Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

#22

Octavian Carter

Sophie zabrała się za robienie paznokci, już przygotowała cały sprzęt do domowego manicure i pedicure, na stoliku w salonie można było zobaczyć sporo lakierów do paznokci o rozmaitych barwach, maszyna przydatna przy robieniu hybryd już się grzała podłączona do gniazdka. Kobieta jednak postanowiła wziąć jeszcze prysznic i przymierzyć tę bieliznę, którą kupiła wraz z Florence, by nieco podbudować swoje morale po tym jak została odrzucona przez swojego ex dla jakiegoś faceta. Już podczas brania prysznica usłyszała jakiś raban gdzieś w apartamencie. Przez chwilę tak nasłuchiwała, jednak uznała że to ojciec wrócił wściekły do domu, a potem przypomniało jej się jak zastała w nocy Andreę w swoim apartamencie. Może znowu jakaś sąsiadka pomyliła apartamenty i trafiła do niej, zamiast do siebie? Postanowiła zatem powiedzieć jej że stanowczo pomyliła adresy, a ona nie przyjmuje dzisiaj gości. No chyba że babka będzie miała ładne i zadbane dłonie, którym brakowało jedynie idealnie zrobionych pazurków do szczęścia, wtedy może by się zlitowała i zaprosiła na wspólne manicure. A jakby jeszcze ta kobieta okazała się całkiem ładna to kto wie, może i by została na noc ze śniadaniem? Zakręciła wodę, otuliła się ręcznikiem, drugi założyła na głowę, lecz to, co zastała w salonie nawet przez myśl jej nie przeszło. Otóż tam latał i walił się po meblach pelikan! Sophie od razu wszczęła z nim walkę, a mianowicie ściągnęła ręcznik z głowy i zaczęła machać nim w stronę ptaka, by wyleciał tam skąd przyleciał, czyli za otwarte okno, jednak ten wcale nie śmiał się słuchać blondynki, jeszcze więcej rzeczy zrzucając swoimi skrzydłami z półek, obijając się o meble i sufit, a potem wyrwał ręcznik jej z rąk. Wtedy już wiedziała, że ewidentnie nie da sobie rady z tym nieproszonym gościem sama, potrzebowała pomocy. Dlatego nie patrząc na to że biegnie w samym ręczniku i z mokrymi włosami, skierowała się do drzwi, a następnie do drzwi kolejnego apartamentu, waląc w nie pięściami.
- Halo! Pomocy! Ktoś się do mnie włamał! - zaczęła krzyczeć, chcąc zwrócić uwagę mieszkańca tego lokum, bo przecież nie mogła powiedzieć wprost że zaatakował ją pelikan w środku, pewnie wtedy sąsiad ewidentnie nie otworzyłby jej drzwi, uznając za naćpaną wariatkę. Sama by tak właśnie zrobiła gdyby to usłyszała, stąd wolała krzyczeć o napadzie. Na szczęście ręcznik był dobrze związany, bo nie spadł i nie odkrył zanadto jej ciała.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-