a
Awatar użytkownika
Military gal... Mechanik wojskowy, obecnie pracująca w warsztacie samochodowym. Wróciła do miasta pół roku temu by zająć się młodszą siostrą, która wylądowała na wózku
33

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego!
mów mi/kontakt
Lex
a
Awatar użytkownika
Próbowałam biegać zanim nauczyłam się chodzić.
Podróżnika (alpinistka) po wypadku. Aktualnie kuśtyka po Hope Valley starając się nie popaść w paranoję przez 'siedzenie w miejscu'.
31
171

Post

Dobra, Thorn bryki nie ma, ale z tego co widzę, młodsza siostra Kay, ma całkiem niezły sprzęt na kółkach. Śmiechem żartem Andrea jakimś cudem przeżyła wypadek (w górach). Pół roku spędziła w szpitalu w NY. Operowano ją trzy razy, rehabilitowano i przez ponad połowę tego czasu spędziła na wózku. Dzięki operacjom jakimś cudem stanęła na nogi, ale nadal kuleje, chodzi jak kaczka i czasami nie da rady wstawać, dlatego tkwi w Hope i z tego też powodu bywa w pobliskim szpitalu częściej niż każdy inny. Zahaczę więc o młodszą Hellier, która na pewno bywa w szpitalu lub uczęszcza tam na rehabilitacje. Bo jeżdżenie na wózku to jedno, ale trzeba zadbać o to aby nie porobiły się jej odleżyny i może też uczęszcza do tamtejszego psychiatry (po wypadku to potrzebne). Thorn zakumplowała się z Grace, która być może dużo o niej opowiada i może.. może Kay jest zazdrosna? Bo przyjechała specjalnie zajmować się siostrą a młodsza jak na złość nawija o jakiejś super lasce, którą poznała w szpitalu i która 'jest taka super, świetna wspaniała i daje jej dużo wsparcia". :lol:
Z tej zazdrości Hellier albo wpadnie do szpitala na przeszpiegi albo zasugeruje aby zaprosić tę super kumpelę na obiad (co by mogła ją obczaić i zarazem ukoić nerwy, bo ta zazdrość to z troski o to, żeby nikt jej młodszej siostry nie zranił - a przynajmniej tak podejrzewam).

Kayleigh Hellier
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you BOGATE CV BAŚNIOPISARZ LGBT+ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA SKORPION Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Wspinam się na szczyty
mów mi/kontakt
deja vu
a
Awatar użytkownika
Military gal... Mechanik wojskowy, obecnie pracująca w warsztacie samochodowym. Wróciła do miasta pół roku temu by zająć się młodszą siostrą, która wylądowała na wózku
33

Post

Po pierwsze. Ten sprzęt na kółkach jest od Kay, bo Grace musi mieć najlepszą brykę na dzielni.
Po drugie starsza Hellier zdecydowanie będzie zazdrosna o tą nową znajomą siostry, bo jakby nie było zawsze były blisko a tu Grace nawija o jakimś babsztylu. To ona zwykle nosiła miano tej super, świetnej i wspaniałej. Więc mogły się nawet przez przypadek poznać w szpitalu nawet o tym nie wiedząc xD na zasadzie spotkania się przypadkiem na korytarzu czy przy maszynie z kawą (bez obecności Grace).
Dopiero jak wpadnie na obiad to byłby taki mały szok. "To Ty! i chyba nie wydajesz się być taka zła jak mi się wydawało, ale i tak Ci nie ufam i mam Cię na oku' :D
Andrea Thorn
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego!
mów mi/kontakt
Lex
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

Moja miłość do Larson nie pozwala nie wpaść :shy: :shy: :shy:
mam wojskowego Boyd Caldwell, więc go podrzucam, jest (a raczej był) saperem, a teraz wrócił do Hope :hm: I nie masz w profilu domu, więc nie wiem czy kogoś mam po sąsiedzku, ale najbliżej jej wieku mam właśnie Boyda, albo Olive Sheridan i Jackie Willoughby, więc może z którąś by się dało jakąś przyjaźń, albo negatywa ogarnąć :hihi: :hm:
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Military gal... Mechanik wojskowy, obecnie pracująca w warsztacie samochodowym. Wróciła do miasta pół roku temu by zająć się młodszą siostrą, która wylądowała na wózku
33

Post

Astrid Rosenthal to tak... z Boydem mogła nawet gdzieś na jakiejś misji być i się zakumplowali jakoś mocniej.
A z Olive mogą się przyjaźnić bo coś czuje, że się dogadają. Kay mimo wszystko trochu zakręcony człowiek xD
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego!
mów mi/kontakt
Lex
a
Awatar użytkownika
Saper, który musi po śmierci narzeczonej, schował się w winnicy przyjaciółki przed światem. Z kotem i psem. A teraz uczy się latać małymi samochodami i prawdopodobnie popada w obłęd.
34
183

Post

Kayleigh Hellier pisze:
14 lut 2021, 18:23
@Astrid Rosenthal to tak... z Boydem mogła nawet gdzieś na jakiejś misji być i się zakumplowali jakoś mocniej.
A z Olive mogą się przyjaźnić bo coś czuje, że się dogadają. Kay mimo wszystko trochu zakręcony człowiek xD
O to super, w takim razie na pewno znała też jego narzeczoną, która zmarła niedawno </3 Ale wciąż uważa ją za swoją przyjaciółkę, nawet jeśli póki co zakopał się w żałobie :hm:
A z Olive super, jestem jak najbardziej za <3 Mogą się kręcić razem po świecie :lol:

Jak będziesz chciała z którymś zagrać, to wołaj na pw :hihi:
Wybuchowy chłopiec - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Something's waiting no to pounce Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I want you eat me like a main dish Morning coffee tastes better with you temat miesiąca - październik devine WETERAN WOJSKO PSIARZ FAN FILMÓW WOJENNYCH Zainwestowałem/am w motor Kocham jesień! Koneser wykwintnych alkoholi Lubię siedzieć po ciemku SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE Pogromcy duchów
mów mi/kontakt
paula
Zablokowany