Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Otwarty na nowe zajomości koleżka z bardzo zdrowym podejście do życia. Nigdy nigdzie mu się nie śpieszy, stara się korzystać z życia jak tylko może. Kręci też drineczki w 'Grill & Chill' na plaży. Piña Colada, Mojito, Tequilla Sunrise a może Krwawa Mary? Nazwij tylko drinka a Johnny sprawi, że stanie się on Twoim nowym ulubionym.
30
182

Post

I think of the night in the park, it was getting dark
And we stayed up for hours
What a time, what a time, what a time


Nie miał pojęcia co się z nim działo. Miał wrażenie, że jeszcze chwila i jego głowa wybuchnie, rozwalając się na milion malutkich kawałeczków. Natłok wspomnień uderzał go jeden po drugim. Widział i czuł je jak przez mgłę, jednak były tam. Kurwa. Widział to. Czuł. Wracała mu pamięć. To naprawdę się działo.
Ciężko oddychając, usiadł na ławce, z tylnej kieszeni wyciągając paczkę papierosów. Nie do końca wiedział jak powinien się zachować. Powinien jechać do szpitala? Zadzwonić do lekarza? Jechać do domu i iść spać? Co robi się w momencie, kiedy wspomnienia z poprzedniego życia zaczynają wracać jak stare fotografie? Odpalił fajkę, opadając na oparcie ławki, odchylając głowę w tył. Był przytłoczony. Za dużo było wszystkiego. Za szybko. Potrzebował z kimś pogadać. Potrzebował upewnić się, że nie wariuje. Potrzebował swojej przyjaciółki. Bez wahania złapał za telefon, wybierając numer osoby, która na tamten moment i każdy inny była najbliższa jego sercu.
- Halo, Ines? - rzucił zdenerwowany, gdy ktoś po drugiej stronie odebrał słuchawkę - Masz chwile? - głupie pytanie. Gdyby nie miała, pewnie po prostu nie odebrałaby pieprzonego telefonu. Zaciągnął się fajką, głośno wypuszczając dym. Tupał rytmicznie nogami tylko sobie znany rytm, jakby to miało mu w czymś pomóc. Jak powiedzieć komuś, że chyba wraca ci pamięć nie robiąc mu tym zbyt złudnej nadziei?
- Miałaś chomika o imieniu Yoya? - wypalił zupełnie z dupy, zanim zdążył się w ogóle zastanowić. Można i tak.

Ines Villeda
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! O gołębim sercu - za pomoc z grafiką! Pomocne skrzydło - za pomoc z grafiką! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Największy przegryw 2020 Głuptas 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE Novel Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU TEXT ME! Bestseller SCENARZYSTA NA DOROBKU BOGATE CV I love my children MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer SINGIEL WIELBICIEL SUSHI Kawa najlepiej smakuje w łóżku Mam czarny humor Znam na pamięć The Big Bang Theory Kocham naleśniki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Lubię zapach damskich perfum Podjadam po północy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Mam mocną głowę Chodzę na siłkę PIJAM WÓDKĘ PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW WYSPORTOWANY CZARNA OWCA ryzykant SEKSOHOLIK PEWNY SIEBIE IMPREZOWICZ DZIWAK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI WIERZĘ W JEDI ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! Kajdany miłości UGLY NAKED GUY NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SO HIGH! RUPAUL'S DRAG RACE Odlotowe Agentki PARA PAPARA PAPA OOO OOO You Shouldn't Kiss Me Like This superhero #*&!@%^ help me, i'm poor I'm a DJ baby! Run, eat and run! DANCING QUEEN SING A SONG A TY CAŁUJ MNIE! HAPPY BIRTHDAY! DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM BEACH BITCH I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN ROBINSON CRUSOE SURPRISE! CAKE BOSS GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kasik#0245
Ines Villeda
a

Post

#88

Skończyła grać w barze i pomagała chłopakom składać sprzęt, a właściwie czujnie nadzorowała ich poczynania, kiedy poczuła dźwięk wibracji telefonu. Z początku pomyślała, że to César, ale przecież nie umawiała się z nim na wieczór. Przynajmniej nie przypominała sobie, żeby byli umówieni i pamięć ją tym razem nie zawiodła, bo na wyświetlaczu dostrzegła zdjęcie i imię przyjaciela, co nieco ją zaskoczyło. To znaczy, ucieszyła się, że Johnny dzwonił, pewnie stęsknił się i chciał pogadać, chociaż odkąd nabawił się amnezji po wypadku, trzeba było nakreślać mu wszystkie sytuacje z przeszłości.
- No siema, mordeczko - rzuciła wesoło, jednak jego zdenerwowany głos sprawił, że nagle spoważniała. - Właśnie skończyłam pracę, więc śmiało - machnęła ręką, czego Vazquez i tak przecież nie mógł zobaczyć. W międzyczasie zeskoczyła ze sceny i udała się w ustronne, trochę cichsze miejsce, bo w Jimmy's zawsze panował gwar, a goście wciąż bawili się w najlepsze. - Coś się stało? - dopytywała, bo umówmy się, zaczynała niepokoić się faktem, że Johnny naprawdę wydawał się jakiś spanikowany. Pytanie o chomika zupełnie zbiła ją z tropu, dlatego uniosła wysoko brwi i przysiadła na krześle na zapleczu, sięgając do tylnej kieszeni po paczkę papierosów; wyciągnęła z nią jednego i umieściła go sobie w ustach.
- Miałam - odparła w końcu. O chomiku brata opowiadała Vazquezowi podczas ich pierwszego spotkania, gdy ten obronił ją przed łobuzami ze starszej klasy. Mieli wtedy po jakieś siedem lat, a wydawało się, jakby to było dosłownie wczoraj. - Czemu pytasz? Co się dzieje, Johnny? - chyba jego świrowanie zaczęło jej się udzielać, bo nerwowo majtała nogą w powietrzu i wiedziała, że jeśli za chwilę nie doczeka się wyjaśnień, to go opierdoli, a tego wolała uniknąć.

Johnny Vázquez
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Otwarty na nowe zajomości koleżka z bardzo zdrowym podejście do życia. Nigdy nigdzie mu się nie śpieszy, stara się korzystać z życia jak tylko może. Kręci też drineczki w 'Grill & Chill' na plaży. Piña Colada, Mojito, Tequilla Sunrise a może Krwawa Mary? Nazwij tylko drinka a Johnny sprawi, że stanie się on Twoim nowym ulubionym.
30
182

Post

Nerwowo przestępował z nogi na nogę nie potrafiąc znaleźć sobie wygodnego miejsca. Jakby nagle ławka na której posadzone miał swoje cztery litery była obita kolcami ze wszystkich stron. Wstał na równe nogi, wydając z siebie ciche chrząknięcie. Zrobił kilka kroków do przodu, po czym odwrócił się na pięcie i po chwili znów znajdował się przy ławce. Nie radził sobie. No po prostu sobie nie radził, a zamiast po prostu wydusić z siebie to pieprzone zdanie, które miał wręcz na końcu języka, wolał jak ostatni debil owijać w bawełnę i kroczyć okrężną drogą.
Chłodny dreszcz przeleciał jego ciało, gdy tylko Ines potwierdziła tożsamość chomika. Czy to by znaczyło, że serio zaczyna pamiętać? Lekko trzęsącą się dłonią przejechał po już nieco spoconym karku.
- W piątej klasie na zakończenie ferii zimowych mieliśmy iść do kina. Spóźniłaś się, byłem strasznie wkurwiony, ale finalnie poszliśmy na czekoladowe lody i paliliśmy pierwsze fajki - serce biło mu jak szalone, kiedy wypowiadał kolejne słowa. Nie miał pewności czy były prawdziwe. Może po prostu mu się to przyśniło? Nic już kurwa nie wiedział. - Za to w szóstej na halloween przebraliśmy się za wilka i czerwonego kapturka, jednak zamiast iść na impreze do Sally Tomilton urwaliśmy się po drodze i poszliśmy na stary cmentarz wywoływać duchy - mówił jak najęty, nawet nie dając Ines wypowiedzieć jakiekolwiek słowa. Tak po prostu - rzucał wspomnieniami na lewo i prawo, nie zważając nawet na ich znaczenie.
- Za to na drugim roku studiów my.. - zapędził się, chcąc wdać się w szczegóły na temat ich łóżkowych igraszek, jednak w ostatniej chwili postanowił się po prostu zamknąć. Tak na wszelki wypadek, jakby jednak tylko mu się to wszystko wydawało.

Ines Villeda
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! O gołębim sercu - za pomoc z grafiką! Pomocne skrzydło - za pomoc z grafiką! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Największy przegryw 2020 Głuptas 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE Novel Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU TEXT ME! Bestseller SCENARZYSTA NA DOROBKU BOGATE CV I love my children MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer SINGIEL WIELBICIEL SUSHI Kawa najlepiej smakuje w łóżku Mam czarny humor Znam na pamięć The Big Bang Theory Kocham naleśniki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Lubię zapach damskich perfum Podjadam po północy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Mam mocną głowę Chodzę na siłkę PIJAM WÓDKĘ PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW WYSPORTOWANY CZARNA OWCA ryzykant SEKSOHOLIK PEWNY SIEBIE IMPREZOWICZ DZIWAK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI WIERZĘ W JEDI ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! Kajdany miłości UGLY NAKED GUY NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SO HIGH! RUPAUL'S DRAG RACE Odlotowe Agentki PARA PAPARA PAPA OOO OOO You Shouldn't Kiss Me Like This superhero #*&!@%^ help me, i'm poor I'm a DJ baby! Run, eat and run! DANCING QUEEN SING A SONG A TY CAŁUJ MNIE! HAPPY BIRTHDAY! DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM BEACH BITCH I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN ROBINSON CRUSOE SURPRISE! CAKE BOSS GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kasik#0245
Ines Villeda
a

Post

Z każdym kolejnym słowem coraz szybciej przyciskała papierosa do ust; Johnny mówił to, o czym wiedzieli tylko oni dwoje. Nikt nie mógł znać tych historii, nikt poza nimi. Może czasem pokrótce opowiadali znajomym o przebierankach na Halloween i o tym, jak rzygali przy paleniu pierwszych fajek, ale tym, co robili na studiach... To zawsze było ich tajemnicą. A skoro Vazquez stracił pamięć, a Ines nigdy się nie wysypała, czy to oznaczało, że właśnie mu ta pamięć powoli wracała?
- Na drugim roku studiów całowaliśmy się w basenie, a później poszliśmy na górę, żeby się ruchać - dokończyła za niego, gdyby miał jednak jakieś wątpliwości. - I właściwie robiliśmy to aż do obrony. Johnny, kurwa - urwała, zaciągając się porządnie papierosem, po czym głośno wypuściła dym, poprawiając sobie telefon przy uchu. - Chcesz mi powiedzieć, że... Że coś sobie przypominasz? - jedno było pewne, jej najlepszy przyjaciel musiał być teraz cholernie zdezorientowany, a Cyganki nie było w pobliżu, chociaż chciała mu pomóc. - Wydarzyło się coś? Coś, dzięki czemu zaczyna wracać ci pamięć? - rzuciła peta pod nogi i zaraz sięgnęła po kolejnego papierosa. Ines zawsze dużo paliła, kiedy czymś się stresowała, a teraz serio ręce jej drżały niespokojnie. Zupełnie jak Johnny'ego, ale tego nie mogła zobaczyć.
- A pamiętasz, dlaczego spóźniłam się wtedy na seans filmowy? - chciała go jakoś naprowadzić i sprawdzić, ile faktycznie pamiętał. Podejrzewała, że te wszystkie wspomnienia były na razie niewyraźne i jakieś odległe, ale mimo to chyba Vazquez był na dobrej, żeby wrócić. Oby ten powrót z amnezji nie był wyłącznie chwilowy.

Johnny Vázquez
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Otwarty na nowe zajomości koleżka z bardzo zdrowym podejście do życia. Nigdy nigdzie mu się nie śpieszy, stara się korzystać z życia jak tylko może. Kręci też drineczki w 'Grill & Chill' na plaży. Piña Colada, Mojito, Tequilla Sunrise a może Krwawa Mary? Nazwij tylko drinka a Johnny sprawi, że stanie się on Twoim nowym ulubionym.
30
182

Post

No właśnie, w basenie. Pamiętał to. Pamiętał jak oplotła nogi wokół jego bioder, mocno zaciskając. Jak władował ich pod prysznic, zalewając gorącą wodą, agresywnie całując jej usta. A potem.. było potem. Johnny poczuł jak nagle robi mu się obrzydliwie gorąco. Nerwowo odpiął zamek bluzy, i już po chwili się jej pozbył, rzucając na ławkę. Zaraz potem oblało go zażenowanie, niedowierzanie, bezradność, szok i tysiące innych emocji, których nie dało się opisać. W głowie miał jedną, wielką kaszkę mannę. I to nie taką dobrą z bananami, którą lubią wszystkie dzieci, nie. Jego była całą rozjebana, stworzona z setek różnych smaków, które w połączeniu ze sobą smakowały jak gówno. Może trochę słabe porównanie, jednak tak właśnie się czuł w tamtej chwili, jak to porównanie - trochę słabo.
- Bo byłaś wtedy z Eltonem - odpowiedział z automatu, jakby po prostu to wiedział i nie musiał nawet szukać tej informacji w swoim umyśle. Na wspominkę o bracie, poczuł niesmak i złość. Jego to akurat chyba wolałby sobie nie przypomnieć.
- Tak, ja.. byłem u Czarka, gotowaliśmy obiad - wszystko super, fajnie, smacznie, gadaliśmy o laskach w moim życiu, kazał mi przynieść ogórki z piwnicy. No to poszedłem i po drodze po schodach potknąłem się i spadłem na sam dół, obijając się z każdej możliwej strony, na koniec dostając prosto w głowę wielkim pudłem. Bolało. - mimowolnie dotknął wciąż spuchniętego czoła, przypominając sobie ten przykry i bolesny moment - A potem było już tylko dziwniej. Wróciliśmy na górę, siedzieliśmy i nagle jakby zupełnie z dupy informacje zaczęły do mnie napływać. z początku myślałem, że to może jakieś stare sny albo po prostu tak mocno przygrzmociłem, że z moją głową jest jeszcze gorzej niż było. Powiedziałem o tym Cesarowi. Opowiedziałem mu o tym, jak kiedyś wypożyczyliśmy kajak zupełnie zjarani, żeby go śledzić, bo myśleliśmy, że urządza imprezę na jachcie, a w rzeczywistości był tam z rodzicami. Byłem przekonany, że po prostu mi o tym wspominał, ale on ciągle upierał się, że wcale tak nie było. A potem było już tylko gorzej. Zaczął zadawać durne pytania, na które, o dziwo, miałem wszystkie odpowiedzi. Jego wryło, mnie wryło no i jakoś tak sobie wryci byliśmy. Wypiliśmy flache whiskey, on musiał się zbierać więc poszedłem. Jestem teraz w parku i sam nie wiem, sam nie wiem co mam zrobić. Kurwa, Ines, to wszystko jest takie pojebane. - w końcu zrobił chwile przerwy, by złapać jakikolwiek oddech - Ja chyba serio odzyskuje pamięć - wydusił z siebie w końcu po pięciominutowym owijaniu w bawełnę.

Ines Villeda
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! O gołębim sercu - za pomoc z grafiką! Pomocne skrzydło - za pomoc z grafiką! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Największy przegryw 2020 Głuptas 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE Novel Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU TEXT ME! Bestseller SCENARZYSTA NA DOROBKU BOGATE CV I love my children MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer SINGIEL WIELBICIEL SUSHI Kawa najlepiej smakuje w łóżku Mam czarny humor Znam na pamięć The Big Bang Theory Kocham naleśniki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Lubię zapach damskich perfum Podjadam po północy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Mam mocną głowę Chodzę na siłkę PIJAM WÓDKĘ PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW WYSPORTOWANY CZARNA OWCA ryzykant SEKSOHOLIK PEWNY SIEBIE IMPREZOWICZ DZIWAK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI WIERZĘ W JEDI ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! Kajdany miłości UGLY NAKED GUY NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SO HIGH! RUPAUL'S DRAG RACE Odlotowe Agentki PARA PAPARA PAPA OOO OOO You Shouldn't Kiss Me Like This superhero #*&!@%^ help me, i'm poor I'm a DJ baby! Run, eat and run! DANCING QUEEN SING A SONG A TY CAŁUJ MNIE! HAPPY BIRTHDAY! DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM BEACH BITCH I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN ROBINSON CRUSOE SURPRISE! CAKE BOSS GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kasik#0245
Ines Villeda
a

Post

Odkąd obudził się w szpitalu po wypadku, Ines przytaczała mu różne historie. Te z dzieciństwa i te z imprez studenckich. Nigdy jednak nie wspomniała, że przez pewien czas zawarli pewien układ. Coś na zasadzie przyjaźni z dodatkami. Nie uważała, żeby było to takie istotne. Byli młodzi, dobrze się bawili. A teraz ona była z Cèsarem, który nigdy nie usłyszał tej opowiastki. I może lepiej, jeśli by tak pozostało.
- Byłam wtedy z Eltonem - powtórzyła po nim, a na jej twarzy pojawił się satysfakcjonujący uśmiech. Nie dlatego, że przypomniała sobie o spierdolonym bliźniaku Johnny'ego, ale dlatego, że on zaczął przypominać sobie szczegóły ze swojego życia.
Gdyby sytuacja nie wymagała powagi, Cyganka pewnie zaśmiałaby się w głos z tego, jak przyjaciel zjebał się ze schodów. A jeszcze bardziej kręciłaby bekę, gdyby mogła zobaczyć to na własne oczy. Ale mimo nieodpartej chęci parsknięcia pod nosem, słuchała uważnie każdego słowa. Czyli ten upadek ze schodów domu Arreoli przyczynił się do odzyskania przez Vazqueza pamięci? To znaczy, że wystarczyło pierdolnąć go czymś mocno w łeb i już? Czemu żaden specjalista nie wpadł na to wcześniej.
- Johnny - wypowiedziała jego imię, próbując go uspokoić. - Johnny. Johnny! - podniosła nieco głos, bo przyjaciel ewidentnie z trudem łapał oddech. - Nie denerwuj się. To przecież dobrze, że odzyskujesz pamięć, prawda? Zaczynasz przypominać sobie, kim jesteś. Wiem, że teraz jesteś przerażony, ale to w końcu minie. Weź kilka głębokich wdechów i powiedz mi, gdzie jesteś. Dalej pod Cape Coral, czy Arreola odwiózł cię do miasteczka? Zastanów się na spokojnie, a ja skołuję transport i przyjadę. Chyba, że chcesz pobyć teraz sam. Dasz radę wrócić do domu? Wolisz gadać przez telefon? - zasypała go pytaniami, które chyba nie były aż tak drażniące. Tym sposobem chciała oderwać go trochę o przytłaczającej rzeczywistości. Za dużo działo się w jego głowie i słabo, żeby był teraz całkiem sam. Niezależnie, czy Villeda miałaby przyjechać, czy kontynuować rozmowę telefonicznie. Przyjaźnili się i dawno temu obiecała mu, że nigdy go nie zostawi i że zawsze będzie jego przyjaciółką. Choćby skały srały i wszystko było nie tak, oni byli nierozłączni. Ines i Johnny kontra reszta świata.
W końcu Vazquez uspokoił się i zapewnił, że sam bezpiecznie wróci do domu, jednak Cyganka nie dała spławić się tak szybko i pozostała z nim na linii, aż ten wrócił do domu i udowodnił jej, że w tym domu był, robiąc sobie fotkę. Nie, żeby mu nie ufała, ale wolała się upewnić, przecież w innym wypadku nie przespałaby nocy.

/zt x2

Johnny Vázquez
mów mi/kontakt
Zablokowany