RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który w końcu powiedział swojej narzeczonej, że ma żonę. taka sytuacja!
32
184

Post

Dane postaci: benjamin willoughby.
Termin nieobecności: 13 lipca do 27 lipca.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku My first and last BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD MŁODY SCENARZYSTA LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Nerd NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME sticks and stones i only lie when i love you Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
Wychowałam się tu z braćmi, ale wyjechałam do college'u. Teraz wróciłam tu, aby uciec od męża, który mnie zdradził, mimo że lada moment urodzę nasze pierwsze dziecko
30
172

Post

Dane postaci: Vera Hamilton, Jasmine Warren - Adams
Termin nieobecności: od 12-07 do 17-07
Nieobecność na konto Vera Hamilton nie przysługuje. — Teddy
mów mi/kontakt
Bayca #1963
a
Awatar użytkownika
There are some things about myself I can't explain to anyone. There are some things I don't understand at all.
23
168

Post

Dane postaci: Eyre Renshaw, Lumen Davies
Termin nieobecności: od 17/07 - do 24/07
Wyjeżdżam, ale możliwe, że jakieś pojedyncze posty będą się pojawiać!
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER LGBT+ URODZONY LATEM WIERZĘ W HOROSKOPY LEW FAN ANIME LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Przypalę nawet wodę IT WAS AN ACCIDENT! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH GOOGLE ME PRIDE MONTH 2020 You're a wizard, Harry
mów mi/kontakt
jula
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

Dane postaci: Francesca Arreola-Reeves
Termin nieobecności: 22.07 - 3.08
dylan baker Marcel Wheeler Julian Thorndike Ines Villeda Cesar B. Arreola
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
a
Awatar użytkownika
love is not a victory march
It's a cold and
it's a broken hallelujah
34
187

Post

Dane postaci: tristan calvert
Termin nieobecności: 23.07- 25.07
problem z wifi :'(
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV ROLLING IN THE DEEP CZARNA OWCA PALACZ PIJAM WHISKY #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
mojo jojo
a
Awatar użytkownika
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości.
24
173

Post

Dane postaci: Logan Warren, Selva Arias
Termin nieobecności: 24.07 - 01.08
Walczę dalej z przeprowadzką, nie mam czasu na dokończenie zaczętego combo postowego. Nieobka bardziej taktyczna, bo pewnie pojawię się przelotem, ale nie obiecuję regularnego odpisywania - przynajmniej na razie.
Happiness can be found even in the darkest of times You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY DUSZA TOWARZYSTWA LGBT+ URODZONY WIOSNĄ LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM WRAŻLIWIEC PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN ANIME FAN HORRORÓW KOMEDIANT #TEAM_MARVEL Gram na perkusji NOTHING LASTS FOREVER FIGHT CLUB NOC W WIĘZIENIU HE WAS FIRST! GAME OVER BAD HAIR DAY DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT GOOGLE ME GHOST MOVIE DIGITAL LOVE OH NO, PERIOD DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY The Second Best I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR IT WAS AN ACCIDENT! FRIENDZONE shit, where am I?
mów mi/kontakt
Hashirama
a
Awatar użytkownika
jk rowling była kiedyś jej przyjaciółką, ale od kiedy ukradła imię jej córki dla sowy i wypisuje krzywdzące i żenujące rzeczy w social mediach, ellen udaje, że ma amnezję i jej nie pamięta
49
168

Post

Dane postaci: Camden Willoughby, Ellen Whitlow, Manfred Robertson, Rubeus Hockley
Termin nieobecności: 25.07- 07.08
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!
mów mi/kontakt
lenny
XGeorge Hockley
a

Post

Dane postaci: George Hockley
Termin nieobecności: 25.07- 07.08
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
The way I see it, if you want the rainbow, you gotta put up with the rain.
24
163

Post

Dane postaci: Peach Lowell
Termin nieobecności: 27.07 - 10.08

wakajki nad morzem :omgomg:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV LGBT+ PRACA W GASTRONOMII ZŁOTA RĄCZKA BEACH BITCH SZCZĘKI
mów mi/kontakt
Brzoskwinka
a
Awatar użytkownika
Pomoc humanitarna i reportażysta w jednym - żyje na krawędzi, gdy trzeba. A czasem, gdy nie trzeba.
32
195

Post

Dane postaci: Lennart Lindgren
Termin nieobecności: od dziś do 4 sierpnia
Niestety nie mam 5 wymaganych postów, ale możecie zerknąć w profil, że byłam aktywna. Po prostu mam sytuację podbramkową w pracy. Mogę wyjaśnić na PW, jeśli będzie to konieczne.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start ALL BY MYSELF TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA PALACZ
mów mi/kontakt
cash
Harvey Sherwood
a

Post

Dane postaci: Harvey Sherwood, Alice Archer, Stuart Hill, Noah Hayes
Termin nieobecności: 28.07 - 11.08
Praca do późnych godzin bo wracam przed 23 do domu, a potem mam wyjazd do domu :3
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
192

Post

Dane postaci: Holden Langford
Termin nieobecności: 28.07-3.08
przyznaję nie mam teraz głowy i weny na niego, muszę się zastanowić co dalej, a do końca miesiąca i tak jestem graczem słabym, bo #work
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP!
mów mi/kontakt
inner itachi
ODPOWIEDZ