Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
jestem fajnym smarkiem małym pa
19
170

Post

trzy

- Czas stawić czoła mojemu współlokatorowi. Życz mi szczęścia obym nie trafił na żadnego gbura, który będzie miał problem do mnie na każdym kroku. - Mruknął do przyjaciela, stojąc w progu jego domu. - Jeśli tak będzie to spodziewaj się mnie jeszcze dzisiaj u ciebie. I nie żartuję, nie patrz na mnie na głupka. - Skrzywił się lekko, uderzając Yeo w ramię.
Cóż, poprzedni dzień szybko zleciał, naprawdę szybko. Co się jednak dziwić skoro ma się za towarzystwo najlepszego przyjaciela z którym nie widzieli się ponad wieki. Gadanie, gadanie i jeszcze raz gadanie i nim się zorientowali była druga w nocy, a co za tym szło? Jae nawet nie miał zamiaru stawiać o tej porze nogi poza domem, w miejscu którego nie znał. Nie to że się bał, w Kanadzie miał głęboko w poważaniu o której i gdzie wyjdzie, ale tutaj nie uśmiechało mu się zgubić pierwszego dnia.
Dał jedynie znać swojemu współlokatorowi, że jeszcze dzisiejszego dnia go nie będzie, by mu wybaczył ten karygodny występek.
Pożegnał się z przyjacielem, obiecując że za kilka dni znowu go odwiedzi jak tylko upora się ze wszystkim co go w najbliższym czasie czeka by po chwili siedzieć wygodnie w taksówce wiozącej go do jego nowego domu, który nie znajdował się aż tak daleko. A szkoda..
Płacąc taksówkarzowi, wysiadł z pojazdu nie produkując się z żadnymi podziękowaniami, czy pożegnaniem. Zdecydowanie nie, kiedy mężczyzna dał mu jasno do zrozumienia, że nie jest szczęśliwy wioząc cztery litery Moona.
Przełknąwszy ślinę, ruszył w kierunku domu, rozglądając się w okół. Czy nie było tutaj zbyt...bogato? Czy na pewno będzie go stać na wyjmowanie pokoju w takiej okolicy? Co prawda ustalali już wszystko przez maile, aczkolwiek gdzieś ten niepokój się w nim zbierał z każdym kolejnym krokiem stawianym w kierunku drzwi.
Czy się krępował? Absolutnie nie. Nie był z rodzaju ludzi, którzy się krępowali. Może odrobinę na widok przystojnych mężczyzn, ale o tym się nie mówi. Nie wiedział czego ma się spodziewać, naprawdę. Automatycznie zapukał. Teraz nie było już odwrotu, czego bardzo żałował kiedy w progu domu stanął mężczyzna, dużo wyższy od niego i na pewno też sporo starszy, sądząc po dojrzałym rysach twarzy. Tak, zdążył przestudiować już każdy centymetr jego buzi, zanim cokolwiek z siebie wydusił. O ile to można było nazwać słowami. Odchrząknąwszy, trzęsącym się głosem wydusił z siebie durne..
- Pan Sanders? - Modlił się do wszystkich bogów byleby to nie był on, ale czy kiedykolwiek coś szło w sposób w jaki chciał?
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
Smark
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Kai już od jakiegoś czasu myślał o tym, aby wynająć komuś pokój. Miał w domu zdecydowanie zbyt wiele pomieszczeń, a zawsze może poratuje jakiegoś studenta, którego nie było za bardzo stać na własne mieszkanie. No i wiadomo, że jakoś tak znacznie lepiej byłoby, gdyby mógł w każdym momencie z kimś porozmawiać, czy chociaż zasięgnąć rady, której potrzebował zawsze, kiedy na horyzoncie pojawiały się nowe postaci do gier. Lokator wydawał się być odpowiedni, bo niestety nie miał tutaj nikogo z rodziny, komu pokój oddałby i za darmo. Bycie jedynakiem było jednak wyjątkowo przykre i mężczyzna przekonywał się o tym ostatnio na niemal każdym kroku.
W celu nabycia współlokatora wywiesił ogłoszenie na tablicy informacyjnej w pracy, jak również w internecie, żeby zasięg był większy.
Jak można było się domyślić, zanim w ogóle zgodził się na kogokolwiek, musiał przeprowadzić krótką rozmowę z delikwentem, chociażby meilowo. Musiał wiedzieć, z kim będzie miał do czynienia, bo nikt nie chciał gościć pod swoim dachem psychopaty, który zabije go we śnie, po wszystkim zabierając cały jego dobytek, na który tak ciężko zapracował.
Do gustu najbardziej przypadła mu jedna osoba, której ostatecznie zdecydował się zaoferować pokój. Wydawał się być sympatyczny, a po tym, jak uzgodnili wszystko, odniósł wrażenie, że chłopak naprawdę się cieszy.
W dzień przyjęcia nowego lokatora ogarnął cały dom, właśnie z salonem, w którym walało się trochę pudełek po pizzy, którą tak uwielbiał, żeby zrobić jak najlepsze wrażenie. Nie chciał od razu zostać wzięty za bałaganiarza, chociaż może powinien o tym wcześniej uprzedzić? Co, jeśli trafił na pedanta, który będzie mu dyszał w kark, jeśli tylko Kai zostawi brudny kubek w zlewie?
Szybko pozbył się tych myśli. W samą porę, bo usłyszał pukanie do drzwi.
Znalazł się przy nich błyskawicznie, wyjątkowo podekscytowany. Trochę tak, jakby miał zaraz poznać swojego nowego pupila. Chociaż chyba nie tak powinien myśleć o kimś, kto będzie z nim mieszkał.
Uśmiechnął się szeroko na widok młodego chłopaka. Czyli faktycznie student!
-We własnej osobie. Ty zapewne jesteś Jaehyun? Miło mi cię poznać. Chcesz od razu pozwiedzać, żeby mieć pewność, że faktycznie chcesz tutaj mieszkać? - rzucił pogodnie, lustrując go z zainteresowaniem. Wydawał się spięty. Niepotrzebnie. Kai nie był żadnym psychopatycznym mordercą.

Jaehyun Moon
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
jestem fajnym smarkiem małym pa
19
170

Post

Cóż, nie miał w planach denerwowania się, naprawdę. Nie miał w planach spoconych dłoni, które nieprzyjemnie kleiły się do rączki walizki której kurczowo się trzymał, jak gdyby to w czymkolwiek miało pomóc utrzymać mu równowagę na widok mężczyzny stojącego tuż przed nim i uśmiechającego się od ucha do ucha.
Ten uśmiech wcale nie pomagał, a jedynie jeszcze bardziej go denerwował i przez to robił się nieśmiały do tego stopnia, że walizka, którą tak zawzięcie trzymał z niewiadomych przyczyn upadła na ziemię, wywołując trochę hałasu. Cóż, spanikowany gej to chaotyczny gej.
- Umm, wybacz, umm..tak - Przełknął ślinę, uderzając się mentalnie w czoło. Jeszcze do tego doszło by zaczął się jąkać, nie potrafiąc sklecić prostego zdania.
- Tak, Jaehyun, Jaehyun Moon, pański przyszły stażysta, ale zapewne pan to wie no i.. - Zaśmiał się nerwowo, przełykając ślinę. - Tak, lepiej będzie jak oprowadzi mnie pan po domu? To znaczy, nie jest to konieczne, ale byłoby miło. Nie żebym miał pójść dokądkolwiek indziej, ale zdecydowanie nie chciałbym wparować do pańskiego pokoju czy coś. Myślę, że przypadkowe wtargnięcie w trak cie gdy przebierałby się pan byłoby niekomfortowe dla nas obojga..zdecydowanie za dużo mówię. - Czując jak jego policzki zaczynają płonąć, rozejrzał się w koło, starając się znaleźć jakikolwiek punkt zaczepienia. Padło na dawno zapomnianą walizkę po którą schylił się może nieco zbyt gwałtownie. To wina tej dwumetrowej, przystojnej, zdecydowanie w guście Moona żyrafy. Zapowiada się świetnie. - To jak? Pokaże mi pan pokój, panie Sanders? - Starał się, naprawdę starał się brzmieć jak najnormalniej, ale czy w jego wykonaniu to było w ogóle możliwe? Już widział przed oczami twarz nabijającego się z niego Yeo kiedy wyśpiewa mu jak wielkie wejście zrobił do domu Sandersa. I jak bardzo źle zabrzmiało pytanie o pokój, którego dwuznaczność dopiero teraz do niego dotarła? Przemilczał to jednak, modląc się by ten nie pomyślał w ten sam sposób co Moon. Jednak chyba tylko głupi by nie wyłapał podtekstu, prawda? Czy pan Sanders mógł okazać się kretynem?
Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
Smark
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Nie do końca był pewien, czy będzie umiał z kimś mieszkać, ale z drugiej strony uważał, że nie może to być specjalnie skomplikowane. Ot, w domu po prostu będzie jeszcze jedna osoba, do której będzie mógł się odezwać, z którą będzie mógł jeść śniadanie, czy inne posiłki. Brzmiało dość zachęcająco, tym bardziej, że Kai z natury był raczej bezproblemowym człowiekiem. Co prawda zdarzało się, że miał zły dzień, zwłaszcza, jak coś mu nie szło w pracy, albo miał w głowie zarys pomysłu, którego do końca nie umiał uchwycić. Poza tym jednak trzymał się raczej daleko od konfliktów, nie chcąc sobie nimi za bardzo głowy zaprzątać.
Zmierzył raz jeszcze spojrzeniem chłopaka, który pojawił się na progu. Wydawał się nieśmiały. Co, jeśli jednak nie będzie chciał z Sandersem słów każdego dnia zamieniać? Bo skąd Kai miał wiedzieć, że ma przed sobą stażystę, którego przyjął do firmy. Lubił wspierać młodziaków, którzy jego zdaniem wyróżniali się na tle innych.
-Nie stresuj się tak. Zapewniam, że nie jestem żadnym psychopatą, mordercą czy pedofilem - skomentował widząc, jak chłopak się denerwuje. Niepotrzebnie, przecież Kai nie miał zamiaru niczego mu robić. Niby każdy podejrzany typ powiedziałby to samo, ale to z całą pewnością było coś innego. Wystarczyło spojrzeć na jego twarz. Uśmiechniętą i pogodną.
-Mój stażysta? O proszę! Idealnie. W takim razie będziesz mógł zabierać się ze mną do pracy, jeśli chcesz - ucieszył się i klasnął w dłonie. Proszę, kto by pomyślał, że wszystko tak się ułoży. Przecież dzięki temu będą mogli nawet razem pracować. Nie to, aby miał zamiar do tego młodzieńca zmuszać, ale kto wie, może jest pod tym względem taki sam, jak Sanders.
-Gadatliwy jesteś, ale to dobrze. Czasami jak siedzę tutaj sam nie mam do kogo się odezwać - rzucił, wpuszczając go do środka. - Nie musisz ściągać butów, jeśli nie chcesz - powiedział. Sam chodził w samych skarpetkach, ale przecież na pierwszej wizycie nie będzie chłopakowi jakichś dziwnych zasad narzucać.
-W domu możesz mówić mi Kai. Zresztą w pracy podobnie. Nie stawiamy na oficjalny ton, bo każdy powinien się czuć swobodnie - spojrzał na niego. Uważał, że taka atmosfera sprzyjała pracy i kreatywności. Każdy na tym samym poziomie. - Najpierw zaniesiemy twoją walizkę do pokoju, a później cię odprowadzę - zaproponował, zakładając, że chłopak wynajmie pokój.

Jaehyun Moon
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
jestem fajnym smarkiem małym pa
19
170

Post

Czując na sobie wzrok mężczyny, przełknął ślinę. Zdecydowanie czuł się onieśmielony ten bez większego problemu go zlustrował. Bo kto by nie był kiedy prawie, a może nawet dwumetrowy mężczyzna patrzy na ciebie z czystym zaciekawieniem.
Nie pozostało mu nic innego jak podrapać się po karku będąc zmieszanym. Zdecydowanie to będą ciężkie pierwsze dni w obecności Sandersa. Nie tylko w domu, ale i w pracy. I właśnie teraz do niego dotarło, że w sumie będzie z nim przebywał większość swoich dni. Czyż to nie wspaniale?
- Tylko ci którzy w rzeczywistości nimi są tak mówią. Mam oczy dookoła głowy panie Sanders. Nie zaskoczy mnie pan. Umiem karate. - Zaśmiał się nerwowo, zastanawiając się kiedy w końcu przestanie się ośmieszać przed przyszłym szefem i zacznie zachowywać się jak na swój wiek przystało.
- Oh, to um..um..to super! - Drobny rumieniec wkradł się na jego policzki. Czyli jeszcze w trakcie jazdy będzie musiał go widzieć, znaczy się nie musiał, ale chciał, to wszystko jest skomplikowane jak cholera.
- Zdarza się, haha! Jestem pewien, że będę mógł dotrzymać panu towarzystwa jak tylko będzie pan znudzony? - Wysilił się na uśmiech, zdejmując jednak te buty. Denerwowały go tylko. - Oh proszę, gdybym tylko mógł chodziłbym przez świat w samych skarpetkach. Buty są wyjątkowo zbędne. Ale nie polecam ogólnie, szkła nie są zbyt przyjacielskie względem skarpet. - Skrzywił się na samo wspomnienia o tym bolesnym wypadku kiedy to postanowił sobie poeksperymentować i duży kawałek wbił mu się w dużego palca. Ale ból.
- Panie Kai. - Wzruszył ramionami. - Niech pan prowadzi! Chociaż i tak jestem pewien, że się tu zgubię nie raz. Dom jest ogromny i jeżeli kiedyś pomylę pokoje to z całego serca, ale przepraszam.
Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
Smark
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Już na samym wstępie Kai uznał, że chłopak, który stał w jego progu, jest niebywale uroczy. Emanowała od niego niewinność, która sprawiała, że człowiek chciał wziąć tego niskiego berbecia pod swoje skrzydła i chronić przed wszelkim złem tego świata. Był niemal jak brat, którego Sanders nigdy nie miał, a chciał. Z tym, że życie postanowiło uczynić go jedynakiem.
Z tej krótkiej rozmowy, z której dowiedział się znacznie więcej, niż podejrzewał, wywnioskował, że Jaehyun będzie wspaniałym współlokatorem. Ktoś z taką aparycją nie mógł być problemowym człowiekiem, więc jeśli ktoś będzie miał na swoim koncie dziwne akcje, pewnie będzie to właśnie Kai. Może powinien ostrzec go zawczasu? Ale czy wtedy wynajmie u niego pokój? Jakoś nie był pewien, czy chce stracić potencjalnego współlokatora.
-Naprawdę wyglądam na takiego, który w nocy zakradłby się do twojej sypialni, byleby tylko wbić ci nóż w serce? Ewentualnie udusić poduszką? Ej, ja tylko żartuję, naprawdę nie jestem złym człowiekiem. Zresztą sam się z czasem przekonasz, czy to w domu, czy w pracy - wyszczerzył się do niego, zadowolony. Nigdy nie mieszkał ze swoim współpracownikiem, ale też nigdy nie mieszkał z nikim innym, niż rodzice. Co prawda znalazłoby się kilka osób, które u niego pomieszkiwały, jednak nigdy na dłuższą metę.
-Och, możemy zagrać dzisiaj wieczorem w jakąś grę i się lepiej poznać - powiedział entuzjastycznie. Kochał gry, a jeśli mógł mieć towarzystwo, tym lepiej. - Zamówię nad coś pysznego. Zobaczysz, będzie super - skomentował takim tonem, jakby wszystko już było ustalone. Tak, do tego Jaehyun też będzie musiał się przyzwyczaić, bo Sanders miał takie swoje dziwactwa. - Też kocham chodzić bez butów, ale robię to albo w domu, albo w pracy. Tam niemal wszędzie mamy dywany, więc nie krępuj się - machnął ręką. Od zawsze zależało mu, aby jego pracownicy czuli się nad wyraz komfortowo w miejscu, w którym spędzali kilka godzin swojego dnia.
-Bo obetnę ci pensję za tego pana - zagroził. Nie musiał się martwić, ale odrobina straszności nie zaszkodzi, zwłaszcza w takiej sprawie. Jakoś słowo pan go postarzało. - Poradzisz sobie.
Zaprowadził go najpierw do kuchni, później do salonu, następnie do pokoju, który można było nazwać biblioteczkę, do jednej z dwóch łazienek.
-I jak, nadążasz?

Jaehyun Moon
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
jestem fajnym smarkiem małym pa
19
170

Post

Patrząc na niego spod przymrużonych powiem, skrzyżował ręce na klatce piersiowej. - Tylko osoby, które byłyby to w stanie zrobić tak mówią. Więc lepiej nie przychodź mnie dusić w nocy, mam bardzo płytki sen i jedno drobne skrzypnięcie jest mnie w stanie obudzić. Dodatkowo mam przy sobie miecz świetlny, co z tego, że jet plastikowy, ale jak się zamachnę to hoho. - Zaśmiał się nerwowo, przełykając ślinę. Czy powinien pozwalać sobie na takie swobodne odzywki do swojego przyszłego szefa, który lekko go przerażał?
Słysząc na temat gier, prawie skręcił sobie kart, tak gwałtownie unosząc głowę. - Fifa? Fifaaaaaaa? Błagam powiedz że to będzie fifa bo nie wytrzymam. - Prawie piszczał z podekscytowania i mało brakowało, a złapałby go za rękę skacząc jak wariat. Powstrzymał się w ostatniej chwili.
- Oof, dobre jedzenie, dobra gra, czego chcieć więcej. Przekonałeś mnie, biorę w ciemno z miejsca. - O dziwo, naprawdę o dziwo z łatwością przychodziło mu trajkotanie do Sandersa mimo że w środku umierał przy każdym wypowiadanym słowem.
- Czy to jednak nie jest zbyt dziwne, mówiąc do ciebie z miejsca po imieniu? Wiesz, bez urazy, ale jesteś odrobinę starszy, a ja jestem dzidzią więc no nie wypada tak od razu wyskakiwać z takim czymś. - Wzruszył ramionami, rozglądając się po domu z otwartymi ustami. To miejsce było super! No joke, już widział jak rozsiada się wygodnie na kanapie, łapiąc swoją popołudniową drzemkę.
- Nadążam, nadążam. A przynajmniej tak mi się wydaje. - Prychnął, wzruszając ramionami.
Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
Smark
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Proszę, proszę. Jakiś ty podejrzliwy. Każdego potencjalnego współlokatora raczyłbyś podobnymi oskarżeniami i wywodami, czy tylko ja jestem wyjątkiem? - zaśmiał się, spoglądając na chłopaka. To było całkiem urocze, że się tak stawiał. Chociaż trzeba było mu pogratulować zdrowego rozsądku i myślenia. Tak, w tej chwili Kai utwierdził się w przekonaniu, że zrobił bardzo dobrze decydując się na wzięcie go jako swojego stażystę. Chłopak z pewnością w przyszłości wiele osiągnie, a taki start da mu wiele. Może nawet zostanie u Sandersa na dłużej, jeśli tylko będzie chciał.
-Jeśli chcesz, to może być FIFA. Chociaż nie wiem, czy nie zmienisz zdania, kiedy zobaczysz jak wiele różnych gier mam - odpowiedział pewnie. Cóż, kolekcję faktycznie miał sporych rozmiarów i tylko się powiększała, ilekroć wyszedł jakiś interesujący go tytuł. Ostatecznie musiał przecież wszystko testować, co nie? Aby wiedzieć, czego oczekują klienci i czego nie stosować u siebie, jeśli uznał to za beznadziejne rozwiązanie.
-Idealnie. Zapewne chcesz podpisać jakąś umowę. Przygotowałam, więc będziesz mógł sprawdzić. Wiadomo, możesz się wyprowadzić, kiedy chcesz, tylko daj mi wcześniej znać tak z tydzień, to pomogę ci się pakować - stwierdził, uśmiechając się do niego. Ostatecznie to był jego dom, więc nic nie tracił w razie rozmyślenia się chłopaka. Może poza dobrym kompanem do gier, bo najwidoczniej młody również był ich pasjonatem.
-Czemu dziwne? Przecież będziemy ze sobą mieszkać. Zresztą w pracy też raczej nikt nie mówi mi per pan, więc będziesz musiał się przyzwyczaić. Swego czasu stosowałem kary, jeśli ktoś się tak do mnie zwrócił - powiedział, rozbawiony. Chociażby piętnaście pajacyków. Ewentualnie kupienie pączków dla całego zespołu. Całe szczęście, że jego firma nie była aż tak duża, bo niektórzy by zbankrutowali.
Oprowadził go jeszcze trochę, pokazał najważniejsze rzeczy, ostatecznie dając czas, by się rozpakował. A wieczorem usiedli do grania.


zt. x2
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
Zablokowany