Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Nauczyciel historii w liceum, chodzący na terapię z kontroli gniewu. Pobił narzeczoną do nieprzytomności, spotykając ją po latach zrozumiał że to uczucie nie wyparowało. Chce zbudować wszystko na nowo, zostanie ojcem, ale świadomość że zabił swoje poprzednie dziecko przyprawia go o poczucie winy.
31
184

Post

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Elene Whitely
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween BOGATE CV DON’T STOP ME NOW WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! ZARĘCZONY/A ABSTYNENT PRACA W OŚWIACIE FAN FILMÓW HISTORYCZNYCH ANTAGONISTA Pływam Gram na perkusji Jestem morsem Mam brodę I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! Wpadka Like a virgin Oops, I did it again
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
Zablokowany