Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Americano, Ice Latte, Cappucino?
28
185

Post

dwa

Kto by pomyślał, że kiedykolwiek dojdzie do tego, że Mason Lee sam osobiście uzna, że nie pójdzie do pracy, powierzając cały interes kuzynowi i jednemu z jego pracowników, który sam nie dowierzał w to jakie informacje przekazał mu Lee.
Cóż, łatwo było wciskać ludziom kit skoro nie często zdarzało się, że takowe sytuacji w ogóle miały miejsce.
Ale dnia i godziny kiedy wena cię dopadnie się nie wybiera, a dodatkowo będąc anonimowym autorem nie możesz sobie na czilku usiąć w kawiarni bez ryzyka, że ktoś przypadkiem nie zerknie ci przez ramię i nie zobaczy co tak naprawdę robisz.
Lee zdecydowanie nie był przygotowany na taką stertę pytań i jedyną osobą, która wiedziała kim tak naprawdę jest Mason, był jego kuzyn Henry. Nie był osobą, która komfortowo czuła się w dużej grupce osób, a trzeba przyznać, że bez tego by się nie obeszło i za chwilę zebrałyby się tłumy w jego kawiarni, męcząc go o różne autografy i zdjęcia.
Nie było takiej opcji. Prędzej ogłosiłby hiatus, aniżeli wydał światu kim tak naprawdę jest. Zresztą czy Gabriel April nie brzmiało lepiej jak na autora?
Dźwięk nadchodzącej wiadomości oderwał go od komputera, a już na samo imię nadawcy na jego ustach zakwitł uśmiech. Kto by się nie cieszył na widok smsa od najlepszego przyjaciela, prawda?
Prychnął, wystukując równie zgryźliwą odpowiedź co Sandersa, przypominająca mu o tym kim jest i co zrobił z prawdziwym Masonem, dodając później że jest w drodze do jego domu bo przecież trzeba uczcić to jakże historyczne wydarzenie.
Zamknąwszy komputer, odłożył go na stolik i przeciągając się pognał do kuchni by przygotować chociażby cokolwiek do jedzenia. Znając Sandersa pewnie wyjadłby mu połowę lodówki, a Lee nie miał w planach wystawiać chociażby palców od stóp poza próg jego domu.
Powinien rozważyć kupno kłódki na lodówkę i zakładać ją za każdym razem gdy ta prawie dwumetrowa żyrafa wchodzi do jego domu.
Nie musiał długo czekać i dokładnie po dziesięciu minutach usłyszał dźwięk pukania, a raczej walenia w drzwi. Tylko nie jego drzwi, one mają uczucia. Gwałtownie pociągnął za klamkę, piorunując spojrzeniem przyjaciela.
- Na słuch mi jeszcze nie padło..czemu tak walisz w te drzwi.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
mochi
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Miał dzisiaj wolne, a trzeba zaznaczyć, że to nie zdarzało się zbyt często. Uwielbiał spędzać czas w firmie, która napawała go dumą. Jego dzieło, jego dziecko, któremu trzeba było poświęcać wystarczającą liczbę czasu. Jasne, miał wspaniałych współpracowników, ale poleganie na ich opisie nie było tym samym, co siedzieć w budynku i samemu wszystkiego doglądać. Poza tym lubił brać czynny udział w powstawaniu kolejnej gry, samemu nawet kreując wiele postaci. Po co dyplom miał więc miał zamiar z tego korzystać.
Korciło go, żeby dzisiaj też się tam wybrać, ale podejrzewał, że wiele osób, w tym Taemin czy Jaehyun prędzej by go wypchnęli z budynku, niż pozwolili tam nogę postawić. Dość zabawne, że jak chcieli to potrafili się postawić.
Nie pozostało mu nic innego, jak korzystać z wolnego. Tylko co tu robić, żeby nie było, iż ciągle siedzi przed komputerem?
Poszedł trochę pozwiedzać, ponapawać się pięknem otaczającej go natury. Udało mu się chyba nawet trochę opalić, bo niestety miał do tego tendencję i gdyby nie kremy, już dawno byłby raczkiem.
Niespodziewanie wpadł na wspaniały pomysł. Zwali się najlepszemu przyjacielowi na chatę. Przecież mu nie odmówi, zwłaszcza, że ostatnio widywali się jedynie sporadycznie, bo obaj byli zajęci własnymi biznesami. Kai swoją firmą, Mason swoją kawiarnią, która była na tyle urocza, że kiedy tylko Sanders miał czas, udawał się do niej.
Napisał chłopakowi wiadomość, że właśnie zmierza w kierunku jego domu, więc lepiej, aby w nim był, po czym wstąpił jeszcze do sklepu, żeby przypadkiem nie przychodzić z pustymi rękami (a wiadomo, że akurat Kai potrafił zjeść naprawdę dużo), ostatecznie stając przed domem mężczyzny.
Zapukał, jego zdaniem dość delikatnie, a zdaniem Masona, niekoniecznie.
-Też się cieszę, że cię widzę, kochasiu. Przygotowałeś mi coś dobrego do jedzenia? - uśmiechnął się, wchodząc do domu przyjaciela. Znał już dokładnie rozkład pomieszczeń i zapewne od razu by wyłapał, jakby ten postanowił zrobić przemeblowanie. - Co tam słychać w ten piękny dzień? Co się stało, że w pracy nie siedzisz? - zainteresował się. Cóż, najwidoczniej obaj postanowili zrobić sobie wolne. Przymusowe, ale nadal wolne.

Mason Lee
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Americano, Ice Latte, Cappucino?
28
185

Post

Naprawdę nie wiedział jak to się stało, że ta dwójka została najlepszymi przyjaciółmi. Wiadomo, kiedyś Mason był trochę bardziej inny niż jest teraz, bardziej rozrywkowy, wyluzowany, potrafiący imprezować co weekend, wlewając w siebie litry alkoholu. I nie tylko rzecz jasna. Co prawda dalej zdarzy mu się handlować jakimś towarem, ale wiadomo to nie to samo co kiedyś. Teraz jedyne na co miał ochotę to zanurzyć się w kocu, na własnej kanapie z laptopem na kolanach, przelewając swoją wenę. Nie zapominajmy również o konieczności posiadania jakiegoś trunku obok siebie, w większości wina. Wydawało mu się, że po alkoholu jego wena jest trochę lepsza? Wyobraźnia trochę bardziej wybujała? Czego się nie robi dla sukcesu, prawda? Dlatego pomimo godziny jaką pokazywał zegarek to nie przeszkadzało mu absolutnie we wlewaniu w siebie drugiej lampki, krzywiąc się za każdym razem czując gorycz wytrawnego wina.
Wracając jednak, był naprawdę w szoku, że Sanders dalej był u jego boku, jako jego najlepszy przyjaciel. Był przekonany, że ich drogi rozejdą się kiedy obydwoje zaczną mieć pracę, zupełnie inne życie. I może nie spędzali ze sobą dwudziestu trzech godzin na dobę jak to mieli w zwyczaju, ale nic się między nimi nie popsuło, nawet przez tą drobną rozłąkę.
Przez cały czas bił się z myślami czy powinien wspomnieć przyjacielowi o jego drugim ja. I zważywszy na to jakie konsekwencje miał ze sobą nieść dzisiejszy dzień..zdecydowanie powinien był myśleć o tym wcześniej.
- Sanders, Sanders. Poważnie już myślisz o jedzeniu? Ja się dziwię, że ty się jeszcze nie toczysz, a wyglądasz całkiem względnie jedząc prawie za trzech. - Zaśmiał się cicho, odsuwając się trochę na bok by ten swobodnie mógł przejść do kuchni. - Mam twoje ulubione słodkości pieczone dzisiaj rano. - Przewrócił oczami, wskazując mu palcem na kuchnię. - Potrzebowałem wolnego. Wiesz, młodszy się nie robię, a ostatnimi dniami nie mogłem zbyt dobrze spać i Minnie stwierdził, że jestem zbyt gburowaty i albo wezmę sobie wolne albo wrzuci mi do kawy środek na przeczyszczenie i wtedy będę musiał siedzieć w domu conajmniej dwa dni. Powiedz mi dlaczego ja go jeszcze nie zwolniłem. - Zaśmiał się, kręcąc głową. Kłamstwa. Gdyby prawda przychodziła z taką łatwością jak kłamstwa, byłoby o wiele prościej. - A ty? Co się stało, że masz wolne? Kawy?
Kai Sanders
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
mochi
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Kiedy ostatnio miał okazję odwiedzić przyjaciela? No dobra, pewnie kilka dni temu. Chyba. Niestety, Kai siedział tak wiele przed komputerem, że momentami tracił poczucie czasu, przez co jemu mogło się wydawać, że minęło kilka dni, a w rzeczywistości były to przykładowo dwa, trzy tygodnie. Chociaż zaraz, pewnie w tym czasie Mason wiele razy by się do niego dobijał, chcąc mieć pewność, że chłopak żyje i ma się dobrze. O ile tak można było określić ciągłe siedzenie przed komputerem i zatracanie się w wirtualnym świecie. Tyle dobrego, że akurat Lee rozumiał jak to jest skupiać się jedynie na pracy. Sam miał własną kawiarnię, która wymagała sporego nakładu czasu i nerwów. Prowadzenie biznesu nie było wszak tak łatwe, jak pozornie mogło się niektórym wydawać i jeśli ktoś nie miał odpowiednich predyspozycji lepiej, żeby się do tego nie zabierał.
-Głodny jestem. Co ja poradzę, że te prawie dwa metry ciała potrzebują niemal ciągłego dostarczania paliwa. Nie mnie wiń za to, że nagle tak wystrzeliłem w górę - powiedział, krzywiąc się lekko. Co mógł poradzić, że natura obdarzyła go dość sporym wzrostem i szybkim metabolizmem. Jasne, czasami miał wahania wagi, ale też nie na tyle, aby nagle musieć całkiem zrezygnować z jedzenia. - Oooo, to ja w takim razie poproszę. Na samą myśl ślinka mi cieknie - klasnął w dłonie, sięgając po świeżą bułeczkę z cynamonem. Ach, jak one pięknie pachniały. decydowanie jeśli człowiek chciał zbliżyć się do Kaia, musiał jedynie zaproponować mu jakieś łakocie. A jeśli były samemu robione, takie domowe, to już całkiem mógł się oddać tu i teraz.
-Może dlatego, że się o ciebie troszczy, co? - uśmiechnął się do niego. Doskonale wiedział, jak to jest mieć takich pracowników. - Ale dobrze, że cię tam nie wpuścili. Nie wyglądasz za dobrze. Może powinieneś wziąć trochę wolnego? - spytał, wgryzając się z bułkę. Pyszna, mięciutka i taka świeża.
-Bo… wyrzucili mnie z budynku i nie pozwolili dzisiaj wrócić - westchnął, ubolewając nad tym. - Wiesz, coś jak u ciebie. Trochę groźby, z tym, że dogadali się z ochroną. Jasne, z mlekiem. Najlepiej nie krowim.

Mason Lee
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Americano, Ice Latte, Cappucino?
28
185

Post

Bycie dorosłym i pracowanie niosło ze sobą pewne konsekwencje. Musiał porzucić tak częste spotkania z przyjaciółmi, czasami widując się co miesiąc? Oczywiście, tęsknił za prawie codziennymi wizytami Sandersa w jego mieszkaniu, czy właśnie kiedy to on bombardował jego dom z czteropakiem piwa pod pachą, licząc na kolejny maraton z durnymi serialami. Obydwoje byli zapracowani, z czego Sanders na pewno bardziej od Lee, prawie całe dnie spędzając przed ekranem komputera. Dziwił się, że ten jeszcze nie oślepł od tego ekranu(TYLKO TEN KOMPUTER).
Przewracając oczami, złapał przyjaciela za policzki, lekko je ciągnąc. - No tak, trzeba dbać o dzidzię żeby nie zmalały mu te polisie. Kto potem będzie wyglądał jak malutkie bubu jak nie ty, co? - Zaśmiał się głośno, outując się szybciej zanim ten mógł mu zagrozić utratą życia. - Potrzeba ci śliniaka? - Oh jak on uwielbiał sobie u niego grabić, wiedząc że i tak Sanders nic nie będzie mu w stanie zrobić oprócz rzucenia się całym swoim cielskiem na jego plecy. - Myślę, że tak też może być. Ewentualnie nie chce bym ośmieszał go bardziej przed jego randką, która non stop tam przychodzi. Serio, niedługo będę musiał dać jakiegoś bana na flirtowanie w miejscu pracy. - Zaśmiał się cicho, krzywiąc na kolejne słowa. - Wyglądam tak jak zawsze. Nic się nie zmieniło. - Rozłożył bezradnie ramiona. - Oh, no to witam w klubie bezrobotnych na jeden dzień. A może oni planują przejąć nasze miejsca pracy, hm? Pomyślałeś o tym? - Jasna sprawa, że tak nie było, ale odrobina żartu pomogła odwrócić jego uwagę od niepotrzebnych zmartwień na widok cieni pod oczami Masona i ogólnie zmęczonego wyrazu twarzy po kilku nieprzespanych nocach? - To sio do salonu, a ja przyniosę wszystko. W międzyczasie możesz nastawić jakiś film. Wiesz gdzie co jest. - Puścił mu oko, po chwili znikając w kuchni.
W salonie pojawił się po kilku minutach z rękami pełnymi jedzenia i kawą dla Sandersa, ale przystanął na chwilę widząc minę przyjaciela, która nie wróżyła niczego dobrego. Dopiero po kilku sekundach przeniósł wzrok na ekran laptopa i przełykając ślinę, cicho oznajmił. - Ja, ja wszystko wytłumaczę.
Kai Sanders
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
mochi
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Niemal przez całe życie Kai musiał pracować na swój sukces, robiąc to jeszcze wytrwalej po śmierci mamy, kiedy to został ze swoim tatą sam, borykając się z takimi problemami, jak chociażby brak pieniędzy, które stracili. Miał wrażenie, że to właśnie wtedy dopadła go dorosłość, która powinna poczekać jeszcze kilka lat. Niemniej dzięki niej osiągnął wszystko to, co aktualnie miał - własny dom, dobrze prosperującą firmę, oszczędności na przyszłość. Niewiele osób w jego wieku mogło się pochwalić takim sukcesem. Wiadomo, wiązało się to z licznymi wyrzeczeniami, jak chociażby ograniczone spotkania z przyjaciółmi (to tylko wymówka, po prostu Kai siedział za dużo przed kompem), ale chyba było warto. Ostatecznie przyjacielem był człowiek, któremu się ufało, a nie ktoś, z kim rozmawiało się każdego dnia.
Jak Mason. Teoretycznie, bo dzisiaj Kai miał się przekonać, że najwidoczniej jego zaufanie znaczyło niewiele w obliczu sekretów, które miał przed nim mężczyzna.
-Może jestem informatykiem, może spędzam dużo czasu przed komputerem, ale to nie znaczy, że nie umiem przywalić, Mason. Więc przestać mnie tak tarmosić, bo zaraz się przekonasz, jak biją nerdy - skomentował, spoglądając na niego, kiedy go tak molestował. Czy był na to jakiś paragraf, który mógłby przeciwko niemu wykorzystać? Chętnie sprawdzi i pośle na niego swoich prawników.
-I ty chcesz mi powiedzieć, że z nikim u siebie nie flirtujesz? Może bym uwierzył, gdybym cię nie znał, ale tak nie ma szans. Jeśli chłopak pracuje, niech się bawi. Ewentualnie możesz go postraszyć po tym, jak ciągle cię wywala z kawiarni - zaproponował. On osobiście nie ingerował w życie uczuciowe. Jeśli ktoś w pracy chciał romansować, proszę bardzo. Ale tylko wtedy, kiedy nie miało to wpływu na robotę, bo na jej punkcie Sanders był niebywale wyczulony. - Nie ma szans. Nie do wszystkiego mają dostęp, a bez pewnych programów i sekwencji kodów wszystko jest niemal bezużyteczne - uśmiechnął się dumnie. On miał w razie czego zabezpieczenie, ale czy Mason mógł powiedzieć to samo?
Kiedy chłopak wyszedł do kuchni, Kai zaczął, jak zawsze, buszować po jego salonie. Nie, nie zaglądał mu do każdej szuflady. Po prostu z nudów przeglądał to, co nawinęło mu się do rąk.
Ostatecznie usiadł na kanapie, zerkając na laptopa. Nie powinien, zdecydowanie. Ale to było silniejsze od niego zwłaszcza, że zobaczył coś, czego nie powinno tam być.
Bez słowa uniósł wzrok i wlepił spojrzenie w przyjaciela. Chociaż zaraz… chyba już nie mógł go tak nazywać.
-Czekaj, czekaj. Bo muszę się zastanowić, czy jednak powinienem przywalić ci laptopem, czy jednak krzesłem. Serio, Lee? SERIO?! - powiedział, wstają. Ze złości nawet zamknął donośnie laptopa.

Mason Lee
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Americano, Ice Latte, Cappucino?
28
185

Post

- Oh? Powinienem zacząć się bać o swoją śliczną buźkę? Nie wierzę, że byłbyś w stanie mi przyłożyć. Swojemu najlepszemu przyjacielowi po wsze czasy. Wow, Kai, zraniłeś mnie właśnie tutaj. - Wskazał na swoje serce, patrząc na niego zbolałym spojrzeniem. Jak on mógł grozić mu czymś tak potwornym? Puścił go po jednak po chwili, mając już naprawdę dosyć wszelakich prawników, a znając jego szczęście gdyby ten jełop go pozwał to na pewno trafiłby na Burreau przeciwko sobie, więc thank you very much, ale nie skorzysta.
- Jeśli bycie miłym nazywamy flirtem, to tak flirtuje prawie z każdym. Spokojnie, nie zamierzam nic robić w tym kierunku, jednak uwielbiam widzieć jego czerwoną twarz jak go podpuszczam. - Zaśmiał się głośno, kręcąc głową. - Powinieneś kiedyś złożyć mi wizytę i sam trochę się zabawić. Zobaczysz, komedia mówię ci.
Spoglądając na niego z uniesioną brwią, położył mu rękę na ramieniu. - Nie uważasz, że pracując w twoim miejscu są na tyle wykwalifikowani by wiedzieć takie rzeczy? Nie oceniaj ich aż tak słabo, Sanders. - Zaśmiał się, klepiąc go w to samo ramię nim zniknął w kuchni.
Naprawdę nie wiedział czy miał płakać, czy zapaść się ze wstydu pod ziemię. A może jedno i drugie? Tak byłoby najlepiej.
Odkładając wszystko na stolik by przypadkiem niczego nie upuścić, przełknął ciężko ślinę, spoglądając na przyjaciela(?).
- Daj mi wytłumaczyć, do cholery zanim przywalisz mi tym laptopem. Potem możesz mnie nim lać ile chcesz, jak mniemam zasłużyłem nie mówiąc ci o tak ważnej sprawie, ale jeśli to będzie cię w stanie pocieszyć to nikt nie wie? - Starał się podbudować jakoś atmosferę swoim żartobliwym tonem głosu, ale patrząc na poważny wyraz twarzy przyjaciela wiedział, że ten był naprawdę wkurwiony. I może odrobinę go to przerażało? - Cholera Sanders przestań tak na mnie patrzeć spod byka bo zaraz ci przyłożę w łeb. Pamiętasz jak w collegu ukrywałeś przede mną swój związek z kimś kto mi się podobał?
Kai Sanders
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
mochi
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Jak najbardziej, więc jeśli chociaż trochę sobie ją cenisz, lepiej cofnij te łapy - skomentował, lekko się krzywiąc. Jasne, nie przywaliłby mu, ale przecież Mason nie musi o tym wiedzieć, prawda? Droczenie się było stałym elementem ich relacji i Kai nie miał najmniejszego zamiaru z tego rezygnować. Zresztą czy Lee nie był pod tym względem taki sam? Nawet gorszy! Sanders przynajmniej nie rozciągał mu twarzy. - Och, daruj sobie. Zrobiłbyś to samo. Poza tym tutaj - poklepał go po piersi - jest zupełnie pusto - wyszczerzył się do niego. Był rad, iż ostatecznie przyjaciel dał mu spokój, przynajmniej w kwestii tarmoszenia za policzki. Nie był małym dzieckiem, więc serio można było sobie darować.
-Równie dobrze możesz się z nim umówić, bo z pewnością jego reakcja na taką propozycję byłaby zabawna. Spotykanie się z pracownikiem to nic takiego, ale uważaj, żeby później nie pozwał cię o molestowanie, bo takie przypadki też się zdarzają - odpowiedział, śmiejąc się. No właśnie. Umawianie się. Co prawda Kai tego nie robił, ale raz go z takim jednym wyjątkowo poniosło i o dziwo młodemu informatykowi wcale to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie, bardzo dobrze wspominał tamtą noc. - Nie wiem czy znajdę na to czas. Wiesz przecież, że jestem zapracowany - odpowiedział. Ale może kiedyś, jak faktycznie się wyrwie, ewentualnie ponownie wywalą go z roboty, to zahaczy o kawiarnię przyjaciela. Wiedział, że kawę ma wyborną, więc czemu nie? Nie to, aby faktycznie chciał oglądać podobne przedstawienie. Raczej bardziej chyba by sprawdzał, czy Mason faktycznie do nikogo nie zarywa, a jeśli tak, to musiał mieć pewność, że się umówi. Marnował się, więc nic dziwnego, że Kai chciał dla niego jak najlepiej.
-Oczywiście, że wiem, że mają kwalifikacje. Ale pamiętaj, że to ja jestem szefem i mam odpowiednie zabezpieczenia - stwierdził. Tu miał pewność, bo chociaż im ufał, mimo wszystko zdawał sobie sprawę, że o przecieki było łatwo.
Zaraz jednak o wszystkim zapomniał, bo uczucie zdrady wypełniło go całego. Jak on w ogóle mógł? Przez te wszystkie lata!
-Nie niszczę elektroniki - powiedział beznamiętnie, a może raczej chłodno? Tak, to lepsze określenie. - JA powinienem wiedzieć! Przecież jestem twoim przyjacielem, ja powinienem wiedzieć o wszystkim! - skomentował gniewnie. Kiedy ostatnim razem się tak czuł? Och, całkiem niedawno, z Yurim.
-Jak możesz porównywać do siebie te dwie sprawy?! Przecież to jest całkiem co innego! Ja ukrywałem to nie tylko przez chwilę, co też dlatego, żebyś nie zabił tamtego typa. A ty co? Obawiałeś się, że podjebię ci kolejne rozdziały?! - wyrzucił z siebie.

Mason Lee
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Americano, Ice Latte, Cappucino?
28
185

Post

Spojrzał na niego lekko skrzywiony, w głowie układając cały scenariusz przeprosin. Czy w ogóle był mu winien jakiekolwiek przeprosiny? Fakt, był jego najlepszym przyjacielem, ale do cholery nawet najlepsi przyjaciele mają czasem przed sobą tajemnice. Mason nie był w stanie uwierzyć w to, że Kai był takim wzorowym przyjacielem bez skazy i o wszystkim mu mówił.
Jęknął zrezygnowany, kręcąc gwałtownie głową.
- Po pierwsze uspokój się i nie krzycz. Po drugie, fakt źle zrobiłem i powinien powiedzieć ci od samego początku, ale cholera nie sądziłem że to wszystko w ogóle wypali i że nagle stanę się sławnym pisarzem. Doskonale wiesz jak ważne jest dla mnie to by nikt nie dostrzegał moich błędów, a co jeśli to wszystko by nie wyszło tak jak planowałem? Co jeśli to wszystko okazałoby się jednym wielkim flopem i moje książki zostałyby zjechane z góry na dół? Przynajmniej wtedy przyjąłbym wszystko na klatę bez myśli o tym jak bardzo jesteś zawiedziony swoim przyjacielem. — Biorąc głęboki wdech, patrzył na Kaia nie dostrzegając zupełnie żadnej zmiany w wyrazie jego twarzy. — Gdy ludzie nagle zaczęli mówić o moich książkach to mnie zaczęło przerastać? Nie chciałem by ktokolwiek się o tym dowiedział? Jesteś moim najlepszym przyjacielem, ale obydwoje doskonale wiemy, że gdy wypijesz to jesteś w stanie się zagalopować w słowach. — Wzruszył ramionami, chowając dłonie do kieszeni. Nie wiedział co z nimi zrobić, a gdy był poddenerwowany to machał nimi jak głupi.
Prychnął, patrząc na niego z rozbawieniem. — Żeby nie zabić tamtego typa? On najmniej mnie wtedy obchodził. Co innego mój NAJLEPSZY przyjaciel który ukrywał przede mną fakt, że pieprzy kolesia za którym chodziłem przez pół szkoły tylko po to żeby potem dowiedzieć że ty się z nim zabawiasz. Kto wie może rozdziały też byłbyś w stanie mi podpierdolić? — Wyprowadzał go z równowagi i to bardzo i jeszcze odrobinę i nie wytrzyma i po prostu mu przyłoży.— Oświeć mnie proszę, jaka jest różnica między twoją tajemnicą, a moją?
Kai Sanders
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
mochi
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Próbował to zrozumieć. Naprawdę starał się pojąć, jak jego najlepszy przyjaciel mógł mu nie powiedzieć, że jest jednym ze znanych pisarzy, którego powieści robiły prawdziwą furorę w świecie literackim. Przecież wiadomo, że Kai nikomu by się nie wygadał, jeśli zależało mu na anonimowości. Dodatkowo mógłby go wspierać, przy okazji poprosić o autograf, bo mimo wszystko kilka części owych książek miał. Ale nie, Mason wolał sobie zachować tę informację dla siebie, w ogólnie nie myśląc o tym, że Kaiowi będzie źle, kiedy ostatecznie się dowie.
Jak teraz.
To wcale nie było przyjemne uczucie i jakoś wszystko mu się mieszało. Złość, rozczarowanie i ta dziwna zdrada. Dlatego potrzebował powodu, aby nie być na chłopaka jeszcze bardziej złym. Z tym, że aktualnie naprawdę chciał go wywalić za drzwi.
-Kurwa, trzeba było mi powiedzieć później, jak już wypaliło, wiesz? Jak na tak świetnego pisarza twoje argumenty są inwalidzkie - skomentował chłodno, jakoś nie rozumiejąc nadal powodu. Przynajmniej takiego logiczne. Kai mówił mu o wszystkim. O firmie, o tym, co jadł na śniadanie, czy z kim ostatnio spał. Naprawdę tak ciężko było powiedzieć, że pisze się świetne książki? - Czyli o to chodzi, tak? Nie powiedziałeś mi, bo mi nie ufasz. No wspaniale, właśnie takiego wyjaśnienia oczekiwałem. To po co się w takim razie ze mną zadajesz, co? - żachnął się, samemu nie myśląc logicznie. Może za jakiś czas to przetrawi. Ale cholera, wolałby się dowiedzieć od Masona, a nie przypadkiem, na dodatek przypadkiem zerkając na jego laptopa.
-No jasne, przecież tylko czyham na to, żeby się dobrać do twojej nowej książki! Tylko tak się składa, że gdybym chciał z palcem w dupie mógłbym się włamać do twojego komputera. Ale wiesz, nigdy tego nie zrobiłem, a wiesz czemu? Bo cię szanowałem! A ty tak mi się odwdzięczasz - skomentował groźnie. - A z tamtym się spotykałem przed tym, jak się dowiedziałem, że na niego lecisz. Dobrze wiesz, że szybko zakończyliśmy znajomość. Ja cię chroniłem i nie chciałem ci złamać serca. A twoja wymówka jest taka, że mi za chuja nie ufasz!

Mason Lee
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
Zablokowany