a
Awatar użytkownika
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time
23
167

Post

Hugo Villeda pisze:
22 lip 2020, 11:48
Jaaaaakie dziewice, w jego wieku? Prędzej odkryje złoża ropy naftowej pod swoją przyczepka niż jakaś znajdzie. To zapewne jakaś joga i medytacje z mnichami, których spotkał na swojej drodze, podróżując przez świat! Plus jakieś mieszanki ziółek od Ernestiny!
No jasne zrobił jej najpiękniejsze fotki do portfolio i te mniej piękne do rodzinnego albumu!
no on dziewicą pewnie nie jest, ale panny mógłby wyrywać takie niedoświadczone :hm: to w takim razie sprzeda jej te pomysły od mnichów, pójdą we dwoje na jogę, pomedytują i będzie najpiękniej! <3
Noo, pewnie do rodzinnego to super kompromitujące :/ ale mu wybacz, chyba. :hehehe:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
At every party there are two kinds of people – those who want to go home and those who don’t. The trouble is, they are usually married to each other.
76
173

Post

^^
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? OLD TOWN ROAD ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ JESTEM ECO Gram na gitarze Mój dom przypomina dżunglę DIGITAL LOVE Good or Bad News
mów mi/kontakt
Kasik#0245
a
Awatar użytkownika
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time
23
167

Post

Ernestina Villeda-Rodríguez pisze:
23 lip 2020, 23:40
^^
a co to za brewkowanie mnie, ja niewinna :innocent:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
At every party there are two kinds of people – those who want to go home and those who don’t. The trouble is, they are usually married to each other.
76
173

Post

Zina Villeda pisze:
23 lip 2020, 23:43
Ernestina Villeda-Rodríguez pisze:
23 lip 2020, 23:40
^^
a co to za brewkowanie mnie, ja niewinna :innocent:
Niewinna ale rodzinka, a babci drzwi są zawsze otwarte dla familiady. Babcia chętnie poczęstuje gramem zielska :juggle:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? OLD TOWN ROAD ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ JESTEM ECO Gram na gitarze Mój dom przypomina dżunglę DIGITAL LOVE Good or Bad News
mów mi/kontakt
Kasik#0245
a
Awatar użytkownika
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time
23
167

Post

Ernestina Villeda-Rodríguez pisze:
23 lip 2020, 23:47
Zina Villeda pisze:
23 lip 2020, 23:43
Ernestina Villeda-Rodríguez pisze:
23 lip 2020, 23:40
^^
a co to za brewkowanie mnie, ja niewinna :innocent:
Niewinna ale rodzinka, a babci drzwi są zawsze otwarte dla familiady. Babcia chętnie poczęstuje gramem zielska :juggle:
no ja myślę, bo Zee ma na to papierek! także na pewno korzysta ze złoży złota babuni i czasem jej przyniesie coś dobrego; no i oczywiście, ma zniżkę u niej w sklepie spirytystycznym, więc jak będzie potrzebowała czegoś ekstra - Zinka jej załatwi za pół darmo i potem będzie mogła na niej wykonywać różne zaklęcia; zwłaszcza, że pozazdrościła Hugo tej wiecznej młodości i też by chciała!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
Wyrzucona z uczelni była studentka biochemii, którą obwiniono o plagiat. Nie udało jej się udowodnić niewinności, ponieważ jej były dostarczył cały jej projekt rywalce. Obecnie próbuje na nowo ogarnąć swoje życie w rodzinnym mieście.
Pracuje jako kelnerka w McGuire's Pub.
23
169

Post

Chyba między Ziną, a Candy jest najmniejsza różnica wieku w rodzince, więc myślę, że Candy mogła ją nawet traktować jak swoją prawie bliźniczkę (głównie kradła jej ubrania, wiadomo) :lol: I obie poszły na kierunki związane z biologią/chemią, także pewnie też zakuwały dużo razem, jak to sisterki? :>
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV ZNAM 2 JĘZYKI NIE OGARNIA #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
Misia
a
Awatar użytkownika
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time
23
167

Post

Candy Villeda pisze:
04 sie 2020, 10:34
Chyba między Ziną, a Candy jest najmniejsza różnica wieku w rodzince, więc myślę, że Candy mogła ją nawet traktować jak swoją prawie bliźniczkę (głównie kradła jej ubrania, wiadomo) :lol: I obie poszły na kierunki związane z biologią/chemią, także pewnie też zakuwały dużo razem, jak to sisterki? :>
Taaak, pewnie narzekały na przedmioty, wykładowców, ogólnie plotkowały i żałowały, że żadnej nie trafił się jakiś przystojny doktorant, bo gdzie Ci lekarze, nie? :/ A jak jej ciuchy podkradała to dostawała pewnie po łapkach, godząc się potem jakimś piżama party i kłócąc na tydzień o to samo, bo jak siostry to nie widzę inaczej :D
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT
mów mi/kontakt
inner itachi
Zablokowany