a
Awatar użytkownika
I usually hide behind sarcasm because telling you to go fuck yourself is considered rude in most social situations.
34
188

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAWSZE NA CZAS Gram na nerwach
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Scott Farnsworth chętnie podrzuce Ryder na jakąś relkę, bo w końcu razem pracują! Może jacyś dobrzy kumple? ^^ mam też jeszcze Rhysa i Brantleya w podobnym wieku wiec też coś możemy kombinować, również Gayleene mogę do czegoś podrzucić! <3
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
I usually hide behind sarcasm because telling you to go fuck yourself is considered rude in most social situations.
34
188

Post

Brantley J. Hamilton o, Ryder na pewno mi się przyda jako kumpel po fachu i ogólnie jakaś bratnia dusza. Mają wprawdzie te pięć lat różnicy, ale to niewiele zmienia, i tak mogli poznać się już wcześniej, kiedy obaj się jeszcze uczyli i zakumplować. Scott wrócił tu niedawno, po rozwodzie, więc znajoma twarz w nowym miejscu pracy na pewno sprawiła, że szybciej się zaaklimatyzował! <3
Co do pozostałych panów, nie mam w tej chwili żadnego nagłego przebłysku, co bym mogła zaproponować, ale jeśli Ty masz, to śmiało! Co się tyczy Lene, to co Ty na to, że skoro jest prawnikiem, Scott jakiś czas temu zwrócił się do niej o radę/pomoc w związku z rozwodem? Było to w Miami, ale mogliby się znać już wcześniej i mógłby chcieć najpierw zapytać kogoś bliższego, jak powinien to ugryźć. Dalej jak wolisz, albo mogła mu pomóc bezpośrednio, albo polecić kogoś tam, na miejscu. Sprawa była przegrana, z orzeczeniem o jego winie, więc to może nie być zachęcające, zrozumiem :lol:
ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAWSZE NA CZAS Gram na nerwach
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Prawniczka, która wyjechała na studia do Seattle. Tam poznała ojca swojego pięcioletniego syna, który zginął podczas akcji. Postanowiła wrócić do swojego domy by spróbować czegoś nowego.
33
173

Post

Scott Farnsworth pisze:
24 lut 2021, 10:30
@Brantley J. Hamilton o, Ryder na pewno mi się przyda jako kumpel po fachu i ogólnie jakaś bratnia dusza. Mają wprawdzie te pięć lat różnicy, ale to niewiele zmienia, i tak mogli poznać się już wcześniej, kiedy obaj się jeszcze uczyli i zakumplować. Scott wrócił tu niedawno, po rozwodzie, więc znajoma twarz w nowym miejscu pracy na pewno sprawiła, że szybciej się zaaklimatyzował! <3
Co do pozostałych panów, nie mam w tej chwili żadnego nagłego przebłysku, co bym mogła zaproponować, ale jeśli Ty masz, to śmiało! Co się tyczy Lene, to co Ty na to, że skoro jest prawnikiem, Scott jakiś czas temu zwrócił się do niej o radę/pomoc w związku z rozwodem? Było to w Miami, ale mogliby się znać już wcześniej i mógłby chcieć najpierw zapytać kogoś bliższego, jak powinien to ugryźć. Dalej jak wolisz, albo mogła mu pomóc bezpośrednio, albo polecić kogoś tam, na miejscu. Sprawa była przegrana, z orzeczeniem o jego winie, więc to może nie być zachęcające, zrozumiem :lol:
to jest bardzo podobne do Rydera, więc wszystko spoko!
Pomyśle i coś podrzucę jeśli chodzi o Rhys i Brantleya. W zasadzie, jeśli masz ochotę do którego mogę ci podrzucić na członka rodziny :hm:
Co do Gayleene do jak najbardziej może tak być! Co prawda ona niby pracowała w Seattle, ale to taki mały szczegół, bo teraz w sumie zaczyna wszystko na nowo. Dla niej to pewnie nie miało znaczenia, że to jego wina, różnie sie w życiu układa. Ona jest miejscowa, więc nawet mogli sie przyjaźnić, bo ona jest miejscowa, więc mogą znać sie nawet od wielu lat :hm:
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer MAM SYNA URODZONY ZIMĄ PRAWO STRZELEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Czytam książki Dbam o zwierzaki w schronisku DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Bad dog
mów mi/kontakt
Natalia
Zablokowany