RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
I usually hide behind sarcasm because telling you to go fuck yourself is considered rude in most social situations.
34
188

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: scott farnsworth
Imię i nazwisko wizerunku: sebastian stan
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: chyba wszystko jest na miejscu
ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAWSZE NA CZAS Gram na nerwach
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Maximilian McCarthy
Imię i nazwisko wizerunku: Nick Bateman
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia -
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Trinity Morrow
Imię i nazwisko wizerunku: Shelley Hennig / zdjęcie do karty : https://64.media.tumblr.com/0155c007827 ... o9_250.png
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: Telefon : viewtopic.php?f=19&t=861&p=3804#p3804 Relacje: viewtopic.php?f=17&t=697 Kalendarz: viewtopic.php?f=20&t=882
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Prawniczka, która wyjechała na studia do Seattle. Tam poznała ojca swojego pięcioletniego syna, który zginął podczas akcji. Postanowiła wrócić do swojego domy by spróbować czegoś nowego.
33
173

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Gayleene D. Hudson
Imię i nazwisko wizerunku: Gal Gadot
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:tylko kartę poproszę i jak da rade to zmianę nazwiska <3
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer MAM SYNA URODZONY ZIMĄ PRAWO STRZELEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Czytam książki Dbam o zwierzaki w schronisku DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Bad dog
mów mi/kontakt
Natalia
a
Awatar użytkownika
found his better bitch
33
185

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Ramsay McKay
Imię i nazwisko wizerunku: Kim Kibum
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:Tylko kartę poproszę!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! BOGATE CV LGBT+ W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PO PRZESZCZEPIE OSOBA PUBLICZNA DZIWAK Walczę z depresją Praca w przemyśle modowym GROUP CHAT
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Fizjoterapeutka, która przeszła przez piekło, ale nigdy się nie podała. W HV od półtora roku. Od jakiegoś czasu pracuje z Chrisem, o którym myśli już nie tylko w pracy...
28
166

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Deva Hill
Imię i nazwisko wizerunku: Ayça Ayşin Turan
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: -
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day Make my wish come true I'm just gonna keep on waiting Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY FAN FANTASTYKI DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ Mam własny samochód Jestem najstarszym dzieckiem Mam swoje demony Walczę z depresją Nie wyjdę z domu bez mejkapu Mistrz poker face'a Nałogowo oglądam Friends Czuję motyle w brzuchu toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Ava Doyles
Imię i nazwisko wizerunku: Maddison Jaizani
Link do avtara w karcie: zdjęcie
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:
viewtopic.php?f=17&t=1984
viewtopic.php?f=19&t=1993
Spoiler
Show
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Ryder Willoughby
Imię i nazwisko wizerunku: Tom Ellis
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: wszystko jest .
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Michael mieszka w Hope Valley miesiąc. Zamieszkuje dom w lesie. Z zawodu jest żołnierz, ma niesamowitą celność.
Gdy jest na przepustce rzeźbi w drewnie i tworzy inne cudeńka.
25
190

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Michael McLuck
Imię i nazwisko wizerunku: Matthew Daddario
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: nowe zdjęcie do kp, relacja , kalendarz/zamowienie]
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
rogue#9469
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Rhys Wheeler
Imię i nazwisko wizerunku: Daniel Gillies
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: viewforum.php?f=160 <- poprosiłabym tylko o zmianę na Wheeler's House i wpisać samego Rhysa Wheelera
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Gubi samego siebie, wcielając się w kolejne teatralne role. Spełnia się w życiu zawodowym, a prywatnie dziwaczeje z samotności. Obecnie skupiony na pomaganiu młodszemu bratu.
27
184

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Timur Batkhuyag
Imię i nazwisko wizerunku: Taehyung Kim
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: nope
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
Zulasia#8796
a
Awatar użytkownika
Ten kanał zawiera treści przeznaczone dla osób wrażliwych na sztukę. Będę tu prezentował moje rzeźby i inne rzeczy, które pobudzają moją wyobraźnię. Jak skończę szkołę, to założę swoją galerię sztuki. Będziecie płacić TYSIĄCE, żeby się ze mną spotkać!
18
180

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Hendrix Dickens
Imię i nazwisko wizerunku:Jaeyun Sim
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: messenger, relacje
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
berry
ODPOWIEDZ