potrzebowała z kimś porozmawiać, oczywiście mogła to zrobić z Maxem, ale chyba potrzebowała porozmawiać z kimś innym, a najlepiej z przyjaciółką. Cieszyła się, że Noelle znalazła inne zajęcie i teraz robić, coś co lubi i przestała się męczyć w kancelarii, która nie chciała jej pomóc w osiągnięciu ukończenia wymarzonego kierunku. Ubrała w zwiewną sukienkę wysiadła z auta, które zaparkowała pod domem przyjaciółki i niosąc świeże kwiaty dla przyjaciółki, zadzwoniła domofonem, aby po chwili zostać wpuszczona.
– Dzień dobry – Przywitała się z przyjaciółką buziakiem i wyciągnęła w jej stronę bukiet kwiatów – To dla Ciebie. Przechodziłam obok kwiaciarni i pomyślałam, że ci się spodobają. – Pogłaskała psa, który zapewne od razu ją zaatakował domagając się pieszczot. – Ładnie pachnie, co pieczesz? – Spytała idąc za przyjaciółką. Morrow pamiętała o nowym pomyśle na biznes i szczerze nie mogła się doczekać, aby poznać szczegóły tego planu. – A napiłabym się soku lub lemoniady jeśli masz.

Noelle Covington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Trinity Morrow

Całkiem ciekawy prezent urodzinowy sprawił jej Max, skoro teraz Morrow spodziewała się bliźniaków, jednak Covington póki co o niczym nie wiedziała, może podczas obecnego spotkania z przyjaciółką się czegoś dowie? Na pewno by zdecydowała się upiec jakieś zdrowsze ciasteczka, bo czy babeczki z miodem nie będą zbyt ciężkie dla ciężarnej? Mogła równie dobrze idealnie trafić w obecne zachcianki Tri, a więc wszystko się okaże. Kwiaty okazały się wręcz przepiękne i niezwykle spodobały się blondynce, która odebrała je i włożyła do wazonu, uprzednio zalewając go wodą z kranu.
- Ale piękne peonie, wiesz że to moje ulubione kwiaty, dziękuję. - nie mogła się na nie wręcz napatrzeć, takie były piękne no i skoro to były jej ulubione kwiaty to wiadomym było że się na ich widok niezwykle ucieszy. Fifi oczywiście chciała całą uwagę skupić na sobie, zatem zaczęła podskakiwać na przyjaciółkę Noelle, obwąchując ją z zaciekawieniem. Trochę to dziwiło Covington, bo przecież sunia znała już Tri, ale może przez fakt że dawno się nie widziały jej pies zachowywał się tak dziwnie w stosunku do jej przyjaciółki? Nie myślała nad tym dłużej, skupiając się na przyjemniejszym temacie, a mianowicie na ciastkach.
- Babeczki z miodem, truskawkami i bitą śmietaną. Wiem że to bardzo wysoko kaloryczny deser, ale każda z nas powinna sobie móc pozwolić na taką miłą chwilę zapomnienia. Chcesz spróbować te z pierwszej partii? - opowiedziała z dumą o swoim nowym przepisie, który uzyskała dzięki Hunterowi, poza tym można było zauważyć że blondynka jest o wiele szczęśliwsza, robiąc to co robi teraz, ale też widać było że trochę się jej przytyło, bo i boczki robiły się większe i tworzyła się pewna oponka na brzuszku. Ale lepiej jej o tym nie mówić, bo wtedy jeszcze by się zdenerwowała. Każdy cukiernik może mieć trochę kilogramów więcej, czyż nie?
- Akurat dzisiaj przygotowałam świeżą lemoniadę, będzie pasowała do tych ciastek pełnych słodyczy. - dodała, wyciągając dzbanek z lemoniadą z lodówki i nalewając go do oku wysokich szklanek, dodając jeszcze do nich po małym listku mięty i wycinając plasterek cytryny tak, by idealnie trzymał się na brzegu każdej ze szklanek. Widać było że Noe dbała o szczegóły, może to świadczyło o tym, że planowała mieć swój własny lokal więc chciała zadbać o klientów? Dobrze zatem przygotować się na goszczeniu przyjaciół.
- W ogóle jak tam wizyta u lekarza? Wszystko w porządku? - zapytała wyraźnie zatroskana, a wtem znów nadbiegła Fifi i zaczęła grać swoją piłeczką, którą podała właścicielce, a Noelle potoczyła ją do drugiego pokoju, więc psiak uradowany pobiegł za nią. Miały zatem chwilę spokoju.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Psy czasami tak mają, że mogą kogoś nie poznać i może faktycznie nie pamiętała Trinity, bo dawno nie była u Noelle. Teraz gdy wszystko wróciło do normy i sytuacja z ex była załatwiona, ona i Max powiedzieli sobie co do siebie czują, Morrow mogła odetchnąć i poza pracą spędzić trochę czasu z najbliższymi. Chciała też podzielić się dobrą nowiną.
– Cieszę się, że Ci się podobają – Odparła z uśmiechem na ustach.
Wygłaskała psa, jak tylko mogła i skupiła całą uwagę na blondynce. Nigdy nie sądziła, że Noelle będzie piec, ale może rzeczywiście to będzie sprawiało jej więcej radości niż studiowanie prawa.
– Oczywiście, że po proszę! Muszę spróbować co tam zrobiłaś – W związku z ciążą wzrósł jej apetyt na słodycze i inne takie, a że dzisiaj nie jadła jeszcze nic słodkiego, więc mogła pozwolić sobie na trochę słodyczy. – I lemoniada w połączeniu z babeczkami, to idealny pomysł – Posłała przyjaciółce serdeczny uśmiech i parzyła, jak ta z dokładną precyzją przygotowuje dla nich napoje. Najpierw listek mięty, a potem plasterek cytryny. Pierwszy raz widziała Noelle tak dokładną w kuchni.
– Opowiedz mi o co chodzi z tym babeczkowym biznesem, a potem porozmawiamy o mnie. – Pomyślała, że najpierw porozmawiają o niej. Nie chciała tak od razu rozpowiadać się o sobie zwłaszcza że trochę tego było.
– Ale uspokoję Cię, że wszystko jest w porządku, nie musisz się o nic martwić. – A tego nauczycielka nie lubiła najbardziej. Każdy miał własne problemy i nie powinien martwić się o innych. Jest zdrowa, ona również nieco przybrała na wadze, ale nie od babeczek, ale wkrótce to wszystko może się zmienić, bo skoro Noelle tak świetnie piecze, to pewnie będzie codziennie coś u niej zamawiać.

Noelle Covington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Trinity Morrow

Dla Noelle to było po prostu dziwne, że Fifi nie rozpoznała Tri, w końcu ta była jej sąsiadką i swego czasu często odwiedzała blondynkę z psem, zwłaszcza gdy Noelle miała problemy. Ale z drugiej strony Covington zastanawiała się, czy jej pies nie ma jakiejś wiewiórczej pamięci, bo często cieszył się na widok ludzi tak jakby widział ich pierwszy raz w życiu, a nie widywał ich codziennie, zawsze tak było ze starszą panią z klatki obok! Zatem blondynka przestała się już przejmować wydawałoby się dziwnym zachowaniem psiny. Czasem trzeba było zdać sobie sprawę z tego, czy to było ważne dla ciebie czy jedynie dla twoich bliskich, a gdy widzisz że nie czerpiesz z danego zajęcia radości to powinnaś robić to, co tobie sprawia przyjemność i robić to, na czym tobie zależy. Szkoda że Noelle dojrzała do tego tak późno. Zatem blondynka przygotowała babeczkę, udekorowała ją sporą ilością bitej śmietany, na sam czubek dodając truskawkę i tak gotowy deser, wraz z lemoniadą postawiła przed Tri.
- Voila! Tylko proszę o szczerą opinię, jeśli coś nie pasuje smakowo, czegoś brakuje, albo jest czegoś za dużo to mów śmiało. - trochę się denerwowała, bo chciała zrobić jak najlepsze wrażenie na przyjaciółce, która to mogłaby być jej pierwszą klientką przecież. I chociaż by dostała zniżkę dla przyjaciół to jednak zawsze choć trochę Noe by zarobiła w swoim nowym biznesie. Owszem, można było zauważyć zmiany również w jej kuchni, gdzie zwykle panował chaos, a teraz wszystko było poukładane, a i sama Noelle była bardziej dokładna podczas przygotowywania posiłku czy napoju, nie robiła wszystkiego "na szybko" tak jak kiedyś. Terapia w połączeniu z odcięciem się od toksycznego środowiska, wymagającego cudów szefa oraz tabletek na bezsenność naprawdę pomagały kobiecie stanąć na nogi. Zapakowała kolejną tackę z babeczkami do piekarnika i usiadła naprzeciwko przyjaciółki.
- Wiesz, nie udało mi się z tymi prawniczymi studiami niestety, w dodatku atmosfera w pracy mnie przygnębiała i jak się okazało zmagałam się z wypaleniem zawodowym. W dodatku popadłam przez to w depresję i uzależniłam się od leków nasennych, niestety musiałam dotknąć dna by zauważyć problem i próbować się od niego odbić, choć było ciężko. Polecono mi robić to, co lubię, a pamiętasz że pieczenie babeczek było moim lekiem na smutek i całe zło, więc przypomniałam sobie, że to właśnie lubię robić, a także poprawia mi to humor więc czemu by na tym nie zarabiać? - postanowiła wszystko wyjawić w dość dużym skrócie, na wypadek gdyby Morrow miała jakieś szczegółowe pytania, to wiadomo Noelle nie migała się od odpowiedzi. Pokazała jej wcześniej wypisywaną kartkę.
- Tutaj mam taki chwilowy zarys biznesplanu, najgorzej jest z wyborem lokalu, pomogłabyś mi znaleźć jakiś właściwy na małą kawiarenkę? Na pewno widzę go w jakimś słonecznym miejscu, najlepiej żeby miała własny ogródek, nieduży, przytulny lokal, może widziałaś taki na sprzedaż albo do wynajęcia? - Noelle oczami wyobraźni już widziała tę swoją kawiarenkę, tylko realnie do niej było niestety jeszcze bardzo daleko. Przyjrzała się jeszcze uważniej szatynce.
- Jednak wciąż mam wrażenie że coś przede mną ukrywasz. - nie znały się pierwszy dzień, więc wiadomo było, że blondynka coś wyczuje, nie wiedziała jednak czy to coś dobrego wydarzyło się w życiu przyjaciółki, czy wręcz przeciwnie i powinna się jednak zacząć o nią martwić.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Cieszyła się ze przyjaciółka znalazła zajęcie, które sprawia jej radość. Przykro było patrzeć, jak chodziła smutna, bo po raz kolejny nie udało jej się spełnić marzenia. Odkąd pamięta, Covington marzy o zostaniu adwokatem i naprawdę trzymała za nią kciuki, ale nie wyszło. A może to i dobrze? Czasami warto w życiu zrezygnować z czegoś i spróbować zmienić swoje życie, a może dzięki temu będziemy szczęśliwsi…
– Okej… postaram się – Zaśmiała się, ale jednocześnie ogarnął ją stres, bo nie chciała powiedzieć czegoś co może urazić przyjaciółkę. Wgryzła się w babeczkę i była w szoku, jak smaczna ona jest. Mruknęła z aprobatą i powoli przeżuwała pierwszy kęs. Sama nie była dobrą kucharką i ciężko jej było stwierdzić, co jej brakuje, bo była bardzo smaczna, delikatna i jednocześnie puszysta. – Jest bardzo pyszna. naprawdę! – Nie spodziewała się, że przyjaciółka ma taki talent. Popiła jeszcze świeżą lemoniadą i mogła ugryźć kolejny kawałek.
– Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie, tak wiele się u Ciebie wydarzyło… – Zmarszczyła ze smutku brwi, bo dotarło do niej, jak bardzo zaniedbała swoich przyjaciół. Jej związek z Maxem był świeży, ale rzeczywiście od czasu urodzin poświęcała mu dużo więcej uwagi, niż najbliższym. – Wybacz mi, że nie było mnie przy Tobie, gdy to wszystko się działo. – Powiedziała szczerze patrząc przyjaciółce w oczy. Niestety w najniższych tygodniach dziewczyny również będą miały pod górkę, bo brunetka nie wyobrażała sobie zostawić teraz Maxa samego na kilkanaście godzin, pewnie sam w końcu będzie miał jej dość, ale … sama myśl, że ma go zostawić samego sprawiała, że martwiła się jeszcze bardziej.
– Oczywiście zerknę i pomogę ci coś znaleźć. Szukałaś już jakiś ogłoszeń w internecie lub byłaś przejść się po mieście? – Nie znała się na tych sprawach, więc mało rozumiała z tego biznes planu, ale przejrzała go. Wydawał się dobrze zrobiony.
– U mnie też się trochę wydarzyło. Od jakiegoś czasu jestem z Maxem i … będziemy mieć dziecko… a raczej dzieci. Tak dokładnie to dwójkę… – Wyznała zerkając na blondynkę.

Noelle Covington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Trinity Morrow

Czasem tak właśnie jest, że myślimy iż jedynie spełnienie naszych marzeń z dzieciństwa może nas całkowicie uszczęśliwić. Jednak, podobnie jak w przypadku Noelle, nie zawsze się to udaje, więc blondynka nie może potwierdzić lub zaprzeczyć tej swojej myśli o marzeniach. Są również osoby które dążą do spełnienia swojego marzenia i się im to udaje, lecz wtedy okazuje się że to wcale nie uszczęśliwiło, że to nie to i co dalej? Noelle na terapii dowiedziała się, że jej marzenie nie było do końca jej marzeniem, a raczej marzeniem jej rodziców, a blondynka chcąc ich zadowolić dążyła do jego spełnienia, wmawiając sobie że to też i jej marzenie. Dlatego lepiej że się jej nie udało, przynajmniej mogła zajrzeć wgłąb siebie i dostrzec to, co sama chce robić i co sprawia jej radość. Tym były właśnie babeczki i własna kawiarenka, w której to będzie sprzedawała swoje wypieki. Już nie odczuwała smutku, tylko może kilka dodatkowych kilogramów.
- Oczywiście żadnej presji czy coś, ja chcę tylko poznać uwagi, by moje wypieki były lepsze. - wiadomo że blondynka nie chciała stresować szatynki, a gdyby wtedy wiedziała że tamta jest w ciąży to już w ogóle. Jednak widać było jak wpatrywała się w jedzącą Trinity w niemym oczekiwaniu na wyrok. To od przyjaciółki zależało czy będzie on skazujący na wyrzucenie babeczek i beznesplanu do śmietnika, czy ułaskawiający i otwierający zielone światło na własny biznes blondynki. Dlatego odetchnęła z ulgą, usłyszawszy słowa Morrow.
- Szczerze mówiąc mi ulżyło, bo obawiałam się, że jestem tak samo beznadziejną kucharką i cukiernikiem, co prawnikiem. - odparła, starając się obrócić swoją porażkę z prawem w żart, jednak w jej przypadku wychodziło to różnie. Aż sama musiała się napić lemoniady, bo zaschło jej w gardle. Zanim zaczęła mówić o paśmie swoich niepowodzeń, wzruszyła ramionami.
-Terapeutka twierdzi że to już musiało zacząć się wcześniej, jednak wtedy jeszcze tego nie zauważałem czy nie odczuwałam zbytnio, a każda kolejna zmiana pojawiająca się w moim życiu prowadziła mnie do dna, pogłębiając smutek. Ja też zawiniłam, bo byłam uparta i uznałam że sama sobie z tym poradzę, że to przejdzie, a gdy nie przeszło to się najzwyczajniej w świecie poddałam. - podobno nie ma winnych gdy pojawia się depresja, ale musi być wcześniej impuls, wydarzenie które ją wywoła. Ujęła dłoń przyjaciółki, gdy ta ją przepraszała.
-Nie obwiniaj się, bo i tak w tamtym czasie nie dopuszczałem do siebie nikogo, więc jest bardziej niż pewne że odrzuciłabym twoja pomoc, twierdząc że nie mam żadnego problemu. Kluczem do sukcesu było to, że sama sobie zdałam sprawę z tego, że mam problem i muszę szukać pomocy, a ty masz swoje życie, więc nie chciałam się narzucać, inaczej miałabyś mnie cały czas na głowie, aż miałabyś mnie w końcu dość. - mówiła to szczerze, patrząc przyjaciółce w oczy. Nie miała za złe tego Trinity, że ta wyjechała by poukładać wszystko w swojej głowie, a gdy wróciła to układała sobie życie z Maxem.
- Widziałam kilka lokali do wynajęcia w różnych częściach miasta, chciałabym je odwiedzić i porównać z moją wizją, rozejrzeć się czy okolica przyciąga tłumy, zapoznać się z konkurencją w pobliżu i przede wszystkim z ceną za wynajem i wkładem własnym, który musiałabym włożyć w ten biznes. - widać było że na temat własnego ciasteczkowego biznesu, blondynki twarz się rozjaśnia i oczy stają się radośniejsze. Niby się orientowała w terenie, ale wolała być wtedy w lokalu z kimś, kto obiektywnie spojrzy na dane miejsce, a nie jak ona będzie podekscytowana i rozemocjonowana w pełni, bo będzie miała jakąś wizję na tu i teraz w danym pomieszczeniu. Ale się Noelle zdziwiła ostatnimi słowami przyjaciółki. Jej twarz wyrażała szok, wpatrywała się w szatynkę, a następnie w jej płaski jeszcze brzuch jak mniemam.
- To cudownie! Gratuluję! Czemu nic nie powiedziałaś wcześniej? W ogóle możesz jeść babeczki w swoim stanie? Znasz już płeć czy to dwaj chłopcy, dwie dziewczynki czy parka? - tak się podekscytowało wieścią o ciąży Tri że kompletnie zapomniała o wątpliwościach, które miała gdy jej przyjaciółka zaczęła spotykać się z Maxem. Nie chciała by Morrow miała złamane serce jak poprzednio, gdy ich wspólny przyjaciel najpierw wyznawał jej uczucie, a potem wyjechał. Ale skoro są już w związku i oczekują dzieci to chyba mężczyzna nie zostawi szatynki, czyż nie? Jakby tak zrobił to stałby się dupkiem numer jeden w mniemaniu panny Covington.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Nigdy nie sądziła, że zostanie testerem wypieków Cavington, ale życie bywa różne i często się zmienia. Trinity również uwielbiała gotować i piec, ale nie wiązała z tym przyszłości. Kocha pracę z dziećmi i wiedziała, że to właśnie to chce robić do emerytury. Może i na studiach myślała nad zmianą, w sumie najpierw poszła na studia ekonomiczne, a wylądowała na pedagogice, co dość mocno nie spodobało się jej ojcu. Miałą gdzieś jego zdanie, najważniejsze było to jak ona się czuję i mam nadzieję, że Noelle nie będzie przejmować się opinią innych.
– Szczerze powiem, iż nie sądziłam, że kiedykolwiek zostanę testerką Twoich wypieków… ale powiem szczerze, że babeczki są pyszne. Masz talent.
Szczerze pochwaliła przyjaciółkę, bo taka była Trinity. Szczera i otwarta, zawsze można na nią liczyć i nie lubi kłamać, dlatego Noelle otrzymała szczerą opinię. Gdyby trzeba było coś dodać, bardziej podpiec, to na pewno by powiedziała.
– Postaram się, ale chyba nigdy nie wybaczę sobie, że zajęłam się sobą i nic się nie odzywałam. – Trinity była na takim etapie życia, gdzie poświęcała wiele czasu na relacji z Max'em. Była w 100% pewna, że trafiła na tego jedynego i nie bała się że zostanie skrzywdzona. Nigdy nie sądziła, że zwiąże się z przyjacielem, ale nigdy nie żałowała swojej decyzji.
– Jeśli będziesz potrzebowała pomocy, to daj mi znać, a pomogę. Może nie znam się na budownictwie, ale mogę wyrazić swoją opinię, jako potencjalny klient. – Uśmiechnęła się do przyjaciółki dając jej znać, że mówi szczerze.
– Dziękuję – Jej uśmiech się powiększył – Jeszcze nic konkretnego nie wiem, doktor powiedział, że to zbyt wcześnie aby określić płeć dziecka. Wiemy na pewno, że to bliźnięta i rozwijają się bardzo dobrze. – Położyła dłoń na brzuchu i pomasowała lekko. – Jeszcze nie powiedziałam Max'owi, kompletnie wiem, jak mu o tym powiedzieć… – Na jej ładnej buzi pojawił się grymas. To była sytuacja, która dręczyła ją od kilku dni. Nie chciała mówić przyjaciółce o chorobie Max'a, bo to nie ona powinna dzielić się tą informacją, tylko Max.

Noelle Covington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Trinity Morrow

Do niedawna sama Noelle nie sądziła że będzie miała własny, ciasteczkowy biznes. Gdyby ktoś jej to powiedział nie wiem, dajmy na to kilka lat temu to pewnie by wyśmiała tę osobę. Obecnie jednak wiedziała, że to jest to, co chce robić w życiu. Czy jeszcze jej się to odmieni? Zobaczymy, przecież wraz z biegiem czasu nasze priorytety i marzenia się zmieniają, może tak też być i tym razem. I teraz blondynka już wiedziała, że tylko jej własna opinia się liczy, nie innych, zwłaszcza toksycznych osób w jej życiu.
- Kamień spadł mi z serca. Wierz mi, nigdy nie sądziłam, że wykorzystam ten talent do zarobku jako życiowy biznes. - przyznała szczerze, odczuwając ulgę. Aż z tego wszystkiego sama ugryzła jedną z babeczek i przez chwilę rozkoszowała się jej miękkością, oraz idealnym wręcz nadzieniem. Że też wcześniej na to nie wpadła, wciąż nie potrafiła sobie tego wybaczyć.
- Ej, to ja tutaj powinnam być tą co powinna wybaczać albo nie, w końcu już drugi raz zostawiłaś mnie i się nie odzywałaś, a ja i tak ci wybaczam i daję kolejną szansę. Ale pamiętaj, to już jest ostatnia szansa, czwarty raz do tej samej rzeki nie wejdę. - odparła, starając się zachować powagę, ale widać było pełzający po jej twarzy uśmiech i to, że nie mówi serio. Niezależnie od tego ile to razy Trinity by ją opuszczała, kobieta zawsze miała swoje miejsce u boku Noelle. No oczywiście do czasu aż blondynka uznałaby że ma już dość takiej przerywanej przyjaźni, wtedy to mogłaby zakończyć znajomość i nie wybaczać po raz kolejny. Jaki płynie z tego wniosek? Żeby nie nadwyrężać zaufania Noelle. I skoro obecnie jej przyjaciółka była szczęśliwa, to Noelle już o nią się nie martwiła, choć wcześniej była sceptycznie nastawiona do romansu czy związku z przyjacielem, bo już jeden takowy Trinity miała i skończyła go ze złamanym sercem, nie chciała zatem by szatynka powtórzyła tę jakże nieprzyjemną sytuację.
- W takim razie bardzo chętnie wybiorę się z tobą na oglądanie lokali. Obserwuj bacznie osobę sprzedającą i prezentującą nam lokal, żeby wyczuć czy nie jest oszustem i chce mi wcisnąć coś, w co będę musiała włożyć zbyt wiele pieniędzy i ostatecznie zostać bankrutem. - blondynka świetnie zdawała sobie sprawę z tego, że potencjalnemu nabywcy lokalu można sprzedać dosłownie wszystko, by pozbyć się lokalu, jednak trzeba mieć wtedy obok kogoś, kto obiektywnie spojrzy na sprawę, a nie przez pryzmat podniecenia tą nowością jaką jest właśnie zakładanie i rozkręcanie własnego biznesu.
- Mnie by przerażała wizja bliźniąt, ale ty kochasz dzieci więc i z dwójką sobie poradzisz. - wiedziała to, po prostu to wiedziała że Tri sobie świetnie poradzi z maluchami, bo miała doskonałą rękę do dzieci, nie to co panna Covington.
- Boisz się że to go przerośnie i was zostawi? - no i zaskoczyło ją wyznanie przyjaciółki. Czego się ona obawiała ze strony swojego ukochanego? Nie wiedziała przecież, że Max jest chory, bo skąd mogłaby to wiedzieć?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Życie potrafi nas zaskoczyć i trzeba cieszyć się z tego, że blondynka znalazła sposób na to, żeby zarabiać na życie w sposób, który ją satysfakcjonuje. Lepiej pracować tam, gdzie sprawia to nam przyjemność, mamy ochotę pojawiać się w pracy, niż tam gdzie dostajemy depresji, wracamy bardziej zmęczeni do domu i nic nam się nie chce.
– Ciesz się że robisz coś co lubisz. Przykro było mi patrzeć, gdy kolejny raz nie możesz pracować w zawodzie, o którym tak długo marzysz – Przyznała ze smutkiem w głosie. Podziwiała przyjaciółkę, za to że tak długo trwała w swoim postanowieniu i nie poddawała się i walczyła do samego końca.
– Drugi raz? – Powtórzyła patrząc na nią zmieszanym wzrokiem. Trin nie przypominała sobie, kiedy był pierwszy. Widziała po jej minie, że nie mówiła poważnie, ale mimo wszystko starała sobie przypomnieć kiedy był ten pierwszy raz. – Nie pamiętam, żebym wcześniej cię zostawiała. A jeśli chodzi o teraz, to bardzo przepraszam, ale naprawdę zależy mi na Maxie i chciałam poświęcić się temu związkowi. Nigdzie nie wyjechałam, tylko spędzałam czas z Maxem. – Dodała, bo uznała, że przyjaciółka powinna znać prawdę. Nie olała jej specjalnie, ale po prostu poświęciła swój czas na związek. Choć raz musiała pomyśleć o sobie.
– Dobrze, postaram się zapamiętać – Kiwnęła głową próbując zapamiętać wszystkie uwagi, jakie powiedziała przyjaciółka. Wiedziała, że wybór lokalu był bardzo ważny i trzeba była to bardzo dobrze przemyśleć.
– Myślisz? Ja wciąż jestem przerażona… – Zaśmiała się, ale taka była prawda. Nie planowała tej ciąży, pojawiła się nagle i musiała teraz oswoić się z tą informacją.
– Co? Nie! – Zaprzeczyła od razu, ale była w totalnym szoku, że przyjaciółka tak pomyślała. Przyglądała się jej przez dłuższą chwilę z zmarszczonym czołem. – Noelle, czy Ty masz coś do Max’a? Dlaczego pomyślałaś, że mnie zostawi? Przecież go nawet nie znasz… – Czuła potrzebę bronienia Max’a bo on nie był taki, jak inni mężczyźni. Wierzyła, że Max naprawdę ją kocha i jej nie zostawi.

Noelle Covington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Trinity Morrow

Na szczęście nie mogło być tak, żeby całe życie szło pod górkę, jak to mówią zawsze po burzy wyjrzy słońce i w tym wypadku było wręcz identycznie. Noelle przez długi czas biegła za nieosiągalnym, próbując spełnić swoje marzenia. A czasami trzeba było się po prostu na chwilę zatrzymać, odetchnąć wręcz i rozejrzeć się dookoła, czy aby na pewno warto gnać za tym, co nieosiągalne zanim poszukać czegoś, co również będzie nam sprawiało przyjemność? Na szczęście w pewnym momencie blondynka się zatrzymała i zdecydowała się na zmianę, co było jak się potem okazało, doskonałą decyzją.
- Tak, muszę przyznać że teraz jestem naprawdę szczęśliwa. A jak tam u ciebie w pracy? - szybko zmieniła temat z siebie na szatynkę, bo nie chciała już wracać do swoich niespełnionych marzeń. To nadal przywoływało w niej przykre wspomnienia, bo do czego doprowadziły ją niespełnione marzenia? Na samo dno i do depresji.
- Wtedy jak wyjechałaś na studia to również straciłyśmy kontakt na długo. - wypomniała przyjaciółce sytuację sprzed trzech, a nawet obecnie czterech lat, gdy spotkały się w przykrych okolicznościach, lecz tym razem przykrych dla Morrow. I wcale to nie tak, że Noelle miała o to nadal żal do kobiety, trochę sobie z nią pogrywała na żarty.
- Czyli można powiedzieć że się kochacie tak prawdziwie skoro chcecie spędzić każdą wolną chwilę ze sobą? - zapytała w celu upewnienia się czy dobrze zrozumiała. Naprawdę życzyła im by to było prawdziwe uczucie, a nie żeby to było to chwilowe zauroczenie, gdy chce się spędzać każdą wolą chwilę z ukochanym, by ostatecznie po jednej większej kłótni ich związek tego nie przetrwał i by boleśnie ze sobą zerwać.
- Nie bój się, przecież każda kobieta ma instynkt macierzyński, więc ty również go posiadasz, tylko musi się uaktywnić. Chociaż mi się wydaje że tobie nie ma co się uaktywniać, bo przecież tak świetnie radzisz sobie z innymi dzieciakami, jak mogłabyś nie radzić sobie ze swoimi, które kochasz? W ogóle masz pierwsze zdjęcie usg? - ciocia Noelle już chciała zobaczyć maluszki, będzie musiała zrobić prezent dla Trinity i dzieciaczków, wyprawić baby shower, ale musiała jeszcze poznać płeć bliźniąt. Ale czy na tak wczesnym etapie Morrow mogłaby już to wiedzieć?
- Nie mam nic przeciwko niemu, jednak to ty wyglądasz tak jakbyś obawiała się mu to powiedzieć, a skoro się czegoś obawiasz to masz ku temu powody, wywnioskowałam zatem że może on nie chcieć mieć dzieci i zostaniesz z nimi sama. - uniosła ręce w geście obronnym, bo miała nieuchronne wrażenie że przyjaciółka ją w tym momencie wręcz atakuje. Czy to źle że przyjaciółka się martwi o ciężarną? Może blondynka po prostu źle odczytała zachowanie Trinity i stąd to niezrozumienie?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Uśmiechnęła się do przyjaciółki słysząc jej pytanie. Domyśliła się co robi i postanowiła zrobić to samo. Nie chciała, żeby blondynka była smutna. Zaczęła robić coś nowego, coś co sprawia jej radość i niech tak pozostanie.
– Dobrze, czasami mam dużo pracy, ale w weekendy staram się odpoczywać – Rzeczywiście tak było i ostatnio już nie odpoczywała sama. W weekendy zawsze starała się nocować u Maxa lub on u niej. Zdarzało się że w niedzielę wieczorem musiała zamknąć się w swoim małym gabinecie i przygotować się na poniedziałkowe zajęcia. Musiała też wymyślić, co zrobi teraz gdy już o ciąży.
– Miałam dużo nauki, wiesz o tym. Ale już jestem tutaj i postaram się częściej odzywać – Odezwała się cichym głosem obiecując poprawę, ale bała się, że może stać się inaczej, gdyż stan Maxa może się pogorszyć i będzie potrzebował jej stałej opieki.
– Powiedzieliśmy sobie co czujemy, ale to świeża sprawa i może dlatego staramy się spędzać każdą chwilę razem, nie wiem… – Wzruszyła ramionami obejmując dłońmi szklankę z lemoniadą. Dla Triny to nie było chwilowe zauroczenie, tego była pewna. Znała Maxa kilkanaście lat i przez ten cały okres się przyjaźnili. On tak samo został skrzywdzony przez swoją drugą połówkę i to ich połączyło.
– Dzięki Noelle, chyba potrzebowałam to usłyszeć – Uśmiechnęła się szczerze do przyjaciółki, czując się zdecydowanie lepiej. – Oczywiście, żę mam. Poczekaj… – Sięgnęła po swoją torebkę i z bocznej kieszeni wyciągnęła zdjęcia. Od razu podała je Wzięła głęboki wdech uspakajając się.
– Jesteśmy parą raptem kilka tygodni, chyba każda kobieta miałaby obawy. Wiem, że mnie nie zostawi, ale jednak to zbyt wcześnie i po prostu nie wiem co pomyśli… Chciałabym, żebyś go polubiła, bo jest dla mnie bardzo ważny… – Spojrzała znacząco na przyjaciółkę. Nie chciała mówić o jego chorobie, bo sama jeszcze była przerażona. Postanowiła nikomu nic nie mówić, bo nie wiedziała, jak zareaguje na to McCarthy.

Noelle Covington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
Zablokowany