Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

- Jestem zmęczony, wiesz? - miało to być stwierdzenie, jednak zdanie ułożyło się w pytanie. Nie miał problemu by tłumaczyć Charlie pewne zależności czy relacje międzyludzkie, które istniały w Hope Valley. Niektórych sam nie ogarniał, ale z biegiem lat pamięć się zacierała. Czasami nie można było przykleić twarzy do głosu, ponieważ dana osoba się zmieniła. Sam Brant na przestrzeni lat się zmienił. Rysy twarzy mu się wyostrzyły, zapuścił sobie lekki zarost i zaprzestał golenia swoich rudych włosów na krótko. Średniej długości włosy są dla niego korzystniejsze. Nie ma w tym nic złego, że człowiek się zmienia. Gorzej jeżeli nawet najbliższą rodzina nie może nas poznać pod względem charakteru. Wtedy to już nie ciekawie. - Oczywiście, że jej powiem, ponieważ to trzeba załatwić. Ja nie mam w planach ślubu, ale jak u niej to coś poważnego to może mieć kłopoty. - taka prawda. Przez przypadek może zostać bigamistką i co wtedy? Po co takie kłopoty. Nie chciał jej tego robić.
Nie miał bladego pojęcia, że ten chłopak Avy to były jego najlepszej przyjaciółki. No ludzie. Kto by podejrzewał, że pod ich nosami będzie działa się taka moda na sukces, w zasadzie niezależna od nich. - Porozmawiam z nią jak wróci z Nowego Jorku. Muszę to zrobić, masz rację. - westchnął znów. Nie chciał jej robić przykrości tą sytuacja, ale wyszło jak wyszło. - Dobrze, w takim razie dziękuję ci i do zobaczenia. - pożegnał się z blondynką i zajął się swoimi sprawami. Starał się nie rozmyślać o tym całym bałaganie.

/ zt x2.

Charlie Jones
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany