RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Brantley j. Hamilton
Imię i nazwisko wizerunku: Kerem Bürsin
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: viewtopic.php?f=17&t=4192 viewtopic.php?f=20&t=3174 viewtopic.php?f=19&t=3173 viewtopic.php?f=21&t=4901&p=67572#p67572 viewforum.php?f=97
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
the world doesn't matter, you matter.
19
175

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Miles Haynes
Imię i nazwisko wizerunku: Felix Lee
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: relacje telefon
BOGATE CV BABYSITTER PRZYJEZDNY STRZELEC Mam łaskotki
mów mi/kontakt
meringue
a
Awatar użytkownika
Syn bogaczy, próbujących mu znaleźć żonę, lecz nie mają pojęcia o tym, iż ich pociecha woli chłopców... i on dosłownie krzyczy z rozpaczy w środku, ale musi to dzielnie znosić. Sam nie wie, że tak naprawdę są tolerancyjni i chcą, by był szczęśliwy, nieważne z kim. Ale on sobie ubzdurał, że gdyby dowiedzieli się o tym... wydziedziczyliby go. Wpędził się przez to w anoreksję, nie chce jeść, trzeba mu niekiedy siłą wciskać, by cokolwiek zjadł...
21
174

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Ichigo Kang
Imię i nazwisko wizerunku: Jimin Park
Link do rezerwacji wizerunku: Chyba nie muszę...?
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: KP
Relacje
Kalendarz
Telefon
Instagram
BOGATE CV WHEN WE WERE YOUNG LGBT+ CHUDERLAK NIEJADEK
mów mi/kontakt
lil_meow_meow.
ODPOWIEDZ