Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
168

Post

Nie za bardzo. Rozłożone drabiny mnie nie przerażają, karty tarota mówią mniej niż by się mogło wydawać, czarne koty na ulicy wołam, żeby pogłaskać… Jedyne, czemu choć trochę ufam, to horoskopy, ale one też często napisane są tak, żeby się sprawdzać u każdego. – Wymieniła spokojnie, bez większego zastanowienia nawet, jakby odpowiedź przygotowaną miała już lata temu i podała ją cygance chcącej z ręki jej powróżyć. Nie dawała na rzeczy tego typu się nabrać, a z biegiem lat wierzyć przestała, że coś zaplanowane z góry dla każdego jest. Miała na tyle niemiłe życie, że łatwiej Mallory wierzyć było, że wszystko serią wypadków było niż że ktoś naprawdę chciał, aby w ten sposób potoczyło się wszystko od kiedy szesnaście lat skończyła. – Nikt nie powiedział, że mój introwertyzm i zdrowy rozsądek idą ze sobą w parze. – Na przestrzeni lat zdążyła raczej zauważyć, że się bardzo mocno mijały one, do tego stopnia, że czasem Mallory w szoku była, jak sytuacje, których nie przewidywała jednak miejsce miały, a sama znajdowała się w punkcie, z którego wyjścia znaleźć nie potrafiła. Dzisiejsza sytuacja była jedną z nich, gdy tak naprawdę nie miała w pierwszym odruchu wrażenia, że coś nieodpowiedniego robi i dopiero słowa Charlesa sprawiły, że lekka lampka ostrzegawcza z tyłu głowy jej się zapaliła. Nie chciała o tym myśleć jednak, więc na oczyszczaniu rany się skupiła, tak, aby szybko dosyć móc zabrać rękę i uwolnić mężczyznę od przeżerającego mu twarz alkoholu, którego akurat tam mógł nie chcieć mieć. – No dobra, to może powiedzmy, że nie wiem, czy się o mnie kiedykolwiek bili. Może gdzieś poza moją świadomością? – W każdym z miejsc na swojej trasie dwunastoletniej podróży raczej krótką chwilę gościła, więc już w czasie wyjazdów i ucieczek miejsce mieć mogły sytuacje, gdy ktoś do kogoś z pięściami wyskakiwał. Choć jednak w tym momencie zdrowy rozsądek podpowiadał, że powinna już iść do siebie, to jednak nie odmówiła, gdy o nagrodzie Charles wspomniał. Zamiast tego ścierkę na blat odłożyła i chwyciła szklankę ze swoim drinkiem, którego upiła trochę, krzywiąc się przy tym nieznacznie, tak bardzo do alkoholu odzwyczajona była.
Charles Hockley
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV That's a start Sej łaaat? NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Piekę własny chleb Kocham jesień!
mów mi/kontakt
voldemood#4558
a
Awatar użytkownika
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.
34
186

Post

- A potłuczone lustra? Piątki 13-stego? Królicza łapka na szczęście? - zapytał - Chociaż ten z łapką jest trochę obleśny, biedne króliczki, jeżeli ktoś w to wierzy - Charles przesądny nie był, ale wolał sądzić, że nie jest sam odpowiedzialny za całe zło, które przytrafiło się w jego życiu. Łatwiej to było zrzucić na kogoś lub na coś innego. Nie musiał mieć wtedy pretensji do samego siebie, a to jednak lepiej działało na jego głowę. Mógł siedzieć, pić i czekać, aż los się odmieni, albo wciąć sprawy w swoje ręce, chociaż z tym drugim było ciężko, bo nawet jak już próbował to i tak nie wychodziło. Tak jak dzisiejszego wieczora, gdy zamiast dostać olśnienia i nawrotu swojej weny i kreatywności, dostał tylko po mordzie. - Może jesteś po prostu odważną dziewczyną - no skoro nie bała się iść do mieszkania obcego typa poznanego w barze i jeszcze chciała go opatrywać to chyba inaczej nie można było tego nazwać. Charles musiał przyznać, że to było bardzo miłe z jej strony, że chciała mu pomóc i trochę się nim zająć. Już dawno nikt o niego nie zadbał więc to dla niego naprawdę fajna odmiana.
- Chyba nie za często pijesz alkohol - stwierdził z lekkim uśmiechem widząc jak blondynka nieco się krzywi po spożyciu. Chociaż nie wiadomo jak Charles tak dokładnie na to patrzył, bo jednak sam pił dość sporo, więc może dla niego ktoś kto pije rzadko to taki co wypije wino do obiadu każdego dnia. - To skoro nie jesteś zawodową pielęgniarką, to czym się zajmujesz? - zapytał, bo w sumie to był ciekaw kim jest ta jego nowa koleżanka.

Mallory Henderson
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
23 letnia była dziennikarka, która uczy się na fryzjerkę, bo poprzednie zajęcie za bardzo przypomina jej wyścigi w których jeździł jej mąż i przez które niedawno wylądował na wózku. Ich relacja tak się pogorszyła, że wyprowadziła się od niego i teraz zastanawia się nad sensem ich małżeństwa.
23
160

Post

#2 + Outfit

Aplikacje randkowe nigdy nie były jej mocną stroną. Raz może spróbowała na początku studiów, ale jak na starcie dostała dwadzieścia wiadomości z propozycją sponsoringu w zamian za seks ze starszymi facetami od razu wykasowała ją z telefonu i więcej o tym nie myślała. Z resztą po co, skoro wkrótce później poznała miłość swojego życia i dość spontanicznie zdecydowała się na ślub zaledwie po roku związku. Gdyby wiedziała wcześniej, że jednak się pomyliła i to nie jest to pewnie by się nie pakowała w małżeństwo. Bo czemu nie mogli z tym poczekać? Przekonać się, że jednak coś z tego wyjdzie? Tym bardziej w momencie, kiedy jej mąż uległ wypadkowi i wylądował na wózku, wyżywając się na niej za dosłownie wszystko? A przecież chciała dobrze. Gdyby wiedziała wcześniej… nie miałaby teraz w swoich dokumentach papierów rozwodowych. Po prostu na luzie by się rozstali i nie cierpiałaby teraz w samotności, myśląc czy nie powinna na nowo spróbować z jakaś apką.
A co jest najlepsze na smutek po rozstaniu? Słodycze i przyjaciel, któremu można się wypłakać w ramię. Kimś takim był jej sąsiad, którego poznała zaraz po przeprowadzce do campera. Jedna z niewielu osób, które poznała w tym mieście i były z nią blisko, bo nawet przez myśl jej nie przeszło, żeby wróciła do rodzinnego Cape Coral. Do rodziny i starych przyjaciół. Starego życia, zanim poznała Coltera. Bo nic już nie było takie same.
Dlatego napisała wiadomość do swojego przyjaciela, żeby zjawił się u niej najlepiej dzisiaj jak tylko znajdzie chwilę między spotkaniami z przystojniakiem o którym niedawno jej opowiadał. Dobrze, że chociaż on miał kogoś takiego w swoim życiu. Po wiadomości, że zjawi się u niej wkrótce wyciągnęła z szafek wszystkie zapasy słodkich i niezdrowych przekąsek rozrzucając je po całym łóżku. Do tego butelka wina, która chyba czekała właśnie na taki moment w lodówce i plastikowe kubeczki bo przecież nie zabrała z domu kieliszków. Z resztą nawet nie przewidywała, że będą jej potrzebne. I tak rozłożyła się na łóżku, opierając się na poduszce i objadając czekoladą z orzechami, czekając na nadejście Creeda.

Creed Whittemore
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need Underneath the Christmas tree I won't even wish for snow To the North Pole for Saint Nick The sound of children's laughter Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! temat miesiąca - listopad BOGATE CV ONE BIG FAMILY WOMEN POWER devine TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU WIELBICIEL SUSHI
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

ubranie

Dzisiejszy dzień miał być dla niego dość luźny. Nie miał uczelni, a to znaczyło, że niemal całe południe, jak również wczesny wieczór mógł poświęcić na zajmowaniu się rzeczami, które tak lubił - pieczenie i nauka nowego języka, którego się podjął. Niby znał już dwa, ale czy to nie było za mało? Ostatecznie był młody, więc śmiało mógł poświęcić trochę swojego czasu na dokształcanie się, bo nigdy człowiek nie wiedział, w jakim kraju ostatecznie przyjdzie mu mieszkać. Aspirował na tancerza, bo mimo wszystko było to jego główną pasją, a wiadomo, że jeśli już ktoś go dojrzy i pozwoli tańczyć u boku sław, nie będzie miejsca na siedzenie w jednym mieście. Będzie podróżował po świecie, zwiedzając kolejne to państwa. Miło było znać chociaż podstawy kilku języków, by się dogadać. Angielski co prawda był językiem używanym niemal wszędzie, niemniej jemu samemu byłoby miło, gdyby ktoś zaczął mówić w jakimś skomplikowanym, na przykład chińskim.
Zanim jednak podjął się nauki, postanowił sprawdzić nowy przepis na muffinki lawendowo-wiśniowe, który opracował wczoraj na jednym z wykładów.
Był w trakcie nakładania kremu na poszczególne muffinki, kiedy dostał wiadomość od swojej ulubionej sąsiadki oraz testera kulinarnego. Idealne wyczucie czasu, będzie mogła mu powiedzieć, co o tym wszystkim sądzi i czy aby oba smaki tak dobrze do siebie pasowały, jak mu się wydawało. Jego zdaniem zarówno krem jak i ciasto były dobre, ale przecież nie piekł tylko dla siebie.
Odpisał, że będzie za jakieś pół godziny, kończąc swoje wypieki. Nie lubił się przesadnie spieszyć, bo nie lubił podawać czegoś na odwal się. Wizualna prezentacja była na tyle ważna, co i smak.
Zapakował wszystko, kierując się do jej przyczepy. Jak dobrze, że nie musiał się specjalnie fatygować, dzięki czemu i ciastkom nic się nie stało.
-Cześć piękna. Mam nadzieję, że masz ochotę wypróbować nowe babeczki. Są wyjątkowo świeże, bo niedawno skończyłem je piec - uśmiechnął się do niej, kiedy wpuściła go do środka. Jej dom z całą pewnością różnił się od jego. Był jakoś mniej zagracony. - Dobrze, ale teraz powiedz mi, co się stało? - spojrzał na nią. Bo chyba był jakiś powód, dla którego potrzebowała go tak pilnie.

Stacey Hathaway
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
23 letnia była dziennikarka, która uczy się na fryzjerkę, bo poprzednie zajęcie za bardzo przypomina jej wyścigi w których jeździł jej mąż i przez które niedawno wylądował na wózku. Ich relacja tak się pogorszyła, że wyprowadziła się od niego i teraz zastanawia się nad sensem ich małżeństwa.
23
160

Post

Nie podobała jej się myśl, że to wszystko tak się kończyło. Ale czy był sens walczyć o coś, czego już nie było? To małżeństwo było już tylko fikcją. Papierkiem, wepchniętym między resztę dokumentów, które wciąż zalegały w kartonie pod łóżkiem. Wspomnieniem, które z czasem wyblaknie ale pozostanie w odmętach pamięci.
— Creed… — westchnęła, wpuszczając go do środka. Jak dobrze, że go miała i to jeszcze tak blisko. Żadne z nich nie musiało daleko jechać i martwić się czy drugie da radę wrócić do domu pod wpływem alkoholu, którego zamierzała wypić dzisiaj dość sporo. Nie była może jakąś koneserką i głowę miała słabą, ale potrzebowała tego by zapomnieć chociaż na chwilę. — Czy ty właśnie chcesz mnie utuczyć? Bo oprócz babeczek mam całą tonę jedzenia, którego aktualnie potrzebuję i nie wiem gdzie ja to wszystko pomieszczę. I ty też. — mruknęła, wskazując na siebie, a potem szturchając palcem jego brzuch. Miał tak drobną budowę ciała, że na spokojnie mógłby nosić wszystkie jej ubrania do tego wyglądając równie dobrze, bo twarz też miał idealną. No i jak tu nie popaść w kompleksy?
— No bo widzisz… — zaczęła, wspinając się na łóżko i klepiąc miejsce obok siebie. — Myślę, że to koniec. Ja i Colter. Nie ma już między nami tego czegoś, które było kiedyś. To znaczy… kocham go i tak dalej, no ale wiesz… chyba nie ma szans, żebyśmy wrócili do siebie. Chyba żadne z nas tego nie chce i po prostu… — urwała, wpatrując się w obrączkę na swoim palcu, którą po chwili zdjęła czując przy okazji jakby cały ciężar spoczywający na jej barkach zniknął. Czy tak właśnie powinno być? — … to chyba nie ma sensu. — dodała, kładąc obrączkę na kocu przed sobą. Westchnęła, sięgając po kolejny kawałek czekolady i zerknęła w stronę Creeda szukając w nim jakiegoś potwierdzenia, że ma rację albo zaprzeczenia, że może jeszcze jest szansa to uratować. Już nie takie problemy związki znosiły i ludzie do siebie wracali, kochając się tak jak kiedyś. Ale czy oni byli taką parą?

Creed Whittemore
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need Underneath the Christmas tree I won't even wish for snow To the North Pole for Saint Nick The sound of children's laughter Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! temat miesiąca - listopad BOGATE CV ONE BIG FAMILY WOMEN POWER devine TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU WIELBICIEL SUSHI
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

Już niemal od pierwszego dnia, kiedy tylko Creed wprowadził się do przyczepy, tym samym stając się samodzielnym człowiekiem, zaprzyjaźnił się ze Stacey. Miał ją za wyjątkowo miłą i kochaną dziewczynę, która skrywała wewnętrzne demony, nie do końca chcąc się nimi dzielić ze światem. A kiedy je poznał, co oczywiście miało miejsca jakiś czas po ich bliższym zapoznaniu się, nijak nie dziwił się, że mimo wszystko nie chciała się obnosić czymś takim ze światem. Sprawy prywatne powinny zostać co najwyżej w najbliższym otoczeniu. Bo po co ktoś inny miał wiedzieć, że w małżeństwie nie było tak kolorowo, jak z założenia powinno? Że coś się sypało. Bo chociaż Stacey też nie mówiła mu wszystkiego, Creed był bacznym obserwatorem i potrafił to z człowieka wyczytać.
-Ja próbuję uczynić twoje życie znacznie słodszym. Nie mów, że mi nie wychodzi - rzucił, zerkając na nią z miną zbitego szczeniaka. Jasne, że chciał jej jakoś nastrój poprawić, bo na wstępie zobaczył, że była jakaś taka dziwnie przygaszona. A nie zasługiwała na to. Była zbyt wartościowym człowiekiem, by zaprzątać sobie głowę smutkami.
Usiadł obok niej na łóżku, wcześniej ściągając buty, aby móc podwinąć nogi pod siebie, tak jak lubił.
-Ale jesteś pewna? Chociaż mam wrażenie, że przeczuwałaś to od jakiegoś czasu. Czy teraz… sama wiesz… planujecie się całkiem rozstać? - spytał, obejmując ją ramieniem. Biedna. Myślała, że wychodzi za miłość swojego życia, a ostatecznie okazało się, że niekoniecznie. Creed podejrzewał, że to musiało być bardzo bolesne. - Rozmawiałaś z nim o tym wszystkim? O tym, że się wypalacie? - pogłaskał ją po plecach, aby dodać jej trochę otuchy. Zaraz dodatkowo podsunął jej babeczkę pod nos, żeby się poczęstowała. Przynajmniej cukier trochę jej podniesie poziom endorfin.
-Pamiętaj, że cokolwiek by się nie stało, ja tu jestem, Stacey i będę cię wspierał - uśmiechnął się do niej. Musiała wiedzieć. Ostatecznie nie był tylko sąsiadem, ale również przyjacielem, którego teraz potrzebowała.

Stacey Hathaway
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
23 letnia była dziennikarka, która uczy się na fryzjerkę, bo poprzednie zajęcie za bardzo przypomina jej wyścigi w których jeździł jej mąż i przez które niedawno wylądował na wózku. Ich relacja tak się pogorszyła, że wyprowadziła się od niego i teraz zastanawia się nad sensem ich małżeństwa.
23
160

Post

— Wychodzi Ci, słodziaku. Nawet bardzo Ci wychodzi. — powiedziała, gładząc go po głowie czułym gestem. Jak można oprzeć się takiemu słodziakowi? Jak można być w jego towarzystwie smutnym? To praktycznie niemożliwe, zwłaszcza kiedy robił taką uroczą minę. Nic tylko się zakochać, a jego przyszły partner albo partnerka będą mega szczęściarzami mając kogoś takiego w swoim życiu.
— Raczej tak. Nie ma sensu tego dalej ciągnąć, skoro ani ja ani on tego nie chcemy. Byłam u niego ostatnio po swoje rzeczy i nie było jak w filmach. Nie rzuciliśmy się w sobie w ramiona. Nie było tej… magii, którą się czuje. Kompletnie nic. — stwierdziła, wzdychając cicho. Niby nie oczekiwała szczęśliwego zakończenia, ale mógł powiedzieć cokolwiek. Słowa „Kocham Cię” nie zostają wykreślone jak tylko ludzie przestają ze sobą mieszkać. Jedyne o czym mówił to to, że jest dla niej ciężarem. A przecież zapewniała go tyle razy, że nic się nie zmieniło i będzie go wspierać do końca. Szkoda, że Colter tak jakby już tego nie chciał. Może tylko czekał, aż się od niej uwolni? — To chyba widać od razu. Nawet mnie nie zatrzymywał. — westchnęła po raz kolejny, sięgając po babeczkę. Jako przyszła singielka mogła sobie na jakiś czas odpuścić dbanie o sylwetkę i po prostu jeść co popadnie, żeby jakoś zagłuszyć smutek spowodowany rychłym rozwodem. Trochę słabo w tym wieku być już rozwódką, ale no co poradzić?
— Wiem i jestem Ci mega wdzięczna. Praktycznie nie mam nikogo komu mogłabym się zwierzyć tak jak Tobie. Cieszę się, że Cię poznałam. — przyznała, posyłając mu delikatny uśmiech i cmoknęła go po przyjacielsku w policzek. Co ona by bez niego zrobiła? Pewnie zaszyłaby się w swojej przyczepie i nie wychodziła przez kilka tygodni jak nie miesięcy, bo i po co?
— A ty jak sobie radzisz? Wiesz o kogo mi chodzi. — powiedziała, zerkając na niego znacząco. Wciąż czekała na jakieś pikantne szczegóły dotyczące jego znajomości z nowym kolegą. Poza tym miał jej chyba pokazać jakieś jego zdjęcie, nie?

Creed Whittemore
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need Underneath the Christmas tree I won't even wish for snow To the North Pole for Saint Nick The sound of children's laughter Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! temat miesiąca - listopad BOGATE CV ONE BIG FAMILY WOMEN POWER devine TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU WIELBICIEL SUSHI
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

-To dobrze. Bo inaczej musiałbym wrócić do siebie i przynieść jeszcze trochę słodkości, żeby mieć pewność, że faktycznie podziałają - uśmiechnął się do niej szeroko, kiedy pogładziła go po głowie. Lubił, kiedy inni ludzie tak robili. Pod tym względem był trochę jak kot - uwielbiał takie delikatne pieszczoty, z którymi nigdy nie miał większego problemu. Jeśli chodziło o przyjacielski dotyk był na niego w pełni otwarty. Zresztą był chyba na każdy biorąc pod uwagę to, co czasami działo się w klubie, w którym pracował. O tym jednak nie mówił nawet Stacey. Owszem, wiedziała, że tańczył i był striptzerem, ale nie znała szczegółów dziejących się w pokojach VIP.
-W takim razie, chociaż to bolesne, myślę, że powinniście to zakończyć i niech każdy pójdzie w swoją stronę. To nie ma większego sensu, jeśli ma was łączyć jedynie papierek - powiedział łagodnie. Jasne, że to było trudne. Nie każdy chciał się pozbywać swojego partnera, ale bycie z kimś tylko dla zasady mijało się znacznie z celem. Powinni się od siebie uwolnić i poszukać innej drogi szczęścia. - Nie wiem, jak można pozwolić takiej kobiecie odejść, naprawdę - westchnął. - Ale nie martw się, ja ci ze wszystkim pomogę, nawet jeśli trzeba będzie ci za jakiś czas znaleźć kogoś nowego - zaśmiał się, lekko szturchając ją ramieniem. Wszystko po to, żeby się trochę rozpogodziła. Nie mógł patrzeć na jej zmartwioną, zmęczoną i zasmuconą twarz. Znacznie bardziej wolał widzieć na niej uśmiech, z którym tak pięknie wyglądała.
-Sąsiedzi muszą się wspierać, kochana. Ode mnie się nie uwolnisz, więc jesteś skazana na moją pomoc - stwierdził, wzruszając ramionami, jakby to miała być dla niej co najmniej kara. Cieszył się jednak, że rozchmurzyła się chociaż trochę.
-Uhm… mówisz o Hunterze? Jesteśmy tylko kolegami, naprawdę - rzucił, przeczesując włosy. Jak zawsze kiedy trochę się denerwował albo był lekko zakłopotany. - Ale miło mi się spędza z nim czas. Dobrze mieć takiego kumpla.

Stacey Hathaway
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
23 letnia była dziennikarka, która uczy się na fryzjerkę, bo poprzednie zajęcie za bardzo przypomina jej wyścigi w których jeździł jej mąż i przez które niedawno wylądował na wózku. Ich relacja tak się pogorszyła, że wyprowadziła się od niego i teraz zastanawia się nad sensem ich małżeństwa.
23
160

Post

— No nie przesadzaj. Na tym łóżku nie ma więcej miejsca na słodycze. — zaśmiała się cicho, wskazując na wszystkie przysmaki dookoła nich. Mogłaby nawet Creeda do nich zaliczyć, a on zdecydowanie zajmował więcej miejsca niż taka tabliczka czekolady, którą pewnie szybko zjedzą bo wyglądała naprawdę zachęcająco. I taki w sumie był jej plan na ten dzień. Zjeść to wszystko, wypić wino i wygadać się.
— Dokładnie. Ten papierek i tak jest już nic nie wart, skoro nic między nami nie ma. — mruknęła, krzywiąc się. Niby miała jakieś uczucia, ale nie wydawały się być tak silne jak kiedyś, a tym bardziej odwzajemnione. Tęsknił za nią, ale co z tego? Ona też tęskniła, ale nie było nawet słowa o miłości, a to przecież było najważniejsze, żeby chociaż zacząć myśleć o uratowaniu tego. Wspólne mieszkanie też było dla niej bez sensu, dlatego nie zgodziła się do niego wrócić, chociaż według niego ta okolica nie była dla niej. Tak naprawdę nie była taka zła i gdyby nie Creed, pewnie by się tu nie odnalazła. — Oj przestań. Tak tylko mówisz. — zachichotała, machając na niego ręką. — Nie wiem czy jest sens. I czy nie za wcześnie. Ale w sumie możemy zobaczyć czy warto. Sprawdzałeś już tą apkę randkową? Zawsze chciałam sprawdzić czy rzeczywiście logują się tam same świry. Co ty na to? — zaproponowała, sięgając po wino i rozlała je do kubeczków z których jeden podała Creedowi. No gdzie na trzeźwo będą badać sytuację? A Stacey zdecydowanie potrzebowała czegoś na rozluźnienie.
— To w sumie nie taka zła kara, jeśli będziesz mi dostarczał co jakiś czas takie wypieki. — odparła, odgryzając kawałek babeczki. Od razu wyczuła smak wiśni, ale lawenda ją zaskoczyła i to jak dobrze te smaki się ze sobą łączyły. — Ale to jest dobre. Jak na to wpadłeś? — zapytała, pochłaniając kolejny kawałek.
— Dokładnie o nim. Tylko…? No przecież byłeś nim taki zauroczony. Pokaż jakieś jego zdjęcie w końcu, bo umieram z ciekawości. — chwila smutku już minęła jak zwykle w jego towarzystwie i naszła ją ochota na ploteczki, których była ciekawa już od jakiegoś czasu.

Creed Whittemore
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need Underneath the Christmas tree I won't even wish for snow To the North Pole for Saint Nick The sound of children's laughter Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! temat miesiąca - listopad BOGATE CV ONE BIG FAMILY WOMEN POWER devine TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU WIELBICIEL SUSHI
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

-Przypominam, że masz tutaj również inne meble, na których można ustawiać jedzenia - zaśmiał się, przy okazji rozglądając po wnętrzu jej niewielkiego domu. Miała w nim trochę więcej miejsca niż on, pewnie dlatego, że po jego przyczepie walało się pełno cukierniczych rupieci. No i wiadomo było, że mimo wszystko kobiety są jakoś dziwnie bardziej zorganizowane, jeśli chodzi o przestrzeń. A przynajmniej tak wydawało się striptizerowi, który co prawda nie był specjalnym bałaganiarzem, ale i tak miał problem ze znalezieniem miejsca na wszystko.
-Dlatego chyba najlepiej będzie, jak faktycznie dacie sobie spokój. Do ratowania związku potrzeba dwóch osób, a wydaje mi się, że twój mąż niespecjalnie chce się tego podjąć - westchnął. Miał poniekąd duszę romantyka, dlatego słuchanie o tym co działo się u przyjaciółki trochę go bolało. Zasługiwała na wszystko co najlepsze, od właściwego mężczyzny. A teraz wszystko jej się w życiu sypało i aż mu się na serduszku ciężko robiło, kiedy słuchał jak uczucie pomiędzy nią, a jej mężem wygadało z każdym kolejnym dniem.
-Zawsze mówię to co faktycznie uważam, więc hej, więcej wiary w siebie. Przetrwamy to razem - skomentował, patrząc na nią. No dobrze, o związkach to on raczej wiedział niewiele, niemniej miał zamiar dołożyć wszelkich starań, by następna randka Stacey była tą właściwą. - Wcześnie, czy nie, przecież możesz popatrzeć jakie partie czekają w internecie. Mówisz o hopeforlove? Nie, jakoś nie umiem w te wszystkie aplikacje - zaśmiał się krótko. Zawsze bowiem istnieje obawa, że nagle ktoś by go rozpoznał na zdjęciu. A Creed z całą pewnością nie chciał ryzykować zdemaskowania. - Ale dla ciebie zrobię wyjątek. Ale bądźmy ostrożni, co? Wesz, nie chciałbym, żeby nagle ktoś w nocy nam się władował do przyczep - powiedział, sięgając po telefon. Nigdy nie podejrzewał, że będzie siedział z przyjaciółką u niej w przyczepie i myślał o znalezieniu randki przez aplikację.
-Uznałem, że kolorystycznie do siebie pasuję. Nie patrz tak na mnie, często tak dobieram składniki - powiedział rozbawiony. Brzmiało dziwnie, to fakt. Ale do tej pory się sprawdzało, więc to może specjalny ukryty talent?
-Przecież mnie znasz, fascynuję się wieloma osobami, zwłaszcza początkowo. Hunter jest super, naprawdę. Ale wiesz… to też jest tak, że ja nie chcę naciskać. Znamy się krótko, plus nie wiem czy on no… nawet nie wiem czy kogoś ma i kogo właściwie lubi - odpowiedział, trochę się jąkając w wypowiedzi. - Mam tylko kilka. Dziwnie byłoby, jakbym nagle zaczął trzaskać mu masę zdjęć - podał jej telefon z kilkoma zdjęciami chłopaka, które na szybko zrobił.

Stacey Hathaway
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
23 letnia była dziennikarka, która uczy się na fryzjerkę, bo poprzednie zajęcie za bardzo przypomina jej wyścigi w których jeździł jej mąż i przez które niedawno wylądował na wózku. Ich relacja tak się pogorszyła, że wyprowadziła się od niego i teraz zastanawia się nad sensem ich małżeństwa.
23
160

Post

— Ja też nie mogę za niego decydować, nawet jako jego żona. Nie chcę go zmuszać to małżeństwa ze mną, jeśli go nie chce. Myślisz, że już kręci z kimś na boku i dlatego się mną nie interesuje? — tak, bo kobieta zawsze dopisuje sobie taki scenariusz, kiedy mężczyzna traci nią zainteresowanie. Nawet tak młoda i zakochana jak ona. No bo co? Nie mógł polecieć na starszą i piękniejszą? Ona przy nim była jak jakaś gówniara, która ledwo skończyła szkołę i nie znała życia, więc czemu miałby nie szukać szczęścia u innej? Lepszej od niej.
Naprawdę cieszyła się, że miała kogoś takiego jak Creed, kto umiał podtrzymywać ją na duchu i chociaż trochę próbować podreperować jej samoocenę, która chyba przez ten cały rozwód i problemy z mężem spadła do zera. No bo jak czuć się atrakcyjną, kiedy mężczyzna którego kochasz nawet się Tobą nie interesuje? — Tak, chyba tak się to właśnie nazywało. Spokojnie, tylko zerkniemy kto tam jest i nikt nawet nie musi o tym wiedzieć. — rzuciła, przysuwając się do Creeda i najpierw zainstalowali na jego telefonie aplikację, a potem stworzyli jego profil. Najgorzej było oczywiście z wyborem zdjęcia, bo oboje mieli na ten temat różne opinie, ale w końcu udało im się dojść do porozumienia i parę minut później mogli przeglądać zdjęcia przystojniaków z okolicy. — Ej, ten jest całkiem spoko, ale… o nie. Jak może jeść frytki z majonezem? Przecież to obrzydliwe. Odpada. A ten… nie no, to jakaś porażka. A co myślisz o tym? — wskazała na zdjęcia chyba piętnastego faceta, którego oglądali. Albo ona była wybredna, albo to z nimi było coś nie tak.
— Kolorystycznie? Uroczo. — powiedziała, parskając śmiechem. No gdyby każdy tak dobierał smaki jak Creed byłoby ciekawie. Ale aż sobie nie wyobrażała co dziwnego można ze sobą połączyć tylko ze względu na kolor.
— No ale mówił coś, że spędza czas z dziewczyną albo chłopakiem czy coś i nie może się z Tobą spotkać tego dnia? Albo pytał o radę na prezent dla kogoś? Cokolwiek co świadczyłoby o ewentualnym związku? — dopytywała, próbując jakoś rozkminić czy rzeczywiście Hunter go lubił jako zwykłego kumpla czy była szansa na coś więcej. — A nie patrzy na Ciebie jakoś… inaczej? Nie reaguje dziwne jak jesteś zbyt blisko? Nic kompletnie? — z orientacją było najtrudniej, bo nikt na ogół nie pytał o to wprost i trzeba było to wywnioskować albo poczekać, aż dana osoba sama powie kim się interesuje. Przerwała na chwilę rozmyślenia, sięgając po telefon i przejrzała zdjęcia kolegi Creeda. — Ej, niezły jest. Nie mój typ, ale jest na czym zawiesić oko. Nic dziwnego, że na niego lecisz. — zachichotała, oddając mu telefon i upiła łyk wina.

Creed Whittemore
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need Underneath the Christmas tree I won't even wish for snow To the North Pole for Saint Nick The sound of children's laughter Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! temat miesiąca - listopad BOGATE CV ONE BIG FAMILY WOMEN POWER devine TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU WIELBICIEL SUSHI
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

-Nie zakładajmy najgorszego, Stacey. Gdyby faktycznie teraz miał kogoś na boku okazałby się najgorszym dupkiem świata, a za to z całą pewnością skopałbym mu tyłek - skomentował, krzywiąc się na samą myśl. Wszelkiego rodzaju zdrady w jego oczach były niewybaczalne, jak również stanowiły największe przewinienie w relacji międzyludzkiej. Bo jak można było robić komuś takie świństwo wiedząc, że drugiej osoby na nas zależy? Nie, zdecydowanie wolał wierzyć, że po prosty Stacey i jej mąż zaczęli się od siebie oddalać, ponieważ już nie mieli ze sobą wiele wspólnego. Że wygasło uczucie, które kiedyś ich połączyło. Tak czasami bywa, że człowiek się wypala, a jak sama dziewczyna zauważyła nie można było zmusić nikogo do miłości.
-No dobrze, niech ci będzie - rzucił, sięgając po telefon. Zainstalował aplikację z pomocą przyjaciółki, wpatrując się w ekran jakiś czas. Prawda była taka, że Creed nijak nie znał się na aplikacjach randkowych, nie mając z nimi zbyt wielkiego doświadczenia. Jakoś nigdy specjalnie nie odczuwał potrzeby, aby założyć w jednej z nich konto, a następnie wybrać osobę, z którą chciał się umówić, a która tym samym wyrażała chęć umówienia się z nim. Z jakiegoś powodu wolał spotkania twarzą w twarz, podczas których od razu mógł ocenić, czy druga strona jest w jego typie, czy jednak nic z tego nie będzie. Pomijając już fakt, że Whittemore nie miał jakiegoś wielkiego doświadczenia, jeśli chodziło o spotykanie się na poważnie. Wiadomo, był zakochany, bo nie znał osoby, która podobnego doświadczenia nie miałaby za sobą, niemniej nie było to notoryczne z jego strony. Łatwo się przywiązywał, to fakt, ale to wcale nie znaczyło, że każdej osobie dałby szansę zbliżenia się do siebie.
-Przecież frytki z majonezem nie są takie złe. Chociaż wolę go zmieszać z keczupem - zaśmiał się, kiedy ta odrzuciła pierwszego kandydata. Zdawał się zna nią, ostatecznie jeśli ktoś miał tu być specem, to właśnie ona. - Całkiem, całkiem. Chociaż nie wiem, ma uczulenie na zwierzęta. A przecież ja mam psa - skrzywił się. W życiu by nie zrezygnował z psa dla kogoś obcego. - W sumie Hunter też ma uczulenie - rzucił, sam nawet nie wiedząc czemu. Ot, zwyczajna myśl, która pojawiła się w jego głowie.
-On ogólnie wcale tak wiele o sobie nie mówi - przyznał się, śmiejąc nerwowo. Jasne, kilka razy rozmawiali o zainteresowaniach i takich tam, ale nigdy szczególnie na temat życia prywatnego. Nie wypłynęło to ani ze strony Huntera, ani Creeda. - Yyyy, Stacey, skąd ja mam wiedzieć coś takiego? Wiesz przecież, że ja nie mam problemu z dotykiem, prawda? Przytulę, złapie za rękę. Więc no, nie zauważyłem, żeby się dziwnie wtedy zachowywał - odpowiedział, drapiąc się po policzku. No skąd on miał takie rzeczy wiedzieć. - Daj spokój. To nie tak, że na niego lecę - rzucił, mamrocząc pod nosem.
Zaraz jednak zajęli się przeglądaniem aplikacji, typując kilku facetów, którzy się nadawali. Popijając wino i zajadając się wszystkim, co tylko można było zjeść, spędzili tak czas do wieczora. Och, jak dobrze, że Creed nie miał daleko do domu, bo trzeźwy z pewnością do niego nie wrócił.

zt. x2

Stacey Hathaway
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
Zablokowany