RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
jk rowling była kiedyś jej przyjaciółką, ale od kiedy ukradła imię jej córki dla sowy i wypisuje krzywdzące i żenujące rzeczy w social mediach, ellen udaje, że ma amnezję i jej nie pamięta
49
168

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Ellen Whitlow
Imię i nazwisko wizerunku: Rachel Weisz
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: viewtopic.php?f=17&t=590&p=1538#p1538
viewtopic.php?f=20&t=633&p=1838#p1838
viewtopic.php?f=19&t=632&p=1837#p1837
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!
mów mi/kontakt
lenny
a
Awatar użytkownika
Człowiek orkiestra. Urodzony koszykarz, oddany syn i mocno zaangażowany w sprawy farmy chłopak, który kilka lat temu przełożył dobro rodzinnego interesu nad swoją własną karierę. Jeszcze trzy lata temu grał w drużynie Miami Heat, porzucając to jednak w chwili kiedy jego ojciec zaczął podupadać na zdrowiu. Od tamtej pory jest stałym bywalcem Corn Maze Farm, a od przeszło roku próbuje ułożyć sobie życie nie tylko zawodowe, ale przede wszystkim uczuciowe. Zwłaszcza, że poprzednia długoletnia partnerka w pogoni za własną karierą zostawiła go z dnia na dzień.
35
193

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Robert Christopher Riley
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DAWCA ORGANÓW WYSPORTOWANY Gram w kosza
mów mi/kontakt
Savage#8382
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
165

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Hera Pearson
Imię i nazwisko wizerunku: sophie simnett(jeśli przywracasz postać z innym wizerunkiem, załącz również link do nowego zdjęcia w karcie)
Link do rezerwacji wizerunku: http://hopevalley.pl/viewtopic.php?f=2&t=11&start=36
Link do posta fabularnego: http://hopevalley.pl/viewtopic.php?f=34&p=17221#p17221
Tematy do przywrócenia: tylko karta postaci
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
człowiek-orkiestra, a już na pewno życiowa pierdoła, ale potencjału pozytywnego myślenia ma za pięciu i chętnie się dzieli!
20
170

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: donato villeda
Imię i nazwisko wizerunku: miguel herrán
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: relki
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! BABYSITTER TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ JESTEM PUCHONEM ŻARŁOK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
salamati, boys
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
163

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Alana Jung
Imię i nazwisko wizerunku: Frangipane Ashley
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: karta, relacje, messenger, kalendarz.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV LGBT+ ADOPTOWANY BLIŹNIĘTA
mów mi/kontakt
reelax_darling#2366
a
Awatar użytkownika
Kucharz w NOBU, reszta się pisze.
24
180

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Brandon Baker
Imię i nazwisko wizerunku: Itzan Escamilla (https://66.media.tumblr.com/dfc446a0b7a ... e2fc2a.jpg)
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: relacje
telefon
KARTA DUŻEJ RODZINY CHUDERLAK PRACA W GASTRONOMII
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
nie wyszedł mu wielki interes za miastem, więc wrócił z podkulonym ogonem do Hope Valley i stara się naprawić to, co udało mu się zepsuć nagłym wyjazdem
29
193

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Declan Lansbury
Imię i nazwisko wizerunku: David Corenswet
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: kalendarz, telefon
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY RZUCIŁEM/AM STUDIA STRZELEC FAN ANIME IMPREZOWICZ ŁAMACZ SERC PEWNY SIEBIE WOLĘ OSTRO I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH SZCZĘKI NO REGRETS! PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM TLC Odlotowe Agentki toss a coin to your witcher house flipper Like a virgin
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
29
164

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: coleysia fraser
Imię i nazwisko wizerunku: Özge Gürel https://i.imgur.com/xoRF44X.png
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: chyba na razie wszystkie zostały
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT MEDYCYNA KOCIARZ
mów mi/kontakt
kolizja
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
163

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Alana Jung
Imię i nazwisko wizerunku: Frangipane Ashley
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: karta, relacje, messenger, kalendarz.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV LGBT+ ADOPTOWANY BLIŹNIĘTA
mów mi/kontakt
reelax_darling#2366
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Sophie Golighty
Imię i nazwisko wizerunku: Josephine Skriver
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: tutaj zamieść linki do zarchiwizowanych tematów, takich jak relacje czy telefon, które mają zostać przywrócone. Karta postaci zostaje przywrócona automatycznie.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uciekła od toksycznego partnera i w Hope Valley próbuje wymyślić co dalej.
31
173

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: James Alcott, jestem gapą :(
Imię i nazwisko wizerunku: Amber Heard, nowe zdjęcie tutaj
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: -
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! BOGATE CV That's a start FAN MUSICALI Społecznik PIJAM WINKO
mów mi/kontakt
mint
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Noelle Covington
Imię i nazwisko wizerunku: Johanna Braddy + https://i.pinimg.com/originals/13/3e/62 ... 1115d5.jpg
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: viewtopic.php?f=17&t=2144 +viewtopic.php?f=19&t=2246

Post nie spełnia wymagań regulaminu.
3.1. Postami fabularnymi są wszystkie posty, które spełniają poniższe warunki:
> są umieszczone w którymkolwiek subforum kategorii "Hope Valley" lub
> są umieszczone w subforum "wycieczki" lub
> są umieszczone w subforum "wspomnienia" lub
> są umieszczone w subforum "rozmowy telefoniczne";
> ich długość przekracza 1500 znaków.
Proszę o wprowadzenie poprawek — Teddy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
ODPOWIEDZ