Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Obudził ją zduszony krzyk. Własny jak się okazało. Kolejny raz śniło jej się, że stoi na desce i patrzy jak szare cielsko ryby pływa wokół niej, a jej płetwa co jakiś czas wynurza się z wody. Tyle że we śnie, w przeciwieństwie do rzeczywistości, rekin dopadał ją. Przynajmniej tym razem zdołała się wybudzić nim zaczęły się dziać straszne rzeczy. Chociaż jak jej organizm ogarnął, że już nie śpi to wysłał odpowiednie sygnały i nagle uświadomiła sobie, że głowa jej pęka z bólu, suszy ją jakby spędziła tydzień na pustyni, a do tego potwornie jej nie dobrze i ciężko patrzy się w światło, przebijające się między zasłonami. Krótko mówiąc, miała kaca. Potwornego. Z trudem wstała, starając się nie obudzić dziewczyny, w której mieszkaniu się znajdowały. Powolnym krokiem ruszyła w kierunku kuchni, marząc o szklance wody. Po drodze zauważyła okulary przeciwsłoneczne, więc założyła je na siebie. Od razu zrobiło jej się ciut lepiej. Podstawiła głowę pod zlew i odkręciła kran, żeby móc wychłeptać wodę. W ten sposób odhaczyła światłowstręt i ugasiła pragnienie. Teraz trzeba było poradzić sobie z bólem głowy i nudnościami. Tęskniła za czasami, kiedy po nocy ostrego picia czuła się wyśmienicie. Starość nie radość. Wyciągnęła telefon i na FaceTime połączyła się ze swoją siostrzyczką. Jedną z dwóch. Tą, która raczej pamiętała to, czego potrzebowała Jess.
Gemmie – zaczęła przesłodko, zachrypniętym głosem małego chlejusa. Na bardziej pokrętne podchody nie było jej stać. Ani na udobruchanie siostry, do której dzwoniła wczesnym rankiem. Co prawda był środek tygodnia, więc mogła śmiało założyć, że jest w klinice weterynaryjnej, ale kto wie, może miała wolne? W każdym bądź razie czuła, że musi być dla niej miła. Z kac logiką się nie dyskutuje. – Pamiętasz magiczny przepis mamy na ciężkie poranki? Ten koktajl, który Wam robiła po każdej grubej imprezie? – zapytała, modląc się do wszechświata by Gemini to pamiętała. Bo Jessie ni chuja nie mogła sobie przypomnieć.

Gemini Monaghan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Wszystko psuje i sama sobie komplikuje, ale łudzi się, że teraz jej życie zaczyna już układać się tak, jak powinno i okłamuje się, że tylko przyjaźń też jest spoko.
27
169

Post

Wstała wyjątkowo wcześnie. Przynajmniej jak na nią. Miała do odhaczenia kilka rzeczy jeszcze, zanim przyjdzie jej wyszykować się na pierwszą (serio!) randkę. Nie chodziło o jakieś wielkie przygotowania, ale myśl o tym, że się zgodziła jakoś tak męczyła ją potwornie, spędzając tez skutecznie sen z powiek. Dlatego właśnie wczesna pora nie była jedynie wyborem. Zrobiła sobie nawet śniadanie, chociaż ostatnie na co miała ochotę to jakiekolwiek kulinarne eksperymenty. Bez zbędnego wysiłku przygotowała sobie możliwie najprostszy posiłek i zasiadła przy stole z kawą. Wyskakujące połączenie przerwało jej przeglądanie mediów społecznościowych. Przesunęła jednak palcem, by odebrać, a na widok zmarnowanej twarzy siostry uśmiechnęła się lekko.
— Co tam, mała? — zapytała pozwalając jej wyjaśnić co tez takiego było powodem jej kiepskiego wyglądu i — jak mogła zakładać — również samopoczucia. Spodziewała się prędzej tego, że poprosi ją w tej chwili o odebranie z jakiegoś randomowego miejsca. A jednak Jessie potrafiła ją zaskoczyć. Na tyle, że uniosła nieznacznie brwi, a później uśmiechnęła się lekko złośliwie.
— Kacyk? — zapytała, chociaż odpowiedź była oczywista. Podobnie jak ta, której oczekiwała siostra. Po wypadku imprezowała naprawdę sporo, więc już na pamięć znała najskuteczniejsze metody na kaca. Nawet jeśli nie były zbytnio przyjemne. — Źółtko, ketchup i cytryna. Z kim popiłaś? — zapytała w międzyczasie i wcisnęła sobie do ust widelec z jajecznicą. Zaszalała dość porządnie, z tego co widziała. Nie zamierzała jej jednak w żaden sposób pouczać na pewno. Ona też kiedyś podobno była młoda, nie?
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own This is all I'm asking for Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Ride with the moon in the dead of night temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI JESTEM KRUKONEM BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU WEGETARIANIN Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony włosy czesze mi wiatr Boję się szybkiej jazdy Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME DOMOWE REWOLUCJE BAD HAIR DAY RUPAUL'S DRAG RACE Takin' this one to the grave sticks and stones i only lie when i love you toss a coin to your witcher Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Może i była jeszcze za młoda, żeby brzmieć poważnie, kiedy mówiła takie rzezy, ale Jessie miała wrażenie, że jeszcze rok temu jej kace były o wiele mniej intensywne. Serio, nigdy wcześniej nie musiała zakładać okularów przeciwsłonecznych, żeby móc chociaż myśleć o normalnym funkcjonowaniu. Myślenie było też znacznie trudniejsze niż dawniej. A ból zdecydowanie większy. Także konkluzja była prosta, choć dość przerażająca. Starzała się. Niby nieuniknione, ale człowiek myśli, że zauważa upływ czasu. A on skrada się by niespodziewanie zaatakować. Tak jak teraz. Dlatego tak rozpaczliwie potrzebowała pomocy siostry. Miała dzisiaj kilka rzeczy do roboty, a na razie nie zapowiadało się na to by którąkolwiek z nich była w stanie wykonać.
Noooo... Nie wiem czy są jakiś inne okoliczności, w których człowiek dobrowolnie by się jej wynalazku napił — stwierdziła krzywiąc się przy tym. Znała ten smak, nie znosiła go. Gdyby nie to, że doskonale znała również skuteczność tego "lekarstwa" to by w życiu nie chciała tego więcej pić. — Jeny, dziękuję. Życie mi ratujesz — powiedziała nieco zbyt emocjonalnie i skrzywiła się, bo to zabolało. Głównie jej głowę. Dobra, teraz należało ogarnąć gdzie te trzy rzeczy są w mieszkaniu jej wczorajszej towarzyszki. — Celia. Taka laska, którą poznałam... Gdzieś, nie pamiętam gdzie — niewiele to siostrze wyjaśniało, ale Jess ciężko było się skupić, a i bez kaca szczegóły dotyczące pierwszego spotkania jej i C. były dość mgliste. Wtedy też była pijana. — Przeszkadzam Ci w czymś tak w sumie? — zapytała, bo nie chciała się narzucać jeśli Gem miała co robić.

Gemini Monaghan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Wszystko psuje i sama sobie komplikuje, ale łudzi się, że teraz jej życie zaczyna już układać się tak, jak powinno i okłamuje się, że tylko przyjaźń też jest spoko.
27
169

Post

Akurat to Gem rozumiała dość dobrze. Sama miała wrażenie, że jeszcze tydzień temu była w jej wieku. A tu jednak bliżej było jej już do trzydziestki i zupełnie jej się to nie podobało. Podwójnie bolesne kace też były jej niestety dość znane, ale wcale jej to nie powstrzymywało przed jakimikolwiek imprezami. Szczególnie w ostatnim roku.
— Nie wiem, może ma jeszcze jakieś prozdrowotne właściwości — dodała bez przekonania. Ich matka z pewnością posiadała też przepisy na wszystkie inne, życiowe dolegliwości. Nawet bardziej wyszukane, niż Gem, która rzuciłaby tylko wino. Sięgnęła w międzyczasie po kawę i napiła się nieco, a gdy odstawiła kubek, pilnując, by przypadkiem nie rozlać, pokręciła przecząco głową.
— Nie, jem właśnie śniadanie, więc na spokojnie — zapewniła ją, bo nie musiała się martwić. Nieco nie podobało jej się, że jej młodsza siostra nie miała pojęcia gdzie noc spędziła, ale nie była autorytetem w żaden sposób. Nie zamierzała jej więc przez ten telefon też pouczać. Wsunęła widelec do ust i przeżuła, zanim uznała, że może się jej przydać odrobinę bardziej. — Przyjechać po ciebie? — zaproponowała. Nie miała wielkich planów, więc mogła ją zgarnąć z tego końca świata, czy gdzie ona aktualnie była, i podrzucić do jej mieszkania. Nie musiałaby wtedy kombinować składników w kuchni obcej dziewczyny. A Gem przydałoby się ruszyć i tak do samego Hope Valley, więc nie byłoby to specjalnie problematyczne. Oczywiście o ile młoda nie posiada swoich własnych planów na resztę dnia. Jeśli tak było to na pewno nie zamierza się wtrącać. Może miała jeszcze do załatwienia coś z tą całą nieznajomą Celią?

jessamine monaghan
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own This is all I'm asking for Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Ride with the moon in the dead of night temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI JESTEM KRUKONEM BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU WEGETARIANIN Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony włosy czesze mi wiatr Boję się szybkiej jazdy Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME DOMOWE REWOLUCJE BAD HAIR DAY RUPAUL'S DRAG RACE Takin' this one to the grave sticks and stones i only lie when i love you toss a coin to your witcher Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Jessie miała tak samo. Po całonocnym piciu budziła się z potwornym kacem, który rozwalał jej cały dzień i mówiła sobie, że należałoby się jakoś ograniczyć by następnym razem nie cierpieć takich katuszy.... A potem wychodziło jak zwykle i wszystko zaczynało się od nowa. Może kiedyś przyjdzie dzień, w którym to się zmieni, ale na razie się na niego nie zapowiadało. Dlatego czuła, że powinna zapisać sobie na telefonie przepis mamy na tajemną miksturę na kaca, żeby następnym razem nie zawracać głowy rodzeństwu. Za którymś razem mogliby nie odebrać, a ona byłaby w ciemnej dupie.
Może jak nałożysz go sobie na włosy — mruknęła sarkastycznie, bo złośliwy humorek nie opuszczał jej nigdy, niezależnie od okoliczności. Odwróciła się, cały czas trzymając w ręku telefon i otworzyła lodówkę, przymykając oczy, gdy zalało ją światło ze środka, mimo że miała na sobie okulary. Wolną ręką wyjęła ketchup, a następnie jajko. Natomiast z cytryną był problem, bo nie widziała jej na półkach. Zamknęła więc drzwiczki i rozejrzała się po kuchni.
W sumie nie wiem która godzina, więc nie wiem czy jesz późne śniadanie czy wczesne, ale smacznego — życzyła jej dość nieskładnie, lokalizując przy okazji cytrynę. Na szczęście miała wszystkie składniki. Teraz pozostała kwestia połączenia ich i wypicia na koniec, co najprawdopodobniej będzie stanowić najgorszą część. W sumie to raczej bez wątpienia najgorszą. Ale swoje zrobi. — Nie, spoczko. Byłam u Celii tyle razy, że mam ogarniętą drogę do domu — zapewniła ją. Wciąż niesamowite było dla niej, że ma rodzinę, na którą zawsze może liczyć i której nie musi nawet prosić o pomoc, bo sami ją oferują, ale tym razem nie chciała kłopotać. Gem. — Chcesz wpaść wieczorem na kolację? Dzisiaj Woody obiecał coś przygotować, więc może być ciekawie — zaproponowała, wyciągając z szafki wysoką szklankę by móc wymieszać swój napitek.

Gemini Monaghan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Wszystko psuje i sama sobie komplikuje, ale łudzi się, że teraz jej życie zaczyna już układać się tak, jak powinno i okłamuje się, że tylko przyjaźń też jest spoko.
27
169

Post

Na razie była młoda, więc miała pełne prawo do tego, by trochę szaleć. Wprawdzie Gemini wcale się jeszcze na takie straty zupełne nie spisała, ale mimo wszystko miała gdzieś z tyłu głowy, że należało trochę przystopować, bo z upływem czasu wcale lepiej tych kaców nie znosiła. Wolała jednak nie słyszeć rozważań Jessie na temat jej wieku, bo sama zaczęłaby zastanawiać się nad tym, czy już trumna jej nie czeka jedynie. przepraszam, pierdole od rzeczy. W każdym razie nos zmarszczyła lekko, gdy usłyszała jej odpowiedź.
— Nie wiem, czy chciałabym testować. Ale ty możesz, a potem zdaj mi relację — rzuciła z lekkim rozbawieniem. Na sam widok kompletowania tych składników Gem poczuła w ustach paskudny smak koktajlu i skrzywiła się niesamowicie. Jeśli jednak młoda się upiła przesadnie, to niestety, taka była najlepsza rada na pokonanie gównianego samopoczucia. — Jest dziesiąta — wyjaśniła zerkając na zegarek, który zamontowany miała na ścianie. Dobrze, że chociaż bateria jej nie padła i wiedziała u kogo nocowała. Chyba, że ją w tej kwestii okłamywała i zaraz, gdzieś z tyłu, jej półnagi facet pomacha.
— Okej, jasne. Woody gotuje? — powtórzyła zaintrygowana. Nie sądziła, że brat się w masterchefa jakiegokolwiek lubi bawić. Niemniej nie zamierzała tego przegapić, skoro tak. — Wpadnę. Zapytam Fern, czy przyjdzie ze mną — dodała jeszcze, gdy Jessie mieszała składniki na ten paskudny koktajl. A sama zajęła się dojadaniem swojego śniadania. Nie zamierzała się rozłączać na pewno, bo widok skrzywionej siostry z pewnością jej da odrobinę satysfakcji i radości w tym życiu.

jessamine monaghan
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own This is all I'm asking for Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Ride with the moon in the dead of night temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI JESTEM KRUKONEM BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU WEGETARIANIN Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony włosy czesze mi wiatr Boję się szybkiej jazdy Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME DOMOWE REWOLUCJE BAD HAIR DAY RUPAUL'S DRAG RACE Takin' this one to the grave sticks and stones i only lie when i love you toss a coin to your witcher Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Może znajdziemy innego królika doświadczalnego, ja bardzo lubię swoje włosy — pokręciła głową, choć nie za szybko, bo by się jej zrobiło bardziej niedobrze. A tego nie chciała. Miała taką cichą nadzieję, że uda jej się przetrwać ten poranek bez biegu do najbliższego pustego pojemnika czy też łazienki. A wracając do włosów, jajko było dla nich dobre, cytryna w niewielkich ilościach rozjaśniała... Natomiast nie miała zielonego pojęcia, co z włosami robił ketchup. I jakoś wolała nie ryzykować, że coś naprawdę drastycznego.
No to to było standardowe smacznego — stwierdziła. Może jej rozważania nie miały za dużo sensu, ale należało wziąć poprawkę na to, że przeżywała właśnie kaca, który negatywne wpływał na mózg. Tak, że ciężej się myślało, a umysł chadzał różnymi, często dziwacznymi ścieżkami. Takimi, które nie podpowiedziały jej by spojrzeć na cyferki znajdujące się nad twarzą Gem.
Mhm, chce się odwdzięczyć za to, że ja częściej gotuję — wyjaśniła. Ona żyła głównie ze zleceń zdalnych, dzięki czemu miała całkiem sporo czasu by w ramach odpoczynku od roboty coś upichcić. — Koniecznie, wtedy wszystkie będziemy mogły oglądać ten spektakl. Dam mu znać zaraz — natychmiast się zgodziła, krzywiąc się z bólu, bo zareagowała zbyt entuzjastycznie. W każdym bądź razie przyszła pora na wbicie jajka, wyciśnięcie soku z całej cytryny i zalanie tego ketchupem. Mina jej rzedła z każdym składnikiem, ale z prawdziwą determinacją działała dalej. Łyżka, wymieszać to dokładnie i wyglądało już całkiem znośnie. Trochę jak Bloody Mary. — No to na zdrowie — mruknęła i wzniosła toast w kierunku siostry. Przyłożyła szklankę do ust i starając się nie wdychać zapachu napoju, przechyliła go. W połowie musiała przerwać, bo nie była w stanie dalej pić. — Nie powinnam tyle pić — jęknęła i zabrała się za drugą połowę. Wiedziała, że siostrzyczka świetnie się bawi oglądając to i nie miała zamiaru jej odbierać tej przyjemności.

Gemini Monaghan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Wszystko psuje i sama sobie komplikuje, ale łudzi się, że teraz jej życie zaczyna już układać się tak, jak powinno i okłamuje się, że tylko przyjaźń też jest spoko.
27
169

Post

— Jak powiesz Fern, że to odżywka za grube tysiące z naturalnych składników zbieranych w jednym, jedynym zakątku świata to pewnie by na to poszła — podsunęła jej niewinnie. Mieszkała z nią jednak na co dzień, więc nie chciała się samodzielnie z tym wychylać. Obrażona Fern z pewnością nie była najłatwiejsza w obyciu. Dlatego jeśli chciały się zabawić jej kosztem to niech Jessie wykona tę misję samobójczą.
— Dobrze, że o niego dbasz. Trochę się bałam, że popadł w mrożonki i pizzę z podwójnym serem — przyznała, bo doskonale zdawała sobie sprawę jak działa złamane serce. Ostatnie czego człowiek wtedy chce to pilnowanie swoich posiłków. Gem dla odmiany nie jadłą wtedy prawie w ogóle, ale nieświadoma próba zagłodzenia się też nie działała koniecznie zdrowo na jej organizm. — Smacznego! — zawołała jeszcze, a sama sięgnęła po swoją pyszną, czarną kawkę, którą też wzniosła w odpowiedniej chwili w formie toastu. Gdy siostra zaczęła po popijać z niesłabnącą determinacją obrzydzona Gemini wywaliła język, a potem zaczęła się śmiać. Mimo wszystko była dość dzielna, bo ona sama nigdy nie dawała rady wypić aż tyle koktajlu naraz. Wiedziała jednak, że postawi ją na nogi w sekundę, więc lepiej było się przemęczyć, niż cały dzień sobie umierać. Nawet jeśli miała odpowiednią ku temu okazję, skoro to najstarszy brat dzisiaj pełnił rolę kucharza i odeszło jej zamartwianie się obiadem też.
— Pij teraz. Jak dorośniesz to kace są jeszcze gorsze — ostrzegła ją jeszcze. Przecież nie zamierzała tego maleństwa (no, umówmy się, tak wyglądała) w żaden sposób umoralniać. Tym bardziej, że naprawdę dobrze się bawiła w czasie oglądania tego widowiska.

jessamine monaghan
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own This is all I'm asking for Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Ride with the moon in the dead of night temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI JESTEM KRUKONEM BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU WEGETARIANIN Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony włosy czesze mi wiatr Boję się szybkiej jazdy Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME DOMOWE REWOLUCJE BAD HAIR DAY RUPAUL'S DRAG RACE Takin' this one to the grave sticks and stones i only lie when i love you toss a coin to your witcher Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Mhm, a jakby wypadły jej wszystkie włosy to by sobie zrobiła z moich perukę — mruknęła i pokręciła głową. Zbyt mocno lubiła to, co miała na głowie, żeby się z tym rozstawać. Szczególnie w tak bezmyślny sposób. Bo była pewna, że o ile druga z bliźniaczek, zgodnie z przewidywaniami Gem, z chęcią by spróbowała tego "specyfiku" to wypadku jakichś niepożądanych skutków ubocznych, skopałaby Jessie tyłek. Albo zechciała zadośćuczynienia. Najmłodsza Monaghan miała zbyt mocno rozwinięty instynkt samozachowawczy, żeby się na coś tak głupiego porwać.
Nie no, nie pozwoliłabym mu... Za często — bo czasem się zdarzało. Jak żadnemu z nich nie chciało się nic robić to pizza wlatywała. I to taka porządna z mnóstwem dodatków. Bo jak już grzeszyć to dobrze, a nie na pół gwizdka. Jednak w gruncie rzeczy dbała o swojego braciszka. Nie umiała uleczyć jego złamanego serca i innych zniszczonych aspektów, ale o jego dobrostan fizyczny mogła się zatroszczyć.
Weź mnie nie strasz, bo przestanę w ogóle pić, a wtedy życie będzie smutne — stwierdziła z wyrzutem. Nie była jeszcze gotowa myśleć o przyszłości ani o tym, że stąd to już tylko w dół, bo najlepsze lata życia już za nią. Śmiech Gemini nie pomagał za bardzo w tej trudnej misji, ale Jess nie miała serca, żeby jej odmawiać tego spektaklu. Za drugim razem było gorzej, ale wiedziała, że jeśli to odstawi to trzeciego razu już nie będzie. Więc już jakoś dotrwała do końca i kiedy odstawiła szklankę, czuła się już nieco lepiej, pomimo obrzydliwego posmaku w ustach. Ten mogła zapić wodą, co też poszła uczynić.
Dobrze, widzimy się wieczorem. Przynieście coś słodkiego, bo jak obiad okaże się niedobry to przynajmniej będziemy mogły się zapchać słodyczami — poprosiła. Miała dużo wiary w Woodiego, ale plan B zawsze przydawało się mieć. Pożegnała się z siostrą, odłożyła telefon i włożyła twarz pod kran, żeby móc się napić.

/zt x2

Gemini Monaghan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
ODPOWIEDZ