Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
I want a key to your house, I wanna pick up your clothes, I wanna clean up your mess. I wanna know where you hide things, wanna be in your photos.

...wanna share your address.
24
173

Post

Nie ma pojęcia, co robi. I to nie tylko teraz, mocno zaciskając palce na obudowie telefonu, ale i przez cały ostatni tydzień. Może powinna się wycofać? W końcu: po tej rozmowie nie będzie już odwrotu. A ona, nie ukrywajmy, jest beznadziejną kłamczuchą. Na pewno coś pomiesza, coś zepsuje, a potem Bobby, od którego pożyczyła sprzęt, wyciągnie łapę po odszkodowanie.
Nie jest gotowa. Po co w ogóle się w to pakowała?

W zeszły czwartek, scrollując instagram swojego ukochanego, wpadła na zaskakująco OKROPNY pomysł. Zanim zdążyła wszystko przemyśleć albo wybić sobie go z głowy, już zakładała konto na lokalnej aplikacji randkowej, używając... no, zgadliście. Fotek swojego faceta.
Wydawało się to zabawnym psikusem: trochę porobi z siebie głupka, świecąc w internecie jego twarzą, przy okazji pozna kilka ciekawych osób. Nigdy nie pomyślałaby, że jeden profil na tyle zwróci jej uwagę, że zaczną ze sobą pisać, pisać i... i taka rozmowa ciągnie się już od całych siedmiu dni. I wszystko byłoby w porządku, gdyby w czasie czatowania nie padło jedno, wszystko psujące pytanie.

Chcesz się zdzwonić?

Chce. Bardzo chce przekonać się, czy głos calalali brzmi tak, jak zdążyła to sobie wyobrazić.
I jednocześnie za żadne skarby świata nie chce tego robić. Bo udawanie kogoś, kim nie jest, tym razem wychodzi jej zaskakująco łatwo. Bo zdążyła dowiedzieć się o tej dziewczynie tylu fascynujących rzeczy, że pewnie by sobie nie wybaczyła, gdyby ujawnienie prawdziwej tożsamości wszystko zniszczyło.
Może nie powinna jej oszukiwać. Może powinna wyjaśnić, że to tylko taka zabawa i, niestety, osoba prowadząca konto samihonney nie ma w spodniach penisa.

Tylko że jest trochę za późno. Telefon zaczyna wibrować, a na ekranie pojawia się kilka wiadomości. Zaraz za "cześć" zamkniętym między tysiąc wykrzykników, również pytanie, czy jest już gotowy. Oczywiście, że nie jest.
Przymyka drzwi do sypialni, potrzebując dodatkowego zapewnienia, że jest całkowicie sama i bezpieczna wśród znajomych czterech ścian. Sami co prawda odwiedza rodziców i nie wróci szybciej niż w poniedziałek, ale... cóż, paranoja nie daje Bow spokojnie spać.

Podłącza do telefonu pendrive, który dostała od Bobby'ego i, zgodnie z instrukcjami, dostosowuje ustawienia programu modulującego głos. Technologia tak bardzo ją stresuje, że dwa razy przez przypadek wybiera dziwaczne akcenty: raz koreański, raz polski, i dopiero za trzecim razem mechaniczny Sami brzmi jak prawdziwy, amerykański chłopiec.

— Kurwa, Bow — mamrocze, kładąc się na łóżku. Potem siada, wstaje, znowu siada. Ostatecznie pada na poduszki i zakrywa głowę, starając się ukryć przed całym światem.

Powie jej. Powie jej prawdę. Na pewno.
Chyba.

Wesoła melodyjka wyrywa ją z zamyślenia. Uderza palcem w zieloną słuchawkę i przykłada urządzenie do ucha.
— Cześć.

Powie jej później.

Calanthe Carter
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? LGBT+ Lubię zapach damskich perfum Czuję motyle w brzuchu Fake it till you make it
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

[czternaście]



Cala może i wierzyła w miłość i ładne zakończenia, ale niekoniecznie w to, że dla niej samej mogła się taka kryć na portalu randkowym. Weszła tam tylko pod wpływem impulsu, gdy po skończeniu serialu nie potrafiła znaleźć sobie zajęcia i trochę za często zaczęła myślami wędrować w stronę Dory, która drugi raz zdążyła na jej drodze stanąć. Odpisywała im grzecznie i nawet nie urywałą rozmów, gdy padały propozycje, które sprawiały, że lekko marszczyła nos, wyraźnie z takiego obrotu spraw niezadowolona. Dlatego jeden chłopak, który zaczął z nią rozmowę okazał się swego rodzaju perełką dla niej. Początkowo odpisywała mu z doskoku, gdy przypominała sobie, że pół godziny temu jej telefon wibrował sygnalizując nową wiadomość. Około trzeciego dnia ciągłego pisania złapała się jednak na tym, że zaczyna na nie czekać.
Nie lubiła kontaktu telefonicznego, bo wydawał jej się bardzo okrojony. Chciała przenieść to na poziom bardziej rzeczywisty, by samodzielnie przekonać się na ile mogłoby to funkcjonować. Udało jej się wreszcie namówić go na rozmowę, więc skorzystała z faktu, że Lacey pracowała. Sięga po telefon i wybiera podany wcześniej numer, skoro zdążyła już dostać potwierdzenie, że mogła wreszcie zadzwonić.
— Hej! — przywitała się bardzo entuzjastycznie zadowolona, że wreszcie może porozmawiać z nim w sposób, który utwierdzi ją w przekonaniu, że jest rzeczywisty. Uśmiechnęła się i usiadła wygodniej, a telefon automatycznie docisnęła nieco mocniej do ucha, jakby miało jej to pozwolić znaleźć się trochę bliżej niego. — Przez chwilę myślałam, że nie odbierzesz, więc wypadło mi z głowy wszystko co chciałam ci powiedzieć — przyznała uczciwie. Cala rzadko kiedy się stresowała, ale teraz czuła się nieco tak, jakby pierwszy raz w życiu postawiona została przed kimś, na kim chciała zrobić wrażenie.
— Nie mam dużo czasu, bo muszę niedługo pójść do pracy chyba. W sensie tak, ale nie wiem czy to już ta godzina na pewno. Siedzę tam cały wieczór, może wpadniesz? — zapytała. Nie była fanką małych kroków, więc jeśli odhaczą udaną rozmowę telefoniczną, podczas której Cala zapomniała, że wypadałoby dać mu dojść do głosu, to może pojawić się i uśmiechnąć po darmowego drinka. Nie widziała go wprawdzie, ale była pewna, że na pewno zrobiłby to ładnie.

Bow Spellman
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
I want a key to your house, I wanna pick up your clothes, I wanna clean up your mess. I wanna know where you hide things, wanna be in your photos.

...wanna share your address.
24
173

Post

Nie spodziewała się, że tak szybko usłyszy propozycję spotkania. Z drugiej strony: czego innego miała oczekiwać? Calalala już od samego początku była bardzo... otwarta i nie ukrywała, że internetową znajomość wolałaby przenieść do rzeczywistości. Prawdziwa Bow jak najbardziej to rozumie — i jest cholernie ciekawa, jak siedząca po drugiej stronie słuchawki dziewczyna prezentuje się naprawdę. Natomiast Sami, którego wykreowała na potrzeby fejk-konta... cóż, dużo trudniej będzie udawać faceta, kiedy stanie się z rozmówczynią twarzą w twarz.
— Jasne, mogę obczajć, czy mi to pasuje, mała. — Niektóre słowa dziwacznie akcentuje, krzywiąc się przy tym do telefonu, bo nie jest przyzwyczajona do wyrażania się w ten sposób. Z drugiej strony: od swoich przyjaciół (tych penisododatnich) oraz kumpli Samiego, którzy wpadali co jakiś czas pograć na PlayStation, zdążyła podłapać kilka językowych naleciałości. I naprawdę wydaje jej się, że właśnie w ten sposób każdy przeciętny mężczyzna po dwudziestce powinien się zwracać do kobiety, którą jest zainteresowany.
— Tylko trochę głupio tak pić samemu, co nie? Bo podejrzewam, że nie pozwalają ci popijać z klientami, nieważne jak bardzo by o to prosili? — Nigdy nie starała się naprawdę poderwać Samiego. Ma zerowe doświadczenie w jakichkolwiek romansach, w zabieganiu o czyjąś uwagę, w kokietowaniu rozmówcy. Wychodzi jej to trochę sucho, trochę bezpłciowo, ale stara się włożyć w tę rozmowę całe serce, jednocześnie nie wychodząc z roli pewnego siebie przystojniaka. W końcu to na niego poleciała Cala. Nie na przeciętną Bow.
— Podesłałabyś mi eską namiary na tę twoją robotę?
Doskonale zdaje sobie sprawę, że pojawienie się w barze byłoby najgłupszą rzeczą, jaką w życiu zrobi. Głupszą nawet niż prowadzenie tej konwersacji z użyciem pieprzonego modulatora głosu. Spellman co chwilę zerka na telefon i modli się w duchu, żeby technologia jej nie zawiodła.
— No i... podoba mi się twój głos, mała. Dokładnie tak go sobie wyobrażałem.
Zbyt miękko, Bow, zbyt miękko.

Calanthe Carter
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? LGBT+ Lubię zapach damskich perfum Czuję motyle w brzuchu Fake it till you make it
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Rozmowa telefoniczna miała być jedynie przejściowym etapem. Cala zamierzała wykorzystać fakt, że w ten sposób będzie musiał odpowiedzieć na jej propozycję. Początkowo zamierzała jednak przesunąć to w czasie, a samo pytanie wepchnąć gdzieś pomiędzy inne, luźne tematy. Nie chciała tego robić już na początku, ale czas naglił, a ona musiała zbierać się do pracy. Dlatego propozycja padła z jej ust zaraz po przywitaniu się i dlatego czekała dość podekscytowana na rozwinięcie. Cicho zaśmiała się słysząc jego odpowiedź.
— Śmiesznie mówisz — przyznała. Od dawna nie randkowała z mężczyznami. Gdyby nie wciągnął ją w rozmowę to Cala prawdopodobnie wcale nie byłaby zainteresowana ciągnięciem tej znajomości. Zainteresował ją i sprawił, że chciała poznać go lepiej. Nawet jeśli nazywał ją małą.
— Czasem mogę — dodała jedynie. Nie tłumaczyła, że była na bakier z wszelkimi zasadami, a barmanką bywała naprawdę beznadziejną. Łamała wszelkie inne zasady, więc dorzucenie do tego drinka z przystojnym mężczyzną wcale nie wydawało się takie złe — jeśli będzie to jeden drink (dla dobra jej słabej głowy) i jeśli ukryje to przed okropnym Connorem. — Pewnie — dodała jeszcze, bo nie widziała w tym najmniejszego problemu. Wręcz przeciwnie, Cala w tym momencie czuła się niczym zwycięzca, bo przekonana była, że pozna mężczyznę, z którym ostatnio tak dużo pisała. Pozna go lepiej, niż podczas tej rozmowy i wypije drinka. Powinna się w tym momencie rozłączyć, nałożyć na twarz jakikolwiek makijaż i upewnić się, że włosy wyglądały tak, jak powinny. Podniosła się więc z łóżka i podeszła do lustra, by ocenić swój realne szanse dziś.
— To miłe bardzo. Co jeszcze sobie wyobrażałeś? — zapytała niewinnie, bo nie widziała w tym pytanie nic, co mogłoby być jakkolwiek nie na miejscu. Po prostu chciała wiedzieć, czy i w jego myślach gościła tak często, jak on w jej. Po kilku długich sekundach dotarło jednak jak niefortunnie to zabrzmiało, czego dowodem był cichy śmiech, który rozległ się chwilę później w słuchawce. Jedynie odrobinę nerwowy.

Bow Spellman
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
I want a key to your house, I wanna pick up your clothes, I wanna clean up your mess. I wanna know where you hide things, wanna be in your photos.

...wanna share your address.
24
173

Post

Bow nie pamięta, kiedy ostatnio tak jej biło serce. Ma wrażenie, że organ lada chwila wyskoczy z piersi prosto na zmiętą pościel, cały spięty i nerwowy, po czym powie jej: „blondyna, kurwa, ja już naprawdę nie daję rady”. Ona też nie daje rady, bo tak bardzo się stresuje, że technologia ją zawiedzie.
— Serio? To może dlatego, że wczoraj nurkowałem, mam nadzieję, że to nie żadne choróbsko. — Podobno najlepszą metodą nakłonienia kogoś do swoich racji było nie tyle kłamanie, które z natury jest bardzo ryzykowne, ile mówienie niepełnej prawdy. Bow naprawdę wybrała się poprzedniego dnia na plażę: nawet grudzień nie jest w stanie powstrzymać jej przed wskoczeniem na deskę i zanurzeniem się w słonej wodzie. Poza tym dzieciaki na Florydzie nie wiedzą, czym jest śnieg — od czasu do czasu leje deszczem, ale wyrywające się z nieba białe śnieżki brzmią jak totalna abstrakcja.
— Dużo rzeczy — odpowiada zgodnie z prawdą, zanim zdąży dobrze przemyśleć te słowa. Od razu jednak przygryza wargę, zwłaszcza w reakcji na śmiech, który dobiega z głośnika wbudowanego w komórkę. Jest to trochę pocieszające, bo skoro Cala też się stresuje, to chyba znaczy, że naprawdę ją — go — polubiła? Z jednej strony Spellman czuje się doceniona tym faktem, ale z drugiej — dręczą ją okropne wyrzuty sumienia, bo przecież wie, że nie da rady spełnić oczekiwań rozmówczyni. Nie jest facetem, nie wie nawet, jak oni myślą, ale tak bardzo chciałaby się pojawić w barze...
Co złego może się wydarzyć?
— Zastanawiałem się, jak wyglądasz, kiedy się uśmiechasz. Masz bardzo poważne fotki na H4L, ale pociesza mnie, że słyszę twój śmiech. To daje mi nadzieję, że nie jesteś jakąś totalną marudą — rzuca pół żartem, pół serio. Nie ma nic przeciwko trochę poważniejszym osobom, ale sama jest ogromnym wesołkiem. Jej usta ciągle wyginają się w półłuk: i kiedy wybucha śmiechem, łapiąc się za brzuch, i kiedy czuje się zestresowana tak jak teraz — rozmową z ładną dziewczyną.
— Upiekłem dzisiaj ciastka maślane, przynieść ci trochę?

Calanthe Carter
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? LGBT+ Lubię zapach damskich perfum Czuję motyle w brzuchu Fake it till you make it
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Calanthe odczuwała w tamtej chwili naprawdę zaskakującą ekscytację. Już dawno zdążyła przekonać się, że to kobiety są jej bliższe i to z nimi jedynie potrafi układać sobie, w miarę możliwości, życie. Później pojawił się Sami, niczym dowód na to, że i faceci potrafią jeszcze przyspieszyć ją o szybsze bicie serca.
— Nurkujesz? — zapytała mimowolnie. Spróbowała sobie jednocześnie przypomnieć, czy kiedykolwiek jej o tym wspomniał i to wypadło jej jakoś z pamięci, czy może powiedział coś na ten temat po raz pierwszy. Zamiast jednak skupiać się i rozgrzebywać jego słowa, zamiast dodawać jakiekolwiek pytanie zamilkła w oczekiwaniu na jego odpowiedź, bo podobała jej się świadomość, że wreszcie go słyszy.
Miała wrażenie, że zapiekły ją policzki, gdy jej myśli uciekły w kierunku rzeczy, o których myśleć zdecydowanie nie powinna. Lewa dłoń Cali wylądowała zaraz potem na swojej skórze z nadzieją, że wieczne problemy z krążeniem w tej chwili będą namiastką kubła zimnej wody. Potrzebowała zejść na ziemię i nie rozpędzać się. Potrzebowała skupić się na rozmowie i popchnąć wszystko w taki sposób, by jednak namówić go na późniejsze pojawienie się w barze.
— Nie! Ja w ogóle nie jestem marudą, ale do zdjęć się nie uśmiecham. Zawsze mi mówili, że mój nos się wtedy śmiesznie unosi i wyglądam jak świnka — dodała śmiertelnie poważnie. Parafrazowała słowa, które wciskali jej bardzo często podczas podrzędnych sesji zdjęciowych, które promować miały telenowele, w których grywała. Poza tym nie grała wesołych postaci, musiała trenować obojętny wyraz twarzy, by pasować do tych czarnych charakterów. Wcześniej nie zauważyła nawet, że to głupi nawyk, który pozostał jej z czasu, gdy próbowała swoich sił na ekranach. Teraz jednak uśmiechnęła się tak szeroko, że z boku musiałoby to wyglądać co najmniej koniecznie. — Pewnie! Uwielbiam maślane ciastka — przyznała uczciwie. Powiedziałaby to nawet, gdyby ich nie lubiła. A gdyby je przyniósł to i tak by je zjadła.

Bow Spellman
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
I want a key to your house, I wanna pick up your clothes, I wanna clean up your mess. I wanna know where you hide things, wanna be in your photos.

...wanna share your address.
24
173

Post

— Czasem — potwierdza, kiwając przy tym głową, chociaż doskonale wie, że rozmówczyni nie będzie w stanie tego zarejestrować. — Najczęściej jesienią, bo odwiedza nas najmniej turystów. Lepiej pływa się w wodzie, do której nie sikają na wpół rozebrane pięciolatki — rzuca żartobliwie, ale no — umówmy się — kto się z tym stwierdzeniem nie zgadza? — Jeśli dzisiejsza randka pójdzie dobrze, to może zaproszę cię później na wspólne nurkowanie. — Albo przynajmniej kąpiel w oceanie, na przykład bez ubrań.
W chwili, gdy ta myśl przenika umysł Bow, policzki blondynki zaczynają płonąć. Pożera je gęsta purpura i Spellman uderza otartą dłonią we własne czoło, żeby wreszcie się uspokoić. Może wchodzenie w rolę podrywacza nie wychodzi jej aż tak źle?
Ma przynajmniej chwilę, żeby oswoić się z myślą, że dziś spotka Calę. Tym razem nie będzie tak, jak zawsze: nie napisze do niej “cześć”, od razu wsuwając telefon do kieszeni i zerkając na ekran dopiero za kilka godzin. Bo przecież rozmowy face to face tak nie działają. Nie możesz nagle wstać i odejść, żeby zastanowić się nad odpowiedzią. Nie możesz zawiesić się w przestrzeni ani wygodnie ułożyć na łóżku, kiedy kolejna fala wstydu uderza gorącem w twój dekolt, twarz i szyję. I, co najważniejsze, nie możesz się schować. Ani udawać. A przecież znaczna część tej relacji opierała się właśnie na niewinnym oszustwie.
— Lubię świnki — rzuca, cudem unikając głośnego śmiechu. Nie wie, jak zabrzmiałby w słuchawce, przechodząc przez modulator głosu. Zamiast tego cicho chrumka, zupełnie jak różowiutki prosiaczek, nim zdoła się powstrzymać.
— To jesteśmy umówieni — decyduje, zaplatając na palcu kosmyk złotych włosów. — Pudełko maślanych ciasteczek za piękny uśmiech. Do zobaczenia wieczorem.
Jeszcze chwilę się waha, ale ostatecznie klika czerwoną słuchawkę i wyrywa pendrive z gniazdka telefonu. Unosi rękę, dotyka własnej piersi, głośno wzdycha. Nigdy się tak nie stresowała.
I nigdy nie wkopała się aż tak.


// zt x2, zacznę nam w knajpie <3
Calanthe Carter
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? LGBT+ Lubię zapach damskich perfum Czuję motyle w brzuchu Fake it till you make it
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
ODPOWIEDZ