a
Awatar użytkownika
Wzięta pisarka na urlopie, która po rozwodzie wróciła do nazwiska panieńskiego i próbuje na nowo odzyskać wenę do pisania.
28
157

Post

Obrazek
Nina
Stackhouse
Młoda pisarka, który właśnie się rozwiodła i straciła wenę. Marna gospodyni, przeciętny cukiernik, ale za to wspaniały doradca w różnych strefach, prócz swoich własnych zmartwień. Dusza towarzystwa, płacze tylko w swoim towarzystwie, koneserka wina, ale innym alkoholom nie mówi ,,nie''. Uwielbia słońce, plażę i ekskluzywne kluby, elegancję a także zakupy i wizyty w salonach piękności, jak na kobietę przystało.
daj mi pewność, że to jest tego warte...
Jasper Stackhousestarszy braciak
Aurelia Stackhousenajlepsza bratówka na świecie
Harvey Sherwoodkolega od wypadu na piwko i plażowania
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
kiedy łamiesz zasady, łam je dobrze...
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
nie ratuj czegoś, co cię niszczy...
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! BOGATE CV PIJAM WINKO Płaczę tylko w samotności Eksperymentuję z wyglądem
mów mi/kontakt
pączek#2117
Harvey Sherwood
a

Post

Nina Stackhouse, jak lubi plażę to na pewno spotkała Harveya, który jest szefem ratowników wodnych i na plaży bywa bardzo często czy to w pracy czy rekreacyjnie. Można by rzec, że plaża to taki jego drugi dom. Ponadto lubi dobre filmy i może kiedyś szukał towarzysza do kina i zaprosił Ninę bo czemu nie? Raczej się kolegują ew. przyjaźnią :D
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Jest właścicielką restauracji włoskiej, została przymusem wydana przez rodziców za Jaspera i obecnie próbuje odnaleźć się w tej sytuacji.
28
163

Post

Nina Stackhouse no hej szwagierka XD może z Aurelią poznały się na ślubie i od czasu do czasu wychodzą na wspólne zakupy? :liski:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Blooming Day W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PSIARZ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Boje się burzy
mów mi/kontakt
dianuś#4686
a
Awatar użytkownika
Wzięta pisarka na urlopie, która po rozwodzie wróciła do nazwiska panieńskiego i próbuje na nowo odzyskać wenę do pisania.
28
157

Post

Harvey Sherwood to dobra opcja w zasadzie :roll: kolegują się i czasem gdzieś wyjdą czy to na wódkę czy do kina, no i czasem korzysta z pomocy przy samochodzie, bo Nina kierowcą jest marnym i zawsze zapomni czegoś wymienić i auto odmówi posłuszeństwa :facepalm:

Aurelia Stackhouse no siema bratówka! zważywszy na wiek to podejrzewam, że nawet chodziły razem do klasy w podstawówce lub liceum, ale każda miała swoje towarzystwo i nie zwracały na siebie uwagi, aż do dnia wesela. Mogą wychodzić razem na zakupy i babskie wieczory jak cię mąż puści :alko:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! BOGATE CV PIJAM WINKO Płaczę tylko w samotności Eksperymentuję z wyglądem
mów mi/kontakt
pączek#2117
a
Awatar użytkownika
Jest właścicielką restauracji włoskiej, została przymusem wydana przez rodziców za Jaspera i obecnie próbuje odnaleźć się w tej sytuacji.
28
163

Post

Nina Stackhouse Super! W takim razie zapraszam na jakąś grę w przyszłości :inlove:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Blooming Day W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PSIARZ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Boje się burzy
mów mi/kontakt
dianuś#4686
Zablokowany