Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
21 letnia farmerka, która niewiele wie o życiu i świecie. Naiwna, miła i sympatyczna, otwarta na ludzi i zwierzątka. Pół roku temu zmarł jej chłopak, nagle i niespodziewanie, ale stara się udawać, że sobie radzi i wszystko jest okej.
21
170

Post

Im bliżej było świąt, tym trudniej było udawać Kamali, że jest wesoła i szczęśliwa, i że nic jej nie jest. Tęskniła za Fredem coraz bardziej i bardziej, a pierwsze święta bez niego ją po prostu przerażały. Wiedziała, że na Wigilię pójdzie się spotkać z rodziną i że otoczona wszystkimi będzie czuła wdzięczność, że są obok, ale jednocześnie… no ból. Nie tylko dlatego, że Freda nie było obok, ale też… no kurczę, wiedziała, że zobaczy w ich oczach współczucie. A to nie było przyjemne spojrzenie. I nie winiła ich za to, każdy by nie wiedział jak się zachować. Musiała się więc jakoś zaopatrzyć, najlepiej w jak najwięcej tematów do rozmów. Właśnie dlatego tyle rzeczy robiła przed świętami, żeby gadać tylko o tym, zamiast słuchać jaka to szkoda, że go nie ma, jaki to był miły i fajny chłopak, jaka to szkoda, że został zabrany tak wcześnie i jakieś milion innych banałów, które się ludziom nasuwają na język. I pewnie dlatego, kiedy planowała zadzwonić, żeby dostać adresy do wysyłania kartek świątecznych różnych potrzebujących osób…. pomyliła numery. No po prostu pomyliła. I oczywiście, nie była tego ani trochę świadoma, kiedy jakiś męski głos odebrał słuchawkę.
- Dzień dobry! Ja w sprawie adresów, bardzo bym chciała wysłać jak najwięcej pocztówek - przywitała się, na dzień dobry - w końcu święta to czas, żeby dzielić się z innymi, więc ja bym się bardzo chciała podzielić - dodała, trochę zawstydzona, ale zawsze się strasznie peszyła, kiedy rozmawiała z obcymi przez telefon! Nawet jeśli coś jej chcieli sprzedać…
Obrazek
Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you All the lights are shining so brightly everywhere Blooming Day Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents A toy on Christmas Day Make my wish come true temat miesiąca - grudzień devine Uprawiam przydomowy ogródek Kocham zwierzęta Kocham wiosnę! Wiejska dziewoja Wstaje z kurami Noszę kwiaty we włosach WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.
34
186

Post

Charles jak zwykle był chyba jeszcze trochę pijany i ledwo co się obudził zanim usłyszał dzwonek telefonu. Nawet nie za bardzo wiedział kto i po co miałby do niego dzwonić, bo przecież nie był z nikim umówiony, z rodzeństwem też już dawno nie gadał i wcale nie potrzebował żeby zdawali mu raporty ze swojego życia... o byłej żonie to już też nawet nie miał co wspominać. Może to właściciel przyczepy, który chciał go wywalić na zbity pysk tak tuż przed świętami? Całe szczęście, że Floryda była ciepłym miejscem nawet w grudniu to nie musiał się martwić, że gdzieś by zamarzł jakby przyszło mu spać pod mostem. Trochę obawiał się tego, że brak funduszy może w końcu sprawić, że nie będzie miał za co jeść, a co gorsza, za co pić. Nie był jednak w stanie nawet złapać za pędzel, od razu wiedział, że nic z tego nie będzie. Nie miał pomysłu, nie miał celu, nie miał chęci, najlepiej by mu było gdyby mógł zakopać się w pościeli i już tam zostać, na wieki wieków amen. Może to było jakieś rozwiązanie? Po prostu przestać istnieć... problemy szybko, by odeszły. Telefon jednak nie przestawał dzwonić więc Hockley nie miał zbyt wiele czasu na rozmyślanie na ten temat. - Hallo - rzucił do słuchawki, gdy już odebrał. - Jakich adresów? - zapytał lekko skołowany nie za bardzo łapiąc co dziewczyna do niego mówi. - Czym się Pani tak bardzo lubi dzielić? - to akurat było interesujące i o tym, by chętnie posłuchał skoro już telefon odebrał!
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
21 letnia farmerka, która niewiele wie o życiu i świecie. Naiwna, miła i sympatyczna, otwarta na ludzi i zwierzątka. Pół roku temu zmarł jej chłopak, nagle i niespodziewanie, ale stara się udawać, że sobie radzi i wszystko jest okej.
21
170

Post

Kamala do końca jeszcze nie wiedziała co to znaczy być naprawdę pijanym człowiekiem, a co dopiero pijanym jeszcze, pijanym jak zwykle… ale póki co nie zapowiadało się na to, żeby miało się to zmienić. W końcu praca na farmie to bardzo odpowiedzialna sprawa! Trzeba wcześnie wstawać i kac, tak samo jak imprezowanie do rana za bardzo w tym wszystkim nie pomaga. A jak ona nie nakarmi zwierzaków, to kto ma to zrobić? No dobra, miała różnych pracowników, ale wiadomo że trzeba wszystkiego samemu doglądać! Poza tym koguty pieją, więc i tak by się jakoś super nie wyspała, gdyby poszła w tango. Co więcej, nie wiedziałaby też za bardzo jak się… e… chodzi w tango, a trochę jej było głupio zapytać. A gdyby poznała czym jest taki kac morderca, to pewnie nie chciałaby tego już nigdy powtarzać…
- Ojej, obudziłam pana? Przepraszam - rzuciła od razu, słysząc jakiś taki dziwny ton po drugiej stronie. A potem zmrużyła delikatnie oczy. - No chodzi o adresy do pocztówek oczywiście, chciałabym ich wysłać jak najwięcej, żeby… no trochę radości obdarować. Właśnie to powinno się przecież robić w święta, naprawdę pan o tym nie słyszał? - zapytała, rozbawiona i trochę speszona, bo nie wiedziała za bardzo jak ma rozumieć to, co mężczyzna przed chwilą powiedział i o co właściwie pytał z tym dzieleniem się. Powinien wiedzieć jaką akcją zarządza, prawda? A przynajmniej Kamala była w tym momencie przekonana, że to rozmawia z właśnie taką świadomą osobą. No przez myśl jej nie przeszło, że pomyliła numery! - W święta nikt nie powinien być sam, o nikim nie powinno się zapominać - dodała, bo to była przecież ważna sprawa!
Obrazek
Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you All the lights are shining so brightly everywhere Blooming Day Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents A toy on Christmas Day Make my wish come true temat miesiąca - grudzień devine Uprawiam przydomowy ogródek Kocham zwierzęta Kocham wiosnę! Wiejska dziewoja Wstaje z kurami Noszę kwiaty we włosach WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.
34
186

Post

Rozmowy z samego rana, czy tam południa, które w większości Charlie traktował jak poranek, nie były dla skacowanego mężczyzny niczym prostym. Zapewne dla jego rozmówców też nie koniecznie, bo ciężko było z niego wyciągnąć jakieś konkretne informacje. Po prostu myślami dalej był w swoich snach, których nawet nie pamiętał. - Yhym - westchnął i ziewnął sobie odsuwając na chwilę słuchawkę od ucha, bo nie był aż tak źle wychowany żeby ktoś musiał takich rzeczy słuchać. - Nic się nie stało, jakoś przeżyję - stwierdził, bo no najwyżej wypije jedną czy dwie kawy więcej i tyle... albo pójdzie wcześniej spać i tak nie miał nic lepszego do roboty więc czemu nie! - Jakie pocztówki i jakie adresy... nic nie wiem na ten temat proszę pani - powiedział wprost, bo nie będzie przecież dziewczyny tutaj okłamywać. - Święta to taki sam dzień w roku jak każdy inny, nie każdy jest też wierzący więc trzeba uważać komu się wysyła kartki - no żydzi na przykład raczej, by się nie ucieszyli z karteczki z małym Jezuskiem w żłobie. Muzułmanie chyba też tak nie koniecznie, chociaż oni mieli chyba do Chrystusa jakieś lepsze podejście niż judaiści. - Musiała Pani pomylić numery, bo zdecydowanie nic nie wiem na temat żadnych kartek, adresów ani świąt - stwierdził przecierając sobie oko wolną ręką. - Ale skoro mnie Pani obudziła to może mi Pani za to ufundować kawę - dodał żartując sobie oczywiście.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
21 letnia farmerka, która niewiele wie o życiu i świecie. Naiwna, miła i sympatyczna, otwarta na ludzi i zwierzątka. Pół roku temu zmarł jej chłopak, nagle i niespodziewanie, ale stara się udawać, że sobie radzi i wszystko jest okej.
21
170

Post

To zdecydowanie nie było samo rano… ani nawet leżące obok samego rana. Oczywiście dla Kamali samo rano to jednak 4-5, bo z tym się właśnie wiąże życie na farmie i zajmowanie się tym całym milionem zwierzaków i rzeczy, jakie są do zrobienia. Bo praca na farmie nigdy się nie kończy. Zawsze trzeba kogoś nakarmić, coś wysprzątać, coś naprawić, albo czegoś po prostu doglądać i coś zrobić. Praca nie kończyła się przez cały rok i Kami, jako pracowita mrówka uwielbiała to. Zwłaszcza teraz, kiedy nie chciała myśleć o tym, jak bardzo tęskni za swoim ukochanym i kiedy tak bardzo starała się tworzyć magię świąt wszędzie, gdzie tylko się obróciła. I jak widać, przez telefon również! Chociaż głos po drugiej stronie zaczynał ją trochę niepokoić, ale póki co tylko gdzieś tam w dali, skrzętnie ukrywała ten niepokój pod naiwnym optymizmem, z którego chyba powinna być już znana…
- No jak to jakie, pocztówki z inicjatywy. Bardzo ważnej inicjatywy, pisania do ludzi, którzy potrzebują w święta kogoś, kto będzie o nich pamiętać - wyjaśniła w końcu, a potem przechyliła lekko głowę w bok.
- Dlaczego ma pan taki negatywny stosunek do świąt? To przecież piękny czas, można pobyć z rodziną, z bliskimi, spędzić razem więcej czasu, podzielić się dobrym jedzeniem i prezentami… nie lubi pan tych rzeczy? - zapytała, zdziwiona bardzo. A potem zmarszczyła lekko brwi.
- Ale jest pan pewien, że pan tam nie pracuje i nie rozdaje adresów? - dopytała, póki co ignorując tekst o kawie. Trzeba pilnować swoich priorytetów przecież!
Obrazek
Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you All the lights are shining so brightly everywhere Blooming Day Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents A toy on Christmas Day Make my wish come true temat miesiąca - grudzień devine Uprawiam przydomowy ogródek Kocham zwierzęta Kocham wiosnę! Wiejska dziewoja Wstaje z kurami Noszę kwiaty we włosach WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.
34
186

Post

- Pisania do obcych ludzi... od ludzi, którzy ich nie znają, więc nie za bardzo mają jak pamiętać - powiedział trochę może bez sensu, ale wiadomo o co mu chodziło! Jak można pamiętać o kimś kogo się nie widziało nigdy na oczy? Charlie tego nie rozumiał i chyba nigdy w swoim życiu nie chciałby dostać kartki z litości. Dla niego święta przestały mieć większe znaczenie po rozwodzie. Oczywiście, nawet teraz miał je przecież z kim spędzić, bo jednak jego rodzice jak co roku urządzali huczną wigilię, na którą zlecą się wszyscy Hockleyowie, ale nie czuł chyba już tego magicznego klimatu, skoro nie miał przy sobie tej ukochanej kobiety, z którą mógłby ten czas dzielić. To głupie, bo w końcu sam był sobie winien. Czyżby Charles miał jednak jakieś wyrzuty sumienia? - Mam brata bliźniaka, spędziliśmy ze sobą zbyt wiele czasu w łonie naszej matki i teraz musimy trochę przystopować - rzucił żartem starając się w ten sposób wyjść z tego pytania dziewczyny. Nie miał chyba nastroju na wesołe rodzinne świętowanie, ani wystarczająco dużo pieniędzy, by kupić bliskim prezenty. Trochę wstyd, jak na mężczyznę po 30-stce.
- Myślę, że gdybym tam pracował to raczej, bym o tym wiedział, nie uważasz? - westchnął i wywrócił oczami. - Ale tak, mam stu procentową pewność, że tam nie pracuje - nie widział magicznej wypłaty na swoim koncie więc był tego pewien. - Jak bardzo Pani zależy to mogę Pani rozdać kilka adresów, nie ma problemu - nawet mógł jej jakieś zmyśleć, bo akurat w tym to był dobry.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
21 letnia farmerka, która niewiele wie o życiu i świecie. Naiwna, miła i sympatyczna, otwarta na ludzi i zwierzątka. Pół roku temu zmarł jej chłopak, nagle i niespodziewanie, ale stara się udawać, że sobie radzi i wszystko jest okej.
21
170

Post

- Nigdy pan nie korespondował albo nie rozmawiał z całkiem obcą osobą? - zapytała zdziwiona. - To na pewno o wiele milsze niż siedzenie w samotności - dodała, bardziej sama do siebie, niż do niego. A potem westchnęła - poza tym kto wie, może to początek pięknej przyjaźni? - zapytała, może i trochę rzucając banałem, ale oj tam oj tam! Tak przecież było, ludzie poznawali się różnymi sposobami, więc… czemu nie w ten sposób?
- I pamiętać, żeby im coś wysłać. Czy zawsze jest pan tak negatywnie nastawiony do wszystkiego, czy tylko w sprawie świąt? - zapytała, podejrzliwie trochę. A potem uśmiechnęła się pod nosem.
- Brat bliźniak? I nie planujecie razem spędzania świąt? To musi być ciekawe, mieć brata bliźniaka… - przyznała po chwili, trochę zbaczając z tematu, no ale ona nie miała w ogóle biologicznego rodzeństwa, więc dla niej to była interesująca sprawa mieć takowe, wyglądające dokładnie tak samo jak my!
- Brzmi pan jakby nie miał najlepszych kilku dni… - zauważyła ostrożnie. A potem uniosła brwi - dlatego zapytał pan o kawę? Może pan też jest tak naprawdę samotny i chciałby się przyłączyć do osób, które zbierają pocztówki? - zapytała, bo hej, trzeba się w święta otwierać na smutnych ludzi, a ten tu wydawał się bardzo smutnym człowiekiem...
Obrazek
Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you All the lights are shining so brightly everywhere Blooming Day Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents A toy on Christmas Day Make my wish come true temat miesiąca - grudzień devine Uprawiam przydomowy ogródek Kocham zwierzęta Kocham wiosnę! Wiejska dziewoja Wstaje z kurami Noszę kwiaty we włosach WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.
34
186

Post

- Właśnie rozmawiam z całkiem obca osobą - stwierdził zgodnie z prawdą i westchnął sobie pod nosem. Oczywiście akurat Charlie to bardzo często rozmawiał z obcymi ludźmi, szczególnie z kobietami. Nie miał problemu z tym żeby do kogoś zagadać czy zwrócić na kogoś uwagę. - Albo krwawego horroru - w końcu nie wiadomo jakiego stalkera się będzie mogła nabawić rozdając swoje dane adresowe obcym ludziom. Może jakiś typ pomyśli, że to naprawdę bardzo miłe z jej strony, aż za miłe i zacznie sobie myśleć, że nie jest to początek pięknej przyjaźni, a namiętnego romansu. Dopiero wtedy się dziewczyna zdziwi! Być może Charlie miał dość pesymistyczne nastawienie, ale w jego życiowej sytuacji każdy myślałby podobnie. Zresztą miał już trochę lat na karku i wiedział, że niektóre rzeczy nie są takie różowe jakby się mogły wydawać. - Zależy, ale nie tylko do świąt - negatywnie był też nastawiony do małżeństw i pewnie jeszcze jakieś inne rzeczy, by się znalazły.
- Jeszcze nie wiem jakie mam plany na święta, wyjdzie wszystko w praniu - stwierdził i wzruszył ramionami, chociaż tego dziewczyna nie mogła zauważyć. - Czy ja wiem czy ciekawie, może się komuś wydawać, że rozmawia sam ze sobą - albo co gorsza pije do lustra, to raczej nie było nic dobrego! Chociaż on i jego brat różnili się pod kilkoma względami więc chyba aż tak nie było źle. - Żeby to były tylko dni - westchnął, chociaż bardziej do siebie niż do niej, bo nie lubił się nad sobą użalać. - Chyba tak się mówi nie? W ramach rekompensaty zaprasza się kogoś na kawę albo na drinka... chociaż pewnie mieszkasz na drugim końcu kraju więc możesz mi też wysłać po prostu kosz z owocami - odpowiedział żartując sobie oczywiście, bo cóż, adres mógł jej przecież dać! Jakie jest też prawdopodobieństwo, że rozmawia z dziewczyną, która mieszka kilka kilometrów dalej? No bardzo małe!
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
21 letnia farmerka, która niewiele wie o życiu i świecie. Naiwna, miła i sympatyczna, otwarta na ludzi i zwierzątka. Pół roku temu zmarł jej chłopak, nagle i niespodziewanie, ale stara się udawać, że sobie radzi i wszystko jest okej.
21
170

Post

- A tak, mam na imię Kamala, bo chyba tego nie mówiłam - odpowiedziała, trochę odruchowo, dopiero po chwili się zastanawiając, czy to rozsądne tak sobie gadać z całkiem obcym facetem! Możliwe, że nie do końca…
- Ojej, no to grozi nam przez całe życie, w każdej uliczce może się czaić jakiś człowiek z hakiem zamiast dłoni… - przyznała, marszcząc brwi, no ale cóż, nie zamierzała aż tak negatywnie podchodzić do tego wszystkiego. - I nie myślałeś o tym żeby to… jakoś zmienić? - zapytała, bo właściwie czemu nie? Warto się otwierać na zmiany, zwłaszcza kiedy zbliżał się nowy rok!
- To naprawdę zostawia pan na ostatni moment to “pranie” - przyznała, z lekkim rozbawieniem. A potem zaśmiała się cicho - ciekawe stwierdzenie. Pana brat jest do pana aż tak podobno w poglądach i zdaniu na różne tematy? - zapytała, bo właściwie czemu nie,
- Ojej, chce pan o tym porozmawiać? Nie mówię, że ze mną, ale no… z kimś może pan powinien. Są telefonu zaufania, gdzie nikt by pana nie osądzał, za to wysłuchał - zaproponowała, bo jednak halo! W święta jest zawsze wyższy odsetek samobójstw, więc poczuła się trochę zobowiązana. - To proszę mi podać adres, wyślę panu jakąś ładną kartkę - zaproponowała też, póki co ignorując kwestię kawy bo miał rację, nie wiedzieli skąd są. Mógł żyć w innym kraju, może dlatego go obudziła tym telefonem? To by przecież sporo wyjaśniało, może niesłusznie go osądziła i tak naprawdę powinna się za siebie wstydzić?

no i na pewno zostawiła mu numer i jeśli jej podał adres, to wzięła, ot co!
/zt
Obrazek
Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you All the lights are shining so brightly everywhere Blooming Day Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents A toy on Christmas Day Make my wish come true temat miesiąca - grudzień devine Uprawiam przydomowy ogródek Kocham zwierzęta Kocham wiosnę! Wiejska dziewoja Wstaje z kurami Noszę kwiaty we włosach WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ