a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

Halo halo czy Celia Cabral ma kogoś z kim randkuje sobie tak już stałe? Bo jeśli nie to pomyślałam sobie, że mogli lub dopiero mogą wyskoczyć sobie z Hugo na randkę, która nie tyle będzie sromotną porażka...co bardzo zabawnym doświadczeniem. Zamkną ich w kinowej sali, w której będą tylko w dwójkę, bo ktoś zapomniał, że jednak są widzowie na ostatnim seansie? Jakaś babcia zacznie okładać Hugo torebka podczas spaceru, bo będzie podobny do typa, który ostatnio podając się za listonosza chciał ukraść jej zaskórniaki ze skarpety? Kelnerka się potknie i talerz spagetti wyląduje na kolanach, któregoś z nich? A może Celia złamie obcas i Hugo jak bohater będzie chciał ją zanieść do domu, prawie wpadając do fontanny? Lub wiewiórki ukradną im przekąski z piknikowego koszyka w parku?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
Celia Cabral
a

Post

Hugo Villeda wybacz mi moje zawrotne tempo :faint: no ona generalnie sporo randek koślawych zaliczyła i obecnie trochę się z nich wycofała, ale jasne, mogli mieć okazję gdzieś ze sobą wyskoczyć, mogło się udać niezbyt dobrze, bo Celia akurat ma do tego szczęście, niestety :hihi: i wizja z babcią totalnie mi się podoba, jak się ogarnę z życiem bardziej to się do ciebie zgłoszę :lol:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Jest właścicielką restauracji włoskiej, została przymusem wydana przez rodziców za Jaspera i obecnie próbuje odnaleźć się w tej sytuacji.
28
163

Post

Obrazek
Hej, nie chciałabyś być przyjaciółką z dzieciństwa, która dała mi w prezencie pieska? Może nagle by się gdzieś spotkały i odnowiły kontakt? :liski:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Blooming Day W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PSIARZ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Boje się burzy
mów mi/kontakt
dianuś#4686
Celia Cabral
a

Post

Aurelia Stackhouse bardzo chętnie pójdę w ciepłe relacje, ale o dzieciństwo zahaczyć nie możemy, bo Celia jest w Stanach od jakichś dziesięciu lat dopiero, a do Hope przeniosła się w ogóle jakieś pięć lat temu, więc musiałaby być to raczej jakaś nowsza znajomość <3
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Jest właścicielką restauracji włoskiej, została przymusem wydana przez rodziców za Jaspera i obecnie próbuje odnaleźć się w tej sytuacji.
28
163

Post

Ach, nie zauważyłam, wybacz xd
Więc w takim razie, może Aurelia byłą jedną z pierwszych osób któe Celia tu poznała i pomogła jej się jakoś odnaleźć w mieście? <3
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Blooming Day W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PSIARZ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Boje się burzy
mów mi/kontakt
dianuś#4686
Celia Cabral
a

Post

Aurelia Stackhouse, jasne, mnie pasuje :hihi:
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ