Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

W rzeczy samej, było jak było i dalsze rozdrabnianie się nad innymi możliwościami zwyczajnie nie miało sensu. Cara na swojej głowie miała zresztą inne problemy, choć te niezmiennie pozostawały związane właśnie z Caulfieldem. Zabawne, prawda? Gdyby tamtego popołudnia nie zgubił się na jej posesji, Cara prawdopodobnie nadal nie miałaby pojęcia o jego istnieniu, a jednak tym jednym zajściem sprawił, że w ciągu zaledwie kilku tygodni do góry nogami wywróciło jej się wszystko. Może i nie namieszał w jej życiu, bo to nadal wyglądało mniej więcej tak, jak prezentowało się przed jego poznaniem. Jedyną różnicą zdawał się być fakt, że Langmore ciut rzadziej poświęcała się swoim pasjom, wolny czas wypełniając sobie spotkaniami z blondynem. Choć tu zbyt dużo nie uległo zmianie, River i tak wiele zdołał namieszać, ale ten bałagan umiejscowiony był głównie w jej głowie. Pomimo świadomości swoich uczuć, Cara nadal nie rozgryzła ich w pełni. Nie do końca tę sympatię rozumiała, ale może żeby to wszystko zrozumieć, musiała dać temu jeszcze trochę czasu? Jasnym stał się dla niej bowiem fakt, że nie chciała usuwać go ze swojego życia, a jeśli na to nie umiała się zdecydować, zmuszona była najpierw rozgryźć to, co w niej siedziało, a później spróbować jakoś się z tym uporać, jednocześnie mając nadzieję, że w ten sposób nie pogorszy sprawy. - Ale mogę oczekiwać zachęty do lepszego działania - rzuciła mu wymowne spojrzenie, przez moment próbując nawet zachować powagę. Jak wspominałam, jej żądania niewiele miały wspólnego z rzeczywistością, ale właśnie, Cara naprawdę lubiła przemawiać się z nim, nawet jeżeli te dyskusje tak właściwie niczego nie zmieniały. Stęskniła się za nim, w ten sposób rekompensując sobie tych kilka dni, które spędzili osobną. Swoją drogą, to również było zadziwiające. Nie znała go dobrze, nie spędziła z nim też aż tak dużo czasu, a jednak zdołała przywiązać się do niego do tego stopnia, że nawet tak krótki czas, podczas którego nie mieli okazji do rozmowy, zdołał sprawić, że czegoś po prostu jej brakowało. Zapomniała o tym jednak, kiedy River lustrował jej oczy spojrzeniem, a ona sama nadal oczekiwała od niego potwierdzenia. Gdy je uzyskała, tym razem to ona nie zareagowała od razu, podtrzymując tę chwilę milczenia, którą skwitowała zadowolonym uśmiechem. Dostała od niego to, czego oczekiwała, a zatem nie było potrzeby, aby odkładała ich poszukiwania w nieskończoność. - Opowiedz mi o swoim wymarzonym fotelu - poprosiła, w tym samym momencie ponownie ruszając w drogę. W ten sposób chciała nie tylko poznać sekrety jego gustu, ale również pragnęła zapewnić sobie coś, czego ostatnio nie miała zbyt wiele - dźwięk jego głosu. Choć zawsze ciekawiło ją to, co miał jej do powiedzenia, kłamstwem byłoby stwierdzenie, że nie lubiła słuchać go dla samego słuchania. Czasami wystarczyło przecież tak niewiele, aby na ustach drugiej osoby zagościł uśmiech, a w przypadku Cary nie znikał on stamtąd w obecności Rivera.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

Przeważnie to przypadek splata ludzkie losy, bardzo często płatając w ten sposób ludziom figle i chyba tak było w ich przypadku. Postawił obok siebie Carę, która próbowała dystansować się od ludzi i Rivera, który przyjechał do Hope Valley, zamierzając unikać tutaj całą rodzinę Langmore. Nie w głowie było mu wchodzenie im w drogę, a tym bardziej budowanie z nimi jakichkolwiek relacji, a jednak doszło do tego, że zakochiwał się w Carze, która należała do tej rodziny. Jak widać ani jednemu, ani drugiemu nie wychodziło trzymanie się własnych postanowień, dlatego chyba nie powinni łudzić się, że wyjdzie im to teraz, bo przeszłość udowodniła im już swoje. Problem w tym, że Caulfield w ogóle tego nie zauważał. Na dłuższą chwilę zupełnie zapomniał o tym, że powinien Carę unikać, a teraz nawet jakby chciał, nie potrafił tego robić. Ciągnęło go do niej jak mucha ciągnie do miodu. - A naprawdę jej potrzebujesz? - spojrzał na nią z powątpiewaniem, bo sam obstawiał przeczącą odpowiedź. I coś jest w tym, że pomimo niedługiego stażu znajomości, oboje zdążyli tak przyzwyczaić się do obecności tego drugiego, że wystarczyło kilka dni rozłąki, żeby za sobą zatęsknili. Odkąd się poznali, spędzali ze sobą całkiem dużo czasu, z każdym kolejnym spotkaniem zwiększając tę ilość czasu, co wtedy było mu na rękę, ale teraz stworzyło nowy problem - trudno było wytrzymać bez regularnych spotkań. Blondyn w ostatnich dniach łapał się na to, że miał ochotę pójść do niej, pogadać z nią, ale musiał się przed tym powstrzymywać, szukając sobie nowych zajęć. Na pewno bardzo pomogło mu pisanie opowiadania, bo dzięki temu mógł przelać na papier ogarniające go uczucia. To było dla niego jak terapia, która przy okazji zajmowała mu czas i w jego trakcie aż tak bardzo nie tęsknił za Carą, przynajmniej nie w sposób świadomy, bo ta tęsknota na pewno przeplatała się przez to, co pisał. - W porządku… W takim razie od razu zaznaczę, że nic skórzanego. Raczej coś welurowego… Bo tak nazywa się ten materiał, prawda? - zmarszczył brwi, chwilę poświęcając na zastanowienie się nad tą kwestią. - Wysokie oparcie, podłokietniki, trochę przypominający tron. Mniej więcej coś takiego… - wyjaśnił, mając dosyć konkretną wizję tego, co chciał kupić. Pewnie model fotela, który chodził mu po głowie ma jakąś konkretną nazwę, ale on zupełnie się na tym nie znał, dlatego miał nadzieję, że wystarczająco jasno rozrysował przed nią swoją wizję. I chyba rzeczywiście tak było, bo podczas dzisiejszych polowań w końcu udało im się znaleźć idealny fotel, który River bez chwili zwłoki kupił i wraz z pomocą sprzedawcy zawlókł go do samochodu Langmore, która musiała odwieźć blondyna do domu wraz z jego nowym nabytkiem.

koniec
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
Zablokowany