Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

Max od razu powiedział lekarzom, że pod żadnym pozorem nie mają mu dawać jakichś procentów, które nijak mają się do rzeczywistości, ponieważ każdy organizm jest inny i inaczej znosi leczenie czy nawet inaczej przebiega choroba. Ktoś kto jest małym i drobnym członkiem może wyjść z tego bez szwanku, a taka osoba jak on, która dobrze się odżywia i dba o sobie może to nieść źle, chociaż jak na razie ciemnowłosemu nic nie jest, w takim sensie, iż leczenie nie powoduje, że musi wyłączyć się z życia. To dla niego jest nadzieją, ale nie nastawia się na nic, nie ma zamiaru się poddać, ale różnie bywa.
Nauczyciel jest po prostu sobą, nigdy nie wdział sensu w tym by udawać kogoś innego, bo niby po co? By wpasować się w jakieś dziwne kanony, ponieważ gdy człowiek różni się od reszty to jest zły? Gorszej i głupszej bzdury nigdy nie słyszał. Każdy z nas jest wyjątkowy, a McCarthy jest pełnym energii człowiekiem, który ma na swojej przystojnej twarzy szeroki uśmiech. Nie chce się zmieniać, bo to oznacza wyrzeczenie się siebie, a na to sobie nie pozwoli, ponieważ za bardzo sobie ceni swoją niezależność.
- Cieszę się. - z łobuzerskim uśmiechem puścił jej oczko. Właśnie taki jest Max. Przy nim nie ma tematów tabu czy czegoś takiego jak wstyd, bo potrafi rozluźnić każdą atmosferę i tez nie ma dla niego czegoś o czym nie można rozmawiać. - Nie rozmawiajmy o tym, bo psujemy sobie tylko humory, dobrze? - po tych słowach również złożył na jej ustach szybki pocałunek, tak po prostu.
Sam chciał ja zabrać na randkę, ale niestety jutro ma dostać kolejna dawkę chemii i nie ma bladego pojęcia jak się będzie czuć, a nie chciał odwoływać spotkania by Trinity nie poczuła się źle. - W zasadzie możemy pojechać razem i zrobimy sobie piknik co ty na to? - zaproponował Maximilian.

Trinity Morrow
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

jakie to życiu potrafi być na fair… Człowiek dbał o siebie całe życie, zdrowo się odżywiał i nagle TRACH! Choroba spada na Ciebie tak nagle, bierze cię z zaskoczenia. Nigdy nie mogliśmy wybrać sobie życia i rodziny, mogliśmy jedynie mieć mały wpływ na to, jak toczyło się nasze życie. Na atakujące nas choroby już jednak nie. Prawdopodobnie załamie się gdy dowie się o jego chorobie, bo stał się dla niej kolejną najważniejszą osobą w jej życiu. Jej rodzice go uwielbiali, znali go od lat. Doskonale znają swoją córkę i wiedzą już co się z nią dzieje, nic nie mówili, bo nie lubili wtrącać się w życie swoich dzieci. Nic nie uczy nas tak, jak nauka na własnych błędach.
– Przepraszam, masz rację on nie jest wart naszego czasu… Wszystko jest załatwione i niczym już nie musimy się martwić. – Uśmiechnęła się do niego przekonując go tym, że naprawdę nie ma czym się martwić. Ian to przeszłość, którą zostawia daleko za sobą. Odwzajemniła pocałunek i nagle dotarło do niej, jakie to proste być wobec siebie szczerym, otworzyć na innego człowieka. Próbowała związać się z kimś po Ianie, ale nigdy nie doszło do pocałunku z Maxem było inaczej… miło i nie czuła skrępowania. To właśnie jego potrzebowała, żeby poczuć się dobrze.
– Razem? – Odwróciła wzrok rumieniąc się delikatnie. Dla niej to było coś nowego, zwłaszcza z nim. Wciąż rumieniła się na samo wspomnienie ich pierwszego razu.
Chrząknęła zawstydzona poprawiając włosy.
– A mamy rzeczy na piknik, czy musimy gdzieś podejść? – Spojrzała na swój strój, który nie do końca nadawał się do jazdy konnej, ale co tam! Raz się żyje, prawda?

Maximilian McCarthy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

Jak to się mówi – życie to suka i Maximilian się właśnie na tym przejechał. Na początku był wściekły przez to co się stało i zastanawiał się dlaczego to właśnie jego spotkało. Wszystko to było w nerwach, a jak wiadomo McCarthergo nie jest tak prosto wyprowadzić z równowagi, bo ten człowiek to chodzący misiek, no dobra są wyjątki, ale to naprawdę jest garstka osób, które zaszły mu za skórę, jednak nawet wtedy jest dla nich miły, bo każdemu należy się szacunek, ponieważ jak przychodzi co do czego to sami chcemy tego on innych, ale na to musimy zasłużyć. Nie ma tak łatwo.
Gdy trochę ochłoną doszedł do wniosku, że każdy kto borykał się z czymś takim albo miał jakąś inną poważną chorobę tak myśli. Nie mógł pogrążyć się w czymś takim, bo wtedy wyrzekłby się siebie – wesołego człowieka, który swoim entuzjazmem i miłością do matematyki zaraża nią innych. Teraz miał dodatkowy cel – miał w swoim życiu cudowną kobietę, która będzie się o niego martwić, kiedy dowie się co takiego mu dolega.
- Jest tam gdzie powinien być i trzeba o nim zapomnieć. – powiedział z mocą Max. Teraz w tym wszystkim najważniejsi są oni i to co zgodzili się razem stworzyć. Oczywiście w tym momencie ciemnowłosy nie miał bladego pojęcia, że gdy doszło między nimi do zbliżenia w dniu jej urodzin to naprawdę coś razem stworzyli, nie zaraz, nie coś tylko kogoś, a właściwie to dwóch ktosiów.
- No tak, razem. Chyba, że chcesz jechać sama to nie ma problemu. - uśmiechnął się do niej szeroko. - Mam w samochodzie przygotowany koszyk. - dodał z takim samym uśmiechem, bo nie da się ukryć, że się trochę przygotował. Niedaleko jest cudowne miejsce na piknik, spokojne, w którym będą mogli w spokoju porozmawiać.

Trinity Morrow
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

NIgdy niczego nie możemy przewidzieć i nie mamy wpływu na to co się dzieje. Najbardziej szkoda nam tych osób, które wiemy,że nie zasłużyły na taki los, bo Max nie zasłużył, nikt nie zasłużył. Osoby chorujące na raka często się załamują, powoli ich chęć do walki spada i właśnie wtedy bardzo potrzebna jest pomoc rodziny i dobrze jest ją przyjąć, choć często przychodzi nam to z trudnem. Trinity miała z tym problem, bo gdy pojawił się problem z Ianem, nie potrafiła poprosić o pomoc, musiało prawie dojść do tragedii, żeby się ocknęła i wyznaje Maxowi prawdę. Było jej ciężko, ale jej ulżyło, naprawdę poczuła się o nieco lepiej. Nawet przestała mieć taką paranoję, bo wiedziała, że gdyby coś jej się stało to był ktoś, kto jej pomoże.
– Dokłądnie – Kiwnęła głową definitywnie kończąc temat byłego. Skoro od teraz mieli być parą, chciała w pełni zaangażować się w ten związek i dać z siebie wszystko, żeby Max był z nią szczęśliwy. Oboje nie mieli szczęścia w miłości i chciała, żeby ich związek był udany.
– Widzę, że wszystko dokładnie zaplanowałeś… – Na jej słodkiej buzi pojawił się cwany uśmiech, ale tak naprawdę bardzo się cieszyła, bo nigdy nie jeździła na koniu i nikt nigdy nie zorganizował dla niej pikniku. Dzięki niemu po raz pierwszy od bardzo dawna poczuła się wyjątkowo. – Przejedźmy się razem, ale musisz obiecać mi, że nie spadniemy, dobrze? – Posłała mu surowe spojrzenie godne nauczycielki. Jednak chwilę później podeszła do niego z uśmiechem na ustach. – Żartuję, wiem , że przy Tobie nic mi nie grozi. – Stanęła na palcach u ucałowała jego policzek. Odsunęła się i znów podeszła do jego konia i pogłaskała go po głowie. – Jesteś piękny, wiesz? - Powiedziała do konia, w ogóle nie przejmując się tym, że z boku dziwnie to wygląda.

Maximilian McCarthy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

Maximilian na początku miał wiele negatywnych myśli i nawet przeszło mu w tym jego pustym baniaku, że może nie będzie się leczyć, bo po co? Szkoda czasu i takie tam, ale po krótkim czasie sam dał sobie mentalnie kopa w dupę, że jak w ogóle mogło mu coś takiego przyjść na myśl, ma dla kogo żyć i jego śmierć nikomu nie zrobiłaby na dobre, brzmi to trochę arogancko, ale on brał tylko pod uwagę cierpienie swojej rodziny i najbliższych przyjaciół, których również zaliczał do grona swojej najbliższej rodziny, jednak takiej z wyboru. Przez chwilę miał chyba jakieś zaćmienie mózgu. Sam doskonale zdawał sobie z tego sprawę i od razu wziął się za siebie, nie było łatwo, to też było wiadome i nadal nie jest, ale z racji tego, że McCarthy jest upartym człowiekiem to się nie poddaje i nie miał zamiaru zmienić swojego trybu życia jakoś drastycznie. Musiał przystopować z pewnymi rzeczami, nie było to jednak niczym wielkim i jakoś mu to nie przeszkadzało. Coś za coś, prawda? Więc jak widać na załączonym obrazku – Max nie poddał się i dzielnie walczy. Bywały nawet momenty, że wspierał innych podczas tego czasu, gdy leżał pod wężykami, które wtłaczały Maximilianowi lek w krwiobieg.
Na jej słowa tylko pokiwał głową. Nie można pozwolić by ten człowiek niszczył im to co zaczęło się układać tak dobrze. Ten facet nine ma teraz wpływu na to co się dzieje w jej życiu, ponieważ jest odcięty. Dawno powinno się tak stać, ale na szczęście odpowiednie osoby zajęły się tym jak trzeba, bo gdyby Max się tym zajął mogło by się to skończyć bójka.
-Nie. To już jest nawyk, zawsze jak tu jestem to biorę jedzenie i siedzimy sobie z Shadow w naszym miejscu. - uśmiechnął się do niej że wzruszeniem ramion, ale taka jest prawda. Max kocha spędzać czas na łonie natury. Jego koń swobodnie chodzi po łące a Max siedzi sobie spokojnie i odpoczywa. -Nigdy w życiu nie pozwolił bym ci spaść. - na potwierdzenie tych słów koń zarżał głośno i kiwał głową jakby zgadzając się.
Zostawił na chwilę Trinity i poszedł po koszyk. Gdy wrócił wyprowadził konia z boksu. Właściwie to otworzył tylko drzwi, ten ogromny koń po prostu wyszedł za nim ze swojego miejsca i poszedł za swoim przyjacielem. Max nie lubił określenia pan. -Trzeba się przygotować wielkoludzie. - poklepał przy tym zwierzaka po wielkim łbie. - Chcesz pomoc? - zapytał Morrow w uśmiechem

Trinity Morrow
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Chyba każdy na początku swojej chory ma takie czarne myśli. Człowiek jednego dnia żyje pełnią życia, jest szczęśliwy, a za chwile siada w gabinecie lekarskim i lekarz rzuca na nas okropną nowinę i nagle dzieje się wszystko tak szybko, że nie potrafimy tego ogarnąć. Więc nic dziwnego, że Max czuje się skołowany i nie chce obarczać Trinity taką odpowiedzialnością. Najważniejsze, że się nie poddał i walczył bo miał dla kogo. Najważniejsze tylko znaleźć w sobie odwagę i powiedzieć rodzinie i pozwolić sobie pomóc, wesprzeć w tym najtrudniejszym dla niego okresie.
– Okej, rozumiem – Odwzajemniłą uśmiech, ale wciąż była w szoku. Znała go tak długo i nie wiedziała, jak to się stało, że umknął jej fakt, że ma konia i jeździ na nim na pikniki.
– Widzę, że oboje jesteście bardzo pewni siebie – Zaśmiała się widząc, że koń mu przytaknął. Wiedziała, że konie były inteligentne, ale jak widać, ten szczególnie. Stała z boku obserwując jak wyprowadza konia z boku. W środku wydawał się duży, ale teraz gdy patrzyła na niego w całej okazałości wydawał jej się ogromny. Z trudem przełknęła ślinę intensywnie zastanawiając się jak na niego wsiądzie. Drgnęła słysząc jego pytanie. Pomóc? – Ee… oczywiście, tylko musisz powiedzieć mi co mam robić. – Nigdy wcześniej nie pracowała na koniach, nawet na nich nie jeździła, to będzie jej pierwszy raz. Cieszyła się, że dojdzie do tego na jego koniu i to jeszcze z nim, bo to dodawało jej odwagi.
– Muszę ci się przyznać, że to będzie mój pierwszy raz i trochę… się boję – Przyznała szczerze podchodząc do niego nie spuszczając spojrzenia z Shadow.

Maximilian McCarthy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

Każdy kto zna Maxa wie, że nie lubi zamartwiać ludzi swoimi problemami, a choroba to niestety problem, nie da się tego ukryć. Chciał sobie poradzić z tym sam, ale się nie da. Kocha swoje życie takim jakim jest i nie chce go stracić. Jest z natury optymistycznym człowiekiem, który się nie poddaje i tak właśnie jest w tym przypadku. Bywa zmęczony, ale nie jest to niczym nadzwyczajnym, ponieważ gdy był bardziej aktywny zawodowo, niż teraz bywały momenty, że nie spał po kilka dni z rzędu, ponieważ musiał poprawić prace swoich uczniów. Teraz trochę zwolnił, ponieważ musiał odpoczywać po chemii, ale nadal chciał pracować, ponieważ to jest dla niego bardzo ważne i całe swoje serce wkłada w to co robi. Jest naprawdę dobrym nauczycielem.
- Zaskoczyłem cię. – zaśmiał się kręcąc głową. To była jedna z niewielu rzeczy, które Max trzymał dla siebie. Sam nie wiedział dlaczego tak się stało, po prostu chyba chciał mieć coś swojego, o którym nikt nie wie, czy to coś złego? Raczej nie. - Nie da się ukryć. - po raz kolejny się zaśmiał. Max od dzieciaka kocha te zwierzaki. Wiele osób się ich boi, zwłaszcza tej rasy, której jest Shadow. Te konie są ogromne, ale jak to bywa – rozmiar nigdy nie idzie w parze z agresja. Tak samo jest, jeśli chodzi o psy. Najważniejszym jest wychowania, ale wygląd fizyczny ma znaczenie. Taki amstaffy czy owczarek są uważane za agresywne, a taki mały piesek może zrobić większą krzywdę niż te pierwsze. - Na początek może załóż mu uzdę? -zaproponował i od razu podał jej uprząż w kolorze ciemnego granatu. - Jestem w stanie to zrozumieć, ale tego wielkoluda nie musisz się bać. - poklepał swojego konia po pysku i poszedł po siodło, od razu je zarzucił na konia, oczywiście mu pokazał, że zamierza to zrobić.

Trinity Morrow
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Uwielbiała w nim to, że tak kochał zwierzęta. Gdy była mała mama nie pozwala im na choćby chomika, bo twierdziła, że nie będą z bratem po nim sprzątać i nie ma czasu tego robić. Gdy tata bywał w domu błagała go żeby pozwolił chociażby na osy, bo wiedziała, ze bardzo je kochał, ale zawsze mówił, ze nie weźmie psa póki pracuje, zad mijał, a ona w końcu wyjechała na studia i jej marzenie ponownie odeszło na bok. Dopiero Max je spełnił podarowując jej Daisy, i to były jej najlepsze urodziny.
— Tak troszeczkę — Zaśmiała się razem z nim. Mimo iż znali się tyle lat, jak widać pojawiały się sytuacje, o które w ogóle by go nie podejrzewała. Ale on pewnie też znalazłby coś na nią.
Naprawdę chciała mu pomóc mimo iż kompletnie nie wiedziała jak. Nigdy wcześniej nie jeździła na koniu, ani nie miałam z nimi tak bliskiego spotkania, wcześniej widywała je tylko z daleka lub w telewizji. Nie chciała się przy nim zbłaźnić, wiec wzięła od niego uzdę i przez chwile się w nią wpatrywała. To było kilka skórzanych lin w kolorze ciemnego granatu. Domyślała się do tego to służy, ale nie wiedziała, jak mu to założyć. Przęsła na przód, stanęła przed głowa konia i spojrzała na zwierzę.
— Twój pan zwariował skoro myśli, ze wiem jak ci to założyć … Pokrecila głowa i spojrzała na Ma a, który właśnie zakładał mu siodło. — Wiesz … nie do końca wiem, jak to założyć — Uniosła do góry uprząż a koń wydał z siebie dźwięk, jakby się z niej śmiał. Spojrzała na zwierzę urażona. — Ejj to wcale nie jest śmieszne … – Z pochmurna mina założyła ręce. Ah te hormony...

Maximilian McCarthy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

Maximilian kochał zwierzaki, zawsze jakiś towarzyszył mu w jego życiu. Czy to kot, pies czy inne żyjątko wymagające uwagi, a gdy akurat nie miał takiego towarzysza w swoim życiu to się nimi zajmował chodząc do schronisk. Nie bardzo ufał ludziom, którzy nie lubią zwierząt, ponieważ to, że ktoś nie posiadał psa czy kota nie oznaczało, że nie kocha zwierząt. Nie lubił ludzi, którzy jawnie mówią o swojej nienawiść do pupili domowych. Nie zawsze możemy sobie pozwolić sobie na posiadanie zwierzaka, ponieważ jest to uwarunkowane sytuacją życiową czy mieszkaniową. Nie możemy się zdecydować na psa czy kota, bo nie mamy miejsca i tak dalej.
- I bardzo dobrze! - odparł z szerokim uśmiechem McCarthy. Nie można wiedzieć o sobie wszystkiego, nie mam na myśli jakiś poważnych rzeczy, a takich niuansów, które powodują, że mimo wieloletniej znajomości można właśnie tym zaskoczyć drugą osobę.
Zdawał sobie sprawę z tego, że Morrow nie miała styczności z końmi. Wbrew pozorom są to cudowne i kochające zwierzęta. Wierne i oddane. Max wiele razy się o tym przekonał. Jest tak zżyty ze swoim panem i tak samo jak Max z Shadow, że gdy on tutaj jest wypuszcza konia, który chodzi za nim jak pies. Robi to wrażenie, ponieważ koń jest dość słusznych rozmiarów.
- Nie zwariowałem, patrz. Tak właściwie jest to proste w obsłudze. - odparł z szerokim uśmiechem podchodząc do niej i delikatnie wziął jej z ręki po czym założył uprząż. - Czasem mam wrażenie, że ten koń do mnie mówi. - westchnął poklepując konia po pysku. Wiedział, że konie są bardzo inteligentne i wiele razy się o tym przekonał.

Trinity Morrow
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany