a
Awatar użytkownika
Strażak z nałogiem alkoholowym, z którego próbuje wyjść. Zakochany, w jednej uroczej blondynce.
27
180

Post

słyszałam, że Stuart Hill zostawił siostrę dżejka, więc lepiej by się nie pojawiał, w jego pobliżu :roll: chyba, że chce skończyć z złamanym nosem to spoko, a siłę to on ma, a nie wygląda. chyba, że się stary ogarniesz, ale ciężko to widzę
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TUBYLEC ALKOHOLIK EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Chętnie z tobą pójdę na jakaś randkę z tej apki. Stuart Hill :giggle: :sese:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
Stuart Hill
a

Post

jake harrington tak naprawdę to Stuart po tym jak dowiedział się, że ma dziecko inaczej na wszystko patrzy i zapewne będzie chciał to naprawić, ale po mordzie mogą sobie dać dla zasady.

Suzie Cervantes no ba mała, to kiedy idziemy na randkę? :D
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Możemy iść nawet i teraz Stuart Hill ^^ :giggle:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Strażak z nałogiem alkoholowym, z którego próbuje wyjść. Zakochany, w jednej uroczej blondynce.
27
180

Post

dobra, ale później i tak będę mieć na ciebie oko :lol: Stuart Hill
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TUBYLEC ALKOHOLIK EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

Czemu ja tobie jeszcze nie dałam swojej Lotki, Stuart Hill? ^^
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
Stuart Hill
a

Post

Charlotte Cowen no nie wiem dlaczego właśnie, hm.. Mogą się znać przez co Stuart wkurzy Jake'a tym że podrywa sobie Lotkę, bo on robi tak praktycznie z każdą dziewczyną. Ale tutaj to ze względu na fakt, że Hill wie o swoim synu to raczej będzie ją podrywał w żartach.
Mógł ją poznać w pracy bo czasami uciekał od rodziny do HV i nie chciał męczyć swojej babki i nocował w hotelu, raz Lotka mogła wbić do jego pokoju jak stał w samym ręczniku czy coś a zapomniał dać wywieszkę nie przeszkadzać. :DD
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

O rany dobra, mogę na ciebie wpaść. Przy tym możesz próbować ją podrywać, ale ona tobie się nie da. Ma tego swojego Dżejka i raczej innego mężczyzny nie będzie już chciała mieć w swoim życiu. Jeszcze na faceta w samym ręczniku nie wpadałam. :hehe: :giggle: Może jeszcze go widziała przy barze? Bo czasem i tam pracuje ona ^^ Stuart Hill
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Policjantka, co wierzy w prawdziwą miłość i zbyt szybko wybacza.
23
167

Post

dzień dobry, panie Stuart Hill ja tu bym widziała mega, mega pozytyw *.* razem mamy takie CUDOWNE zdjęcia *.*
mów mi/kontakt
autor
Stuart Hill
a

Post

Ivy Cervantes no hej! Ogólnie to Stuart przez aplikację umówi się z Suzie, więc mogą na siebie zupełnie przypadkiem wpaść, a że on jest takim typowym podrywaczem to na pewno próbował u niej szczęścia, a co z tego wyjdzie to zobaczymy :D
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Policjantka, co wierzy w prawdziwą miłość i zbyt szybko wybacza.
23
167

Post

Stuart Hill pisze:
28 sie 2020, 18:36
@Ivy Cervantes no hej! Ogólnie to Stuart przez aplikację umówi się z Suzie, więc mogą na siebie zupełnie przypadkiem wpaść, a że on jest takim typowym podrywaczem to na pewno próbował u niej szczęścia, a co z tego wyjdzie to zobaczymy :D
Stuart Hill mi w zupełności to pasuje *.* ^^
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
The name Astrid is a girl's name of Norse origin meaning "divinely beautiful"
27
185

Post

W sumie to Stu i Dallas są w tym samym wieku, więc możnaby się jakoś spiknąć. Mogli razem lądować na komisariacie na przykład, bo wandalizm nie jest Dallasowi obcy xD (a tak poza tym to obaj są bi, więc mogli coś kiedyś odwalić po pijaku albo na trzeźwo, bo why not)

Stuart Hill
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku PRACA W GASTRONOMII FURIAT Cytatami z filmów sypię jak z rękawa NOTHING BREAKS LIKE A HEART house flipper
mów mi/kontakt
dallas
Zablokowany