RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Dane postaci: Trinity Morrow i Ava Doyles
Termin nieobecności: 30.07 - 3.08
W końcu mam urlop i wyjeżdżam na kilka dni. Kiedy wrócę to obiecuję, że odpiszę na wszystkie zaległe posty <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Prawnik z własną kancelarią i posiadające dwa urocze owczarki niemieckie
34
188

Post

Dane postaci: Robert McAllister, Cory Willoughby, Maximilian Carter, Rhys Wheeler
Termin nieobecności: 30.07 - 3.08
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! W11: WYDZIAŁ ŚLEDCZY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA URODZONY ZIMĄ WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRAWO JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ PRACOHOLIK WIELBICIEL KAWY NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pełna chata
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Wraz z mężem uciekła z Los Angeles i powoli dochodzi do siebie po stracie dziecka.
31
171

Post

Dane postaci: Ursula Palmer, Reece Lannister, Gale Moubray
Termin nieobecności: 31.07 - 7.08
Ja także w końcu mam wolne, więc chcę troszkę odpocząć bez martwienia się o daty; powinnam wrócić wcześniej <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MEDYCYNA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Gotuję lepiej od Magdy Gessler Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
jest ratownikiem wodnym i podoba jej się Yannis, ale to chyba tylko jednostronne uczucie
24
162

Post

Dane postaci: Franky Goldman, Hayden Lyons, Paloma Blackwood, Flora Hockley
Termin nieobecności: od 03.08.20 do 17.08.20
Nieobecność została przyznana — Teddy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the "who" when you call, "Who's there?" Blooming Day temat miesiąca - październik DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ SINGIEL PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH WRAŻLIWIEC Lubię wakacyjny chill Kocham zwierzęta Dokarmiam bezpańskie koty Często się rumienię Patrzę na świat przez różowe okulary CRAZY IN LOVE FRIENDZONE GAME OVER BEACH BITCH PARA PAPARA PAPA OOO OOO
mów mi/kontakt
cyc
Emma Whitely
a

Post

Dane postaci: Emma Whitely, Jacob Warren, Ned Wayne
Termin nieobecności: od wtorku do piątku - dużo mam ostatnio pracy i ciężko nie ogarniam, a teraz jeszcze wyjazd służbowy i nie wiem jak w ogóle będzie z czasem :(
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
She likes to give a smile to every stranger. She loves to get her ass in any danger.
28
164

Post

Dane postaci: guinevere stryker
Termin nieobecności: 04.08 - 14.08
Wracam 10.08, ale posty postaram się już 10/11 wrzucic <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV Trying my best ROZWODNIK/ROZWÓDKA PODRÓŻNIK LEKKODUCH DWIE LEWE RĘCE Boje się burzy I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM CAKE BOSS NA FALI SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Razem z żoną w Hope Valley pojawili się niedawno, kiedy ich życie runęło odrobinę po utracie dziecka. Obecnie Bel stara się stanąć na nogi, rozpocząć nową inicjatywę jaką jest prowadzenie fundacji, a dodatkowo czeka aż przygarnięta po przyjeździe kotka wyda na świat swoje potomstwo.
35
188

Post

Dane postaci: Belvedere Palmer
Termin nieobecności: od 5/08 do 12/08
troszkę straciłam rachubę czasu przez wakajki ;(
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU BAJECZNIE BOGATY Czytam książki inspektor gadżet DANCING QUEEN
mów mi/kontakt
x æ a-12
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
178

Post

Dane postaci: lance gallagher
Termin nieobecności: 7.07-14.07
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ROLLING IN THE DEEP #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
halsey
a
Awatar użytkownika
Now, I ain't sayin' she a gold digger, but she ain't messin' with no broke ******
25
160

Post

Dane postaci: Lara Halstead
Termin nieobecności: 9.08 - 16.08
Nieobecność została przyznana — Teddy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Rok temu miała jeszcze wszystko, ale sabotowanie własnego związku i nieudana kariera sprawiły, że teraz nie ma już nic
30
170

Post

Dane postaci: Darla Sallinger
Termin nieobecności: 12.08 - 26.08.2020
Nieobecność została przyznana — Teddy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! THE BEST FRIENDS - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ŁAPY CZTERY ŁAPY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV NIEPALĄCY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA JESTEM NIEWIERZĄCY/A KLASA ŚREDNIA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
do Hope Valley powróciła po trzech latach wraz ze swoim szefem, z którym mieszka na ranczu, gdzie zajmuje się końmi i uczy jeździectwa
27
163

Post

Dane postaci: Miles Carter, Blake Willoughby, Josie McAllister
Termin nieobecności: 13.08 - 23.08
W piątek wyjeżdżam nad morze, posty od następnego poniedziałku <3
Nieobecność została przyznana — Teddy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? SINGIEL WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS JESTEM NIEWIERZĄCY/A WIELBICIEL SUSHI zmarzluch
mów mi/kontakt
nonsens
a
Awatar użytkownika
jak to jest być archeologiem ze skamieniałym sercem?
33
185

Post

Dane postaci: percival ellsworth
Termin nieobecności: 14.08 - 28.08
Nieobecność została przyznana — Teddy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV PODRÓŻNIK NAUKA Jak anioła głos
mów mi/kontakt
gorzkie żale
ODPOWIEDZ