RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
Jak na kogoś, kto łamanie prawa miał we krwi to naprawdę mógłby być dobrym prawnikiem
23
178

Post

Imię i nazwisko postaci: Diego Villeda
Miejsce pracy: Litt Law Office
Stanowisko: Asystent
Rezerwacja miejsca pracy została uznana i dodana na listę.
BOGATE CV PALACZ RZUCIŁEM/AM STUDIA
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Ano siedzę sobie w Hope Valley od czterech lat, mimo że przyjechać miałem tylko na chwilę i jakoś wciąż nie śpieszy mi się do wyjazdu.
30
189

Post

Imię i nazwisko postaci: Louis Anderson
Miejsce pracy: Amor de madre
Stanowisko/autorska propozycja: właściciel
Rezerwacja miejsca pracy została uznana i dodana na listę.
BOGATE CV PRZYJEZDNY WŁASNY BIZNES
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22

Post

Imię i nazwisko postaci: Miranda Burkhart
Miejsce pracy: NOBU RESTAURANT
Stanowisko/autorska propozycja: kucharz
Rezerwacja została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Wszystko psuje i sama sobie komplikuje, ale łudzi się, że teraz jej życie zaczyna już układać się tak, jak powinno i okłamuje się, że tylko przyjaźń też jest spoko.
27
169

Post

Imię i nazwisko postaci: Gemini Dawson
Miejsce pracy: PET VET CLINIC
Stanowisko/autorska propozycja: weterynarz
Rezerwacja została uznana i dodana na listę.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own This is all I'm asking for Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Ride with the moon in the dead of night temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI JESTEM KRUKONEM BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU WEGETARIANIN Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony włosy czesze mi wiatr Boję się szybkiej jazdy Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME DOMOWE REWOLUCJE BAD HAIR DAY RUPAUL'S DRAG RACE Takin' this one to the grave sticks and stones i only lie when i love you toss a coin to your witcher Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
164

Post

Imię i nazwisko postaci: stajenna
Miejsce pracy: The Deep Hollow Horse Ranch
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
veenes#6422
a
Awatar użytkownika
Wegański kucharz pełen radości, szaleństwa i miłości. Zawsze gotowy zasnąć albo iść na koniec świata.
30
185

Post

Imię i nazwisko postaci: Holden Washington
Miejsce pracy: SOTE
Stanowisko/autorska propozycja: właściciel/kucharz
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LGBT+ PEWNY SIEBIE WEGANIN
mów mi/kontakt
Werka #1964
a
Awatar użytkownika
We should never be disloyal, but stand up and keep strong.
Oficer US Marines wciąż na służbie, pojawiający się w HV co kilka miesięcy na kilka tygodni. Mundur to jego duma. Typical overprotective older brother.
27
197

Post

Imię i nazwisko postaci: Clifford Walker
Miejsce pracy: US Marine Corps
Stanowisko/autorska propozycja: oficer
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę się na karuzeli Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA Sej łaaat? WOJSKO Jestem najstarszym dzieckiem Zainwestowałem/am w motor Gram na gitarze Mam mocną głowę
mów mi/kontakt
La Isla Afortunada
a
Awatar użytkownika
weteran wojenny, przyjechał aż z Alabamy, żeby prowadzić bar i próbować układać sobie życie w cywilu
35
190

Post

Imię i nazwisko postaci: Connor Lockwood
Miejsce pracy: MCGUIRE’S PUB
Stanowisko/autorska propozycja: właściciel
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV PRZYJEZDNY WETERAN wywieszam flagę na 4-go Mam swoje demony I LOVE YOU, BABY! sticks and stones
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Imię i nazwisko postaci: Ryder Willoughby
Miejsce pracy: Cape Coral
Stanowisko/autorska propozycja: chirurg dziecięcy, ordynator chirurgii dziecięcej
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Wyciąga ludzi z wody i zajmuje się końmi, a w wolnej chwili bawi się w ojca. Carpe Diem i brak umiejętności planowania do przodu jest u niego typowe, do tego zupełnie nie rozumie przepraszania za rzeczy, które zepsuł lata wstecz.
Jakoś to żyćko leci..
26
185

Post

Imię i nazwisko postaci: Matthew Hawthorne
Miejsce pracy: The deep hollow ranch
Stanowisko: masztalerz
Miejsce pracy: budka ratowników
Stanowisko: ratownik
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV NA DIECIE Kocham zwierzęta Mam słabe serce
mów mi/kontakt
Lemon#0388
a
Awatar użytkownika
Pół roku temu pochowała swojego faceta. Niedawno kupiła kawiarnię, stara się wrócić do pisania i od nowa poukładać sobie życie.
29
160

Post

Imię i nazwisko postaci: Farrah Attwood
Miejsce pracy: Minnow Cafe oraz Hope News Office
Stanowisko/autorska propozycja: właścicielka oraz felietonistka
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER devine Wszystko pod kontrolą My best friends I'm a fashion star I killed Laura Palmer BYK NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIELBICIEL KAWY Prowadzę pamiętnik SMERF PRACUŚ DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
no jakiś debil pewnie
a
Awatar użytkownika
Rzucił pracę, która była dla niego wszystkim, i wrócił po latach do Hope Valley; na co dzień grzebie w komputerach i z nudów doprowadza do ruiny rodzinny bar. Poza tym okazjonalnie pakuje się w gówno i odpycha od siebie każdego, na kim zaczyna mu zależeć, ale Jordana w końcu mu wybaczyła, że był idiotą i teraz jest jej idiotą.
33
185

Post

Imię i nazwisko postaci: Chet Callaghan
Miejsce pracy: Garage Bar
Stanowisko/autorska propozycja: właściciel
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: LOGISTYK Gotuję lepiej od Magdy Gessler Stale mam jakieś kontuzje Preferuję kilkudniowy zarost Mijam się z prawdą migrena rozsadza mi głowę mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy strzygę się na krótko Mam swoje demony Mam ciężką nogę MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU KLASA ŚREDNIA FURIAT FAN SCIENCE-FICTION PSIARZ WIERZĘ W JEDI JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mistrz poker face'a NOTHING BREAKS LIKE A HEART Like a virgin Food Fight Guru technologii Takin' this one to the grave sticks and stones i'm still alive superhero Zaopiekuj się mną Pomocna dłoń Bo do tanga trzeba dwojga Shame, shame, shame! Are you gonna be my girl? Dzielny pacjent! Na Pokątną! Ralph Demolka Good or Bad News DANSE MACABRE SUNRISE SUNSET HOME SWEET HOME PIKNIK IT WAS AN ACCIDENT! HE WAS FIRST! I NEED A DOCTOR LIAR, LIAR, LIAR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CZTERY ŁAPY CALL 911 DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS GAME MASTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ Chandler Bing
mów mi/kontakt
-
Zablokowany