a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
Ines Villeda
a

Post

Jestem największą fanką Twojego bloga, jak na siostrę przystało i zawsze chętnie pomogę Ci opóźnić każdą butelkę, bo dobrze wiesz, że beze mnie nie może odbyć się żadna dobra impreza :party:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

Ines Villeda pisze:
22 lip 2020, 00:58
Jestem największą fanką Twojego bloga, jak na siostrę przystało i zawsze chętnie pomogę Ci opóźnić każdą butelkę, bo dobrze wiesz, że beze mnie nie może odbyć się żadna dobra impreza :party:
No ja myślę, że te pierwsze 100 wyświetleń w miesiącu to Ty, a bez wina to się nawet u mnie nie pokazuj siostro! :alko:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
a
Awatar użytkownika
do Hope Valley powróciła po trzech latach wraz ze swoim szefem, z którym mieszka na ranczu, gdzie zajmuje się końmi i uczy jeździectwa
27
163

Post

Podrzucam do czegoś Josie - mogą razem pić wino i rozmawiać o jego podróżach :alko: Co prawda to raczej świeża znajomość, bo Josie wróciła do miasteczka parę miesięcy temu, a zacząć się mogła kiedy usłyszała, że Hugo maluje, a ona potrzebowała do pokoju obrazu :giggle:
Hugo Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? SINGIEL WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS JESTEM NIEWIERZĄCY/A WIELBICIEL SUSHI zmarzluch
mów mi/kontakt
nonsens
a
Awatar użytkownika
Lekkoduch, któremu nie śpieszy się, żeby spoważnieć. Całym życiem kocha łodzie, które naprawia i buduje. Bardziej to chyba kocha tylko Ines.
36
188

Post

hola, siostrę Ci podrywam :szlug: po za tym kręcę się wokół Villedów od dekady, więc na pewno się znamy! I nie koniecznie musimy lubić :hehe:
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najzabawniejsza postać 2020 Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik BOGATE CV Bestseller Wszystko pod kontrolą Adam i Ewa ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY UNIVERSAL PERSON PHONE ADDICTED Novel I’M A LEGEND SCENARZYSTA NA DOROBKU For all mankind NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I killed Laura Palmer TUBYLEC PEWNY SIEBIE Marzyciel moim żywiołem jest woda Boje się klaunów Don Juan Koszula to moja druga skóra Mam mocną głowę Zbieram mandaty Jestem numerologiczną jedynką Gram na nerwach Mam ciężką nogę WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ wieczny Piotruś Pan PRACOWITY ZŁOTA RĄCZKA TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT WULGARNY IMPREZOWICZ KOMEDIANT LEKKODUCH PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ PODRÓŻNIK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU Mam wiecznie pokaleczone ręce I LOVE YOU, BABY! toss a coin to your witcher NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? GOOGLE ME THE GREATEST SHOWMAN PANIE WŁADZO... KING OF THE JUNGLE Boats! Boats! Boats! house flipper DANCING QUEEN #*&!@%^ Like a virgin Big gesture Ted Mosby Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Dzielny pacjent! Blues brothers Bad dog UGLY NAKED GUY STEVIE WONDER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT NOTHING LASTS FOREVER I DO IZOLACJA SPOŁECZNA A TY CAŁUJ MNIE! SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars Love letter IT WAS AN ACCIDENT! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG KRZYSZTOF KOLUMB ROBINSON CRUSOE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CAKE BOSS DUNGEONS & DRAGONS BEACH BITCH I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE I wanna have your babies
mów mi/kontakt
oszit#1116
a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

Josie McAllister
Josie McAllister pisze:
22 lip 2020, 09:52
Podrzucam do czegoś Josie - mogą razem pić wino i rozmawiać o jego podróżach :alko: Co prawda to raczej świeża znajomość, bo Josie wróciła do miasteczka parę miesięcy temu, a zacząć się mogła kiedy usłyszała, że Hugo maluje, a ona potrzebowała do pokoju obrazu :giggle:
@Hugo Villeda
Jeśli wypijesz z nim parę butelek wina to namaluje Ci najpiękniejsze abstrakcyjne konie w galopie czy co tam tylko będziesz chciała! No k dodatkowo będe pewnie się pojawiał na Twoim ranczo, abyś nauczyła mnie jezdzic, lub podszkolila mój warsztat i wtedy będę Cię namawiać na wielką wycieczkę w siodle, jak prawdziwi cyganie tyle, że po okolicy :hehe:

Cesar B. Arreola
Cesar B. Arreola pisze:
22 lip 2020, 10:01
hola, siostrę Ci podrywam :szlug: po za tym kręcę się wokół Villedów od dekady, więc na pewno się znamy! I nie koniecznie musimy lubić :hehe:
Znaczy wiesz jeśli chcesz ją sobie zabrać, dbać o nią i sprawić, że nie będzie zawracać głowy to .... Błogosławię Cię bracie :hehe:
No, ale jeśli zrobisz Ines krzywdę to wtedy napuszcze na Ciebie aligatory , jak byki na Corridzie!
Dziesięć lat mówisz ... To mniej więcej tyle ile mnie nie było, ale może ostatnie dwa lata bdziemy uznać jako historię wzlotów i upadków naszej znajomości? Bo z jednej strony jesteśmy do siebie momentami dość podobni, a z drugiej moge Cie kojarzyć ze szkoły jako tego rozrabiakę i człowieka wiecznie pakującego się w problemy i nie do konca, jako starszy brat chce, aby moja siostra pakowała się w coś takiego? Więc wiesz, jednego wieczoru może być Bajlando, a drugiego prawie bójka na środku bagien za jedno złe słowo? A no i obserwuje Cię sąsiedzie czy tam koło Twojego lokum nie kręcą się przypadkiem jakieś koleżanki, zbyt często.
^^
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
a
Awatar użytkownika
do Hope Valley powróciła po trzech latach wraz ze swoim szefem, z którym mieszka na ranczu, gdzie zajmuje się końmi i uczy jeździectwa
27
163

Post

Hugo Villeda No i pięknie, jestem za! <33
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? SINGIEL WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS JESTEM NIEWIERZĄCY/A WIELBICIEL SUSHI zmarzluch
mów mi/kontakt
nonsens
a
Awatar użytkownika
At every party there are two kinds of people – those who want to go home and those who don’t. The trouble is, they are usually married to each other.
76
173

Post

Hola nieto, skoro z Ciebie taka dobra dusza w internecie, to może nauczysz babcie Ernestie korzystać z Instagramów, żeby mogła być gwiazdą internetu? Będe też dzielnie czytać Twojego bloga, jak tylko mi pokażesz jak wejść na to cholerstwo. Przy okazji babcia poczęstuje cie najlepszym domowym winkiem w okolicy.

Hugo Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? OLD TOWN ROAD ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ JESTEM ECO Gram na gitarze Mój dom przypomina dżunglę DIGITAL LOVE Good or Bad News
mów mi/kontakt
Kasik#0245
a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

A pewnie, za nauczę! Dla babci wszystko, ba nawet pomogę jej się stać gwiazda Instagrama, chociaż raczej sama świetnie by sobie z tym wszystkim poradzila, a po winku to już ogólnie zrobię najpiękniejsze zdjęcia jakie widziały instagramy!
^^ :alko: :lofki:
Ernestina Villeda-Rodríguez
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
a
Awatar użytkownika
At every party there are two kinds of people – those who want to go home and those who don’t. The trouble is, they are usually married to each other.
76
173

Post

Hugo Villeda pisze:
23 lip 2020, 23:59
A pewnie, za nauczę! Dla babci wszystko, ba nawet pomogę jej się stać gwiazda Instagrama, chociaż raczej sama świetnie by sobie z tym wszystkim poradzila, a po winku to już ogólnie zrobię najpiękniejsze zdjęcia jakie widziały instagramy!
^^ :alko: :lofki:
@Ernestina Villeda-Rodríguez
in all seriousness, koniecznie musimy kiedyś zagrać proces uczenia się instagrama :hehe: nie ma, że boli!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? OLD TOWN ROAD ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ JESTEM ECO Gram na gitarze Mój dom przypomina dżunglę DIGITAL LOVE Good or Bad News
mów mi/kontakt
Kasik#0245
a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

Ernestina Villeda-Rodríguez pisze:
24 lip 2020, 00:05
Hugo Villeda pisze:
23 lip 2020, 23:59
A pewnie, za nauczę! Dla babci wszystko, ba nawet pomogę jej się stać gwiazda Instagrama, chociaż raczej sama świetnie by sobie z tym wszystkim poradzila, a po winku to już ogólnie zrobię najpiękniejsze zdjęcia jakie widziały instagramy!
^^ :alko: :lofki:
@Ernestina Villeda-Rodríguez
in all seriousness, koniecznie musimy kiedyś zagrać proces uczenia się instagrama :hehe: nie ma, że boli!
Czekam tylko kiedy! <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
Zablokowany