RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
J'ai posé mes yeux sous sa robe de gitane
A quoi me sert encore de prier Notre-Dame?
Quel
Est celui qui lui jettera la première pierre
Celui-là ne mérite pas d'être sur terre
O Lucifer! Oh! laisse-moi rien qu'une fois
Glisser mes doigts dans les cheveux d'Esméralda
28
178

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Axel Lindholm
Imię i nazwisko wizerunku: Taron Egerton - nowe foto w karcie
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:
viewtopic.php?f=17&t=3222
viewtopic.php?f=20&t=3226
viewtopic.php?f=19&t=3227
buziaczki
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku PALACZ WIERZĘ W BOGA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU
mów mi/kontakt
Lavender
a
Awatar użytkownika
Stara się żyć codziennością i nie myśleć o problemach, lecz jej przyjaciel i zarazem ex facet, który jest księdzem, wcale w tym nie pomaga... A ona, jak zawsze naiwna, próbuje nie przykładać do tego uwagi i udawać, że wszystko jest w normie.
27
170

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Samira Holmes
Imię i nazwisko wizerunku: Bree Fry
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: KP, relacje, telefon, mieszkanie
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Make my wish come true I am the "who" when you call, "Who's there?" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ URODZONY WIOSNĄ JESTEM NIEWIERZĄCY/A Mam swoje demony sticks and stones Like a virgin I hate you but ok
mów mi/kontakt
samiel#2469
a
Awatar użytkownika
The name Astrid is a girl's name of Norse origin meaning "divinely beautiful"
27
185

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Dallas Cameron
Imię i nazwisko wizerunku: Heath Ledger
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:
viewtopic.php?f=20&t=2644
viewtopic.php?f=19&t=2645
viewtopic.php?f=21&t=2646
viewtopic.php?f=17&t=2594
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku PRACA W GASTRONOMII FURIAT Cytatami z filmów sypię jak z rękawa NOTHING BREAKS LIKE A HEART house flipper
mów mi/kontakt
dallas
a
Awatar użytkownika
Świeżo upieczona pani detektyw w wydziale narkotykowym. Ściganie przestępców wychodzi jej nieźle, ale cięty język, śmiałe podejście do życia i poświęcanie się głównie pracy odstraszają mężczyzn, więc jej życie uczuciowe to raczej temat tabu.
28
172

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Raine Whitely
Imię i nazwisko wizerunku: Amy Jackson (nowe zdjęcie do karty tu)
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: poproszę o wszystko co w profilu oraz te gry: 1, 2
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! celebrity's best friend: Ophelia & Yannis BOGATE CV Trying my best Wszystko pod kontrolą My best friends SINGIEL EMERGENCY SERVICES WIECZNIE NIEWYSPANY PRACOHOLIK Stawiam na naturalny wygląd I LIKE BIG BUTTS GOOGLE ME Pracownik na medal
mów mi/kontakt
s.
a
Awatar użytkownika
Były bandzior o dobrym serduszku. Najstarszy Villeda. Tata 20-letniej córki. Trochę gbur, trochę słodziak.
38
174

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Chavez Villeda
Imię i nazwisko wizerunku: Oscar Isaac
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:relacje, telefon.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best I love my children Adam i Ewa Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą MAM CÓRKĘ CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE WŁASNY BIZNES ZŁOTA RĄCZKA PRACOHOLIK Mam słabe serce I NEED A DOCTOR FAMILY TIME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT Super Bowl Heart attack
mów mi/kontakt
Mania#2128
a
Awatar użytkownika
Właścicielka pracowni ceramiki. Pewna siebie businesswoman. Współczesna femme fatal.
28
175

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Odessa Ennis
Imię i nazwisko wizerunku: Yael Grobglas
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: relacje, kalendarz, mess, insta
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku RZUCIŁEM/AM STUDIA Obcokrajowiec Esteta
mów mi/kontakt
Dolores#5017
a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: trixie lowell
Imię i nazwisko wizerunku: lily collins, https://64.media.tumblr.com/183ac95cdfe ... a7717f.png
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: relki wstawię od nowa:)
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
a
Awatar użytkownika
Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn
46
188

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Jonathan Isley
Imię i nazwisko wizerunku: Keanu Reeves
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:
viewtopic.php?f=20&t=4427
viewtopic.php?f=19&t=4428
viewtopic.php?f=17&t=4429
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
Jonathan
a
Awatar użytkownika
Wiele długich miesięcy poświęcania się głównie pracy w końcu przyniosło mu wyczekiwany awans, ale chyba nie potrafi się z tego w pełni cieszyć. Teraz głównie stara się naprawić relacje z Forestem po jego wyznaniu miłosnym i powoli gubi się już w tym, co sam czuje.
35
189

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Jeremy Watmore
Imię i nazwisko wizerunku: Jamie Dornan
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: poproszę o te, które mam w profilu
Space cow - odznaka specjalna za wymyślone mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jak to policeman przeszukuje mnie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Underneath the mistletoe I don't want a lot for Christmas I won't even wish for snow TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY Oh shit Sej łaaat? SINGIEL SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRAWO WIELBICIEL KAWY Gram na nerwach Lubię młodszych Skaczę z kwiatka na kwiatek STARY KAWALER PALACZ PRACOHOLIK ryzykant biegam Noszę szkła kontaktowe Preferuję kilkudniowy zarost NOTHING LASTS FOREVER FOODIE DANSE MACABRE NOTHING BREAKS LIKE A HEART IT WAS AN ACCIDENT! NOC W WIĘZIENIU GAME OVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GAME MASTER SMERF PRACUŚ i'm still alive
mów mi/kontakt
horkruks#5500
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Katie Harrington
Imię i nazwisko wizerunku: Camila Mendes
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: -
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
a
Awatar użytkownika
my mother told me that i had a chameleon soul, no moral compass pointing due north, no fixed personality
21
169

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Lula Gardner
Imię i nazwisko wizerunku: Cindy Kimberly
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: relacje, telefon
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Adam i Ewa PRACA W HOTELARSTWIE Boje się burzy Kocham naleśniki Gillette
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: trixie lowell
Imię i nazwisko wizerunku: lily collins
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: w zasadzie to wrzucam proforma, bo dalej jest aktywna <3.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
ODPOWIEDZ