Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

006,

Maximilian podczas swojego leczenia czuł się coraz gorzej. Lekarz go ostrzegał, że właśnie tak się będzie działo. Niestety pierwszy etap leczenia nie przynosi odpowiednich rezultatów. W tym momencie bał się, że po prostu z tego nie wyjdzie, ale nie miał zamiaru się poddawać. Lekarz odradzał mu też chodzenie do pracy, jednak nie chciał nawet o tym słyszeć. Musiał wychodzić z domu, bo naprawde by zwariował i jest to tylko kwestia czasu, gdy to się stanie. Praca była czymś co kocha, a przede wszystkim czymś pewnym dla niego. Gdyby musiał zrezygnować to… nawet nie chciał o tym myśleć. Nie może pozwolić by jego umysł przejęły takiego rodzaju czarne scenariusze, bo po czymś takim nadzieja umiera, a do tego nie chciał dopuścić, bo to jest gwóźdź do jego trumny, a ma dopiero dwadzieścia dziewięć lat i chce pożyć, nie koniecznie na chama używać życia, ale po prostu być. ALe trzeba przyznać, że dostał wielkiego kopa w dupę o losu.
Nie chciało mu się siedzieć w domu, ale nie czuł się na tyle dobrze by wychodzić, jednak postanowił inaczej. Po kąpieli w lodowatej wodzie trochę doszedł do siebie. Postanowił, że pójdzie do stadniny, w której przebywa jego Shadow. Koń zawsze go uspokaja. Może się skupić na przygotowaniu zwierzaka lub po prostu go wyczyścić. Jest do dość niezwykły pupil, ale Max od razu złapał z ogierem nić porozumienia. Ubrał się w wygodne ciuchy i pojechał. Koń oczywiście od razu na niego zareagował, jak tylko usłyszał jego głos. Porozmawiał chwilę z jednym znajomym i to dlatego. Pogłaskał go po pysku, który ten ochoczo wystawił za drzwi boksu. Carter wszedł i założył mu lejce na pysk. Shadow jest naprawde sporym koniem, ale ma łagodne usposobienie. Czyścił go sobie spokojnie nigdzie się nie spiesząc.

Nathalie d’Arquien
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Francuska tancerka teatralna specjalizująca się w stylu klasycznym, która straciła karierę przez kontuzję i postanowiła wyjechać do Ameryki żeby hodować owce i ukryć się przed mediami.
28
170

Post

Piękny dzień na przejażdżkę. No dobra, choćby padało, to Nat i tak musiała wyprowadzić każdego ze swych koni, a jazda w terenie była jedną z najbardziej opłacalnych aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, więc chcąc, nie chcąc musiała to dzisiaj zrobić, przynajmniej kilka razy. Dziś pod sobą miała jednego z młodszych koni w jej stajni, więc też musiała bardziej się pilnować i uważać na własne reakcje. Miała jednak misję – musiała pojechać do sąsiedzkiej stadniny i złapać jednego z kowali, by ustalić pilną wizytę dla jednego ze starszych koni w swoim stadzie.
Zeszło jej się szybciej niż myślała, złapała kowala idealnie przy dziedzińcu, gdzie też pozostawiła swojego ogiera, którego wcześniej uraczyła masą czułości w postaci miziania po szyi. Jednocześnie umówiła się z kowalem, który poprosił ją, by złapała jego dokumenty, a on sam w tym czasie podjedzie do niej i zajmie się sprawą. Cóż, prościzna.
Weszła do stajni i od razu zauważyła pozostawione przez kowala dokumenty, przewracając oczami na jego roztargnienie. Czasami naprawdę miała wrażenie, że mężczyzna robił to specjalnie.
Już miała wychodzić, gdy dojrzała nieznanego jej mężczyznę. Było to o tyle dziwne, że znała tu większą część jeźdźców i pracowników, więc tym bardziej ją to zaintrygowało. Od razu pomyślała o perspektywie samotnej przejażdżki i w jej głowie zakiełkował szczwany pomysł na szybkie zdobycie towarzystwa.
- Nie widziałam cię tu wcześniej. – Rzuciła nonszalancko, opierając się o drzwiczki sąsiedniego boksu. Bezceremonialnie otaksowała mężczyznę wzrokiem, jakby sprawdzając, czy nie jest żadnym wynaturzonym dziwakiem, którego jej umysł by nie udźwignął. Obecnie zapowiadało się całkiem nieźle, więc postanowiła ze swobodną kontynuować swoją grę. – Może potrzebujecie towarzystwa…? Akurat jestem przejazdem, więc dobrze byłoby mieć towarzystwo. – Swoboda jej wypowiedzi biła z niej z nieukrywaną pewnością, a na jej ustach zakołatał się ledwie dostrzegalny uśmiech. Dobrze byłoby mieć tu towarzystwo w trakcie terenów, a skoro już mężczyzna się jej napatoczył, to czemu by nie spróbować się zaznajomić?

Maximilian Carter
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE O SERCU Z KAMIENIA LEKOMAN
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

Maximilian uwielbiał swojego konia. Jest skurczybyk jest piekielnie inteligentny i doskonale wie, gdy Carter zbliża się do stajni. Wiele osób pewnie myśli, że mężczyzna jest jakimś chorym psychicznie człowiekiem, ale ma jakieś przeczucie, iż zwierzak go zrozumie. Shadow mimo swoich wielkich rozmiarów jest spokojnym koniem i kiedy podchodzą do niego dzieci jest niesłychanie delikatny i cierpliwy, nawet nie przeszkadza mu, gdy jakiś mały człowieczek pociągnie go za jego lśniąca czarną grzywę. Może się wydawać też dziwne, że nauczyciel ma tak specyficzne zwierze, bo większość ludzi ma psy. Pewnie się powtarza, ale co tam! Zawsze można kogoś wyrwać na jazdę konną, co nie? Oczywiście bez zbędnych skojarzeń, bo tutaj nie ma w tym nic złego ani zdrożnego na myśli. Lepiej od razu wyjaśniać takie sprawy, by ktoś sobie czegoś nie pomyślał.
Trochę dziwne, że jeszcze Max i Nathalie nie mieli okazji się spotkać, poniewaz Max jest w stadninie częstym gościem, ale jest też taka opcja, że po prostu się mijali. Niektórych znał po prostu z widzenia. Nawet nie usłyszał pojawienia się kobiety w pobliżu, bo był odwrócony tyłem do wejścia, pewnie trochę nie roztropnie, ale co tam. Tutaj chyba nikt nie powinien go zaatakować, ale z drugiej strony licho nie śpi, czy jak to się tam mówi.
- Mogę powiedzieć o tobie to samo. - odparł obracając się do źródła głosu i ujrzał ciemnowłosą kobietę. Trzeba dodać, że Max też kiedyś był graczem, w sumie nadal jest więc od razu rozpoznał, gdy ktoś się z nim bawi. - Uważasz, że jesteś dla mnie dobrym towarzystwem? - zapytał z chytrym uśmiechem unosząc swoją ciemną brew. Przecież nikt nie powiedział, że zawieranie znajomości z Carterem będzie łatwą sprawę, prawda? Troche zabawy musi być, poniewaz człowiek szybko się wtedy nudzi.

Nathalie d’Arquien
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany