a
Awatar użytkownika
Mam traumy z dzieciństwa, pije i próbuję zostać garderobianą w teatrze.
27
165

Post

To podrzucam Fibs na ta super sąsiadkę xd
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind SINGIEL ALKOHOLIK WIERZĘ W KOSMITÓW FURIAT WULGARNY O SERCU Z KAMIENIA PEWNY SIEBIE PRZESYPIAM ŻYCIE Mam czarny humor BEACH BITCH
mów mi/kontakt
pani c.
ally willoughby
a

Post

Mickey Rosenthal pisze:
23 maja 2020, 16:31
To podrzucam Fibs na ta super sąsiadkę xd
no ja biorę z pocałowaniem ręki, co nie!! bankowo jak Ally ma już dość Cama i jego durnowatych pomysłów, to robi nalot na chatę Fibs i niczym Janice zaczyna "oh my god, nie uwierzysz, co on znowu odwalił" :lol: myślę, że Willoughby też ją namawia usilnie do adopcji psiaka ze schroniska, na sto pro podsyła jej foty i dorzuca jakieś dopiski w stylu "ten wygląda jak pies Johnny'ego Deppa, nie chcesz mieć psa jak Johnny Depp?" xddd
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Marketingowiec prosto z Vegas, udająca, że ten zajebisty dom jest jej... a tak naprawdę należy do szefowej,.
28
163

Post

ally willoughby pisze:
23 maja 2020, 17:06
Mickey Rosenthal pisze:
23 maja 2020, 16:31
To podrzucam Fibs na ta super sąsiadkę xd
no ja biorę z pocałowaniem ręki, co nie!! bankowo jak Ally ma już dość Cama i jego durnowatych pomysłów, to robi nalot na chatę Fibs i niczym Janice zaczyna "oh my god, nie uwierzysz, co on znowu odwalił" :lol: myślę, że Willoughby też ją namawia usilnie do adopcji psiaka ze schroniska, na sto pro podsyła jej foty i dorzuca jakieś dopiski w stylu "ten wygląda jak pies Johnny'ego Deppa, nie chcesz mieć psa jak Johnny Depp?" xddd
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
OH MY GOD!
Ale Fibs na bank grzecznie słucha jej marudzenia i dolewa alko, bo jest dobrą dziewczyną! No i na bank się bardzo dziwi czemu jej ludzie ciągle mówią o Johnnym Deppie! Może ją kiedyś zabrać do schroniska i Fibs będzie chciała adoptować je wszystkie xd Albo weźmie kota mówiąc, że to wcielenie jej zmarłej babki, bo jednak imię zobowiązuje xd
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SINGIEL PRACA W SOCIAL MEDIACH WIERZĘ W MAGIĘ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH PARA PAPARA PAPA OOO OOO
mów mi/kontakt
Fibi
ally willoughby
a

Post

Pheobie Followill pisze:
23 maja 2020, 17:34
ally willoughby pisze:
23 maja 2020, 17:06
Mickey Rosenthal pisze:
23 maja 2020, 16:31
To podrzucam Fibs na ta super sąsiadkę xd
no ja biorę z pocałowaniem ręki, co nie!! bankowo jak Ally ma już dość Cama i jego durnowatych pomysłów, to robi nalot na chatę Fibs i niczym Janice zaczyna "oh my god, nie uwierzysz, co on znowu odwalił" :lol: myślę, że Willoughby też ją namawia usilnie do adopcji psiaka ze schroniska, na sto pro podsyła jej foty i dorzuca jakieś dopiski w stylu "ten wygląda jak pies Johnny'ego Deppa, nie chcesz mieć psa jak Johnny Depp?" xddd
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
OH MY GOD!
Ale Fibs na bank grzecznie słucha jej marudzenia i dolewa alko, bo jest dobrą dziewczyną! No i na bank się bardzo dziwi czemu jej ludzie ciągle mówią o Johnnym Deppie! Może ją kiedyś zabrać do schroniska i Fibs będzie chciała adoptować je wszystkie xd Albo weźmie kota mówiąc, że to wcielenie jej zmarłej babki, bo jednak imię zobowiązuje xd
o taką sąsiadkę nic nie robiłam :lol: :lol: jezu, to może być nawet taki wewnętrzny żarcik, że hehehe, fibi ma szansę zostać następną żoną deppa xddd
omg, już to widzę, jak po 99339 czasu spędzonego na krążeniu wśród psiaków, uwagę Fibs ostatecznie przykuwa... kot :hehe: dopóki nie będzie wyglądał jak ten antychryst nabyty przez rejczel, to wszystko będzie ok! podsumowując - pasuje mi wszystko maks :alko:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Marketingowiec prosto z Vegas, udająca, że ten zajebisty dom jest jej... a tak naprawdę należy do szefowej,.
28
163

Post

Hahah o mój boże xdd Pewnie, by mówiła, że nie mogłaby być jego żona, bo by mu krzywdę zrobiła xd Super, że pasuje to zostawiam Cię ze strasznym małym kotkiem
https://www.youtube.com/watch?v=Zl8QblC218s
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SINGIEL PRACA W SOCIAL MEDIACH WIERZĘ W MAGIĘ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH PARA PAPARA PAPA OOO OOO
mów mi/kontakt
Fibi
ally willoughby
a

Post

Pheobie Followill pisze:
23 maja 2020, 19:04
Hahah o mój boże xdd Pewnie, by mówiła, że nie mogłaby być jego żona, bo by mu krzywdę zrobiła xd Super, że pasuje to zostawiam Cię ze strasznym małym kotkiem
https://www.youtube.com/watch?v=Zl8QblC218s
XDDDDDDDDD XD ZA MOCNE, podoba mi się :lol:
JAKI SZATAN, jakby na mnie tak koteł patrzył, to bym chyba nigdy oczu w nocy nie zamknęła xddddddddddd dziękuję bardzo, wiedziałam, że jakiegoś rejonu jutuba jeszcze dzisiaj nie zwiedziłam :hehe:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
32
165

Post

ally willoughby znamy się z jednej, szkolnej ławki, obie nie miałyśmy w życiu szczęścia do mężczyzn i... kochany zwierzęta. Wszystkie moje kocie przybłędy, które uznały Hope Farm za swój dom prędzej czy później kończą u Ciebie. Przyjaźń jest nam przeznaczona!
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV MAM SYNA DOMATOR WŁASNY BIZNES
mów mi/kontakt
autorka
ally willoughby
a

Post

Ruth Hannagan pisze:
23 maja 2020, 22:31
@ally willoughby znamy się z jednej, szkolnej ławki, obie nie miałyśmy w życiu szczęścia do mężczyzn i... kochany zwierzęta. Wszystkie moje kocie przybłędy, które uznały Hope Farm za swój dom prędzej czy później kończą u Ciebie. Przyjaźń jest nam przeznaczona!

i to taka przyjaźń przez wielkie P! obie panie łączy również olbrzymia determinacja w dążeniu do celu i do sprawiania, by wszystko jakoś funkcjonowało pomimo wielu przeciwności losu, co mogłoby być takim dodatkowym spoiwem oprócz tych rzeczy, które już wymieniłaś. no jak ja mogę powiedzieć nie? :shy: myślę też, że Ally samozwańczo mianowała się ciotką małego Thomasa i rozpieszcza go jak tylko może :nolove:

Ruth Hannagan
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Obcinam włosy, czekam na bejbika i nie mam szczęścia w miłości
26
169

Post

Gina ma pieska, więc przychodzę z tym jako jakimś zaczepieniem do super relki :shy:
Obrazek
Mamma mia, here I go again My my,how can
I resist you? Mamma mia, does it show again, My my,
just how much I've missed you?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! ROLLING IN THE DEEP URODZONY LATEM LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI KLASA ŚREDNIA WIELBICIEL FAST FOODÓW WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! DIGITAL LOVE #CZYSTEHOPEVALLEY Kajdany miłości
mów mi/kontakt
panoramiks#7925
ally willoughby
a

Post

Gina Armstrong pisze:
23 maja 2020, 23:05
Gina ma pieska, więc przychodzę z tym jako jakimś zaczepieniem do super relki :shy:
o, to z całą pewnością ich ścieżki po raz pierwszy mogły skrzyżować się w klinice weterynaryjnej należącej do Ally! Gina mogła przyjść z pieskiem na szczepienie przeciw wściekliźnie, pewnie pogadały sobie o pogodzie i powymieniały się miejscowymi plotkami; raz mogła się zdarzyć sytuacja, że Armstrong przyłapała Willoughby w jakimś kiepskim nastroju i od słowa do słowa Allison jej się zwierzyła, że trochę z mężem wojuje, że robią sobie na za złość iiii może to właśnie Gina podsunęła pomysł, że Ally powinna się przefarbować na blond, bo wiadomo, jak kobieta coś robi z włosami, to zawsze symbolizuje jakieś zmiany w życiu :hehe: generalnie postawiłabym tutaj na takie luźne koleżeństwo, że widują się od czasu do czasu i pewnie Willoughby jej też jakieś mądrości życiowe prawi z racji tego, że jest nieco starsza :hehe:

Gina Armstrong
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Obcinam włosy, czekam na bejbika i nie mam szczęścia w miłości
26
169

Post

ally willoughby Super pomysł, biorę bez gadania :giggle:
Obrazek
Mamma mia, here I go again My my,how can
I resist you? Mamma mia, does it show again, My my,
just how much I've missed you?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! ROLLING IN THE DEEP URODZONY LATEM LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI KLASA ŚREDNIA WIELBICIEL FAST FOODÓW WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! DIGITAL LOVE #CZYSTEHOPEVALLEY Kajdany miłości
mów mi/kontakt
panoramiks#7925
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
32
165

Post

ally willoughby Thomas pozwala jej rysować obok siebie i dzieli się kredkami, więc zdecydowanie jest tą ulubioną :aww: Gdybyś miała ochotę na chwilę relaksu na farmie i wspólne pisanie, pisz śmiało <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV MAM SYNA DOMATOR WŁASNY BIZNES
mów mi/kontakt
autorka
Zablokowany