a
Awatar użytkownika
Bibliotekarka, a także wieczna studentka, po skończonej już historii sztuki oraz wciąż ciągnącym się dziennikarstwie. Romantyczka, szukająca swojego Romeo Montague z marnymi jakkolwiek skutkami.
24
160

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV TUBYLEC BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WIELBICIEL KAWY #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
inspektor gadżet
a
Awatar użytkownika
Sympatyczny pracoholik, który powrócił do rodzinnego miasta. Dnie spędza przed komputerem na projektach, w nocy walczy ze sobą by nie iść w tango z pół litra i kimś fajnym
28
174

Post

Puk, puk... Co może łączyć bibliotekarkę i grafika komputerowego? Tych dwoje na pewno miłość do Marvela :giggle:
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA LGBT+ CHUDERLAK ALKOHOLIK PSIARZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Jak anioła głos WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Bibliotekarka, a także wieczna studentka, po skończonej już historii sztuki oraz wciąż ciągnącym się dziennikarstwie. Romantyczka, szukająca swojego Romeo Montague z marnymi jakkolwiek skutkami.
24
160

Post

Saint Yang , kto tam? :lol: Po zagłębieniu się w twoją kartę doszłam do wniosku, że te dwie na pozór różne osoby, mają w zasadzie wiele wspólnego. Oprócz lekkiego bzika na punkcie marvela należą do sportowych świrów. A na dodatek, Saint przepada za muzyką klasyczną, gdzie nie da się ukryć, że moja dziewczynka do takiej muzyki od małego zasypiała (bo tylko takie brzmienia potrafią ją uspokoić). Co więcej, przegrała połowę swojego życia na fortepianie, skrzypcach czy też wiolonczeli. Z pewnością znalazłabym jeszcze trochę podobieństw, ale myślę, że i z tym damy radę jakoś ruszyć, dając im w fabule możliwość rozwinięcia tego bliźniaczego płomienia. :secrethandshake: Zatem nie kierowałabym się w żadne znajomości od dziecka. Szczerze mówiąc, raczej widzę ich pierwsze spotkanie stosunkowo niedawno. Mogło być ono w kinie, gdzie jako jedyni dali radę obejrzeć cały maraton swoich ulubionych filmów marvela, będąc ponadto tymi nieznośnymi osobami, które muszą wraz z aktorami wypowiadać najlepsze cytaty ich postaci (co z pewnością zniechęciło resztę oglądających do pozostania). Polecieć także możemy w jakiś ich bieg, z fatalnym szpitalnym zakończeniem zarówno dla niej, jak i dla niego. Bądź, co bądź zdecydowanie kierowałabym się tutaj w stronę przyjaźni.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV TUBYLEC BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WIELBICIEL KAWY #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
inspektor gadżet
a
Awatar użytkownika
Sympatyczny pracoholik, który powrócił do rodzinnego miasta. Dnie spędza przed komputerem na projektach, w nocy walczy ze sobą by nie iść w tango z pół litra i kimś fajnym
28
174

Post

Jestem zdecydowanie za Rosaline Hwang, a takie pierwsze spotkanie zawsze można rozegrać w formie wspomnień. Z pewnością inni widzowie mieli ich dość już po jednym filmie :hihihi: Saint ostatnio ma spory problem z ruszeniem się choćby do sklepu, więc przyda mu się ktoś, kto zmotywuje go do rozruszania kości. I może właśnie jedno z takich wyjść skończy się dla nich małym wypadkiem? To już rozegrałabym na fabule, może nam wyjść z tego coś ciekawego.
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA LGBT+ CHUDERLAK ALKOHOLIK PSIARZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Jak anioła głos WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

Ja mogę sprzedać do czegoś Mię Aaron McKay, Kai Sanders czy Kieran Burreau Do wyboru do koloru, więc można kombinować ze wszystkim, czego pragniesz :lol:
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Bibliotekarka, a także wieczna studentka, po skończonej już historii sztuki oraz wciąż ciągnącym się dziennikarstwie. Romantyczka, szukająca swojego Romeo Montague z marnymi jakkolwiek skutkami.
24
160

Post

Saint Yang, z przyjemnością odegram zarówno wspomnienia, jak i bieg, który zamiast rozruszać kości staruszka, może nawet je połamać. W razie co jestem zwarta i gotowa, jeśli chodzi o fabułki, a także ich zaczęcie, więc o każdej porze można śmiało do mnie pisać. :love:

Mia Walker, wyszpiegowałam, że panienka Walker bardzo lubi książki, a że Rosaline od jakiegoś czasu jest bibliotekarką, to mamy o co zaczepić, żeby dziewczynki ze sobą poznać. Myślę, że początkowo ich spotkania wyglądały bardzo sztywno, a zdania, które wymieniały, dotyczyły wypożyczanych książek oraz terminu, w którym ich wypożyczenie upływało. Ostatnio mogły jednak załapać jakąś nić porozumienia. Uznać możemy, że dwudziestolatka wypożyczyła ulubioną publikację starszej, przez co ta postanowiła zagadać. I choć, rozmowa nie trwała za długo, tak już kolejne ich spotkania, przedłużały czas pogawędek, aż wreszcie się gdzie umówiły, bo pewnie w innym przypadku, moja Rosa, straciłaby pracę za obijanie się. Fajnie byłoby, jakby zmierzały do mocnego pozytywu, choć wiadomo, że to fabuły wszystko zweryfikują.
Co do Aarona to mam pewien pomysł i powiesz mi czy on w ogóle przejdzie. Wiekowo, nie ma pomiędzy nimi za dużej różnicy, więc myślę, że nie będzie problem, aby znali się już bardzo długo. Może nawet Rosaline była pierwszą lub jedną z pierwszych osób, które chłopak poznał zaraz po przeprowadzce do Hope Valley? (za zasługą ich dziadków, którzy wówczas mieszkali obok siebie?) Stawiałabym jednak na to, że Hwang bardziej zaprzyjaźniła się z jego młodszą siostrą, niż z samym Aaronem, którym swoją drogą od początku była zauroczona. Niestety, ich pogłębiająca się relacja, ze strony chłopaka była czysto przyjacielska (?). :nolove: Choć może to i dobrze? Bo, kiedy ten poznał nowe towarzystwo i kiedy stał się arogancki, młodsza otworzyła oczy, koniec końców nie widząc w nim już obiektu swoich westchnień. McKay zaraz później trafił do kliniki, przez co ich kontakt całkowicie się urwał. Później panicz po wyjściu z odwyku, wziął ślub, a ona gdzieś tam zawracała sobie głowę kolejnym kierunkiem studiów lub kolejną krótkotrwałą pasją. Aktualnie, mogą widzieć się czasami na ulicy, może dwa lub trzy razy udało im się przeprowadzić krótką rozmowę? A co dalej, zobaczymy? :hehehe:
Z Kaiem niestety na chwilkę obecną nie dam rady wymyślić chyba nic, choć z pewnością się odezwę, jak z czasem na coś wpadnę, bo aż przykro byłoby nie mieć żadnych relacji z Johnnym.
Wisienka na torcie, czyli Kieran. W pewnych aspektach są do siebie niesamowicie podobni. Szczególnie, rzuca się w oczy ich humanistyczna strona. Choć, proponowałabym, aby od zawsze w szkole (czy tam na konkursach) ze sobą rywalizowali, przez co całkowicie się znienawidzili. Z przyjemnością nawet poprowadziłabym ich niechęć do siebie w obecnym czasie. Mimo że mogą mieć dosyć podobne poglądy i rozmowa powinna idealnie się kleić, tak nie potrafią znieść swojego wyglądu, zachowania i nigdy nie przyznają drugiej stronie rację nawet jeśli wiedzą, że się mylą? :kijaszek:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV TUBYLEC BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WIELBICIEL KAWY #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
inspektor gadżet
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

Z Mią jak najbardziej mi się podoba, zdecydowanie <3 Mia co prawda nie ma problemów z rozmową, ale wiadomo, nie zakładała, że w bibliotece kogoś pozna. A tu proszę <3


Jeśli chodzi o Aaron McKay pomysł sam w sobie jest super, biorę! Co prawda Aaron już się rozwiódł, wyszedł na prostą, ale wiadomo, że nie tak łatwo odbudować kontakt, który został zniszczony ze względu na jego towarzystwo i narkotyki, które brał. Ale wiadomo, można zobaczyć, co z tego wyjdzie na fabule, wiec jak coś wal śmiało na PW z wątkiem <3


Kai Sanders Zawsze ich znajomość mogła się zacząć od tego, że w bibliotece zepsuł się komputer. Kai, który przypadkiem by tam był usłyszał, jak Rosa warczy na sprzęt, uderzając w klawiaturę. Zaproponował pomoc i co dalej, to albo mi pomożesz, albo się zobaczy :lol:

Kieran Burreau Co prawda Flynn raczej nie ma wrogów, poza takim jednym, ale z drugiej strony czemu nie urozmaicić sobie gry? Jak najbardziej mi pasuje, chociaż ich kłótnie będą pewnie takie mega logiczne, z różnymi humanistycznymi tekstami, hahaha. I tu albo będą się wiecznie nienawidzić, albo stanie się coś co sprawi, że ostatecznie zmienią o sobie zdanie. Możliwości wiele, więc pewnie się zobaczy :D


Rosaline Hwang
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Tatuażysta, który wrócił ponad półtora roku temu do Hope Valley, po ponad 16 latach nieobecności. Nie wie czy wiele się tutaj zmieniło, znajmości z dzieciństwa już dawno się rozpadły i zaczyna wszystko od nowa
28
185

Post

Dzień dobry przyszłam po jakąś relacje dla mojego Uszatka
Mogą razem biegać o każdej porze dnia i nocy, bo Artemis też biega. Mogą być sąsiadami i chłopak mógł do niej zapukać i poprosić o szklankę cukru kiedy mu akurat go zabrakło. Mogą też dopiero się poznać. Przyjmę wszystko, bo aż żal by było żeby nie mieli żadnych relacji, a biednemu brakuje znajomych ;(
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ LGBT+ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Chodzę na siłkę
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Bibliotekarka, a także wieczna studentka, po skończonej już historii sztuki oraz wciąż ciągnącym się dziennikarstwie. Romantyczka, szukająca swojego Romeo Montague z marnymi jakkolwiek skutkami.
24
160

Post

Mia Walker cieszę się, że większość się podoba, a pomysł z warczącą i wyżywającą się na biednym komputerze Rosą, biorę w całości. Wydaje mi się, że z takimi maszynami może mieć ona duże problemy, a i pewnie jedyną metodą naprawy, jakiej się nauczyła, to walenie w sprzęt do skutku. Możemy nawet to rozegrać i zbudować na tym ich dalszą relację. :sese:

Artemis Kang, dzień dobry, ja za to bardzo chętnie przyjmę twojego Uszatka. ^^
Mogą być zarówno sąsiadami, jak i kompanami do biegania czy nawet picia. Sądzę, że ich wspólne biesiady, będą nawet całkiem ciekawe, skoro jemu włącza się wtedy tryb przylepa i gaduła, a ona uważa się za jakaś superbohaterkę, by następnego dnia zdychać z bólu, który sobie wyrządziła, spadając np. ze schodów, no i oczywiście przeżywając masakrycznego kaca, do którego też de facto sama doprowadziła. + Z pewnością, Rosa będzie chciała kiedyś usłyszeć jak pięknie gra on na skrzypcach. :giggle:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV TUBYLEC BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WIELBICIEL KAWY #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
inspektor gadżet
a
Awatar użytkownika
Tatuażysta, który wrócił ponad półtora roku temu do Hope Valley, po ponad 16 latach nieobecności. Nie wie czy wiele się tutaj zmieniło, znajmości z dzieciństwa już dawno się rozpadły i zaczyna wszystko od nowa
28
185

Post

Jestem za Rosaline Hwang . Już widzę jak razem idą na balety gdzie oboje przesadzają z alkoholem i jedno udaje superbohatera, a drugiemu odpala się tryb przylepa :hihihi: A znając szczęście Artemisa to podczas ich wspólnych biesiad na pewno by się wydarzyło coś czego żadne z nich by się nie spodziewało i na drugi dzień by mówili że oni więcej razem nie piją. Czyli do następnego wspólnego razu ^^
I tylko nie skrzypce. On jej może zagrać na fortepianie albo na gitarze. Może jej nawet coś zaśpiewać oby tylko nie kazała mu grać na skrzypcach, jeśli nie chce ogłuchnąć
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ LGBT+ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Chodzę na siłkę
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

Rosaline Hwang

Idealnie <3 To jak coś śmiało wal na PW, jeśli bedziesz z kimś chciała pisać <3
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Suzie pewnie dość często Ciebie odwiedza, może nawet zanudza kiedy opowiada tobie o jakieś książce. :lol: Jednak dobrze wie, że może liczyć na jakąś dobrą książkę z twojego polecenia. Przez co po tym najpewniej omawiają je przy jakieś dobrej kawie. Albo nawet widzą się na uczelni, skoro tak dalej studiuje ona :D Dodatkowo obie są okropne na drodze, obie mają o czym pogadać :lol: Rosaline Hwang
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
Zablokowany