Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

Ile osób, tyle opinii, prawda? Cara również nie planowała ingerować w to, jak świat postrzegały inne osoby, będąc przekonaną o tym, że każdy powinien przeżyć życie na własnych zasadach. Ona również nie doszła do tego wniosku od razu, uprzednio błądząc w świecie po omacku, chcąc w ten sposób znaleźć coś, co stanowić będzie dla niej złoty środek pomiędzy jej własnymi upodobaniami a tym, co ludzie postrzegali za właściwe. Dopiero po dłuższym czasie dotarło do niej, że szukanie aprobaty u innych nie miało sensu, jeżeli tej aprobaty nie znajdowało się u siebie samego. Dojście do tego wniosku zajęło jej ponad ćwierć wieku, ale najwyraźniej potrzebowała naprawdę silnego bodźca, aby tę myśl w końcu do siebie dopuścić. I chociaż ona sama nie widziała problemu we wszelkiego rodzaju szaleństwach, doskonale rozumiała, że nie wszyscy byli skłonni podjąć się czegoś podobnego. Życie z łatką szaleńca mogło wydawać się przerażające, ale ona do stracenia nie miała już nic. Pogodziła się ze swoją chorobą, podobnie jak pogodziła się z faktem, że od śmierci dzieliły ją zaledwie miesiące. Chciała czerpać z życia garściami, jednocześnie będąc skłonną ponieść za to każdą cenę, bo sposób w jaki postrzegali ją ludzie straci na znaczeniu w momencie, w którym respirator wskazywać zacznie prostą linię. Miała wyłącznie cichą nadzieję, że pomimo całego tego dziwactwa, którego nie można było jej odmówić, jej najbliżsi zapamiętają ją jako sympatyczną i pełną energii osobę. Chciała, żeby wspomnienia związane z nią zawsze wywoływały na cudzych ustach uśmiech i cóż, może przez kolejne miesiące uda jej się ugrać to również w przypadku Caulfielda? Choć teraz nie znali się dobrze, za kilka lat mógłby wrócić pamięcią do żołędziowego ataku i pomyśleć o tym, że Langmore rzeczywiście była jedyna w swoim rodzaju.
W odpowiedzi na jego pytanie jedynie lekko pokręciła głową. Choć w innych okolicznościach nie widziałaby powodów, aby upierać się przy zrobieniu z tego niespodzianki, nie chciała byt wiele mu mówić, skoro od celu dzieliło ich zaledwie kilka kroków. Wierzyła w to, że tak krótki czas River zdoła wytrzymać i cóż, nie pomyliła się. Kiedy znaleźli się przed straganem, Cara uważnie lustrowała go spojrzeniem, chcąc jak najwięcej wyczytać z jego reakcji. Te niestety nie mówiły jej zbyt wiele, ale gdy blondyn przyznał w końcu, że dostrzegł to, co Langmore chciała mu pokazać, na jej ustach wymalował się uśmiech. Chociaż już wcześniej nie miała podstaw do wątpliwości, teraz jasne stało się dla niej to, że Caulfield rzeczywiście słuchał tego, co miała mu do powiedzenia, przy okazji będąc też odpowiednio spostrzegawczym. Cara przyglądała mu się jeszcze przez krótką chwilę, kiedy ten konsumował podsunięty przez nią owoc, dopiero później zajmując się obejrzeniem reszty znajdujących się tu smakołyków. Do rozmowy nie włączyła się więc od razu, nie chcąc zanadto im przeszkadzać. Sama znała już te historie na pamięć, bo chociaż nie powiedziała tego Riverowi wcześniej, często odwiedzała stoisko starszej pani, co mógł wywnioskować po podejściu kobiety do jej osoby. Caulfield najwyraźniej również prędko wkradł się w jej łaski, ponieważ po dłuuugich minutach rozmowy Cara dowiedziała się, że przywozić powinna go tu częściej. Jeśli na młodsze kobiety również działał w ten sposób, musiała ustawiać się do niego spora kolejka. - Będę miała to na uwadze - odezwała się, w międzyczasie przejmując od kobiety dwa pakunki pełne owoców, za które chciała oczywiście zapłacić, ale tego nie udało jej się zrobić. Przez dłuższą chwilę nalegała na staruszkę, ale ta nie planowała odpuścić, dlatego po dłuższej chwili to Langmore wywiesiła białą flagę, będąc przekonaną co do tego, że prędzej czy później sama czymś jej się odwdzięczy. Tak długo, jak do czynienia miała z życzliwymi ludźmi, to naprawdę nie stanowiło dla niej problemu. - Polubiła cię - zauważyła, kiedy już udało im się pokonać kilka kroków. W tym samym momencie wyciągnęła w stronę blondyna jeden z pakunków, bo jak łatwo się domyślić, również on musiał zostać obdarowany smakołykami.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

On również od razu nie doszedł do tego. Zajęło mu to wiele lat i gdyby nie drastyczne zmiany w jego życiu, nowe otoczenie i ludzie o zupełnie innej mentalności, prawdopodobnie byłby podobny do większości ludzi, którzy bali się wyłamać i zdobyć łatkę dziwaka. Dlatego rozumiał postępowanie innych i nie wnikał w nie, nie próbując też narzucać im własnego sposobu myślenia, bo nie było to jego sprawą. Każdy żyje tak, jak jemu pasuje i odpowiada wyłącznie przed sobą. River, zdając sobie sprawę z tego, jak wyglądały jego własne poglądy i nie chcąc później zarzucać sobie, że nie postępował tak, jakby sam tego chciał, starał się trzymać swoich poglądów, a co za tym idzie, nie przejmować się przesadnie opinią i przyklejanymi do niego łatkami. Może i za kilka miesięcy nigdzie nie zniknie, ale to bez znaczenia, inni niech myślą co chcą, a on chciał robić to, co sprawiało mu jakąś przyjemność i pozwalało mu w pełni poczuć się sobą, bez jakichkolwiek odgórnych ograniczeń, z którymi sam zupełnie się nie zgadzał. Jak wspominałam, nie sądził, że robił coś złego, nie wpasowując się w odgórnie przyjęte normy, tak długo, jak nikomu nie wyrządzał tym krzywdy, a tak przecież nie było.
Caulfield zaś nie zamierzał boczyć się o to, że nie chciała zdradzić mu dokąd się wybierali. Mógł wiercić jej dziurę w brzuchu, bo chciał zaspokoić swoją ciekawość i przygotować na to, co go czekało, ale bez tego też był w stanie jakoś sobie poradzić, dlatego też nie przyjął źle odmowy z jej strony i po prostu dał się jej poprowadzić prosto pod stoisko starszej kobiety. Nie od razu, ale całkiem szybko skojarzył kim może być i dlaczego Cara przyprowadziła go tutaj. Oczywiście, że słuchał jej uważnie i zapamiętywał to, co mu opowiadała. Gdyby miał gdzieś jej historie i w ogóle nie był zainteresowany tym, co do niego mówiła, nie chciałby spotkać się z nią drugi raz. A skoro tak nie było, dał sobie radę z wyzwaniem jakie przed nim postawiła. Korzystając z okazji, że umożliwiła mu poznanie starszej kobiety, postanowił uciąć sobie z nią krótką pogawędkę, nie spodziewając się tego, że nieznajoma aż tak się przed nim otworzy. Chociaż trochę się spieszył, nie chciał jej przerywać, bo nie byłoby to miłe, a poza tym zaciekawiła go, dlatego z zainteresowaniem przysłuchiwał się wszystkiemu, kątem oka zerkając na Langmore, która po chwili dołączyła do nich. Niedługo później oboje obrócili się na piętach z zamiarem powrotu do realizacji swojego pierwotnego planu. - Ze wzajemnością. W porę mnie stamtąd zabrałaś, bo już chciałem się jej oświadczyć - zażartował z uśmiechem, po czym odebrał od niej siatkę ze smakołykami od starszej kobiety, które przeznaczone były dla niego. Na nabijał się teraz z niej. Naprawdę oczarowała go, chociaż może nie tak, żeby chciał się z nią wiązać. Nie był to ten rodzaj zauroczenia, blondyn po prostu był pod wpływem charyzmy starszej kobiety, którą pewnie chętnie jeszcze kiedyś odwiedzi, żeby posłuchać jej historii, bo były bardzo ciekawe, a sposób w jaki je opowiadała wciągał do tego stopnia, że mógłby słuchać ich godzinami i ani trochę by się nie znudził.
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

Była to indywidualna decyzja każdego człowieka i podobnie jak oni nie mogli osądzać kogokolwiek za brak odwagi, tak nikt nie powinien krzywo spoglądać na nich przez wzgląd na to, że próbowali przeżyć swoje życie w inny sposób. Niestety ludzie spojrzenie na to mieli zgoła odmienne. Tam, gdzie coś wydawało im się inne, od razu doszukiwali się czegoś niewłaściwego, w ruch puszczając swoje długie języki. Tak naprawdę sami napędzali coś, czego tak bardzo się obawiali, biorąc czynny udział w wytwarzaniu kolejnych plotek. Tego Cara nie była w stanie zrozumieć nigdy, nie będąc zwolenniczką przekazywania informacji o cudzym życiu, choć wrażenie mogła sprawiać inne. Interesowała się przecież innymi osobami, raz po raz dociekając tego, co wydawało jej się intrygujące, ale to nigdy nie było podszyte niewłaściwymi zamiarami. Nie, ona po prostu uwielbiała słuchać o cudzych przeżyciach, doświadczeniach, w ten sposób poznając również to, czego sama mogłaby chcieć spróbować. Czasem wydawać mogła się przez to wścibska, ale jak już wspomniałam, w jej wykonaniu nigdy nie chodziło o to, aby komuś dopiec. Nie, Langmore zaliczała się do tego rzadkiego gatunku, który wszystkim dookoła życzył dobrze.
Całe szczęście, że podchodził do sprawy w ten sposób, choć gdyby było inaczej, Cara prawdopodobnie w ogóle by się tym nie przejęła. Jeśli jeszcze nie zdołał tego zauważyć, prędzej czy później zorientuje się, że Langmore potrafiła być ogromnym uparciuchem. Kiedy już coś sobie umyśliła, rzadko podejmowała się modyfikacji tego planu, dlatego i tym razem nie zdradziła mu żadnych szczegółów. Poza tym, była przekonana o tym, że oczekiwanie wzmacnia późniejsze zadowolenie z osiągnięcia celu, więc niewykluczone, że był to z jej strony celowy zabieg, ponieważ w ten sposób wzmożyć chciała jego ciekawość. I najwyraźniej osiągnęła skutek, ponieważ River zdawał się być zafascynowany osobą starszej pani i sam utwierdził Carę w tym przekonaniu, kiedy odezwał się po raz kolejny. Na skutek jego komentarza Langmore uniosła kącik ust w uśmiechu, zerkając na blondyna kątem oka. - Często miewasz ochotę oświadczać się po pierwszym spotkaniu? - zapytała, unosząc ku górze jedną brew. Oczywiście zdawała sobie sprawę z tego, że Caulfield wyłącznie się zgrywał, ale to w niczym jej nie przeszkadzało. Może nawet powinna być z tego powodu zawiedziona? Spotkanie aż takiego szaleńca byłoby przecież naprawdę ciekawym doświadczeniem. Langmore nie przeprowadziła go tu jednak po to, aby wyswatać go ze starszą panią, a raczej w celu znalezienia mebla, który mógłby skraść blondynowi serce. I cóż, kiedy tylko dotarli do straganów ze starociami, Cara sama w tej miłości przepadła. - Popatrz jaka piękna - odezwała się, przystając przy wysokiej, przestarzałej lampie, niemal od razu dopadając się do abażura, którego materiał zaczęła podziwiać. Biorąc pod uwagę to, ile gratów znajdowało się już w jej mieszkaniu, powinna raczej sobie ją odpuścić, ale chyba była to miłość od pierwszego wejrzenia. Od lampy oderwała się więc dopiero po dłuższej chwili, przenosząc spojrzenie na blondyna. - I jak? - zagaiła, chcąc dowiedzieć się czy i on znalazł tu to, czego szukał, czy jednak ich poszukiwania na jednej wizycie się nie skończą. Jeśli miała być szczera, nieszczególnie by jej to przeszkadzało.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

Plotkowanie było kolejną rzeczą, której zupełnie nie rozumiał i w którą nie zamierzał się angażować, nie tylko nie widząc sensu w rozsiewaniu fałszywych informacji na czyiś temat, ale też po prostu czując się przy tym niekomfortowo. Nie zamierzał roztrząsać czyjegoś życia za jego plecami, szczególnie wtedy, gdy były to bardzo osobiste tematy i niepewne informacje, bo co innego poznać jakąś ciekawą historię na czyiś temat, a co innego dyskutować czy postępuje właściwie lub nie, gdy tak naprawdę nie zna się całej historii. River miał znacznie ciekawsze zajęcia od czegoś takiego, dlatego gdy pojawiały się podobne tematy, on wyłączał się z rozmowy, nie mając ochoty na prowadzenie takich dyskusji. Jeśli miał coś komuś do powiedzenia, wolał powiedzieć mu to w twarz, zamiast obgadywać go z innymi.
W starciu z takim przeciwnikiem Caulfield nie miał innego wyboru, musiał wywiesić białą flagę, bo nie wyglądało na to, żeby cokolwiek zdołał wycisnąć z Cary zanim dotrą na miejsce, co na szczęście nie zajęło im wiele czasu, więc nie musiał długo czekać na zaspokojenie swojej ciekawości. Poznawszy starszą kobietę, koniec końców musiał przyznać to, że niespodzianka jej się udała i był po tym spotkaniu zadowolony. Może nie na tyle, aby na poważnie wyrwać się z oświadczynami, ale wystarczająco, żeby chcieć jeszcze kiedyś odwiedzić kobietę na jej straganie. - Nie, to chyba dopiero trzeci raz, ale w żadnym przypadku nie posunąłem się dalej niż pomyślenie o tym - przyznał z uśmiechem, odpowiadając pół żartem, pół serio. Były jednak przypadki kiedy poznając kogoś, czuł się tak, jakby to była miłość od pierwszego wejrzenia i chciałby tę osobę zatrzymać w swoim życiu do końca, ale nie próbował wtedy nikomu się oświadczać. Zamiast tego robił wszystko, żeby taką osobę zatrzymać w swoim życiu na dłużej i przekonać się czy zauroczenie, które pojawiło się w pierwszej chwili, przerodzi się w coś poważniejszego. Dlatego niestety nie był szaleńcem, który byłby gotowy paść na kolano już przy okazji pierwszego spotkania, chociaż czasem był ciekawy tego jakie efekty by mu to dało. - Faktycznie… Dobre oko - przyznał, przyglądając się uważniej lampie, którą kobieta wypatrzyła niemal natychmiast. Blondyn postanowił pozwolić jej nacieszyć się tą miłością, podczas gdy on zaczął rozglądać się za fotelami, spacerując przy najbliższych straganach. Nie chciał za bardzo się oddalać, żeby przypadkiem nie zgubić w tłumie Cary, która miała później odwieźć go do domu. - Są dwa, które mają swój urok, ale sam nie wiem… Nie chcę wyjść na kapryśnego, ale nie porwały mnie tak, jak tamten z recepcji motelu - przyznał ze zrezygnowaniem, po czym zacisnął usta w wąską linię. Po jego wypowiedzi nie trudno się domyślić, że na tym jednym podejściu może się nie skończyć, chyba, że coś jeszcze go tutaj zaskoczy, bo nie miał pojęcia czy zdążył obejrzeć już wszystko.
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

Z podobnych powodów Cara wolała stawiać na bezpośredniość. Obmawianie kogoś za jego plecami wydawało jej się po prostu zbyt fałszywe, a ona raczej nie była fanką kłamstwa. Zresztą, kiedy bardziej zainteresowała się jogą, zaraz za nią przyszło również zainteresowanie wszelkimi duchowymi kwestiami, no i postępowanie w ten sposób po prostu nie szło z nimi w parze. Starała się więc przejmować wyłącznie sobą i zamiast doszukiwać się błędów i wad u innych, pracowała nad tym, aby i ona mogła stać się lepszą osobą przynajmniej na tych kilka czy kilkanaście miesięcy, które jeszcze jej pozostały. Możliwe, że nie wychodziło jej to tak znów najgorzej, skoro najmniejszego problemu nie stanowiło dla niej zaciągnięcie blondyna na targ, w celu znalezienia mu zastępstwa za wymarzony fotel. Choć nie, Cara nie do końca postrzegała to tak, jakby nowe znalezisko miało okazać się nagrodą pocieszenia, chcąc raczej, aby i Caulfield znalazł tutaj coś, co okazałoby się miłością od pierwszego wejrzenia i sprawiłoby, że całkowicie zapomniałby o tym, co upatrzył sobie poprzednio. Nie planowała jednak wzbudzać w nim podobnych odczuć w kwestii starszej kobiety, którą przyszło im odwiedzić, choć mogła domyślać się, że staruszka skradnie jego serce. Langmore doskonale pamiętała jak szybko kobieta zaskarbiła sobie jej sympatię, zatem nie powinna dziwić się temu, że podobnie miało to miejsce w przypadku Rivera. - Musisz koniecznie mi o tym opowiedzieć - odparła, unosząc ku górze kącik ust. Jak już najpewniej wspominałam, w jej odczuciu blondyn sprawiał wrażenie osoby, która nie była w stanie zadowolić się byle czym. Wierzyła w to, że jeśli zdobywał się na podobny komentarz, w drugiej osobie musiało urzec go coś niesamowitego, a to sprawiało, że i ona chciała o tym posłuchać. Zdawało jej się, że mogły być to naprawdę dobre historie, a poza tym mogła również chcieć dowiedzieć się czegoś więcej na temat jego upodobań, bo to pozwoliłoby jej na uzyskanie pełniejszego obrazu jego osoby. Teraz jednak jej uwaga spoczęła na lampie, którą Cara była szczerze oczarowana. Zanim dołączyła do blondyna w dalszych poszukiwaniach, zaczepiła jeszcze tutejszego sprzedawcę, prosząc go o to, aby przetrzymał dla niej ten mebel jeszcze przez chwilę. Nie chciała od razu tarabanić się z nim przez pół targu, dlatego chciała dowiedzieć się czy Caulfield planował kontynuować swoje poszukiwania. - Jeśli to nie to, nie powinieneś ich brać - przyznała, wzruszając lekko ramionami. - Wczoraj było Święto Niepodległości, więc część straganów w ogóle się dziś nie rozstawiła. Może powinieneś spróbować za kilka dni? Z reguły jest tu lepszy wybór - przyznała, uśmiechając się przy tym łagodnie. Nie zamierzała na siłę namawiać go do zakupu, z którego później nie byłby zadowolony, dlatego wolała zasugerować mu, że z niczym nie musiał się spieszyć. Czasami lepiej było zmarnować trochę czasu na oczekiwanie, aby ostatecznie trafić na coś, co całkowicie skradnie nasze serce.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

River również stawiał na własny rozwój, chcąc być jak najlepszą wersją siebie i tylko to było dla niego istotne. Jeśli inni popełniali błędy było to wyłącznie ich sprawą, jemu nic do tego, szczególnie gdy były to zupełnie obce mu osoby. W porządku, mógł z nimi bezpośrednio porozmawiać, doradzić, ale nie mógł im niczego narzucać, a obgadywanie ich za ich plecami uważał za zachowanie nieuczciwe i nie chciał zniżać się do tego poziomu. Miał inne sprawy na głowie niż zajmowanie się cudzymi sprawami i choć poszukiwań fotela nie można uznać za coś wybitnie istotnego, dla niego w jakiś sposób było ważne. Pewnie nie przyznałby tego, ale nawet jeśli nie zależało mu jakoś szczególnie na wystroju jego domu, chciał mieć w nim kilka rzeczy, które nie tylko by potrzebował, bo wtedy mógłby zadowolić się pierwszą lepszą z brzegu, ale też takie, które miałyby swój wyjątkowy urok. Nie musiały być piękne lub modne, miały po prostu czymś zawrócić mu w głowie, dlatego rzeczywiście nie zamierzał zadowolić się jakimkolwiek fotelem, bo gdyby tak miał podejść do tych zakupów to lepiej by było gdyby żadnego nie kupował. - Chętnie, ale może przy następnej okazji? Coś mi mówi, że takiej opowieści najlepiej będzie słuchało się przy pokrzywie - zaproponował kolejny raz sugerując, że miał ochotę jeszcze kiedyś spotkać się z Carą. Zapałał do niej sympatią i to dosyć sporą, dlatego naturalnym jest to, że chciał spędzić z nią więcej czasu i lepiej ją poznać. Bo nie miał nic przeciwko temu, żeby opowiedzieć jej o sobie coś więcej, ale jeśli tylko mógł w ten sposób ugrać następne spotkanie, zamierzał z tej szansy skorzystać. Poza tym obecne warunki nie sprzyjały dłuższym opowieściom, bo trudno było skupić się na nich, kiedy przemykało się między innymi ludźmi i oglądało kolejne stragany w poszukiwaniu fotela, dlatego najrozsądniej było tę rozmowę przełożyć właśnie na inną okazję. - Może? Właściwie to nic nie stoi na przeszkodzie temu, żebym zaglądał tu częściej, tym bardziej, że jest tu kilka ciekawych rzeczy, które może niekoniecznie chciałoby się kupić, ale obejrzeć już tak - przyznał, bo choć uwielbiał wszelkiego rodzaju starocie, nigdy nie próbował ich kolekcjonować, nie lubiąc zagracać swojej przestrzeni. Trzymał się minimalizmu, dlatego dbał tylko o to, żeby mieć u siebie łóżko, jakiś fotel, biurko i krzesło z mebli, bo niczego więcej tak naprawdę nie potrzebował, a nie widział sensu w zbieraniu kurzołapów, o które później dobrze by nie zadbał, bo nie lubił tracić czasu na porządki. Dlatego lubił różne rzeczy oglądać, podziwiać cudze wystroje wnętrz, ale u siebie ograniczać ilość różnych rzeczy do niezbędnego minimum. - Albo może jeszcze trochę rozejrzę się teraz? Tam dalej jeszcze będą jakieś stoiska z meblami? - zapytał, przyglądając się kobiecie. Ona jako jedyna z ich dwójki dobrze orientowała się w układzie tego miejsca, więc musiała mu pomóc, bo River nie miał pojęcia czy jest sens iść dalej, czy może najwyższa pora się wycofać i dziś wywiesić białą flagę, a na polowanie wrócić innym razem.
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

Nie każdemu dało się przemówić do rozsądku, dlatego nie ma sensu dłużej się nad tym zastanawiać, zwłaszcza, że żadne z nich nie próbowało wtrącać się w cudze sprawy. Skupiali się na własnych priorytetach, choć obecnie uwaga ich obojga spoczywała raczej na tym, aby zrealizować zamiary blondyna i znaleźć mebel, który trafiałby w jego gusta. I szczerze? Cara zupełnie nie dziwiła się temu, że River nie chciał zapełnić swojego lokum przypadkowymi rzeczami, poszukując czegoś, co miałoby w sobie jakąś historię. Ona również starała się kierować czymś podobnym, kiedy już przyszło jej coś kupować, dlatego jej zakupy nigdy nie odbywały się w sposób standardowy. Nie wybierała się do sklepów czy na targ po to, aby zdobyć kolejny element umeblowania, zamiast tego dorabiając się kolejnych mebli w sposób taki, jak dziś postępowała ze znalezioną przez siebie lampą. Pozwalała na to, aby coś urzekło ją w większym stopniu i dopiero wówczas ściągała tę rzecz do swojego mieszkania, dzięki czemu jej domek mógł wydawać się zapchany bibelotami, które nie tworzyły wspólnej całości, dla Cary stanowiąc jednak coś, co miało swoją duszę. I nie, nikt nie zdołałby wmówić jej tego, że lepszą opcją były wystroje znajdujące się na okładkach meblowych katalogów – innymi słowy takie, które dziś znaleźć można było w każdym mieszkaniu. - Brzmi rozsądnie - odparła, nie próbując powstrzymywać się przed tym, aby na jej ustach wymalował się szeroki uśmiech. Swoją uwagą zdołał odrobinę ją rozbawić, może nawet w jakimś stopniu ucieszyć? Choć nie był to może powód do ogromnego zadowolenia, Langmore i tak czuła się usatysfakcjonowana tym, że ten nietypowy napar przypadł mu do gustu. Wpraszając się na niego, Caulfield sprawiał jej przyjemność i choć nie wspomniała o tym na głos, wyraz jej twarzy nie powinien pozostawić mu jakichkolwiek wątpliwości. W odpowiedzi na jego kolejne słowa pokiwała lekko głową, nie dodając już nic. Podzielała jego zdanie, również uwielbiając podziwiać to, co miała okazję tu znaleźć. Czasem jednak udawało się wyłowić pośród tych staroci coś, obok czego ciężko było przejść obojętnie i dla Cary czymś takim była właśnie ta znaleziona lampa. - Uhm… Jeśli interesują cię meble ogrodowe, coś powinno się znaleźć - odparła, wzruszając lekko ramionami. Choć większość podobnych stoisk znajdowała się raczej w jednym miejscu, niekiedy można było trafić i na takie, które zaplątane było gdzieś indziej, co zdecydowanie utrudniało poruszanie się po targu tym osobom, które poszukiwały czegoś konkretnego. Cara nie postępowała jednak w ten sposób, z reguły lubiąc obejść wszystkie alejki, nawet jeżeli robiła to bardzo chaotycznie, co dało się zresztą zauważyć po sposobie, w który zaciągnęła go do starszej pani. - Muszę iść tam po kilka potrzebnych rzeczy, ale jeśli to cię nie interesuje, z drugiej strony znajdziesz jakieś drobniejsze antyki, figurki i inne tego typu rzeczy. Powinnam załatwić to szybko, najwyżej zaczekam na ciebie przy wyjściu - zaproponowała, domyślając się, że skoro przyjechał tu, aby poznać to miejsce, raczej nie był zainteresowany włóczeniem się za nią jak cień, podczas gdy ona wybierać miała kolejne sadzonki. Jeśli jednak była w błędzie, z całą pewnością nie miałaby nic przeciwko jego towarzystwu, łapiąc się na tym, że nawet tak błaha czynność jak oglądanie przestarzałych mebli sprawiała jej przy nim przyjemność.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

I on nie był fanem mebli z katalogów, które przeważnie można było spotkać w niemal każdym domu. Chociaż bywały one często tańszą i wygodniejszą opcją, bo nie trzeba było doprowadzać ich do porządku po poprzednim właścicielu i były od początku twoje, River nie potrafił się do nich przekonać, bo nie miały swojej duszy. Poza tym w większości też za grosz uroku, ponieważ produkowane masowo meble miały w sobie zero wyjątkowości, w przeciwieństwie do tych, które tworzone były w przeszłości i bardzo często nie sposób było już spotkać drugi taki sam egzemplarz, dlatego blondyna znacznie bardziej porywały od wszelkich nowości, których wszędzie na pęczki. Ale to było jego zdanie, każdy miał prawo do innego i on w to wnikać nie zamierzał. - W takim razie jesteśmy wstępnie umówieni - odparł z uśmiechem, zadowolony z tego, że Cara przystała na jego propozycję. Jak wspominałam, chciał częściej widywać się z nią, dlatego korzystał z każdej okazji, żeby się z nią umówić i choć takie propozycje wychodziły na razie tylko od niego, nie przeszkadzało mu to, ponieważ kobieta nie sprawiała wrażenia jakby się jej narzucał. Wręcz przeciwnie, widział po niej, że jej również odpowiadał taki obrót spraw, a skoro wyglądała na zadowoloną, nie widział przeciwwskazań ku temu, żeby częściej wychodził z propozycjami spotkań czy to gdzieś na mieście, czy może w leśnym zakątku któregoś z nich, chociaż River nie był przekonany do tego czy powinien ją zapraszać do swojej mnisiej celi, gdzie nawet nie miałby jak dobrze ją ugościć. Niestety, jego domek nie nadawał się do przyjmowania gości i nie jest to kwestią jego rozmiarów, bo kilka osób by się tam zmieściło, a raczej jego wystroju, który niestety nie oferował zbyt wielu miejsc, żeby móc wygodnie usiąść. Może powinien to jeszcze raz przemyśleć? Może i nie chciał zagracać swojej przestrzeni, ale zorganizowanie jakiejś kanapy nie powinno być problematyczne, a na pewno ta uprzytulniłaby wnętrze. - Może innym razem? - zażartował, raczej nie rozważając zakupu jakichkolwiek mebli ogrodowych. To akurat w ogóle nie mieściło się w jego potrzebach, dlatego z marszu zrezygnował z tego, nawet nie próbując zastanawiać się nad tym czy może coś by mu się nie przydało, jak w przypadku tej kanapy, która mogłaby się przydać, gdyby chciał przyjmować gości. Co prawda w miasteczku wciąż nie znał zbyt wielu osób, ale może w końcu się to zmieni? - Przejdę się z tobą - odpowiedział niemal od razu, woląc potowarzyszyć kobiecie, zamiast szwędać się tutaj samotnie. Chciał spędzać z nią czas, dlatego wybór był tutaj dla niego prosty, nawet jeśli zakup rzeczy do ogrodu nie był do końca tym, co by go interesowało, ale to akurat bez znaczenia, bo jemu najbardziej zależało właśnie na towarzystwie, a nie na tym, czym będą się zajmować. Dlatego potowarzyszył jej podczas załatwiania zakupów, a kiedy Langmore załatwiła już wszystko, co miała zaplanowane, mogli wrócić do samochodu, a później na ich odludzie.

koniec
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
Zablokowany