Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Raine Whitely

Boże, jak ta sąsiadka, czy raczej nie sąsiadka zniszczyła jej nerwy! Normalnie przez cały dzień blondynka nie mogła się uspokoić, ani skupić się na pracy, ani na niczym innym, tak bardzo ją już nosiło. Dlatego jak spojrzała na telefon i zobaczyła wiadomość od Whitely to nareszcie uśmiech zagościł na jej twarzy. Filmowy wieczór, jak bardzo było jej tego trzeba. Musiała tylko przeczekać do końca pracy, sprzedać komuś psa na noc i pojechać do Raine. Najgorsza była opcja druga, ale coś się wymyśli. Przetrwała zatem jakimś cudem do końca dnia w pracy, wielokrotnie zlewając uwagi szefa dotyczące jej pracy. I tak skończy dzień biorąc tabletki nasenne i pójdzie spać, nie przejmując się niczym... stop, dzisiaj nie będzie tabletek nasennych, dzisiaj jest wieczór filmowy z szatynką! Po pracy pojechała do firmy ojca i ugadała go by wziął jej psa (czy muszę ci przypominać że to matka go porzuciła?) na ten jeden wieczór, a że pan Covington nigdy nie potrafił odmówić swojej ukochanej córeczce tak odebrał yorka, a jego księżniczka przygotowała się na wieczór. Zakupiła popcorn, pepsi, chipsy cebulkowe, jej ulubione zresztą, wzięła również ze sobą piżamę na wypadek, gdyby jednak zdecydowała się zanocować u Whitely i przyjechała do niej. Gdy już była w środku to odstawiła zakupy na jakiś blat.
- Mam nadzieję że jesteś team pepsi & lays? - zapytała, pokazując odpowiednią butelkę i paczkę chipsów, spojrzawszy pytająco na Raine. Popcorn zawsze był dobry, każdej firmy i pod każdą postacią, choć nie ukrywam że blondynka uwielbiała maślany popcorn. Był taki tłuściutki i palce się od niego lepiły, ale był przepyszny i taki właśnie zakupiła do przyrządzenia w mikrofalówce. Tylko żeby przypadkiem Whitely się nie odchudzała i nie liczyła kalorii, bo całe zakupy wylądują w śmietniku lub co gorsza za oknem!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-