a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

Woody Willoughby pisze:
21 cze 2020, 14:09

@carol willoughby, dobra, słowo, że jak was woody od lat czasem pomyli to nie robi tego specjalnie <3 i oczywiście liczę na kilka przesadzonych acz opartych na medycznych faktach wykładów o tym, jak powinien się lepiej przykładać do szanowania własnego zdrowia, kiedy już się wyda dlaczego wrócił :lol:

eh eh, WSTYD I HAŃBA! :/ i spoczko, ona go podleczy! Jak już się dowiem co mu tam dokładnie jest.... :lol:
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
ally willoughby
a

Post

dzień dobry, ally jest żoną jego brata i pewnie napada Woody'emu na antykwariat od czasu do czasu <3
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
33
175

Post

a to akurat bardzo miło z jej strony, jeśli tylko mówi "dzień dobry" na wejściu to może napadać kiedy tylko chce :giggle:

ally willoughby
WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM CÓRKĘ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA
mów mi/kontakt
miss Persian-ality
ODPOWIEDZ