a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

#hm

O bracie przypomniała sobie dość... niespodziewanie. Sergio już dawno wyszedł z obiegu jej życia i kontakt utrzymywali nieco sporadyczny, odkąd wziął ślub. Nie miała mu tego za złe, w końcu założył swoją rodzinę, więc przybyło mu obowiązku wobec niej. W dodatku byli na dwóch różnych półkulach, ze swoimi własnymi problemami, doświadczeniami i historiami. Oddalili się od siebie, to był niezaprzeczalny fakt. Jednak teraz, kiedy najstarszy Diaz wrócił w rodzinne strony… Poczuła lekkie ukłucie, dyskomfort na myśl, że pominęła go w swoim toku myślenia.
Zawahała się, wybierając dawno zapomniany numer. Rozsiadła się wygodnie na kanapie, bo gdyby stała, zapewne zaczęłaby nerwowo chodzić w kółko. Nie wiedziała, od czego ma zacząć, czy w ogóle Sergio się ucieszy na nowinę, jeśli pozna wszystkie szczegóły. Skarci ją, wesprze? Miała wrażenie, że nie znała go już tak dobrze jak kiedyś, co zabolało trochę bardziej.
Jeden sygnał, drugi, trzeci, czwarty. Dźwięk odbieranej słuchawki i dziwna cisza, która trwała milisekundy, ale wydawała się wiecznością. Usłyszała jego głos, trochę niewyraźny, ale uśmiechnęła się do siebie.
- Cześć braciszku - zaczęła niemal radośnie, ale wiedziała, że to uczucie zaraz minie, pryśnie, jak bańka mydlana i szybko nie wróci. - Jak tam samopoczucie? - zapytała najpierw, żeby odwlec trochę temat w czasie.
- Usiądź, jeśli masz na czym, bo mam do ciebie bardzo ważne pytanie - zaczęła, starając się przygotować przyszłego wujka na rychłą informację. Nie chciała przecież, żeby jej zemdlał i zrobił sobie krzywdę. W końcu nie codziennie młodsza siostrzyczka zachodzi w ciążę.

Sergio J. Diaz
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Rozwodnik, muzyk, nauczyciel. Świetny przyjaciel, jeszcze lepszy kochanek. Udziela lekcji dodatkowych w domu, szkole i gdzie tylko zamarzysz.
35
180

Post

Telefonu się nie spodziewał. Chociaż z Miriam widział się ostatnio na imprezie Halloweenowej, sam odwlekał spotkanie z nią przez wiele dni, bo powiedzmy sobie szczerze, oczami wyobraźni widział tą niezręczną ciszę. Temat w końcu zszedł by pewnie na jego małżeństwo, a wtedy musiałby wyjawić jej prawdę, przed czym bronił się rękami i nogami.
Dlatego też odebrał dopiero po kilku sygnałach, zbyt zajęty grą na fortepianie, by usłyszeć pierwszy dzwonek.
Dopiero migający wyświetlacz sprawił, że znieruchomiał i sięgnął po aparat.
- Mimi? - rzucił na powitanie, uśmiechając się. Cóż, chociaż może rozmijali się w życiu, nie ukrywał tęsknoty za własną siostrą. W dodatku młodszą, która kiedyś była jego oczkiem w głowie. - Wszystko dobrze, przygotowuję się właśnie do lekcji - przyznał, zgodnie zresztą z prawdą. Zerknął kątem oka na ułożone niedaleko papierzyska, wzdychając bezgłośnie i marszcząc brwi na jej kolejne słowa.
- Co się dzieje? - spytał, obracając się i sięgając po paczkę fajek, by wyciągnąć jednego i odpalić go sprawnie. - Zaczynam się stresować, kiedy tak zaczynasz rozmowę. Tylko nie mów, że hajtasz się z Vazquezem - mruknął. Okej, może i obalili flaszkę po pijaku, to jednak nie znaczyło, że stali się chociażby dobrymi znajomymi. Nie darzył zaufaniem jego rodziny, a wiadomo, chciał dla siostry jak najlepiej.
- No już. Co to za pytanie? - ponaglił miłym tonem, by dać jej do zrozumienia, że absolutnie nie ma się czego bać. Zawsze będzie ją wspierał, prawda? A ton jej głosu wyraźnie mu mówił, że coś nabroiła. Ile razy krył ją przed rodzicami?

Miriam Díaz
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Płonie ognisko i szumią knieje - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Filling your dreams to the brim with fright BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! For all mankind Novel Bestseller ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? ROZWODNIK/ROZWÓDKA PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ BUJAM SIĘ DO COUNTRY FAN FILMÓW BIOGRAFICZNYCH Mam własny samochód Gram na fortepianie Człowiek orkiestra mistrz pokera Nie mogę żyć bez masła orzechowego Rzucam się na głęboką wodę IT WAS AN ACCIDENT! ANDRZEJ RYBAK SING A SONG STEVIE WONDER KING OF THE JUNGLE You Shouldn't Kiss Me Like This Like a virgin Rozmówki czeskie Dzielny pacjent! How did this happen?
mów mi/kontakt
Panacea#4568
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Potrzebowała kilka głębokich wdechów. Ostatnimi czasy wypowiadała te słowa dość często, ale dalej wywoływały w niej niezbyt miłe emocje, a przede wszystkim powrót do przykrych wspomnień, które dalej mąciły jej w głowie i były dość żywe. Wiele wątpliwości miała wobec swojego stanu, ale…
- Chciałabym - wypaliła na małe wtrącenie brata o ślubie z Vazquezem, po czym niemal uderzyła się w czoło, cicho się karcąc. Cos nieprzyjemnie zakuło ją w sercu. - Co? Nie, nie chciałabym, przestań, taki żart - chciała z tego wybrnąć, ale wiedziała, że brzmi nieszczerze. Nie ważne.
Westchnęła ciężko, układając nogi na podłokietniku kanapy. Palcami przetarła mocno oczy, starając się w sobie zebrać znowu te wszystkie słowa, tak, aby ułożyły się w miarę sensowne zdanie.
- Jestem w ciąży - zaczęła, ale wcale nie miała zamiaru przebywać. Wolała mieć to z głowy za jednym zamachem, niż potem odpowiadać na jakieś szczegółowe pytania. - Nie, nie z Vazquezem, z Delgado - odchrząknęła, próbując zatuszować swoje zawstydzenie. - I nie, nie będziemy razem, on ma dziewczynę, po prostu zdarzył się wypadek przy pracy. Dlatego no… - zawiesiła te słowa w powietrzu, zdając sobie sprawę, że wszystko miała powiedzieć w trochę innej kolejności. - To początek dwunastego tygodnia, nie znam płci, no i czeka mnie dużo badać po… ostatnim - nagle zdała sobie sprawę, że nigdy nie opowiadała mu o swojej pierwszej ciąży, którą straciła kilka lat wcześniej. Kurwa.
- Chodzi o to… Chcesz zostać wujkiem? To znaczy, w sumie nie masz wyboru.

Sergio J. Diaz
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Rozwodnik, muzyk, nauczyciel. Świetny przyjaciel, jeszcze lepszy kochanek. Udziela lekcji dodatkowych w domu, szkole i gdzie tylko zamarzysz.
35
180

Post

Sergio uśmiechnął się lekko, słysząc lekkie zakłopotanie ze strony siostry. Zawsze uważał, że jej życie jest tylko i wyłącznie jej życiem; mogło mu się nie podobać wiele rzeczy, mógł kręcić nosem jak to starszy brat miał w zwyczaju, ale koniec końców, zawsze uszanuje jej decyzję. Nawet, jeśli musiałby się użerać z facetem, za którym niespecjalnie przepada.
- W porządku już - zasmiał się krótko, ponownie zaciągając się papierosem. A w kolejnym momencie, niemal go gubiąc, gdy Miriam oznajmiła mu o...ciąży.
Pierdolonej, kurwa ciąży.
- Co do chuja?! - uniósł głos bardziej niż zamierzał, podrywając się z miejsca. Stanął prosto, spięty, otwierając oczy tak szeroko, że chyba tylko przypadkiem mu nie wyleciały. - Co Ty mówisz? - złagodniał, chociaż dalej można było wyczytać z tonu napięcie.
Może powinien się cieszyć, ale młoda Diaz, chyba nieświadomie z każdym słowem potęgowała jego irytację. I wściekłość.
- Kurwa mać, Francisco zrobił Ci dzieciaka?! - teraz już wrzasnął, zaciskając palce jeszcze mocniej na telefonie, czując jak serce przyśpiesza w furii.
Długo go nie było. Może trochę za długo. Nigdy jednak nie uznałby, że jego najlepszy przyjaciel nie oznajmił mu o czymś takim. Widzieli się od jego powrotu, mieli kontakt telefoniczny. I co? I dowiaduje się o tym w tak żałosny sposób.
Jakby dostał w mordę.
Milczał długo, uświadamiając sobie to po westchnięciu siostry. Zagryzł ponownie wargę, potarł zmęczoną twarz, teraz siadając ciężko i z bezsilnością. Mieli czas, by porozmawiać. By wyjaśnić...Wszystko. Ważniejszym było dziecko.
- Mimi...- zaczął łagodniej, za wszelką cenę próbując brzmieć jak dobry, starszy brat, a nie tej zły i chujowy, który zostawił ją na pastwę losu. - Wiesz, że chcę. Będę, jeśli będziesz potrzebowała mojej pomocy...- urwał znowu, zbierając myśli. Zmarszczył brwi i zaklął w duchu, powtarzając jej słowa.
- Jak to, kurwa, w kolejnej?!

Miriam Díaz
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Płonie ognisko i szumią knieje - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Filling your dreams to the brim with fright BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! For all mankind Novel Bestseller ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? ROZWODNIK/ROZWÓDKA PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ BUJAM SIĘ DO COUNTRY FAN FILMÓW BIOGRAFICZNYCH Mam własny samochód Gram na fortepianie Człowiek orkiestra mistrz pokera Nie mogę żyć bez masła orzechowego Rzucam się na głęboką wodę IT WAS AN ACCIDENT! ANDRZEJ RYBAK SING A SONG STEVIE WONDER KING OF THE JUNGLE You Shouldn't Kiss Me Like This Like a virgin Rozmówki czeskie Dzielny pacjent! How did this happen?
mów mi/kontakt
Panacea#4568
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Spodziewała się gwałtownej reakcji, dlatego kazała mu siedzieć. No nie da boże, jeszcze on zrobiłby sobie krzywdę, a nie ważne, jak bardzo ją wkurzał, to tego nie chciała. Uwierało ją też to, że mieli między sobą jakąś dziwną przepaść i wiele niewypowiedzianych słów oraz historii. Ostatnie kilka lat przemknęło im przez palce i trochę żyli ze sobą jak obcy ludzie, mając sporadyczny kontakt dla zasady.
- Wiem, wiem, brzmi to… źle - powiedziała cicho do słuchawki, słysząc jego krzyk na wieść o tym, kto jest tatusiem. Z resztą - nie tylko on reagował emocjonalnie, bo chyba nikt się tego nie spodziewał, prawda? Mogłaby przysiąc, że z powodu tej sytuacji Francisco miał bardziej przerąbane niż ona.
Nakryła twarz poduszką, chcąc się odgrodzić od całego świata. Chciała uciec od tej rozmowy, cały czas gryząc się w język.
- Chyba mamy sobie sporo do… zaktualizowania - zawiesiła się na chwilę, próbując to wszystko dobrze ubrać. Było po niej słychać, że się stresuje tym wszystkim. Nagle musiała się w pełni świadomie zmierzyć z konsekwencjami swoich poczynań. Musiała się zmierzyć raz jeszcze z historiami, które trzymała uparcie pod kluczem, nie chcąc się znowu rozsypać pod wpływem wspomnień.
- Wiesz, minęło trochę czasu, trochę się podziało… Nie tylko u mnie z resztą, prawda? - mówiła łagodnie, cały czas wykazując się dziwnym zrozumieniem. Miał prawo być zły albo i nawet zraniony. W końcu kiedyś byli bardzo blisko. - Nie chciałam tego załatwiać przez telefon, ale… Możesz wpaść jeśli chcesz - westchnęła ciężko, próbując dać mu do zrozumienia, że mogą porozmawiać o wszystkim. Że mogą się postarać, spędzić ze sobą czas i wszystko sobie wyjaśnić. - Zielony domek jest już tylko mój, Ines się wyprowadziła, więc jestem praktycznie sama.

Sergio J. Diaz
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Rozwodnik, muzyk, nauczyciel. Świetny przyjaciel, jeszcze lepszy kochanek. Udziela lekcji dodatkowych w domu, szkole i gdzie tylko zamarzysz.
35
180

Post

- Źle? - powtórzył, wydając z siebie cichy dźwięk, który miał być prawdopodobnie śmiechem. Pełnym desperacji i całkowitej bezradności w zaistniałej sytuacji.
To nie było złe. Ciąża nie była zła, nigdy. Ale to wszystko w koło, ten natłok nie do końca zrozumiałych przez Sergio informacji, tak. Był zły. Był gorzej niż zły.
Przymknął powiek ii odetchnął głośniej, mieląc w ustach kolejne słowa. Gdzieś w środku poczuł ukłucie żalu, kolejne, odkąd zobaczył Miriam na imprezie u Cesara. Jego powrót nie przywrócił ich dawnych relacji, nie sprawił, że wszystko było jak te kilkanaście lat temu, kiedy mieszkał jeszcze w Hope. Czy miał prawo więc jakkolwiek ją oceniać, skoro sam nie dawał najlepszego przykładu, będąc rasowym chujem i niszcząc wszystko, czego się dotknął?
Miriam nie wiedziała, że niewiele brakowało, by była ciocią. Nie wiedziała o tym, że wraz z żoną, stracił dziecko. I ogromna część siebie.
- Masz rację - mruknął w końcu, spoglądając w stronę okna. - Wiele wydarzyło się przez ten czas. Może za dużo - zwilżył wargi językiem. Potrzebowała go. Tak jak on, potrzebował jej i uzmysłowił sobie jak bardzo dopiero teraz, gdy świat runął jej na głowę. Uderzyły w niego wyrzuty sumienia i aż zaklął w myślach, ponownie wstając, przechadzając się po niedużym salonie.
- Przyjadę. Powiedz tylko kiedy - swoje plany prywatne i zawodowe bez problemu mógł nagiąć i poprzestawiać według upodobania, tym bardziej jeśli w grę wchodziły sprawy rodzinne.
Rozmowa była im potrzebna. Rozmowa, która mogła oczyścić atmosferę i jednocześnie zbudować ja na nowo. Zastanawiał się tylko, czy będą w stanie zaakceptować nieznane dotąd rewelacje ze swojego życia.

Miriam Díaz
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Płonie ognisko i szumią knieje - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Filling your dreams to the brim with fright BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! For all mankind Novel Bestseller ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? ROZWODNIK/ROZWÓDKA PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ BUJAM SIĘ DO COUNTRY FAN FILMÓW BIOGRAFICZNYCH Mam własny samochód Gram na fortepianie Człowiek orkiestra mistrz pokera Nie mogę żyć bez masła orzechowego Rzucam się na głęboką wodę IT WAS AN ACCIDENT! ANDRZEJ RYBAK SING A SONG STEVIE WONDER KING OF THE JUNGLE You Shouldn't Kiss Me Like This Like a virgin Rozmówki czeskie Dzielny pacjent! How did this happen?
mów mi/kontakt
Panacea#4568
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Źle to nie było dobre określenie. Stała pośród jakiegoś chaosu, którego nie potrafiła ogarnąć umysłem, ale uparcie próbowała. Bo taka zawsze była - szła pod prąd, z prądem czy pod wiatr, zawsze parła do przodu, choćby skały srały. Miała przez to wiele upadków, po których długo nie potrafiła się pozbierać, ale teraz już przynajmniej była świadoma, tego, co chciała osiągnąć. Przynajmniej w jakimś stopniu.
Wiedziała, że opowiadanie mu o tym wszystkim nie będzie przyjemne. Wiedziała, że nie chce wracać do niektórych wspomnień za żadne skarby świata, ale czy nie było lepszego sposobu, niż akceptacja swojej własnej historii? Musiała się w końcu oswoić z problemami z przeszłości, bo cały czas na nią wpływały. Sprawiały, że na powrót gubiła się, popełniając wiecznie te same błędy.
- Jakoś to ogarniemy - było słychać, że uśmiecha się do słuchawki, że gdzieś w niej głęboko, cały czas tli się nadzieja. - Dla Diazów nie ma rzeczy niemożliwych - dodała, jakby to była jej życiowa mantra. Jej i jego. Całej rodziny.
Poruszyła się lekko, na powrót siadając, by rozejrzeć się po wnętrzu domku. Ostatnio było tutaj nienagannie czysto - tak działała abstynencja.
- Możesz wpaść w każdej chwili, nawet teraz, jeśli masz czas - wstała z kanapy, uśmiechając się jak małe dziecko, żeby zaraz zatoczyć z gracją piruet na środku salonu. - Tylko przynieś podarki w formie jedzenia i kup mi kubeł tej domowej lemoniady po drodze! - przecież musiała dobrze jeść, o nawodnieniu nie wspominając. Poza tym jedzenie zawsze było dobrym towarzyszem podczas trudnych rozmów, skutecznie rozładowywało napięcie i zajmowało rozedrgane dłonie.

Sergio J. Diaz
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Rozwodnik, muzyk, nauczyciel. Świetny przyjaciel, jeszcze lepszy kochanek. Udziela lekcji dodatkowych w domu, szkole i gdzie tylko zamarzysz.
35
180

Post

Miała rację. Ich rodzina przypominała pod pewnymi kątami karaluchy- nie ważne, jak bardzo świat chciałby się ich pozbyć, oni uparcie trwali, znosząc każde, pojedyncze nadepnięcie. Miriam i Sergio byli tego doskonałym przykładem, chociaż ostatecznie nie wiedzieli wszystkiego na temat historii, która toczyła się bez udziału tego drugiego.
Nie powstrzymał delikatnego uśmiechu, ponownie, tym razem z lekką ulgą, po prostu przecierając zmęczoną twarz dłonią.
Czy był gotowy by jej o wszystkim powiedzieć? Coś za coś. Skoro ona otworzy się przed nim, chciał być sprawiedliwy w tej rozmowie, pragnąć wyrzucić z siebie to, co leżało mu na sercu. A chyba prócz Cesara, nikt tak naprawdę nie wiedział całej, cholernej prawdy o jego życiu w Barcelonie, o powolnym spadaniu na samo dno i tym etapie, kiedy już miał dosyć życia, dosyć udawania i dosyć całego, pieprzonego wszechświata.
- W porządku. Mam dzisiaj okropnie dużo czasu - przyznał, trochę kłamiąc, bo w planach miał prywatną lekcję z przemiłą kobietą w średnim wieku. Ale ona nigdy nie robiła problemów, szczególnie gdy sytuacja była podbramkowa.
- Nigdy nie przychodzę z pustymi rękoma - przypomniał, bo chyba oboje zawsze lubili jeść, mniej czy więcej. Gotował fatalnie, ale wydawał pieniądze pierwszorzędnie, zawsze potrafiąc napełnić swój i czyjś żołądek.
A teraz? Teraz musiał zadbać o trzy istoty. Nadal wydawało mu się to niemożliwe. Cudowne.
- Będę za godzinę, może półtorej. Dostanie się na cholerną wyspę zajmuje wieki - zauważył, już krocząc schodami do sypialni, by zacząć się ogarniać. Auto dowiezie go jedynie na przystań, a stamtąd będzie zdany wyłącznie na łódkę. Powrotem się nie martwił; wszystko zorganizuje na miejscu.
- Do zobaczenia. I lemoniada - zakodował, kiwając głową. - Będę pamiętał.

<2xzt>
Miriam Díaz
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Płonie ognisko i szumią knieje - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Filling your dreams to the brim with fright BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! For all mankind Novel Bestseller ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? ROZWODNIK/ROZWÓDKA PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ BUJAM SIĘ DO COUNTRY FAN FILMÓW BIOGRAFICZNYCH Mam własny samochód Gram na fortepianie Człowiek orkiestra mistrz pokera Nie mogę żyć bez masła orzechowego Rzucam się na głęboką wodę IT WAS AN ACCIDENT! ANDRZEJ RYBAK SING A SONG STEVIE WONDER KING OF THE JUNGLE You Shouldn't Kiss Me Like This Like a virgin Rozmówki czeskie Dzielny pacjent! How did this happen?
mów mi/kontakt
Panacea#4568
Zablokowany